Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 7890
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21822
    Týden:
    73
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 00:00 Písek - Sokolov 2:3 (2:0)
    So 17.08. 00:00 Rokycany - FA Praha 4:2 (2:0)
    So 17.08. 00:00 SK Kladno - SKP ČB 1:1 (0:1)
    So 17.08. 00:00 FF Roudnice - Doubravka 0:2 (0:1)
    So 17.08. 00:00 Dukla Praha - Táborsko 2:2 (1:0)
    So 17.08. 00:00 Benešov - Motorlet Praha 0:5 (0:3)
    So 17.08. 00:00 Karlovy Vary - ČLU Beroun 5:3 (3:2)
    So 17.08. 00:00 Ústí n/L - Litvínov 4:0 (0:0)

    1.kolo

    St 21.08. 00:00 Ústí n/L - Písek 1:3 (0:1)
    St 21.08. 00:00 Litvínov - Karlovy Vary 1:3 (1:2)
    St 21.08. 00:00 ČLU Beroun - Benešov 1:3 (0:2)
    St 21.08. 00:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 3:1 (0:0)
    St 21.08. 00:00 Táborsko - FF Roudnice 4:2 (2:1)
    St 21.08. 00:00 Doubravka - SK Kladno 4:4 (4:3)
    St 21.08. 00:00 SKP ČB - Rokycany 2:5 (2:0)
    St 21.08. 00:00 FA Praha - Sokolov 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 00:00 Litvínov - Písek 1:4 (0:1)
    So 24.08. 00:00 ČLU Beroun - Ústí n/L 1:3 (1:3)
    So 24.08. 00:00 Motorlet Praha - Karlovy Vary 6:0 (3:0)
    So 24.08. 00:00 Táborsko - Benešov 5:1 (2:0)
    So 24.08. 00:00 Doubravka - Dukla Praha 4:5 (2:4)
    So 24.08. 00:00 SKP ČB - FF Roudnice 3:1
    So 24.08. 00:00 FA Praha - SK Kladno 1:5 (0:2)
    So 24.08. 00:00 Sokolov - Rokycany 3:0 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 00:00 Písek - Rokycany 2:0 (1:0)
    So 31.08. 00:00 SK Kladno - Sokolov 6:1 (4:1)
    So 31.08. 00:00 FF Roudnice - FA Praha 4:1 (2:0)
    So 31.08. 00:00 Dukla Praha - SKP ČB 0:0 (0:0)
    So 31.08. 00:00 Benešov - Doubravka 4:2 (1:1)
    So 31.08. 00:00 Karlovy Vary - Táborsko 1:1 (1:0)
    So 31.08. 00:00 Ústí n/L - Motorlet Praha 4:4 (2:1)
    So 31.08. 00:00 Litvínov - ČLU Beroun 2:0

    5.kolo

    So 07.09. 00:00 ČLU Beroun - Písek 0:2 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Motorlet Praha - Litvínov 5:1 (3:1)
    So 07.09. 00:00 Táborsko - Ústí n/L 2:1
    So 07.09. 00:00 Doubravka - Karlovy Vary 2:0 (2:0)
    So 07.09. 00:00 SKP ČB - Benešov 1:3 (1:1)
    So 07.09. 00:00 FA Praha - Dukla Praha 2:4 (1:1)
    So 07.09. 00:00 Sokolov - FF Roudnice 6:1 (2:0)
    So 07.09. 00:00 Rokycany - SK Kladno 4:3 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 00:00 Písek - SK Kladno 0:6 (0:3)
    So 14.09. 00:00 FF Roudnice - Rokycany 4:1 (2:0)
    So 14.09. 00:00 Dukla Praha - Sokolov 2:3 (0:1)
    So 14.09. 00:00 Benešov - FA Praha 1:0 (1:0)
    So 14.09. 00:00 Karlovy Vary - SKP ČB 2:0 (1:0)
    So 14.09. 00:00 Ústí n/L - Doubravka 5:3 (2:2)
    So 14.09. 00:00 Litvínov - Táborsko 2:4 (1:1)
    So 14.09. 00:00 ČLU Beroun - Motorlet Praha 2:3 (1:1)

