Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 7614
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
4909
Týden:
13
Dnes:
2
On-line:
1

1. kolo

So 24.09. 12:00 Dukla Praha - Jičín 31:33
So 24.09. 12:00 Náchod - Zubří 27:23
So 24.09. 13:00 Lovosice - N. Veselí 22:28
So 24.09. 14:00 Kopřivnice - Frýdek-Místek 30:21
So 24.09. 16:00 Strakonice - Ostrava 27:33
Ne 25.09. 15:00 Talent Plzeň - Karviná 29:29

2. kolo

St 28.09. 13:00 Ostrava - Karviná 33:37
So 01.10. 16:00 Strakonice - Lovosice 17:22
Ne 02.10. 12:30 N. Veselí - Kopřivnice 29:36
Ne 02.10. 13:00 Zubří - Talent Plzeň 27:39
Ne 02.10. 13:45 Frýdek-Místek - Dukla Praha 30:33
Ne 02.10. 15:00 Jičín - Náchod 35:29

3. kolo

So 08.10. 12:00 Dukla Praha - N. Veselí 31:28
So 08.10. 12:00 Náchod - Frýdek-Místek 32:24
So 08.10. 13:00 Lovosice - Ostrava 30:29
So 08.10. 14:00 Kopřivnice - Strakonice 31:18
So 08.10. 14:30 Karviná - Zubří 31:22
Ne 09.10. 15:30 Talent Plzeň - Jičín 40:24

4. kolo

So 15.10. 13:00 Lovosice - Kopřivnice 28:33
So 15.10. 16:00 Strakonice - Dukla Praha 24:27
Ne 16.10. 12:30 N. Veselí - Náchod 37:21
Ne 16.10. 13:00 Ostrava - Zubří 34:34
Ne 16.10. 13:45 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 30:40
Ne 16.10. 15:00 Jičín - Karviná 23:30

5. kolo

So 22.10. 12:00 Dukla Praha - Lovosice 34:29
So 22.10. 12:00 Náchod - Strakonice 18:31
So 22.10. 12:00 Talent Plzeň - N. Veselí 37:24
So 22.10. 14:00 Kopřivnice - Ostrava 32:24
So 22.10. 15:00 Zubří - Jičín 29:22
So 22.10. 17:00 Karviná - Frýdek-Místek 30:20

6. kolo

So 29.10. 09:00 Frýdek-Místek - Zubří 24:25
So 29.10. 13:00 Lovosice - Náchod 45:25
So 29.10. 14:00 Kopřivnice - Dukla Praha 36:28
So 29.10. 16:00 Strakonice - Talent Plzeň 21:34
Ne 30.10. 12:30 N. Veselí - Karviná 26:25
Ne 30.10. 13:00 Ostrava - Jičín 31:24

7. kolo

So 12.11. 12:00 Náchod - Kopřivnice 27:46
So 12.11. 12:00 Dukla Praha - Ostrava 30:33
Ne 13.11. 13:00 Zubří - N. Veselí 28:38
Ne 13.11. 14:00 Talent Plzeň - Lovosice 35:28
Ne 13.11. 14:30 Jičín - Frýdek-Místek 29:20
Ne 13.11. 15:00 Karviná - Strakonice 42:17

8. kolo

Čt 17.11. 11:00 Náchod - Dukla Praha 29:35
So 19.11. 14:00 Kopřivnice - Talent Plzeň 39:30
So 19.11. 16:00 Strakonice - Zubří 26:32
Ne 20.11. 12:30 N. Veselí - Jičín 34:26
Ne 20.11. 13:00 Ostrava - Frýdek-Místek 41:24
Ne 20.11. 14:00 Lovosice - Karviná 21:32

9. kolo

Čt 24.11. 17:45 Jičín - Strakonice 33:26
So 26.11. 10:30 Frýdek-Místek - N. Veselí 23:30
So 26.11. 12:00 Náchod - Ostrava 20:42
Ne 27.11. 12:00 Talent Plzeň - Dukla Praha 40:27
Ne 27.11. 13:00 Zubří - Lovosice 24:28
Ne 27.11. 17:00 Karviná - Kopřivnice 38:32

10. kolo

So 03.12. 09:00 Kopřivnice - Zubří 29:24
So 03.12. 12:00 Náchod - Talent Plzeň 17:38
So 03.12. 12:00 Dukla Praha - Karviná 32:41
So 03.12. 13:00 Lovosice - Jičín 33:26
So 03.12. 16:00 Strakonice - Frýdek-Místek 31:27
Ne 04.12. 13:00 Ostrava - N. Veselí 29:27

11. kolo

So 10.12. 12:00 Frýdek-Místek - Lovosice 32:29
Ne 11.12. 13:00 Zubří - Dukla Praha 32:22
Ne 11.12. 13:00 Talent Plzeň - Ostrava 44:30
Ne 11.12. 15:00 Jičín - Kopřivnice 24:32
Ne 11.12. 16:30 N. Veselí - Strakonice 31:18
Ne 11.12. 17:00 Karviná - Náchod 67:26

12. kolo

So 25.02. 11:00 Frýdek-Místek - Kopřivnice 27:30
So 25.02. 12:30 N. Veselí - Lovosice 42:18
So 25.02. 16:00 Karviná - Talent Plzeň 27:31
Ne 26.02. 13:00 Ostrava - Strakonice 24:21
Ne 26.02. 13:00 Zubří - Náchod 48:22
Ne 26.02. 15:00 Jičín - Dukla Praha 33:35

