Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 15. července 2020
svátek má Jindřich.
Hlavní menu
  • ID: 7629
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27101
    Týden:
    30
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:00 Benešov - Prachatice 12:6 (6:2)
    So 17.08. 10:00 Táborsko - Bohemians 1905 5:14
    Ne 18.08. 10:00 J. Hradec - Sparta Praha 4:24
    Ne 18.08. 10:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:7
    Ne 18.08. 10:00 České Budějovice - Písek 18:3 (9:0)
    Ne 18.08. 10:15 Viktoria Plzeň - Rokycany 31:0
    St 28.08. 14:00 Vlašim - Kunice 7:4 (1:1)

    3.kolo

    St 21.08. 10:00 Rokycany - České Budějovice 1:34
    St 21.08. 14:00 Písek - J. Hradec 13:4 (6:4)
    So 24.08. 10:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 5:11 (3:4)
    So 24.08. 10:15 Slavia Praha - Benešov 19:2 (12:1)
    Ne 25.08. 13:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 13:4
    Ne 25.08. 17:30 Prachatice - Vlašim 18:1
    St 04.09. 16:00 Kunice - Táborsko 3:13 (1:7)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Táborsko - Prachatice 15:1 (8:0)
    Ne 01.09. 10:00 J. Hradec - 1.FK Příbram 0:16
    Ne 01.09. 10:00 Benešov - Sparta Praha 1:18 (1:11)
    Ne 01.09. 10:00 České Budějovice - Bohemians 1905 7:5 (4:2)
    Ne 01.09. 10:00 Písek - Rokycany 11:3 (4:1)
    Ne 01.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Kunice 28:2 (13:2)
    Ne 01.09. 14:00 Vlašim - Slavia Praha 3:15 (1:7)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Rokycany - J. Hradec 8:5 (6:3)
    So 07.09. 10:00 Bohemians 1905 - Písek 16:5 (9:1)
    So 07.09. 10:00 1.FK Příbram - Benešov 15:1 (6:0)
    So 07.09. 10:15 Slavia Praha - Táborsko 9:1 (2:0)
    Ne 08.09. 13:00 Sparta Praha - Vlašim 38:2 (19:1)
    Ne 08.09. 15:45 Prachatice - Viktoria Plzeň 0:5 (0:2)
    St 25.09. 15:00 Kunice - České Budějovice 1:30 (1:14)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Rokycany - Bohemians 1905 4:8 (1:3)
    So 14.09. 14:00 Vlašim - 1.FK Příbram 0:24
    Ne 15.09. 10:00 J. Hradec - Benešov 3:12 (1:5)
    Ne 15.09. 10:00 Táborsko - Sparta Praha 3:13
    Ne 15.09. 10:00 České Budějovice - Prachatice 16:0
    Ne 15.09. 10:00 Písek - Kunice 20:4 (9:2)
    Ne 15.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 5:8

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 1.FK Příbram - Táborsko 13:1
    So 21.09. 10:45 Bohemians 1905 - J. Hradec 24:0
    Ne 22.09. 10:00 Benešov - Vlašim 4:2 (2:1)
    Ne 22.09. 10:15 Slavia Praha - České Budějovice 14:6
    Ne 22.09. 13:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 15:5 (8:3)
    Ne 22.09. 14:00 Kunice - Rokycany 3:29 (1:11)
    Ne 22.09. 15:15 Prachatice - Písek 6:6 (3:3)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Táborsko - Benešov 13:3 (8:1)
    So 28.09. 10:00 Rokycany - Prachatice 8:11 (2:4)
    So 28.09. 10:00 Bohemians 1905 - Kunice 32:0 (18:0)
    Ne 29.09. 10:00 J. Hradec - Vlašim 9:4 (3:2)
    Ne 29.09. 10:00 České Budějovice - Sparta Praha 4:10 (2:3)
    Ne 29.09. 10:00 Písek - Slavia Praha 5:12 (4:3)
    Ne 29.09. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 4:11 (1:7)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 1.FK Příbram - České Budějovice 10:3 (5:1)
    So 05.10. 10:00 Benešov - Viktoria Plzeň 2:15
    So 05.10. 10:15 Slavia Praha - Rokycany 17:0
    So 05.10. 14:00 Kunice - J. Hradec 14:5 (5:1)
    So 05.10. 14:00 Vlašim - Táborsko 7:12 (4:8)
    Ne 06.10. 13:00 Sparta Praha - Písek 23:0 (8:0)
    Ne 06.10. 14:45 Prachatice - Bohemians 1905 3:12