    7.kolo

    So 21.09. 00:00 Motorlet Praha - Písek 4:0 (1:0)
    So 21.09. 00:00 Táborsko - ČLU Beroun 4:1
    So 21.09. 00:00 SKP ČB - Ústí n/L 1:4 (0:3)
    So 21.09. 00:00 FA Praha - Karlovy Vary 2:4 (1:1)
    So 21.09. 00:00 Sokolov - Benešov 5:4 (3:3)
    So 21.09. 00:00 Rokycany - Dukla Praha 2:2 (1:1)
    So 21.09. 00:00 SK Kladno - FF Roudnice 6:1 (4:0)
    Ne 22.09. 16:30 Doubravka - Litvínov 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 00:00 Písek - FF Roudnice 3:1 (2:0)
    So 28.09. 00:00 Dukla Praha - SK Kladno 2:0 (0:0)
    So 28.09. 00:00 Benešov - Rokycany 4:0 (1:0)
    So 28.09. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov 0:2 (0:0)
    So 28.09. 00:00 Ústí n/L - FA Praha 6:2 (1:1)
    So 28.09. 00:00 Litvínov - SKP ČB 0:3
    So 28.09. 00:00 ČLU Beroun - Doubravka 3:2 (0:2)
    So 28.09. 00:00 Motorlet Praha - Táborsko 3:0 (2:0)

    9.kolo

    Út 00.00. 00:00 FA Praha - Litvínov 3:0 (2:0)
    So 05.10. 00:00 Táborsko - Písek 3:1
    So 05.10. 00:00 Doubravka - Motorlet Praha 0:3 (0:2)
    So 05.10. 00:00 SKP ČB - ČLU Beroun 5:1 (3:0)
    So 05.10. 00:00 Sokolov - Ústí n/L 0:1
    So 05.10. 00:00 Rokycany - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    So 05.10. 00:00 SK Kladno - Benešov 0:1 (0:1)
    So 05.10. 00:00 FF Roudnice - Dukla Praha 5:1 (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 00:00 Písek - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    So 12.10. 00:00 Benešov - FF Roudnice 1:2 (0:1)
    So 12.10. 00:00 Karlovy Vary - SK Kladno 2:3 (0:2)
    So 12.10. 00:00 Ústí n/L - Rokycany 3:0 (1:0)
    So 12.10. 00:00 Litvínov - Sokolov 0:2 (0:1)
    So 12.10. 00:00 ČLU Beroun - FA Praha 5:1 (2:0)
    So 12.10. 00:00 Motorlet Praha - SKP ČB 5:1 (2:0)
    So 12.10. 00:00 Táborsko - Doubravka 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 19.10. 00:00 Doubravka - Písek 1:2
    So 19.10. 00:00 SKP ČB - Táborsko 2:2 (2:2)
    So 19.10. 00:00 FA Praha - Motorlet Praha 1:4 (0:1)
    So 19.10. 00:00 Sokolov - ČLU Beroun 7:0 (3:0)
    So 19.10. 00:00 SK Kladno - Ústí n/L 2:4 (1:2)
    So 19.10. 00:00 FF Roudnice - Karlovy Vary 3:1 (1:1)
    So 19.10. 00:00 Dukla Praha - Benešov 4:5 (1:2)
    Ne 20.10. 10:30 Rokycany - Litvínov 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 00:00 Písek - Benešov 3:1 (2:0)
    So 26.10. 00:00 Karlovy Vary - Dukla Praha 3:1 (2:1)
    So 26.10. 00:00 Ústí n/L - FF Roudnice 3:1 (1:0)
    So 26.10. 00:00 Litvínov - SK Kladno 2:4 (2:3)
    So 26.10. 00:00 ČLU Beroun - Rokycany 2:4 (1:4)
    So 26.10. 00:00 Motorlet Praha - Sokolov 0:3 (0:2)
    So 26.10. 00:00 Táborsko - FA Praha 0:1
    So 26.10. 00:00 Doubravka - SKP ČB 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 02.11. 00:00 SKP ČB - Písek 2:2 (1:2)
    So 02.11. 00:00 FA Praha - Doubravka 1:2 (1:0)
    So 02.11. 00:00 Sokolov - Táborsko 5:1 (0:1)
    So 02.11. 00:00 Rokycany - Motorlet Praha 3:2 (2:2)
    So 02.11. 00:00 SK Kladno - ČLU Beroun 11:0 (3:0)
    So 02.11. 00:00 FF Roudnice - Litvínov 3:2 (2:1)
    So 02.11. 00:00 Dukla Praha - Ústí n/L 8:4 (5:3)
    So 02.11. 00:00 Benešov - Karlovy Vary 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 00:00 Písek - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    So 09.11. 00:00 Ústí n/L - Benešov 6:1 (3:1)
    So 09.11. 00:00 Litvínov - Dukla Praha 1:4
    So 09.11. 00:00 ČLU Beroun - FF Roudnice 0:3 (0:2)
    So 09.11. 00:00 Motorlet Praha - SK Kladno 4:2
    So 09.11. 00:00 Táborsko - Rokycany 4:0
    So 09.11. 00:00 Doubravka - Sokolov 3:5 (3:3)
    So 09.11. 00:00 SKP ČB - FA Praha 6:0

