Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 777
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Žďár nad Sázavou

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2130
    Týden:
    17
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Strážek - Věchnov 4:3 (1:2)
    So 13.08. 00:00 Moravec - Radostín n.O. B 1:1 (1:1)
    So 13.08. 00:00 SK Počítky - Velká Bíteš B 2:1 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Křižanov B - Jívoví 2:5 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Měřín B - TJ Rozsochy B 5:2 (3:1)
    So 13.08. 00:00 Bohdalec - Březí-Březské 2:0 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Štěpánov n.S. B - Nová Ves B 3:3 (2:2)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Věchnov - Nová Ves B 2:2 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Březí-Březské - Štěpánov n.S. B 2:3 (1:1)
    So 20.08. 00:00 TJ Rozsochy B - Bohdalec 3:1 (2:1)
    So 20.08. 00:00 Jívoví - Měřín B 0:3 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Velká Bíteš B - Křižanov B 1:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Radostín n.O. B - SK Počítky 3:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Strážek - Moravec 3:2 (2:0)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Moravec - Věchnov 2:1 (0:1)
    So 27.08. 00:00 SK Počítky - Strážek 3:3 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Křižanov B - Radostín n.O. B 2:2 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Měřín B - Velká Bíteš B 1:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Bohdalec - Jívoví 0:3 (0:2)
    So 27.08. 00:00 Štěpánov n.S. B - TJ Rozsochy B 4:2 (2:2)
    So 27.08. 00:00 Nová Ves B - Březí-Březské 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Věchnov - Březí-Březské 1:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 TJ Rozsochy B - Nová Ves B 4:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Jívoví - Štěpánov n.S. B 7:1 (4:1)
    So 03.09. 00:00 Velká Bíteš B - Bohdalec 2:1 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Radostín n.O. B - Měřín B 2:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Strážek - Křižanov B 3:2 (3:0)
    So 03.09. 00:00 Moravec - SK Počítky 3:4 (3:2)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 SK Počítky - Věchnov 4:1 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Křižanov B - Moravec 1:5 (0:2)
    So 10.09. 00:00 Měřín B - Strážek 2:5 (2:2)
    So 10.09. 00:00 Bohdalec - Radostín n.O. B 2:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Štěpánov n.S. B - Velká Bíteš B 4:2 (1:2)
    So 10.09. 00:00 Nová Ves B - Jívoví 2:1 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Březí-Březské - TJ Rozsochy B 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Věchnov - TJ Rozsochy B 3:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Jívoví - Březí-Březské 0:6 (0:2)
    So 17.09. 00:00 Velká Bíteš B - Nová Ves B 1:3 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Radostín n.O. B - Štěpánov n.S. B 1:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Strážek - Bohdalec 2:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Moravec - Měřín B 1:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 SK Počítky - Křižanov B 5:2 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Křižanov B - Věchnov 2:1 (0:1)
    So 24.09. 00:00 Měřín B - SK Počítky 3:2 (1:1)
    So 24.09. 00:00 Bohdalec - Moravec 0:5 (0:4)
    So 24.09. 00:00 Štěpánov n.S. B - Strážek 2:3 (0:2)
    So 24.09. 00:00 Nová Ves B - Radostín n.O. B 0:0 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Březí-Březské - Velká Bíteš B 1:1 (1:1)
    So 24.09. 00:00 TJ Rozsochy B - Jívoví 1:2 (1:2)

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Věchnov - Jívoví 1:3 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Velká Bíteš B - TJ Rozsochy B 3:2 (2:1)
    So 01.10. 00:00 Radostín n.O. B - Březí-Březské 3:0 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Strážek - Nová Ves B 8:2 (4:1)
    So 01.10. 00:00 Moravec - Štěpánov n.S. B 4:2 (1:2)
    So 01.10. 00:00 SK Počítky - Bohdalec 1:2 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Křižanov B - Měřín B 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Měřín B - Věchnov 5:1 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Bohdalec - Křižanov B 3:0 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Štěpánov n.S. B - SK Počítky 2:4 (1:3)
    So 08.10. 00:00 Nová Ves B - Moravec 0:1 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Březí-Březské - Strážek 1:3 (1:0)
    So 08.10. 00:00 TJ Rozsochy B - Radostín n.O. B 5:1 (4:0)
    So 08.10. 00:00 Jívoví - Velká Bíteš B 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Věchnov - Velká Bíteš B 1:2 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Radostín n.O. B - Jívoví 3:3 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Strážek - TJ Rozsochy B 2:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Moravec - Březí-Březské 3:2 (0:1)
    So 15.10. 00:00 SK Počítky - Nová Ves B 6:0 (4:0)
    So 15.10. 00:00 Křižanov B - Štěpánov n.S. B 2:2 (0:2)
    So 15.10. 00:00 Měřín B - Bohdalec 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Bohdalec - Věchnov 4:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Štěpánov n.S. B - Měřín B 0:1 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Nová Ves B - Křižanov B 0:1 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Březí-Březské - SK Počítky 1:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 TJ Rozsochy B - Moravec 0:2 (0:2)
    So 22.10. 00:00 Jívoví - Strážek 1:1 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Velká Bíteš B - Radostín n.O. B 11:0 (5:0)