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Rokycany - Sparta Praha 4:17
    So 12.10. 10:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 6:13 (4:7)
    Ne 13.10. 10:00 J. Hradec - Táborsko 2:17
    Ne 13.10. 10:00 České Budějovice - Benešov 20:1 (10:0)
    Ne 13.10. 10:00 Písek - 1.FK Příbram 3:19 (1:9)
    Ne 13.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Vlašim 24:1 (10:0)
    Ne 13.10. 14:00 Kunice - Prachatice 8:8 (4:4)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Benešov - Písek 5:4
    So 19.10. 10:00 Táborsko - Viktoria Plzeň 10:9 (8:4)
    So 19.10. 10:15 Slavia Praha - Kunice 19:3 (11:1)
    So 19.10. 14:00 Vlašim - České Budějovice 5:27 (4:15)
    Ne 20.10. 10:00 1.FK Příbram - Rokycany 16:1
    Ne 20.10. 13:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 8:3
    Ne 20.10. 14:15 Prachatice - J. Hradec 8:1

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Rokycany - Benešov 2:5 (2:2)
    So 26.10. 10:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 3:8 (3:4)
    Ne 27.10. 10:00 J. Hradec - Viktoria Plzeň 0:20
    Ne 27.10. 10:00 České Budějovice - Táborsko 12:3
    Ne 27.10. 10:00 Písek - Vlašim 12:2 (5:0)
    Ne 27.10. 13:15 Prachatice - Slavia Praha 4:10 (2:4)
    Ne 27.10. 14:00 Kunice - Sparta Praha 2:24 (2:13)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Táborsko - Písek 11:6 (6:2)
    So 02.11. 10:15 Slavia Praha - J. Hradec 15:1 (7:0)
    So 02.11. 14:00 Vlašim - Rokycany 5:7 (2:3)
    Ne 03.11. 10:00 1.FK Příbram - Kunice 19:7 (11:1)
    Ne 03.11. 10:00 Benešov - Bohemians 1905 5:18 (2:7)
    Ne 03.11. 10:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 4:7 (4:4)
    Ne 03.11. 13:00 Sparta Praha - Prachatice 18:3

    1.kolo

    So 09.11. 10:00 Rokycany - Táborsko 3:12 (3:8)
    Ne 10.11. 10:00 České Budějovice - J. Hradec 20:1 (10:1 )
    Ne 10.11. 10:00 Písek - Viktoria Plzeň 5:3 (3:1)
    Ne 10.11. 10:15 Slavia Praha - Sparta Praha 8:7
    Ne 10.11. 12:45 Prachatice - 1.FK Příbram 2:20
    Ne 10.11. 13:45 Bohemians 1905 - Vlašim 28:3
    Ne 10.11. 14:00 Kunice - Benešov 1:9 (0:3)

    15.kolo

    So 15.03. 09:30 Slavia Praha - 1.FK Příbram 7:7 (3:3)
    So 15.03. 10:00 Rokycany - Viktoria Plzeň 3:26 (2:14)
    So 15.03. 13:45 Bohemians 1905 - Táborsko 12:7 (8:2)
    Ne 16.03. 10:00 Písek - České Budějovice 3:7 (1:1)
    Ne 16.03. 12:00 Prachatice - Benešov 3:8 (1:3)
    Ne 16.03. 13:00 Sparta Praha - J. Hradec 19:1
    Ne 16.03. 13:45 Kunice - Vlašim 6:12 (2:7)