    15.kolo

    Čt 14.11. 00:00 Benešov - Litvínov 2:0
    So 16.11. 00:00 FA Praha - Písek 3:4 (1:1)
    So 16.11. 00:00 Sokolov - SKP ČB 2:4
    So 16.11. 00:00 Rokycany - Doubravka 0:6 (0:1)
    So 16.11. 00:00 SK Kladno - Táborsko 2:1 (1:0)
    So 16.11. 00:00 FF Roudnice - Motorlet Praha 3:4 (2:4)
    So 16.11. 00:00 Dukla Praha - ČLU Beroun 5:2 (0:2)
    So 16.11. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 0:4 (0:1)

    16.kolo

    So 08.03. 00:00 SK Kladno - Doubravka 2:0 (1:0)
    So 08.03. 00:00 FF Roudnice - Táborsko 0:3 (0:2)
    So 08.03. 00:00 Dukla Praha - Motorlet Praha 0:1 (0:1)
    So 08.03. 00:00 Benešov - ČLU Beroun 4:0 (3:0)
    So 08.03. 00:00 Karlovy Vary - Litvínov 0:0 (0:0)
    So 08.03. 00:00 Sokolov - FA Praha 10:0 (4:0)
    So 08.03. 00:00 Písek - Ústí n/L 1:1 (1:0)
    So 08.03. 00:00 Rokycany - SKP ČB 4:2

    17.kolo

    So 15.03. 00:00 SKP ČB - SK Kladno 0:2
    So 15.03. 00:00 FA Praha - Rokycany 0:2 (0:0)
    So 15.03. 00:00 Sokolov - Písek 4:0 (3:0)
    So 15.03. 00:00 Doubravka - FF Roudnice 7:3 (2:2)
    So 15.03. 00:00 Táborsko - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 15.03. 00:00 Motorlet Praha - Benešov 1:0 (0:0)
    So 15.03. 00:00 ČLU Beroun - Karlovy Vary 1:6 (0:1)
    So 15.03. 00:00 Litvínov - Ústí n/L 0:3 (0:1)

    18.kolo

    So 22.03. 00:00 Písek - Litvínov 2:0 (0:0)
    So 22.03. 00:00 Ústí n/L - ČLU Beroun 5:0 (3:0)
    So 22.03. 00:00 Karlovy Vary - Motorlet Praha 0:1 (0:1)
    So 22.03. 00:00 Benešov - Táborsko 3:4
    So 22.03. 00:00 Dukla Praha - Doubravka 1:0 (1:0)
    So 22.03. 00:00 FF Roudnice - SKP ČB 0:0 (0:0)
    So 22.03. 00:00 SK Kladno - FA Praha 4:0 (0:0)
    So 22.03. 00:00 Rokycany - Sokolov 2:3 (0:3)

    19.kolo

    So 29.03. 00:00 Rokycany - Písek 2:2
    So 29.03. 00:00 Sokolov - SK Kladno 3:3 (2:1)
    So 29.03. 00:00 FA Praha - FF Roudnice 0:4 (0:2)
    So 29.03. 00:00 SKP ČB - Dukla Praha 1:1 (0:0)
    So 29.03. 00:00 Doubravka - Benešov 4:2
    So 29.03. 00:00 Táborsko - Karlovy Vary 5:0 (0:0)
    So 29.03. 00:00 Motorlet Praha - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    So 29.03. 00:00 ČLU Beroun - Litvínov 2:2 (0:1)