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Věchnov - Radostín n.O. B 0:3 (0:2)
    So 29.10. 00:00 Strážek - Velká Bíteš B 1:3 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Moravec - Jívoví 1:4 (0:4)
    So 29.10. 00:00 SK Počítky - TJ Rozsochy B 4:2 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Křižanov B - Březí-Březské 1:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Měřín B - Nová Ves B 2:2 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Bohdalec - Štěpánov n.S. B 2:5 (1:3)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Štěpánov n.S. B - Věchnov 2:5 (0:3)
    So 05.11. 00:00 Nová Ves B - Bohdalec 1:2 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Březí-Březské - Měřín B 0:3 (0:1)
    So 05.11. 00:00 TJ Rozsochy B - Křižanov B 4:0 (2:0)
    So 05.11. 00:00 Jívoví - SK Počítky 1:2 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Velká Bíteš B - Moravec 3:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Radostín n.O. B - Strážek 4:0 (1:0)

    17.kolo

    So 15.04. 00:00 Březí-Březské - Věchnov 1:1 (1:0)
    So 15.04. 00:00 Nová Ves B - TJ Rozsochy B 5:2 (4:0)
    So 15.04. 00:00 Štěpánov n.S. B - Jívoví 0:1 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Bohdalec - Velká Bíteš B 1:4 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Měřín B - Radostín n.O. B 2:2
    So 15.04. 00:00 Křižanov B - Strážek 3:2 (0:1)
    So 15.04. 00:00 SK Počítky - Moravec 5:1 (2:0)

    18.kolo

    So 22.04. 00:00 Věchnov - SK Počítky 1:0 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Moravec - Křižanov B 0:2 (0:2)
    So 22.04. 00:00 Strážek - Měřín B 1:2 (1:1)
    So 22.04. 00:00 Radostín n.O. B - Bohdalec 1:3 (0:2)
    So 22.04. 00:00 Velká Bíteš B - Štěpánov n.S. B 8:1 (4:1)
    So 22.04. 00:00 Jívoví - Nová Ves B 4:1 (2:1)
    So 22.04. 00:00 TJ Rozsochy B - Březí-Březské 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 29.04. 00:00 TJ Rozsochy B - Věchnov 5:0 (2:0)
    So 29.04. 00:00 Březí-Březské - Jívoví 0:2 (0:1)
    So 29.04. 00:00 Nová Ves B - Velká Bíteš B 5:4 (2:0)
    So 29.04. 00:00 Štěpánov n.S. B - Radostín n.O. B 6:2
    So 29.04. 00:00 Bohdalec - Strážek 3:3
    So 29.04. 00:00 Měřín B - Moravec 5:1 (3:0)
    So 29.04. 00:00 Křižanov B - SK Počítky 6:1 (5:1)

    15.kolo

    Po 01.05. 16:30 Nová Ves B - Věchnov 3:0 (2:0)
    Po 01.05. 16:30 Štěpánov n.S. B - Březí-Březské 2:3 (2:3)
    Po 01.05. 16:30 Bohdalec - TJ Rozsochy B 1:2 (0:0)
    Po 01.05. 16:30 Měřín B - Jívoví 0:2 (0:2)
    Po 01.05. 16:30 Křižanov B - Velká Bíteš B 1:0
    Po 01.05. 16:30 SK Počítky - Radostín n.O. B 2:5 (0:2)
    Po 01.05. 16:30 Moravec - Strážek 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 06.05. 00:00 Věchnov - Křižanov B 2:2 (2:1)
    So 06.05. 00:00 SK Počítky - Měřín B 0:1 (0:0)
    So 06.05. 00:00 Moravec - Bohdalec 1:2 (1:2)
    So 06.05. 00:00 Strážek - Štěpánov n.S. B 1:2 (0:1)
    So 06.05. 00:00 Radostín n.O. B - Nová Ves B 2:3 (1:2)
    So 06.05. 00:00 Velká Bíteš B - Březí-Březské 2:1
    So 06.05. 00:00 Jívoví - TJ Rozsochy B 2:0 (1:0)

    16.kolo

    Po 08.05. 00:00 Věchnov - Moravec 3:2 (2:1)
    Po 08.05. 00:00 Strážek - SK Počítky 4:3 (2:1)
    Po 08.05. 00:00 Radostín n.O. B - Křižanov B 1:2 (1:0)
    Po 08.05. 00:00 Velká Bíteš B - Měřín B 1:1
    Po 08.05. 00:00 Jívoví - Bohdalec 1:1 (0:1)
    Po 08.05. 00:00 TJ Rozsochy B - Štěpánov n.S. B 1:1 (0:0)
    Po 08.05. 00:00 Březí-Březské - Nová Ves B 2:2