    16.kolo

    So 22.03. 10:00 Táborsko - Kunice 14:4 (7:1)
    So 22.03. 10:00 Benešov - Slavia Praha 4:17 (2:8)
    So 22.03. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:13
    So 22.03. 14:00 Vlašim - Prachatice 6:5
    Ne 23.03. 10:00 J. Hradec - Písek 5:7
    Ne 23.03. 10:00 České Budějovice - Rokycany 16:5
    Ne 23.03. 10:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 5:9 (2:3)

    17.kolo

    So 29.03. 09:30 Slavia Praha - Vlašim 24:1
    So 29.03. 10:00 1.FK Příbram - J. Hradec 22:1
    So 29.03. 10:00 Rokycany - Písek 0:6 (0:4)
    So 29.03. 13:45 Bohemians 1905 - České Budějovice 8:7 (3:4)
    Ne 30.03. 12:00 Prachatice - Táborsko 1:10 (0:6)
    Ne 30.03. 13:00 Sparta Praha - Benešov 27:1
    Ne 30.03. 14:00 Kunice - Viktoria Plzeň 4:20 (1:10)

    18.kolo

    So 05.04. 10:00 Táborsko - Slavia Praha 11:13
    So 05.04. 14:00 Vlašim - Sparta Praha 4:17 (2:9)
    Ne 06.04. 10:00 J. Hradec - Rokycany 3:1 (2:0)
    Ne 06.04. 10:00 Písek - Bohemians 1905 2:16
    Ne 06.04. 10:00 České Budějovice - Kunice 19: 4 ( 9: 3)
    Ne 06.04. 10:00 Benešov - 1.FK Příbram 3:12 (0:8)
    Ne 06.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Prachatice 31:1 (14:0)

    19.kolo

    So 12.04. 10:00 Bohemians 1905 - Rokycany 19:2
    So 12.04. 10:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 17:2 (8:1)
    Ne 13.04. 10:00 Benešov - J. Hradec 8:3 (4:2)
    Ne 13.04. 10:00 1.FK Příbram - Vlašim 25:0 (12:0)
    Ne 13.04. 10:00 Prachatice - České Budějovice 5:10 (3:1)
    Ne 13.04. 13:00 Sparta Praha - Táborsko 24:3
    Ne 13.04. 14:00 Kunice - Písek 2:7 (0:3)

    20.kolo

    So 19.04. 10:00 Rokycany - Kunice 12:4 (4:2)
    So 19.04. 14:00 Vlašim - Benešov 3:9 (1:5)
    Ne 20.04. 10:00 J. Hradec - Bohemians 1905 3:10
    Ne 20.04. 10:00 Písek - Prachatice 10:1 (6:0)
    Ne 20.04. 10:00 České Budějovice - Slavia Praha 11:8 (5:3)
    Ne 20.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:18 (0:6)
    St 30.04. 10:00 Táborsko - 1.FK Příbram 1:15 (1:7)

    21.kolo

    So 26.04. 10:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 12:10
    So 26.04. 10:00 Prachatice - Rokycany 3:4
    So 26.04. 10:15 Slavia Praha - Písek 8:2
    So 26.04. 14:00 Vlašim - J. Hradec 1:10 (1:0)
    Ne 27.04. 10:00 Benešov - Táborsko 8:6 (1:4)
    Ne 27.04. 13:00 Sparta Praha - České Budějovice 20:2
    Ne 27.04. 13:30 Kunice - Bohemians 1905 5:14

    22.kolo

    So 03.05. 10:00 Bohemians 1905 - Prachatice 17:1
    So 03.05. 10:00 Rokycany - Slavia Praha 3:18
    So 03.05. 10:00 Táborsko - Vlašim 15:3 (6:1)
    Ne 04.05. 10:00 J. Hradec - Kunice 10:6
    Ne 04.05. 10:00 Písek - Sparta Praha 4:8 (3:3)
    Ne 04.05. 10:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 4:6 (1:5)
    Ne 04.05. 10:15 Viktoria Plzeň - Benešov 12:7 (3:4)