13. kolo

So 03.03. 12:00 Náchod - Jičín 30:39
So 03.03. 12:00 Dukla Praha - Frýdek-Místek 35:27
So 03.03. 14:00 Kopřivnice - N. Veselí 34:27
So 03.03. 14:00 Lovosice - Strakonice 36:22
Ne 04.03. 14:00 Talent Plzeň - Zubří 38:27
Ne 04.03. 15:00 Karviná - Ostrava 35:27

14. kolo

So 10.03. 12:30 N. Veselí - Dukla Praha 32:26
So 10.03. 13:00 Frýdek-Místek - Náchod 31:26
So 10.03. 16:00 Strakonice - Kopřivnice 27:31
Ne 11.03. 13:00 Ostrava - Lovosice 29:30
Ne 11.03. 13:00 Zubří - Karviná 34:29
St 14.03. 17:30 Jičín - Talent Plzeň 27:36

15. kolo

So 17.03. 12:00 Náchod - N. Veselí 28:28
So 17.03. 12:00 Dukla Praha - Strakonice 33:28
So 17.03. 14:00 Kopřivnice - Lovosice 36:30
Ne 18.03. 11:00 Talent Plzeň - Frýdek-Místek 35:22
Ne 18.03. 13:00 Zubří - Ostrava 31:29
Ne 18.03. 16:00 Karviná - Jičín 22:21

16. kolo

So 24.03. 11:00 Frýdek-Místek - Karviná 28:29
So 24.03. 13:00 Lovosice - Dukla Praha 28:28
So 24.03. 16:00 Strakonice - Náchod 24:23
Ne 25.03. 12:30 N. Veselí - Talent Plzeň 36:39
Ne 25.03. 15:00 Ostrava - Kopřivnice 32:43
Ne 25.03. 15:00 Jičín - Zubří 30:28

17. kolo

So 14.04. 12:00 Náchod - Lovosice 26:31
Ne 15.04. 13:00 Jičín - Ostrava 26:24
Ne 15.04. 13:00 Zubří - Frýdek-Místek 37:24
Ne 15.04. 13:00 Talent Plzeň - Strakonice 33:18
Ne 15.04. 17:30 Karviná - N. Veselí 39:33
Út 01.05. 12:00 Dukla Praha - Kopřivnice 45:33

18. kolo

Ne 11.03. 09:00 Kopřivnice - Náchod 42:29
So 21.04. 12:00 Frýdek-Místek - Jičín 30:27
So 21.04. 13:00 Lovosice - Talent Plzeň 29:36
So 21.04. 16:00 Strakonice - Karviná 17:34
Ne 22.04. 12:30 N. Veselí - Zubří 30:29
Ne 22.04. 15:00 Ostrava - Dukla Praha 36:41

19. kolo

So 28.04. 12:00 Dukla Praha - Náchod 42:33
So 28.04. 13:30 Frýdek-Místek - Ostrava 26:19
Ne 29.04. 13:00 Zubří - Strakonice 37:27
Ne 29.04. 13:30 Karviná - Lovosice 37:34
Ne 29.04. 13:30 Talent Plzeň - Kopřivnice 29:28
Ne 29.04. 15:00 Jičín - N. Veselí 30:27

20. kolo

So 05.05. 12:00 Dukla Praha - Talent Plzeň 26:33
So 05.05. 16:00 Strakonice - Jičín 17:23
So 05.05. 19:00 Lovosice - Zubří 32:31
Ne 06.05. 12:30 N. Veselí - Frýdek-Místek 28:26
Ne 06.05. 15:00 Ostrava - Náchod 43:31
Út 08.05. 14:00 Kopřivnice - Karviná 40:29

21. kolo

So 12.05. 12:30 Frýdek-Místek - Strakonice 35:23
Ne 13.05. 11:30 Talent Plzeň - Náchod 50:24
Ne 13.05. 12:30 N. Veselí - Ostrava 36:30
Ne 13.05. 13:00 Jičín - Lovosice 26:26
Ne 13.05. 13:00 Zubří - Kopřivnice 33:35
Ne 13.05. 13:00 Karviná - Dukla Praha 37:34

22. kolo

Ne 06.05. 12:00 Dukla Praha - Zubří 32:43
St 09.05. 16:00 Ostrava - Talent Plzeň 32:34
St 16.05. 16:00 Kopřivnice - Jičín 30:24
St 16.05. 17:00 Strakonice - N. Veselí 25:24
So 19.05. 12:00 Náchod - Karviná 28:32
So 19.05. 13:00 Lovosice - Frýdek-Místek 30:35
Správce soutěže: Josef Cestr

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 20 1 1 800:592 41
2. 22 19 0 3 758:623 38
3. 22 17 1 4 752:608 35
4. 22 12 1 9 675:620 25
5. 22 11 1 10 707:718 23
6. 22 10 1 11 678:648 21
7. 22 9 2 11 639:663 20
8. 22 9 1 12 605:640 19
9. 22 8 1 13 684:683 17
10. 22 6 0 16 586:669 12
11. 22 4 0 18 505:663 8
12. 22 2 1 19 571:833 5