Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 78
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4774
    Týden:
    17
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 15:00 Bělá p. P. - Bludov 1:3 (0:2)
    So 14.08. 16:30 Loučná - Ruda n. M. 3:1 (2:1)
    So 14.08. 16:30 Oskava - Leština 2:2 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Brníčko - Sudkov 0:2 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Javorník - Palonín 1:1 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Hanušovice - Vidnava 0:1 (0:0)
    Ne 15.08. 14:30 Mikulovice B - SK Řetězárna 2:6 (1:2)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Ruda n. M. - SK Řetězárna 0:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Vidnava - Mikulovice B 3:0 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Sudkov - Javorník 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Bludov - Brníčko 6:2 (3:1)
    So 21.08. 16:30 Loučná - Oskava 5:1 (3:1)
    Ne 22.08. 16:30 Palonín - Hanušovice 4:1 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Leština - Bělá p. P. 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 28.08. 15:00 Bělá p. P. - Loučná 3:3 (2:0)
    So 28.08. 16:30 Oskava - Ruda n. M. 2:1 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Brníčko - Leština 2:3 (0:3)
    So 28.08. 16:30 Javorník - Bludov 2:0 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Hanušovice - Sudkov 0:0 (0:0)
    So 28.08. 16:30 SK Řetězárna - Vidnava 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 14:30 Mikulovice B - Palonín 2:1 (0:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Ruda n. M. - Vidnava 1:1 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Sudkov - Mikulovice B 7:0 (4:0)
    So 04.09. 16:30 Bludov - Hanušovice 5:3 (2:1)
    So 04.09. 16:30 Loučná - Brníčko 6:0 (4:0)
    Ne 05.09. 16:30 Palonín - SK Řetězárna 1:5 (0:4)
    Ne 05.09. 16:30 Leština - Javorník 1:2 (1:2)
    Ne 05.09. 16:30 Oskava - Bělá p. P. 5:2 (3:1)