    23.kolo

    So 10.05. 10:00 Benešov - České Budějovice 2:6 (0:1)
    So 10.05. 10:00 1.FK Příbram - Písek 20:0 (5:0)
    So 10.05. 10:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 11:4 (5:1)
    So 10.05. 10:15 Prachatice - Kunice 1:5 (0:1)
    So 10.05. 14:00 Vlašim - Viktoria Plzeň 3:12 (1:3)
    Ne 11.05. 10:00 Táborsko - J. Hradec 9:3 (4:3)
    Ne 11.05. 13:00 Sparta Praha - Rokycany 32:2 (2:1)

    24.kolo

    So 17.05. 10:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 4:14 (2:2)
    So 17.05. 10:00 Rokycany - 1.FK Příbram 2:17 (2:7)
    Ne 18.05. 10:00 J. Hradec - Prachatice 2:7 (1:5)
    Ne 18.05. 10:00 Písek - Benešov 2:4 (1:1)
    Ne 18.05. 10:00 České Budějovice - Vlašim 17: 4 ( 7: 1)
    Ne 18.05. 10:15 Viktoria Plzeň - Táborsko 9:7 (3:3)
    Ne 18.05. 14:00 Kunice - Slavia Praha 3:16 (1:9)

    25.kolo

    Čt 08.05. 10:00 Táborsko - České Budějovice 8:7 (5:2)
    So 24.05. 10:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 5:6 (3:3)
    So 24.05. 14:00 Vlašim - Písek 11:5 (5:4)
    Ne 25.05. 10:00 Benešov - Rokycany 7:5
    Ne 25.05. 10:15 Viktoria Plzeň - J. Hradec 18:1
    Ne 25.05. 10:15 Slavia Praha - Prachatice 33:0
    Ne 25.05. 13:00 Sparta Praha - Kunice 32:1

    26.kolo

    St 28.05. 16:00 Kunice - 1.FK Příbram 1:30 (1:13)
    So 31.05. 10:00 Rokycany - Vlašim
    So 31.05. 10:00 Písek - Táborsko 2:10 (0:6)
    Ne 01.06. 10:00 J. Hradec - Slavia Praha 1:55
    Ne 01.06. 10:00 Prachatice - Sparta Praha 0:69
    Ne 01.06. 10:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 9:3
    Ne 01.06. 11:00 Bohemians 1905 - Benešov 7:6

    14.kolo

    St 04.06. 16:45 Benešov - Kunice 12:8 (7:5)
    Čt 05.06. 00:00 Viktoria Plzeň - Písek 15:3 (7:1)
    So 07.06. 10:00 1.FK Příbram - Prachatice 28:0 (11:0)
    So 07.06. 10:00 Táborsko - Rokycany 2:1 (0:1)
    Ne 08.06. 10:00 J. Hradec - České Budějovice 0: 18 (0:8)
    Ne 08.06. 13:00 Sparta Praha - Slavia Praha 14:5 (5:1)
    Ne 08.06. 14:00 Vlašim - Bohemians 1905 3:17 (0:12)
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 25 0 1 535:73 75
    2. 26 23 1 2 398:107 70
    3. 26 21 1 4 377:93 64
    4. 26 19 0 7 337:134 57
    5. 26 19 0 7 317:143 57
    6. 26 15 0 11 328:160 45
    7. 26 15 0 11 219:197 45
    8. 26 13 0 13 141:247 39
    9. 26 9 1 16 146:233 28
    10. 25 5 0 20 110:328 15
    11. 26 4 2 20 98:365 14
    12. 25 4 0 21 93:384 12
    13. 26 4 0 22 78:376 12
    14. 26 2 1 23 105:442 7