Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 7766
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kutná Hora  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy soutěže

Celkem:
4075
Týden:
21
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

St 13.04. 17:00 Krako/Rado - Velké Chvalovice 6:4
So 16.04. 09:00 Sparta K.Hora - TJ Církvice B 4:6
So 16.04. 09:00 Chabeřice Star - Sokol Čáslav 6:4

2.kolo

So 23.04. 09:00 Jiskra Zruč - Chabeřice Star 2:8
So 23.04. 09:00 Sokol Čáslav - TJ Církvice B 6:4
Ne 24.04. 14:00 Sparta K.Hora - Krako/Rado 9:1

3.kolo

So 30.04. 09:00 Velké Chvalovice - Jiskra Zruč 3:7
So 30.04. 09:00 TJ Církvice B - Chabeřice Star 2:8
Ne 01.05. 14:00 Sokol Čáslav - Krako/Rado 9:1

4.kolo

So 07.05. 09:00 Jiskra Zruč - Sparta K.Hora 1:9
So 07.05. 09:00 Velké Chvalovice - Sokol Čáslav 1:9
Ne 08.05. 14:00 Krako/Rado - TJ Církvice B 2:8

5.kolo

So 14.05. 09:00 Sokol Čáslav - Jiskra Zruč 7:3
So 14.05. 09:00 TJ Církvice B - Velké Chvalovice 9:1
So 14.05. 09:00 Chabeřice Star - Sparta K.Hora 3:7

6.kolo

So 21.05. 09:00 Velké Chvalovice - Chabeřice Star 1:9
So 21.05. 09:00 Sokol Čáslav - Sparta K.Hora 3:7
Ne 22.05. 14:00 Krako/Rado - Jiskra Zruč 3:7

7.kolo

So 28.05. 09:00 TJ Církvice B - Jiskra Zruč 4:6
So 28.05. 09:00 Sparta K.Hora - Velké Chvalovice 10:0
Ne 29.05. 14:00 Chabeřice Star - Krako/Rado 9:1

8.kolo

St 01.06. 17:00 Velké Chvalovice - Krako/Rado 6:4
So 04.06. 09:00 Sokol Čáslav - Chabeřice Star 5:5
So 04.06. 09:00 TJ Církvice B - Sparta K.Hora 2:8

9.kolo

So 11.06. 09:00 TJ Církvice B - Sokol Čáslav 7:3
So 11.06. 09:00 Krako/Rado - Sparta K.Hora 2:8
So 11.06. 09:00 Chabeřice Star - Jiskra Zruč 7:3

10.kolo

So 18.06. 09:00 Jiskra Zruč - Velké Chvalovice 8:2
So 18.06. 09:00 Chabeřice Star - TJ Církvice B 5:5
Ne 19.06. 14:00 Krako/Rado - Sokol Čáslav 2:8

11.kolo

So 25.06. 09:00 Sokol Čáslav - Velké Chvalovice 8:2
So 25.06. 09:00 TJ Církvice B - Krako/Rado 9:1
So 25.06. 09:00 Sparta K.Hora - Jiskra Zruč 10:0

12.kolo

So 03.09. 09:00 Sparta K.Hora - Chabeřice Star 7:3
So 03.09. 09:00 Velké Chvalovice - TJ Církvice B 3:7
So 03.09. 09:00 Jiskra Zruč - Sokol Čáslav 5:5

13.kolo

So 10.09. 09:00 Chabeřice Star - Velké Chvalovice 9:1
So 10.09. 09:00 Sparta K.Hora - Sokol Čáslav 8:2
Ne 11.09. 14:00 Jiskra Zruč - Krako/Rado 8:2

14.kolo

So 17.09. 09:00 Jiskra Zruč - TJ Církvice B 4:6
So 17.09. 09:00 Velké Chvalovice - Sparta K.Hora 1:9
Ne 18.09. 14:00 Krako/Rado - Chabeřice Star 3:7
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 12 11 0 1 96:24 22
2. 12 8 2 2 79:41 18
3. 12 7 1 4 69:51 15
4. 12 6 2 4 69:51 14
5. 12 5 1 6 54:66 11
6. 12 1 0 11 28:92 2
7. 12 1 0 11 25:95 2