Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 7630
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    29066
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 11:45 Benešov - Prachatice 11:11 (6:4)
    So 17.08. 11:45 Táborsko - Bohemians 1905 3:9
    Ne 18.08. 11:45 J. Hradec - Sparta Praha 0:38
    Ne 18.08. 11:45 1.FK Příbram - Slavia Praha 8:17 (4:9)
    Ne 18.08. 11:45 České Budějovice - Písek 7:19
    Ne 18.08. 12:00 Viktoria Plzeň - Rokycany 15:5
    St 28.08. 15:45 Vlašim - Kunice 5:2 (3:2)

    3.kolo

    St 21.08. 11:45 Rokycany - České Budějovice 5:18
    St 21.08. 15:45 Písek - J. Hradec 11:3
    So 24.08. 11:45 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 9:16
    So 24.08. 11:45 Slavia Praha - Benešov 8:6 (5:3)
    Ne 25.08. 14:45 Sparta Praha - 1.FK Příbram 15:4 (7:1)
    Ne 25.08. 15:45 Prachatice - Vlašim 15:4
    St 04.09. 17:45 Kunice - Táborsko 4:28 (2:14)

    4.kolo

    So 31.08. 11:45 Táborsko - Prachatice 21:8 (9:4)
    Ne 01.09. 10:00 Viktoria Plzeň - Kunice 17:2 (7:2)
    Ne 01.09. 11:45 J. Hradec - 1.FK Příbram 1:27
    Ne 01.09. 11:45 Benešov - Sparta Praha 2:9 (2:5)
    Ne 01.09. 11:45 České Budějovice - Bohemians 1905 3:10 (1:5)
    Ne 01.09. 11:45 Písek - Rokycany 20:3 (9:1)
    Ne 01.09. 15:45 Vlašim - Slavia Praha 3:14

    5.kolo

    So 07.09. 11:45 Rokycany - J. Hradec 11:17
    So 07.09. 11:45 Bohemians 1905 - Písek 13:1
    So 07.09. 11:45 Slavia Praha - Táborsko 23:1 (10:1)
    So 07.09. 11:45 1.FK Příbram - Benešov 14:3 (6:2)
    So 07.09. 14:45 Sparta Praha - Vlašim 29:1 (16:0)
    So 07.09. 17:30 Prachatice - Viktoria Plzeň 7:18
    St 25.09. 16:45 Kunice - České Budějovice 8:15 (3:8)

    6.kolo

    So 14.09. 11:45 Rokycany - Bohemians 1905 0:25 (0:14)
    So 14.09. 15:45 Vlašim - 1.FK Příbram 1:23
    Ne 15.09. 11:45 J. Hradec - Benešov 5:11 (4:5)
    Ne 15.09. 11:45 Táborsko - Sparta Praha 7:12 (3:7)
    Ne 15.09. 11:45 České Budějovice - Prachatice 17:5
    Ne 15.09. 11:45 Písek - Kunice 25:0
    Ne 15.09. 12:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:26

    7.kolo

    So 21.09. 11:45 1.FK Příbram - Táborsko 5:2 (3:1)
    So 21.09. 12:30 Bohemians 1905 - J. Hradec 18:2 (7:1)
    Ne 22.09. 11:45 Slavia Praha - České Budějovice 40:4
    Ne 22.09. 11:45 Benešov - Vlašim 6:5 (3:2)
    Ne 22.09. 14:45 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 18:4
    Ne 22.09. 15:45 Kunice - Rokycany 6:4 (4:3)
    Ne 22.09. 17:00 Prachatice - Písek 4:22

    8.kolo

    So 28.09. 11:45 Táborsko - Benešov 13:4 (6:3)
    So 28.09. 11:45 Rokycany - Prachatice 10:12 (2:4)
    So 28.09. 11:45 Bohemians 1905 - Kunice 18:2
    Ne 29.09. 11:45 J. Hradec - Vlašim 4:7 (2:3)
    Ne 29.09. 11:45 České Budějovice - Sparta Praha 2:22
    Ne 29.09. 11:45 Písek - Slavia Praha 9:6
    Ne 29.09. 12:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 7:17 (1:7)

