Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 771
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2020
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Rapotice - Lipník 2:1
    So 13.08. 00:00 Kněžice - Rudíkov -Trnava 3:3
    So 13.08. 00:00 Studenec - Vladislav 1:1
    So 13.08. 00:00 Náměšť n.O. B - Okříšky B 2:0
    So 13.08. 00:00 Čechtín - Hartvíkovice B 2:5
    So 13.08. 00:00 Lesonice - Chlístov 0:3
    So 13.08. 00:00 Opatov B - Třebenice 6:1

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Lipník - Třebenice 1:2
    So 20.08. 00:00 Chlístov - Opatov B 3:0
    So 20.08. 00:00 Hartvíkovice B - Lesonice 3:1
    So 20.08. 00:00 Okříšky B - Čechtín 2:2
    So 20.08. 00:00 Vladislav - Náměšť n.O. B 1:2
    So 20.08. 00:00 Rudíkov -Trnava - Studenec 3:1
    So 20.08. 00:00 Rapotice - Kněžice 5:3

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Kněžice - Lipník 2:2
    So 27.08. 00:00 Studenec - Rapotice 4:1
    So 27.08. 00:00 Náměšť n.O. B - Rudíkov -Trnava 5:1
    So 27.08. 00:00 Čechtín - Vladislav 2:2
    So 27.08. 00:00 Lesonice - Okříšky B 2:0
    So 27.08. 00:00 Opatov B - Hartvíkovice B 1:0
    So 27.08. 00:00 Třebenice - Chlístov 0:2

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Lipník - Chlístov 0:3
    So 03.09. 00:00 Hartvíkovice B - Třebenice 3:0
    So 03.09. 00:00 Okříšky B - Opatov B 2:6
    So 03.09. 00:00 Vladislav - Lesonice 3:0
    So 03.09. 00:00 Rudíkov -Trnava - Čechtín 3:2
    So 03.09. 00:00 Rapotice - Náměšť n.O. B 0:1
    So 03.09. 00:00 Kněžice - Studenec 3:3

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Studenec - Lipník 3:2
    So 10.09. 00:00 Náměšť n.O. B - Kněžice 3:2
    So 10.09. 00:00 Čechtín - Rapotice 4:2
    So 10.09. 00:00 Lesonice - Rudíkov -Trnava 0:3
    So 10.09. 00:00 Opatov B - Vladislav 1:2
    So 10.09. 00:00 Třebenice - Okříšky B 2:1
    So 10.09. 00:00 Chlístov - Hartvíkovice B 1:2

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Lipník - Hartvíkovice B 1:2
    So 17.09. 00:00 Okříšky B - Chlístov 2:2
    So 17.09. 00:00 Vladislav - Třebenice 6:4
    So 17.09. 00:00 Rudíkov -Trnava - Opatov B 8:1 (6:0)
    So 17.09. 00:00 Rapotice - Lesonice 1:2
    So 17.09. 00:00 Kněžice - Čechtín 2:4
    So 17.09. 00:00 Studenec - Náměšť n.O. B 2:2

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Náměšť n.O. B - Lipník 6:1
    So 24.09. 00:00 Čechtín - Studenec 1:2
    So 24.09. 00:00 Lesonice - Kněžice 1:1 (0:1)
    So 24.09. 00:00 Opatov B - Rapotice 3:5
    So 24.09. 00:00 Třebenice - Rudíkov -Trnava 0:1 (0:1)
    So 24.09. 00:00 Chlístov - Vladislav 1:2
    So 24.09. 00:00 Hartvíkovice B - Okříšky B 2:0

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Lipník - Okříšky B 1:2
    So 01.10. 00:00 Vladislav - Hartvíkovice B 0:5
    So 01.10. 00:00 Rudíkov -Trnava - Chlístov 2:0
    So 01.10. 00:00 Rapotice - Třebenice 5:2
    So 01.10. 00:00 Kněžice - Opatov B 1:2
    So 01.10. 00:00 Studenec - Lesonice 2:0
    So 01.10. 00:00 Náměšť n.O. B - Čechtín 1:3

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Čechtín - Lipník 5:1 (2:1)
    So 08.10. 00:00 Lesonice - Náměšť n.O. B 3:3
    So 08.10. 00:00 Opatov B - Studenec 2:4 (0:2)
    So 08.10. 00:00 Třebenice - Kněžice 4:2 (2:1)
    So 08.10. 00:00 Chlístov - Rapotice 2:0
    So 08.10. 00:00 Hartvíkovice B - Rudíkov -Trnava 0:2 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Okříšky B - Vladislav 0:4