    5.kolo

    So 11.09. 15:00 Bělá p. P. - Ruda n. M. 1:2 (0:1)
    Ne 12.09. 14:30 Mikulovice B - Bludov 3:2 (1:2)
    Ne 12.09. 16:30 Brníčko - Oskava 2:5 (1:2)
    Ne 12.09. 16:30 Javorník - Loučná 0:3 (0:1)
    Ne 12.09. 16:30 Hanušovice - Leština 0:2 (0:1)
    Ne 12.09. 16:30 SK Řetězárna - Sudkov 2:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Vidnava - Palonín 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 18.09. 15:00 Bělá p. P. - Brníčko 3:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Ruda n. M. - Palonín 4:0 (2:0)
    So 18.09. 16:00 Sudkov - Vidnava 6:1 (3:0)
    So 18.09. 16:00 Bludov - SK Řetězárna 1:5 (1:3)
    So 18.09. 16:00 Loučná - Hanušovice 6:1 (1:0)
    So 18.09. 16:00 Oskava - Javorník 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Leština - Mikulovice B 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Brníčko - Ruda n. M. 2:1 (1:1)
    So 25.09. 16:00 Javorník - Bělá p. P. 3:0 (2:0)
    So 25.09. 16:00 Hanušovice - Oskava 1:3 (1:2)
    So 25.09. 16:00 SK Řetězárna - Leština 0:3 (0:2)
    So 25.09. 16:00 Vidnava - Bludov 1:2 (0:1)
    Ne 26.09. 14:30 Mikulovice B - Loučná 2:2 (1:2)
    Ne 26.09. 16:00 Palonín - Sudkov 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 02.10. 14:30 Leština - Vidnava 3:1 (2:0)
    So 02.10. 15:00 Bělá p. P. - Hanušovice 0:0 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Ruda n. M. - Sudkov 1:1 (1:1)
    So 02.10. 15:30 Bludov - Palonín 1:3 (1:2)
    So 02.10. 15:30 Loučná - SK Řetězárna 2:1 (1:0)
    So 02.10. 15:30 Oskava - Mikulovice B 4:1 (2:1)
    So 02.10. 15:30 Brníčko - Javorník 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Javorník - Ruda n. M. 0:1 (0:1)
    So 09.10. 15:30 Hanušovice - Brníčko 1:0 (0:0)
    So 09.10. 15:30 SK Řetězárna - Oskava 3:2 (2:0)
    So 09.10. 15:30 Vidnava - Loučná 1:1 (1:1)
    So 09.10. 15:30 Sudkov - Bludov 2:1 (0:1)
    Ne 10.10. 14:30 Mikulovice B - Bělá p. P. 2:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:30 Palonín - Leština 2:5 (1:1)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Ruda n. M. - Bludov 6:2 (3:1)
    So 16.10. 15:00 Loučná - Palonín 1:1 (1:0)
    So 16.10. 15:00 Oskava - Vidnava 8:0 (5:0)
    So 16.10. 15:00 Bělá p. P. - SK Řetězárna 0:1 (0:0)
    So 16.10. 15:00 Brníčko - Mikulovice B 1:3 (0:1)
    So 16.10. 15:00 Javorník - Hanušovice 7:0 (4:0)
    Ne 17.10. 15:00 Leština - Sudkov 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Hanušovice - Ruda n. M. 1:3 (1:1)
    So 23.10. 15:00 SK Řetězárna - Brníčko 7:1 (1:1)
    So 23.10. 15:00 Vidnava - Bělá p. P. 2:1 (1:1)
    So 23.10. 15:00 Sudkov - Loučná 0:2 (0:1)
    So 23.10. 15:00 Bludov - Leština 0:5 (0:3)
    Ne 24.10. 14:30 Mikulovice B - Javorník 4:1 (1:0)
    Ne 24.10. 15:00 Palonín - Oskava 1:2 (0:2)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Ruda n. M. - Leština 1:3 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Loučná - Bludov 3:1 (1:0)
    So 30.10. 14:00 Oskava - Sudkov 7:1 (2:0)
    So 30.10. 14:00 Bělá p. P. - Palonín 2:1 (1:0)
    So 30.10. 14:00 Brníčko - Vidnava 4:1 (1:1)
    So 30.10. 14:00 Javorník - SK Řetězárna 0:3 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Hanušovice - Mikulovice B 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 SK Řetězárna - Hanušovice 5:3 (2:0)
    So 06.11. 13:30 Vidnava - Javorník 3:0 (2:0)
    So 06.11. 13:30 Sudkov - Bělá p. P. 5:1 (0:1)
    So 06.11. 13:30 Bludov - Oskava 3:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Mikulovice B - Ruda n. M. 1:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Palonín - Brníčko 7:1 (4:1)
    Ne 07.11. 13:30 Leština - Loučná 4:2 (3:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:00 Bělá p. P. - Leština 2:5 (1:1)
    So 02.04. 16:00 SK Řetězárna - Ruda n. M. 3:1 (2:1)
    So 02.04. 16:00 Hanušovice - Palonín 1:0 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Javorník - Sudkov 2:3 (0:2)
    So 02.04. 16:00 Brníčko - Bludov 1:2 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Oskava - Loučná 0:2 (0:1)
    Ne 03.04. 14:30 Mikulovice B - Vidnava 0:3 (0:2)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Ruda n. M. - Oskava 2:3 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Loučná - Bělá p. P. 5:1 (4:1)
    So 09.04. 16:00 Bludov - Javorník 1:1 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Sudkov - Hanušovice 2:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Vidnava - SK Řetězárna 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Leština - Brníčko 4:1 (1:1)
    Ne 10.04. 16:00 Palonín - Mikulovice B 5:2 (2:2)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Ruda n. M. - Bělá p. P. 4:1
    So 23.04. 16:30 Oskava - Brníčko 4:0
    So 23.04. 16:30 Loučná - Javorník 3:0
    So 23.04. 16:30 Leština - Hanušovice 1:0
    So 23.04. 16:30 Bludov - Mikulovice B 5:1
    So 23.04. 16:30 Sudkov - SK Řetězárna 1:0
    So 23.04. 16:30 Palonín - Vidnava 1:1