    9.kolo

    So 05.10. 11:45 Slavia Praha - Rokycany 16:1
    So 05.10. 11:45 1.FK Příbram - České Budějovice 30:6 (15:3)
    So 05.10. 11:45 Benešov - Viktoria Plzeň 8:8 (6:5)
    So 05.10. 15:45 Kunice - J. Hradec 5:12 (0:7)
    So 05.10. 15:45 Vlašim - Táborsko 1:19 (1:6)
    Ne 06.10. 14:45 Sparta Praha - Písek 15:2
    Ne 06.10. 16:30 Prachatice - Bohemians 1905 2:11 (1:6)

    10.kolo

    So 12.10. 11:45 Rokycany - Sparta Praha 5:20
    So 12.10. 11:45 Bohemians 1905 - Slavia Praha 8:6 (4:3)
    Ne 13.10. 11:45 J. Hradec - Táborsko 5:27 (2:15)
    Ne 13.10. 11:45 České Budějovice - Benešov 6:12 (4:5)
    Ne 13.10. 11:45 Písek - 1.FK Příbram 5:5 (1:3)
    Ne 13.10. 12:00 Viktoria Plzeň - Vlašim 14:7
    Ne 13.10. 15:45 Kunice - Prachatice 6:10 (2:8)

    11.kolo

    So 19.10. 11:45 Slavia Praha - Kunice 23:1
    So 19.10. 11:45 Benešov - Písek 6:18 (2:8)
    So 19.10. 11:45 Táborsko - Viktoria Plzeň 12:8 (2:6)
    So 19.10. 15:45 Vlašim - České Budějovice 8:14 (5:7)
    Ne 20.10. 11:45 1.FK Příbram - Rokycany 20:4
    Ne 20.10. 14:45 Sparta Praha - Bohemians 1905 14:2 (4:0)
    Ne 20.10. 16:00 Prachatice - J. Hradec 7:10

    12.kolo

    So 26.10. 11:45 Rokycany - Benešov 3:9 (0:6)
    So 26.10. 11:45 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 14:4 (4:1)
    Ne 27.10. 11:45 J. Hradec - Viktoria Plzeň 11:8
    Ne 27.10. 11:45 České Budějovice - Táborsko 6:11
    Ne 27.10. 11:45 Písek - Vlašim 16:4
    Ne 27.10. 15:00 Prachatice - Slavia Praha 3:15
    St 06.11. 15:45 Kunice - Sparta Praha 2:13 (2:5)

    13.kolo

    So 02.11. 11:45 Slavia Praha - J. Hradec 29:6 (10:2)
    So 02.11. 11:45 Táborsko - Písek 4:6 (1:3)
    So 02.11. 15:45 Vlašim - Rokycany 10:4 (6:1)
    Ne 03.11. 11:45 1.FK Příbram - Kunice 18:1 (7:0)
    Ne 03.11. 11:45 Benešov - Bohemians 1905 1:24 (0:9)
    Ne 03.11. 12:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 15:5
    Ne 03.11. 14:45 Sparta Praha - Prachatice 15:5 (5:3)

    1.kolo

    So 09.11. 11:45 Rokycany - Táborsko 6:20 (3:9)
    Ne 10.11. 11:45 České Budějovice - J. Hradec 23:9 (12:6)
    Ne 10.11. 11:45 Písek - Viktoria Plzeň 21:8 (12:4)
    Ne 10.11. 11:45 Slavia Praha - Sparta Praha 9:2 (4:1)
    Ne 10.11. 14:30 Prachatice - 1.FK Příbram 4:24
    Ne 10.11. 15:30 Bohemians 1905 - Vlašim 23:2 (12:1)
    Ne 10.11. 15:45 Kunice - Benešov 3:3 (2:1)

    15.kolo

    So 15.03. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 20:1 (8:1)
    So 15.03. 11:45 Rokycany - Viktoria Plzeň 1:16
    So 15.03. 15:30 Bohemians 1905 - Táborsko 11:5 (3:2)
    Ne 16.03. 11:45 Písek - České Budějovice 18:4 (10:1)
    Ne 16.03. 13:45 Prachatice - Benešov 7:8 (4:5)
    Ne 16.03. 14:45 Sparta Praha - J. Hradec 19:4
    Ne 16.03. 15:30 Kunice - Vlašim 5:3 (2:2)