    20.kolo

    So 05.04. 00:00 Písek - ČLU Beroun 3:0 (2:0)
    So 05.04. 00:00 Litvínov - Motorlet Praha 2:0 (1:0)
    So 05.04. 00:00 Ústí n/L - Táborsko 4:3 (3:0)
    So 05.04. 00:00 Karlovy Vary - Doubravka 2:2 (1:1)
    So 05.04. 00:00 Benešov - SKP ČB 1:3 (1:1)
    So 05.04. 00:00 Dukla Praha - FA Praha 6:1 (3:0)
    So 05.04. 00:00 FF Roudnice - Sokolov 0:6 (0:3)
    So 05.04. 00:00 SK Kladno - Rokycany 7:1 (2:1)

    21.kolo

    So 12.04. 00:00 SK Kladno - Písek 0:0 (0:0)
    So 12.04. 00:00 Rokycany - FF Roudnice 1:2 (0:1)
    So 12.04. 00:00 Sokolov - Dukla Praha 2:1 (2:0)
    So 12.04. 00:00 FA Praha - Benešov 0:4
    So 12.04. 00:00 SKP ČB - Karlovy Vary 3:0
    So 12.04. 00:00 Doubravka - Ústí n/L 4:0 (1:0)
    So 12.04. 00:00 Táborsko - Litvínov 1:4 (1:0)
    So 12.04. 00:00 Motorlet Praha - ČLU Beroun 7:2

    22.kolo

    St 16.04. 16:00 Ústí n/L - SKP ČB 7:1
    Čt 17.04. 10:15 FF Roudnice - SK Kladno 2:5 (2:1)
    Čt 17.04. 11:00 Karlovy Vary - FA Praha 3:3
    So 19.04. 10:00 Litvínov - Doubravka 3:0 (1:0)
    So 19.04. 10:15 Písek - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 19.04. 10:15 ČLU Beroun - Táborsko 0:7 (0:2)
    So 19.04. 11:00 Dukla Praha - Rokycany 7:1 (4:0)
    Ne 20.04. 11:00 Benešov - Sokolov 0:2 (0:1 )

    23.kolo

    So 26.04. 10:15 FF Roudnice - Písek 2:3 (2:3)
    So 26.04. 10:15 SK Kladno - Dukla Praha 3:1 (1:1)
    Ne 27.04. 10:00 Rokycany - Benešov 1:5 (0:3)
    Ne 27.04. 10:15 FA Praha - Ústí n/L 1:5 (1:4)
    Ne 27.04. 11:00 SKP ČB - Litvínov 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Sokolov - Karlovy Vary 3:0 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Doubravka - ČLU Beroun 4:1 (2:0)
    Ne 27.04. 17:00 Táborsko - Motorlet Praha 0:3 (0:1)

    24.kolo

    So 03.05. 10:00 Motorlet Praha - Doubravka 2:3 (2:0)
    So 03.05. 10:00 Ústí n/L - Sokolov 3:4 (1:2)
    So 03.05. 10:00 Karlovy Vary - Rokycany 1:3 (1:1)
    So 03.05. 10:15 Písek - Táborsko 1:1 (0:0)
    So 03.05. 10:15 ČLU Beroun - SKP ČB 1:1 (0:1)
    So 03.05. 10:15 Dukla Praha - FF Roudnice 3:1 (2:0)
    So 03.05. 17:00 Benešov - SK Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 04.05. 10:00 Litvínov - FA Praha 2:0 (1:0)

    30.kolo

    St 07.05. 10:00 Motorlet Praha - FF Roudnice 9:2 (3:0)
    St 07.05. 10:00 Litvínov - Benešov 1:3 (1:1)
    St 07.05. 16:00 SKP ČB - Sokolov 0:2 (0:2)
    St 07.05. 16:30 Ústí n/L - Karlovy Vary 4:1 (3:0)
    St 07.05. 17:00 Písek - FA Praha 4:1 (3:0)
    St 07.05. 17:00 Doubravka - Rokycany 4:1 (2:0)
    St 07.05. 17:00 Táborsko - SK Kladno 1:2 (0:2)
    St 07.05. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:5 (0:3)