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Lipník - Vladislav 1:1
    So 15.10. 00:00 Rudíkov -Trnava - Okříšky B 3:2 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Rapotice - Hartvíkovice B 1:6 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Kněžice - Chlístov 2:2
    So 15.10. 00:00 Studenec - Třebenice 2:2
    So 15.10. 00:00 Náměšť n.O. B - Opatov B 2:5
    So 15.10. 00:00 Čechtín - Lesonice 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Lesonice - Lipník 0:1
    So 22.10. 00:00 Opatov B - Čechtín 2:2 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Třebenice - Náměšť n.O. B 3:2
    So 22.10. 00:00 Chlístov - Studenec 4:2
    So 22.10. 00:00 Hartvíkovice B - Kněžice 2:3
    So 22.10. 00:00 Okříšky B - Rapotice 4:0
    So 22.10. 00:00 Vladislav - Rudíkov -Trnava 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Lipník - Rudíkov -Trnava 1:1
    So 29.10. 00:00 Rapotice - Vladislav 1:2 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Kněžice - Okříšky B 5:2 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Studenec - Hartvíkovice B 1:2 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Náměšť n.O. B - Chlístov 4:6
    So 29.10. 00:00 Čechtín - Třebenice 2:2 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Lesonice - Opatov B 0:3

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Opatov B - Lipník 1:1
    So 05.11. 00:00 Třebenice - Lesonice 1:3
    So 05.11. 00:00 Chlístov - Čechtín 4:0 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Hartvíkovice B - Náměšť n.O. B 2:1 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Okříšky B - Studenec 5:2 (2:2)
    So 05.11. 00:00 Vladislav - Kněžice 1:3
    So 05.11. 00:00 Rudíkov -Trnava - Rapotice 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 12.11. 00:00 Lipník - Rapotice 3:0
    So 12.11. 00:00 Rudíkov -Trnava - Kněžice 3:0
    So 12.11. 00:00 Vladislav - Studenec 3:5
    So 12.11. 00:00 Okříšky B - Náměšť n.O. B 7:0
    So 12.11. 00:00 Hartvíkovice B - Čechtín 3:2
    So 12.11. 00:00 Chlístov - Lesonice 3:0
    So 12.11. 00:00 Třebenice - Opatov B 2:6

    17.kolo

    So 15.04. 00:00 Chlístov - Lipník 0:0 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Třebenice - Hartvíkovice B 5:1 (1:1)
    So 15.04. 00:00 Opatov B - Okříšky B 4:2 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Lesonice - Vladislav 0:2 (0:1)
    So 15.04. 00:00 Čechtín - Rudíkov -Trnava 1:2 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Náměšť n.O. B - Rapotice 1:3 (1:2)
    So 15.04. 00:00 Studenec - Kněžice 2:3 (0:2)

    18.kolo

    So 22.04. 00:00 Lipník - Studenec 4:3 (2:0)
    So 22.04. 00:00 Kněžice - Náměšť n.O. B 3:3 (1:1)
    So 22.04. 00:00 Rapotice - Čechtín 1:1 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Rudíkov -Trnava - Lesonice 1:0 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Vladislav - Opatov B 3:2 (2:0)
    So 22.04. 00:00 Okříšky B - Třebenice 0:0 (0:0)
    So 22.04. 00:00 Hartvíkovice B - Chlístov 1:4 (0:3)

    19.kolo

    So 29.04. 00:00 Hartvíkovice B - Lipník 2:0 (2:0)
    So 29.04. 00:00 Chlístov - Okříšky B 3:1 (2:1)
    So 29.04. 00:00 Třebenice - Vladislav 4:1 (3:0)
    So 29.04. 00:00 Opatov B - Rudíkov -Trnava 0:2 (0:1)
    So 29.04. 00:00 Lesonice - Rapotice 1:2 (0:1)
    So 29.04. 00:00 Čechtín - Kněžice 3:8 (1:3)
    So 29.04. 00:00 Náměšť n.O. B - Studenec 2:3 (0:1)

    15.kolo

    Po 01.05. 16:30 Třebenice - Lipník 3:2 (1:0)
    Po 01.05. 16:30 Opatov B - Chlístov 1:7 (1:4)
    Po 01.05. 16:30 Lesonice - Hartvíkovice B 2:6 (1:2)
    Po 01.05. 16:30 Čechtín - Okříšky B 4:3 (1:2)
    Po 01.05. 16:30 Kněžice - Rapotice 2:6 (1:3)
    St 10.05. 00:00 Náměšť n.O. B - Vladislav 0:2 (0:1)
    12.05. 00:00 Studenec - Rudíkov -Trnava 1:2 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 00:00 Lipník - Náměšť n.O. B 0:5
    So 06.05. 00:00 Studenec - Čechtín 5:1
    So 06.05. 00:00 Kněžice - Lesonice 4:1
    So 06.05. 00:00 Rapotice - Opatov B 3:0 (2:0)
    So 06.05. 00:00 Rudíkov -Trnava - Třebenice 8:0 (2:0)
    So 06.05. 00:00 Vladislav - Chlístov 0:4 (0:1)
    So 06.05. 00:00 Okříšky B - Hartvíkovice B 5:1

