Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 770
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pelhřimov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1727
    Týden:
    13
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 27.08. 00:00 Hněvkovice - Pelhřimov B 0:4
    So 27.08. 00:00 Horní Ves B - Želiv B 5:2
    So 27.08. 00:00 Košetice B - Kámen 2:3
    So 27.08. 00:00 Žirov B - Komorovice 5:2
    So 27.08. 00:00 Obrataň B - Senožaty B 4:4
    So 27.08. 00:00 Částrov - Horní Cerekev B 2:2

    3.kolo

    So 03.09. 00:00 Horní Cerekev B - Hněvkovice 4:1
    So 03.09. 00:00 Senožaty B - Částrov 2:1
    So 03.09. 00:00 Komorovice - Obrataň B 3:2
    So 03.09. 00:00 Kámen - Žirov B 5:2
    So 03.09. 00:00 Želiv B - Košetice B 4:0
    So 03.09. 00:00 Pelhřimov B - Horní Ves B 3:0

    4.kolo

    So 10.09. 00:00 Hněvkovice - Horní Ves B 2:1
    So 10.09. 00:00 Košetice B - Pelhřimov B 1:4
    So 10.09. 00:00 Žirov B - Želiv B 6:2
    So 10.09. 00:00 Obrataň B - Kámen 7:1
    So 10.09. 00:00 Částrov - Komorovice 2:5
    So 10.09. 00:00 Horní Cerekev B - Senožaty B 7:3

    5.kolo

    So 17.09. 00:00 Senožaty B - Hněvkovice 5:2
    So 17.09. 00:00 Komorovice - Horní Cerekev B 3:3
    So 17.09. 00:00 Kámen - Částrov 4:2
    So 17.09. 00:00 Želiv B - Obrataň B 0:5
    So 17.09. 00:00 Pelhřimov B - Žirov B 4:1
    So 17.09. 00:00 Horní Ves B - Košetice B 4:3

    6.kolo

    So 24.09. 00:00 Hněvkovice - Košetice B 0:0 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Žirov B - Horní Ves B 6:1
    So 24.09. 00:00 Obrataň B - Pelhřimov B 2:1
    So 24.09. 00:00 Částrov - Želiv B 5:1
    So 24.09. 00:00 Horní Cerekev B - Kámen 8:2
    So 24.09. 00:00 Senožaty B - Komorovice 5:1

    7.kolo

    So 01.10. 00:00 Komorovice - Hněvkovice 4:4
    So 01.10. 00:00 Kámen - Senožaty B 2:1
    So 01.10. 00:00 Želiv B - Horní Cerekev B 4:1
    So 01.10. 00:00 Pelhřimov B - Částrov 16:0 (7:0)
    So 01.10. 00:00 Horní Ves B - Obrataň B 2:7
    So 01.10. 00:00 Košetice B - Žirov B 4:8 (1:5)

    8.kolo

    So 08.10. 00:00 Hněvkovice - Žirov B 1:3
    So 08.10. 00:00 Obrataň B - Košetice B 6:1
    So 08.10. 00:00 Částrov - Horní Ves B 2:0
    So 08.10. 00:00 Horní Cerekev B - Pelhřimov B 1:5
    So 08.10. 00:00 Senožaty B - Želiv B 8:3
    So 08.10. 00:00 Komorovice - Kámen 6:2

    9.kolo

    So 15.10. 00:00 Kámen - Hněvkovice 2:0 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Želiv B - Komorovice 2:6 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Pelhřimov B - Senožaty B 7:1 (5:1)
    So 15.10. 00:00 Horní Ves B - Horní Cerekev B 4:4 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Košetice B - Částrov 4:2 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Žirov B - Obrataň B 1:5 (0:2)

    10.kolo

    So 22.10. 00:00 Hněvkovice - Obrataň B 2:1 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Částrov - Žirov B 4:6 (2:2)
    So 22.10. 00:00 Horní Cerekev B - Košetice B 1:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Senožaty B - Horní Ves B 2:4 (2:1)
    So 22.10. 00:00 Komorovice - Pelhřimov B 3:3 (2:2)
    So 22.10. 00:00 Kámen - Želiv B 7:0 (5:0)

    11.kolo

    So 29.10. 00:00 Želiv B - Hněvkovice 1:7
    So 29.10. 00:00 Pelhřimov B - Kámen 7:1
    So 29.10. 00:00 Horní Ves B - Komorovice 4:1
    So 29.10. 00:00 Košetice B - Senožaty B 2:1
    So 29.10. 00:00 Žirov B - Horní Cerekev B 6:1
    So 29.10. 00:00 Obrataň B - Částrov 4:2

    1.kolo

    Ne 06.11. 00:00 Částrov - Hněvkovice 5:2
    Ne 06.11. 00:00 Horní Cerekev B - Obrataň B 4:1
    Ne 06.11. 00:00 Senožaty B - Žirov B 4:1
    Ne 06.11. 00:00 Komorovice - Košetice B 2:1
    Ne 06.11. 00:00 Kámen - Horní Ves B 8:1
    Ne 06.11. 00:00 Želiv B - Pelhřimov B 2:4

    13.kolo

    So 08.04. 15:30 Senožaty B - Obrataň B 4:0
    So 08.04. 15:30 Horní Cerekev B - Částrov 4:0 (1:0)
    Ne 09.04. 10:00 Pelhřimov B - Hněvkovice 4:0 (2:0)
    Po 08.05. 10:00 Želiv B - Horní Ves B 2:3
    St 10.05. 17:00 Kámen - Košetice B 4:3
    St 10.05. 17:00 Komorovice - Žirov B 2:3