    16.kolo

    So 22.03. 11:45 Táborsko - Kunice 13:1 (8:1)
    So 22.03. 11:45 Benešov - Slavia Praha 2:2 (0:1)
    So 22.03. 11:45 1.FK Příbram - Sparta Praha 8:8 (6:5)
    So 22.03. 15:45 Vlašim - Prachatice 12:2 (6:2)
    Ne 23.03. 11:45 J. Hradec - Písek 6:23 (1:12)
    Ne 23.03. 11:45 České Budějovice - Rokycany 13:1 (9:1)
    Ne 23.03. 12:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 3:17 (2:10)

    17.kolo

    So 29.03. 11:00 Slavia Praha - Vlašim 9:3
    So 29.03. 11:45 1.FK Příbram - J. Hradec 45:5
    So 29.03. 11:45 Rokycany - Písek 1:19
    So 29.03. 15:30 Bohemians 1905 - České Budějovice 17:4 (7:2)
    Ne 30.03. 13:45 Prachatice - Táborsko 3:7
    Ne 30.03. 14:45 Sparta Praha - Benešov 21:2 (8:1)
    Ne 30.03. 15:45 Kunice - Viktoria Plzeň 7:18

    18.kolo

    So 05.04. 11:45 Táborsko - Slavia Praha 15:3
    So 05.04. 15:45 Vlašim - Sparta Praha 2:13
    Ne 06.04. 11:45 J. Hradec - Rokycany 19:10
    Ne 06.04. 11:45 Písek - Bohemians 1905 14:6 (7:2)
    Ne 06.04. 11:45 České Budějovice - Kunice 14:8 (9:4)
    Ne 06.04. 11:45 Benešov - 1.FK Příbram 5:14 (2:7)
    Ne 06.04. 12:00 Viktoria Plzeň - Prachatice 11:3 (2:3)

    19.kolo

    So 12.04. 11:45 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 33:3
    So 12.04. 11:45 Bohemians 1905 - Rokycany 15:3 (8:1)
    Ne 13.04. 11:45 Benešov - J. Hradec 10:7 (5:4)
    Ne 13.04. 11:45 1.FK Příbram - Vlašim 34:0 (13:0)
    Ne 13.04. 11:45 Prachatice - České Budějovice 5:11 (2:6)
    Ne 13.04. 14:45 Sparta Praha - Táborsko 11:5
    Ne 13.04. 15:45 Kunice - Písek 3:11 (1:5)

    20.kolo

    So 19.04. 11:45 Rokycany - Kunice 10:0 (1:0)
    So 19.04. 11:45 Táborsko - 1.FK Příbram 1:14
    So 19.04. 15:45 Vlašim - Benešov 1:5 (0:3)
    Ne 20.04. 11:45 J. Hradec - Bohemians 1905 4:15
    Ne 20.04. 11:45 Písek - Prachatice 26:1 (12:0)
    Ne 20.04. 11:45 České Budějovice - Slavia Praha 13:12
    Ne 20.04. 12:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 5:19 (1:9)

    21.kolo

    So 26.04. 11:45 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 11:6
    So 26.04. 11:45 Slavia Praha - Písek 1:17
    So 26.04. 11:45 Prachatice - Rokycany 7:9
    So 26.04. 15:45 Vlašim - J. Hradec 8:9
    Ne 27.04. 11:45 Benešov - Táborsko 2:5 (0:3)
    Ne 27.04. 14:45 Sparta Praha - České Budějovice 23:3 (10:0)
    Ne 27.04. 15:15 Kunice - Bohemians 1905 3:9

    22.kolo

    So 03.05. 11:45 Bohemians 1905 - Prachatice 18:0 (10:0)
    So 03.05. 11:45 Rokycany - Slavia Praha 2:10
    So 03.05. 11:45 Táborsko - Vlašim 17:2 (7:0)
    Ne 04.05. 11:45 J. Hradec - Kunice 19:7
    Ne 04.05. 11:45 Písek - Sparta Praha 3:13 (1:6)
    Ne 04.05. 11:45 České Budějovice - 1.FK Příbram 5:34
    Ne 04.05. 12:00 Viktoria Plzeň - Benešov 13:3 (6:1)