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Vidnava - Ruda n. M. 1:2 (1:0)
    So 16.04. 16:30 SK Řetězárna - Palonín 5:1 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Mikulovice B - Sudkov 4:4 (2:1)
    So 16.04. 16:30 Hanušovice - Bludov 1:1 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Javorník - Leština 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Brníčko - Loučná 0:1 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Bělá p. P. - Oskava 1:2 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Palonín - Ruda n. M. 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Vidnava - Sudkov 2:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 SK Řetězárna - Bludov 3:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Mikulovice B - Leština 1:2 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Hanušovice - Loučná 0:3 (0:3)
    So 30.04. 16:30 Javorník - Oskava 1:2 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Brníčko - Bělá p. P. 0:5 (0:2)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Ruda n. M. - Brníčko 8:2 (6:0)
    So 07.05. 16:30 Bělá p. P. - Javorník 4:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Oskava - Hanušovice 3:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Loučná - Mikulovice B 4:0 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Leština - SK Řetězárna 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Bludov - Vidnava 3:1 (2:1)
    So 07.05. 16:30 Sudkov - Palonín 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Sudkov - Ruda n. M. 3:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Palonín - Bludov 4:1 (4:0)
    So 14.05. 16:30 Vidnava - Leština 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 SK Řetězárna - Loučná 2:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Mikulovice B - Oskava 0:3 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Hanušovice - Bělá p. P. 1:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Javorník - Brníčko 7:1 (2:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Ruda n. M. - Javorník 2:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Brníčko - Hanušovice 2:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Bělá p. P. - Mikulovice B 2:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Oskava - SK Řetězárna 1:2 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Loučná - Vidnava 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Leština - Palonín 6:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Bludov - Sudkov 2:2 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Bludov - Ruda n. M. 3:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Sudkov - Leština 1:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Palonín - Loučná 3:3 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Vidnava - Oskava 3:4 (2:4)
    So 28.05. 16:30 SK Řetězárna - Bělá p. P. 3:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Mikulovice B - Brníčko 5:2 (3:1)
    So 28.05. 16:30 Hanušovice - Javorník 5:2 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Ruda n. M. - Hanušovice 1:2 (1:2)
    So 04.06. 16:30 Javorník - Mikulovice B 1:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Brníčko - SK Řetězárna 1:5 (1:3)
    So 04.06. 16:30 Bělá p. P. - Vidnava 2:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Oskava - Palonín 4:1 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Loučná - Sudkov 4:1 (4:1)
    So 04.06. 16:30 Leština - Bludov 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Leština - Ruda n. M. 1:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Bludov - Loučná 1:2 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Sudkov - Oskava 5:1 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Palonín - Bělá p. P. 3:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Vidnava - Brníčko 5:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 SK Řetězárna - Javorník 5:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Mikulovice B - Hanušovice 8:5 (6:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Ruda n. M. - Mikulovice B 5:1 (3:1)
    So 18.06. 16:30 Hanušovice - SK Řetězárna 1:3 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Javorník - Vidnava 1:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Brníčko - Palonín 1:5 (0:2)
    So 18.06. 16:30 Bělá p. P. - Sudkov 5:1 (2:1)
    So 18.06. 16:30 Oskava - Bludov 4:1 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Loučná - Leština 2:3 (1:2)

    14.kolo

    So 25.06. 16:30 Ruda n. M. - Loučná 4:0 (2:0)
    So 25.06. 16:30 Leština - Oskava 0:7 (0:5)
    So 25.06. 16:30 Bludov - Bělá p. P. 3:1 (1:1)
    So 25.06. 16:30 Sudkov - Brníčko 8:1 (4:1)
    So 25.06. 16:30 Palonín - Javorník 5:4 (2:2)
    So 25.06. 16:30 Vidnava - Hanušovice 6:2 (3:0)
    So 25.06. 16:30 SK Řetězárna - Mikulovice B 8:0 (5:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 65:28 64
    2. 26 20 3 3 80:25 63
    3. 26 19 1 6 80:40 58
    4. 26 17 5 4 71:31 56
    5. 26 13 4 9 60:45 43
    6. 26 11 3 12 55:40 36
    7. 26 10 4 12 55:60 34
    8. 26 10 3 13 50:60 33
    9. 26 9 5 12 40:45 32
    10. 26 8 3 15 44:82 27
    11. 26 7 4 15 39:52 25
    12. 26 7 2 17 42:57 23
    13. 26 6 3 17 31:68 21
    14. 26 3 0 23 28:107 9