    14.kolo

    So 15.04. 16:00 Košetice B - Želiv B 3:2 (0:2)
    So 15.04. 16:00 Horní Ves B - Pelhřimov B 0:4 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Hněvkovice - Horní Cerekev B 2:0 (1:0)
    Po 08.05. 16:30 Částrov - Senožaty B 2:4
    So 24.06. 16:30 Žirov B - Kámen 0:3
    Ne 25.06. 16:30 Obrataň B - Komorovice 3:0

    15.kolo

    So 22.04. 16:00 Senožaty B - Horní Cerekev B 1:3
    Ne 23.04. 10:00 Pelhřimov B - Košetice B 1:1
    Ne 23.04. 10:00 Komorovice - Částrov 2:1 (2:1)
    Ne 23.04. 14:00 Horní Ves B - Hněvkovice 2:1 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Želiv B - Žirov B 3:1 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 Kámen - Obrataň B 4:2 (1:1)

    16.kolo

    So 29.04. 16:00 Horní Cerekev B - Komorovice 2:3 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Obrataň B - Želiv B 6:3 (4:2)
    So 29.04. 16:00 Košetice B - Horní Ves B 5:2 (3:2)
    Ne 30.04. 16:00 Hněvkovice - Senožaty B 3:1 (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Částrov - Kámen 6:4 (5:0)
    St 14.06. 17:30 Žirov B - Pelhřimov B 2:7 (0:3)

    17.kolo

    So 06.05. 16:30 Košetice B - Hněvkovice 1:1
    Ne 07.05. 10:00 Pelhřimov B - Obrataň B 5:3
    Ne 07.05. 10:00 Komorovice - Senožaty B 4:0
    Ne 07.05. 14:00 Horní Ves B - Žirov B 2:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Želiv B - Částrov 4:1
    Ne 07.05. 16:30 Kámen - Horní Cerekev B 4:3

    18.kolo

    So 13.05. 16:30 Senožaty B - Kámen 4:1
    So 13.05. 16:30 Obrataň B - Horní Ves B 4:2
    So 13.05. 16:30 Žirov B - Košetice B 2:2
    Ne 14.05. 16:30 Hněvkovice - Komorovice 3:0
    Ne 14.05. 16:30 Horní Cerekev B - Želiv B 8:0
    Ne 14.05. 16:30 Částrov - Pelhřimov B 2:1

    19.kolo

    So 20.05. 16:30 Žirov B - Hněvkovice 1:2
    So 20.05. 16:30 Košetice B - Obrataň B 2:3
    So 20.05. 16:30 Horní Ves B - Částrov 9:0 (2:0)
    Ne 21.05. 10:00 Pelhřimov B - Horní Cerekev B 7:0
    Ne 21.05. 16:30 Želiv B - Senožaty B 4:2
    Ne 21.05. 16:30 Kámen - Komorovice 3:0

    20.kolo

    So 27.05. 13:30 Horní Cerekev B - Horní Ves B 5:1
    So 27.05. 16:30 Obrataň B - Žirov B 5:2
    Ne 28.05. 10:00 Komorovice - Želiv B 3:0
    Ne 28.05. 16:30 Hněvkovice - Kámen 3:2
    Ne 28.05. 16:30 Částrov - Košetice B 3:3
    St 07.06. 17:30 Senožaty B - Pelhřimov B 2:2

    21.kolo

    So 03.06. 16:30 Obrataň B - Hněvkovice 5:3
    So 03.06. 16:30 Žirov B - Částrov 3:2
    So 03.06. 16:30 Košetice B - Horní Cerekev B 6:2
    Ne 04.06. 10:00 Pelhřimov B - Komorovice 6:2
    Ne 04.06. 14:00 Horní Ves B - Senožaty B 3:0
    Ne 04.06. 16:30 Želiv B - Kámen 1:3

    22.kolo

    So 10.06. 16:30 Senožaty B - Košetice B 0:1
    Ne 11.06. 10:00 Komorovice - Horní Ves B 0:3 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Hněvkovice - Želiv B 2:1
    Ne 11.06. 16:30 Kámen - Pelhřimov B 3:0
    Ne 11.06. 16:30 Horní Cerekev B - Žirov B 2:6
    Ne 11.06. 16:30 Částrov - Obrataň B 0:5

    12.kolo

    So 17.06. 16:30 Hněvkovice - Částrov 9:1 (4:1)
    So 17.06. 16:30 Obrataň B - Horní Cerekev B 6:2 (4:1)
    So 17.06. 16:30 Žirov B - Senožaty B 4:7 (3:6)
    So 17.06. 16:30 Košetice B - Komorovice 5:2 (3:2)
    So 17.06. 16:30 Horní Ves B - Kámen 2:4 (1:0)
    So 17.06. 16:30 Pelhřimov B - Želiv B 6:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 3 3 101:27 51
    2. 22 15 1 6 86:48 46
    3. 22 15 0 7 72:60 45
    4. 22 10 3 9 50:48 33
    5. 22 10 1 11 69:70 31
    6. 22 10 1 11 55:65 31
    7. 22 9 3 10 67:67 30
    8. 22 9 3 10 54:62 30
    9. 22 9 2 11 61:61 29
    10. 22 7 5 10 50:57 26
    11. 22 5 2 15 45:94 17
    12. 22 5 0 17 41:92 15