    25.kolo

    So 10.05. 10:15 Dukla Praha - Písek 1:1 (0:0)
    So 10.05. 10:15 FF Roudnice - Benešov 0:3 (0:0)
    So 10.05. 10:15 SK Kladno - Karlovy Vary 2:3 (2:1)
    Ne 11.05. 10:00 Rokycany - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    Ne 11.05. 10:15 FA Praha - ČLU Beroun 2:3 (1:0)
    Ne 11.05. 11:00 SKP ČB - Motorlet Praha 2:2 (0:2)
    Ne 11.05. 17:00 Sokolov - Litvínov 3:1 (2:1)
    Ne 11.05. 17:00 Doubravka - Táborsko 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 17.05. 00:00 Písek - Doubravka 3:2 (0:1)
    So 17.05. 00:00 Táborsko - SKP ČB 0:0 (0:0)
    So 17.05. 00:00 Motorlet Praha - FA Praha 3:2 (3:1)
    So 17.05. 00:00 ČLU Beroun - Sokolov 0:6 (0:4)
    So 17.05. 00:00 Litvínov - Rokycany 2:3 (2:1)
    So 17.05. 00:00 Ústí n/L - SK Kladno 7:2 (4:0)
    So 17.05. 00:00 Karlovy Vary - FF Roudnice 3:2 (1:1)
    So 17.05. 00:00 Benešov - Dukla Praha 0:2 (0:2)

    27.kolo

    So 24.05. 00:00 Benešov - Písek 1:0 (0:0)
    So 24.05. 00:00 Dukla Praha - Karlovy Vary 2:1 (1:0)
    So 24.05. 00:00 FF Roudnice - Ústí n/L 3:2 (0:1)
    So 24.05. 00:00 SK Kladno - Litvínov 5:1 (3:1)
    So 24.05. 00:00 Rokycany - ČLU Beroun 4:1
    So 24.05. 00:00 Sokolov - Motorlet Praha 3:3 (2:0)
    So 24.05. 00:00 FA Praha - Táborsko 2:7 (0:3)
    So 24.05. 00:00 SKP ČB - Doubravka 0:1 (0:1)

    28.kolo

    So 31.05. 00:00 Písek - SKP ČB 2:1 (1:1)
    So 31.05. 00:00 Doubravka - FA Praha 4:0 (2:0)
    So 31.05. 00:00 Táborsko - Sokolov 1:2 (0:0)
    So 31.05. 00:00 Motorlet Praha - Rokycany 1:0 (1:0)
    So 31.05. 00:00 ČLU Beroun - SK Kladno 1:8 (1:5)
    So 31.05. 00:00 Litvínov - FF Roudnice 1:1 (0:0)
    So 31.05. 00:00 Ústí n/L - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    So 31.05. 00:00 Karlovy Vary - Benešov 0:1 (0:1)

    29.kolo

    St 28.05. 00:00 Dukla Praha - Litvínov 3:0 (0:0)
    So 07.06. 00:00 Karlovy Vary - Písek 1:5 (1:3)
    So 07.06. 00:00 Benešov - Ústí n/L 4:5 (3:3)
    So 07.06. 00:00 FF Roudnice - ČLU Beroun 7:5 (5:1)
    So 07.06. 00:00 SK Kladno - Motorlet Praha 5:2 (1:2)
    So 07.06. 00:00 Rokycany - Táborsko 3:4 (1:1)
    So 07.06. 00:00 Sokolov - Doubravka 2:3 (0:2)
    So 07.06. 00:00 FA Praha - SKP ČB 1:2 (1:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 2 4 105:41 74
    2. 30 20 3 7 91:45 63
    3. 30 20 2 8 101:56 62
    4. 30 18 4 8 105:53 58
    5. 30 17 6 7 57:45 57
    6. 30 16 6 8 77:48 54
    7. 30 17 0 13 67:57 51
    8. 30 15 4 11 74:57 49
    9. 30 13 7 10 71:50 46
    10. 30 13 2 15 56:81 41
    11. 30 8 11 11 49:54 35
    12. 30 11 2 17 63:89 35
    13. 30 8 4 18 43:70 28
    14. 30 5 4 21 31:69 19
    15. 30 3 2 25 38:131 11
    16. 30 2 1 27 33:115 7