    21.kolo

    So 13.05. 00:00 Okříšky B - Lipník 2:0 (2:0)
    So 13.05. 00:00 Hartvíkovice B - Vladislav 2:2 (1:1)
    So 13.05. 00:00 Chlístov - Rudíkov -Trnava 0:2 (0:1)
    So 13.05. 00:00 Třebenice - Rapotice 0:4 (0:1)
    So 13.05. 00:00 Opatov B - Kněžice 1:1 (1:0)
    So 13.05. 00:00 Lesonice - Studenec 2:2
    So 13.05. 00:00 Čechtín - Náměšť n.O. B 2:5 (1:1)

    22.kolo

    So 20.05. 00:00 Lipník - Čechtín 0:0 (0:0)
    So 20.05. 00:00 Náměšť n.O. B - Lesonice 5:1 (1:1)
    So 20.05. 00:00 Studenec - Opatov B 4:2 (1:2)
    So 20.05. 00:00 Kněžice - Třebenice 2:3
    So 20.05. 00:00 Rapotice - Chlístov 2:1 (2:1)
    So 20.05. 00:00 Rudíkov -Trnava - Hartvíkovice B 3:0: (1:0:)
    So 20.05. 00:00 Vladislav - Okříšky B 2:2

    23.kolo

    So 27.05. 00:00 Vladislav - Lipník 1:4 (0:2)
    So 27.05. 00:00 Okříšky B - Rudíkov -Trnava 1:1 (1:0)
    So 27.05. 00:00 Hartvíkovice B - Rapotice 2:1
    So 27.05. 00:00 Chlístov - Kněžice 6:1 (1:0)
    So 27.05. 00:00 Třebenice - Studenec 1:1 (0:1)
    So 27.05. 00:00 Opatov B - Náměšť n.O. B 1:3 (1:2)
    So 27.05. 00:00 Lesonice - Čechtín 3:3 (2:1)

    24.kolo

    So 03.06. 00:00 Lipník - Lesonice 2:1 (0:1)
    So 03.06. 00:00 Čechtín - Opatov B 2:3
    So 03.06. 00:00 Náměšť n.O. B - Třebenice 3:0 (1:0)
    So 03.06. 00:00 Studenec - Chlístov 4:2 (1:0)
    So 03.06. 00:00 Kněžice - Hartvíkovice B 1:0
    So 03.06. 00:00 Rapotice - Okříšky B 1:1 (0:1)
    So 03.06. 00:00 Rudíkov -Trnava - Vladislav 3:2 (1:1)

    25.kolo

    So 10.06. 00:00 Rudíkov -Trnava - Lipník 2:0
    So 10.06. 00:00 Vladislav - Rapotice 1:2 (0:1)
    So 10.06. 00:00 Okříšky B - Kněžice 2:3
    So 10.06. 00:00 Hartvíkovice B - Studenec 6:2
    So 10.06. 00:00 Chlístov - Náměšť n.O. B 5:1
    So 10.06. 00:00 Třebenice - Čechtín 2:0
    So 10.06. 00:00 Opatov B - Lesonice 0:3 (0:2)

    26.kolo

    So 17.06. 00:00 Lipník - Opatov B 4:3 (1:1)
    So 17.06. 00:00 Lesonice - Třebenice 6:3 (2:1)
    So 17.06. 00:00 Čechtín - Chlístov 3:1
    So 17.06. 00:00 Náměšť n.O. B - Hartvíkovice B 2:2 (0:1)
    So 17.06. 00:00 Studenec - Okříšky B 4:3
    So 17.06. 00:00 Kněžice - Vladislav 4:4 (2:3)
    So 17.06. 00:00 Rapotice - Rudíkov -Trnava 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 24.06. 00:00 Lipník - Kněžice 7:0 (1:0)
    So 24.06. 00:00 Rapotice - Studenec 1:5 (1:3)
    So 24.06. 00:00 Rudíkov -Trnava - Náměšť n.O. B 5:1
    So 24.06. 00:00 Vladislav - Čechtín 0:1
    So 24.06. 00:00 Okříšky B - Lesonice 4:1
    So 24.06. 00:00 Hartvíkovice B - Opatov B 1:5 (0:2)
    So 24.06. 00:00 Chlístov - Třebenice 8:2 (4:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 68:25 66
    2. 26 16 3 7 77:34 51
    3. 26 15 2 9 61:48 47
    4. 26 12 6 8 70:60 42
    5. 26 12 2 12 53:54 38
    6. 26 11 4 11 65:63 37
    7. 26 10 3 13 61:68 33
    8. 26 9 6 11 48:56 33
    9. 26 8 8 10 64:75 32
    10. 26 9 4 13 48:78 31
    11. 26 7 8 11 53:65 29
    12. 26 7 6 13 55:57 27
    13. 26 7 6 13 40:52 27
    14. 26 5 5 16 34:62 20