    23.kolo

    So 10.05. 11:45 Benešov - České Budějovice 9:9 (7:2)
    So 10.05. 11:45 1.FK Příbram - Písek 16:6 (6:3)
    So 10.05. 11:45 Slavia Praha - Bohemians 1905 9:2 (3:1)
    So 10.05. 15:45 Vlašim - Viktoria Plzeň 2:22
    Ne 11.05. 11:45 Táborsko - J. Hradec 32:6 (14:3)
    Ne 11.05. 11:45 Prachatice - Kunice 2:9 (1:3)
    Ne 11.05. 14:45 Sparta Praha - Rokycany 19:2

    24.kolo

    So 17.05. 11:45 Bohemians 1905 - Sparta Praha 8:6 (5:2)
    So 17.05. 11:45 Rokycany - 1.FK Příbram 1:26
    Ne 18.05. 11:45 J. Hradec - Prachatice 11:5 (3:3)
    Ne 18.05. 11:45 Písek - Benešov 12:3 (5:2)
    Ne 18.05. 11:45 České Budějovice - Vlašim 13:3 (10:1)
    Ne 18.05. 12:00 Viktoria Plzeň - Táborsko 4:16
    Ne 18.05. 15:45 Kunice - Slavia Praha 5:30 (2:14)

    25.kolo

    Čt 08.05. 00:00 Benešov - Rokycany 6:0
    Čt 08.05. 11:45 Táborsko - České Budějovice 9:7
    So 24.05. 11:45 1.FK Příbram - Bohemians 1905 5:9 (1:3)
    So 24.05. 15:45 Vlašim - Písek 5:23 (2:9)
    Ne 25.05. 11:45 Slavia Praha - Prachatice 20:3
    Ne 25.05. 12:00 Viktoria Plzeň - J. Hradec 13:7
    Ne 25.05. 14:45 Sparta Praha - Kunice 28:4 (12:1)

    26.kolo

    St 28.05. 17:45 Kunice - 1.FK Příbram 3:18 (1:7)
    So 31.05. 11:45 Rokycany - Vlašim 4:9 (1:8)
    So 31.05. 12:45 Bohemians 1905 - Benešov 11:4 (3:0)
    Ne 01.06. 11:45 J. Hradec - Slavia Praha 6:16
    Ne 01.06. 11:45 Prachatice - Sparta Praha 1:9 (1:5)
    Ne 01.06. 11:45 Písek - Táborsko 6:12 (3:8)
    Ne 01.06. 11:45 České Budějovice - Viktoria Plzeň 4:14

    14.kolo

    St 04.06. 18:30 Benešov - Kunice 13:2 (5:0)
    Čt 05.06. 17:45 Viktoria Plzeň - Písek 8:9 (5:5)
    So 07.06. 11:45 Táborsko - Rokycany 8:6 (7:2)
    So 07.06. 11:45 1.FK Příbram - Prachatice 16:1 (3:1)
    Ne 08.06. 11:45 J. Hradec - České Budějovice 4:16 (7:1)
    Ne 08.06. 14:45 Sparta Praha - Slavia Praha 3:2 (1:2)
    Ne 08.06. 15:45 Vlašim - Bohemians 1905 2:28 (2:15)
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 1 2 414:94 70
    2. 26 22 0 4 350:118 66
    3. 26 20 1 5 362:157 61
    4. 26 19 2 5 441:150 59
    5. 26 19 1 6 399:130 58
    6. 26 18 0 8 313:173 54
    7. 26 13 1 12 277:280 40
    8. 26 11 1 14 242:351 34
    9. 26 9 5 12 154:231 32
    10. 26 8 0 18 192:441 24
    11. 26 5 0 21 110:367 15
    12. 26 3 1 22 133:351 10
    13. 26 3 1 22 99:379 10
    14. 26 2 0 24 111:375 6