    21.kolo

    So 13.05. 00:00 Jívoví - Věchnov 1:5
    So 13.05. 00:00 TJ Rozsochy B - Velká Bíteš B 1:2
    So 13.05. 00:00 Březí-Březské - Radostín n.O. B 2:3
    So 13.05. 00:00 Nová Ves B - Strážek 5:1
    So 13.05. 00:00 Štěpánov n.S. B - Moravec 6:1
    So 13.05. 00:00 Bohdalec - SK Počítky 2:2
    So 13.05. 00:00 Měřín B - Křižanov B 2:1

    22.kolo

    So 20.05. 00:00 Věchnov - Měřín B 0:1
    So 20.05. 00:00 Křižanov B - Bohdalec 0:3
    So 20.05. 00:00 SK Počítky - Štěpánov n.S. B 4:2
    So 20.05. 00:00 Moravec - Nová Ves B 1:3 (1:0)
    So 20.05. 00:00 Strážek - Březí-Březské 4:0
    So 20.05. 00:00 Radostín n.O. B - TJ Rozsochy B 2:1
    So 20.05. 00:00 Velká Bíteš B - Jívoví 2:2

    23.kolo

    So 27.05. 00:00 Velká Bíteš B - Věchnov 8:2
    So 27.05. 00:00 Jívoví - Radostín n.O. B 8:3 (3:1)
    So 27.05. 00:00 TJ Rozsochy B - Strážek 1:1
    So 27.05. 00:00 Březí-Březské - Moravec 0:3 (0:2)
    So 27.05. 00:00 Nová Ves B - SK Počítky 3:1
    So 27.05. 00:00 Štěpánov n.S. B - Křižanov B 4:1
    So 27.05. 00:00 Bohdalec - Měřín B 2:2

    24.kolo

    So 03.06. 00:00 Věchnov - Bohdalec 1:1
    So 03.06. 00:00 Měřín B - Štěpánov n.S. B 1:2
    So 03.06. 00:00 Křižanov B - Nová Ves B 3:1
    So 03.06. 00:00 SK Počítky - Březí-Březské 2:2 (0:1)
    So 03.06. 00:00 Moravec - TJ Rozsochy B 1:1
    So 03.06. 00:00 Strážek - Jívoví 1:0
    So 03.06. 00:00 Radostín n.O. B - Velká Bíteš B 2:4

    25.kolo

    So 10.06. 00:00 Radostín n.O. B - Věchnov 2:3 (2:1)
    So 10.06. 00:00 Velká Bíteš B - Strážek 3:3 (1:1)
    So 10.06. 00:00 Jívoví - Moravec 5:0 (2:0)
    So 10.06. 00:00 TJ Rozsochy B - SK Počítky 4:0 (1:0)
    So 10.06. 00:00 Březí-Březské - Křižanov B 1:2 (1:0)
    So 10.06. 00:00 Nová Ves B - Měřín B 7:4 (6:1)
    So 10.06. 00:00 Štěpánov n.S. B - Bohdalec 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 17.06. 00:00 Věchnov - Štěpánov n.S. B 3:5 (0:2)
    So 17.06. 00:00 Bohdalec - Nová Ves B 3:1 (1:1)
    So 17.06. 00:00 Měřín B - Březí-Březské 3:1 (3:0)
    So 17.06. 00:00 Křižanov B - TJ Rozsochy B 4:4 (0:2)
    So 17.06. 00:00 SK Počítky - Jívoví 1:1 (1:0)
    So 17.06. 00:00 Moravec - Velká Bíteš B 1:3 (1:0)
    So 17.06. 00:00 Strážek - Radostín n.O. B 6:0 (3:0)

    14.kolo

    So 24.06. 16:30 Věchnov - Strážek 1:4 (1:2)
    So 24.06. 16:30 Radostín n.O. B - Moravec 2:2 (1:1)
    So 24.06. 16:30 Velká Bíteš B - SK Počítky 4:2 (1:1)
    So 24.06. 16:30 Jívoví - Křižanov B 2:2 (1:1)
    So 24.06. 16:30 TJ Rozsochy B - Měřín B 4:1 (2:0)
    So 24.06. 16:30 Březí-Březské - Bohdalec 1:2 (0:1)
    So 24.06. 16:30 Nová Ves B - Štěpánov n.S. B 10:2 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 14 6 6 65:39 48
    2. 26 14 6 6 70:51 48
    3. 26 14 5 7 75:44 47
    4. 26 14 4 8 54:41 46
    5. 26 11 6 9 65:61 39
    6. 26 11 5 10 45:46 38
    7. 26 10 7 9 47:55 37
    8. 26 11 4 11 66:75 37
    9. 26 10 4 12 61:60 34
    10. 26 9 4 13 45:59 31
    11. 26 8 7 11 50:71 31
    12. 26 8 5 13 52:49 29
    13. 26 6 5 15 42:69 23
    14. 26 4 8 14 32:49 20