Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 7560
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10210
    Týden:
    24
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Čelákovice - Záboří n. L. 11:0 (7:0)
    So 24.08. 10:15 Milovice - Městec Králové 4:0 (2:0)
    So 24.08. 10:15 Litol - Benátky 0:11 (0:6)
    So 24.08. 10:30 Bezno - Lysá n.L. 6:1 (2:1)
    Ne 25.08. 10:15 Pečky - H. Bučice 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 10:15 Úvaly - Kosmonosy 0:7 (0:2)
    Ne 25.08. 10:15 Velim - Jestřabí Lhota 8:0 (3:0)

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Lysá n.L. - Milovice 3:0 (1:0)
    So 31.08. 10:15 Městec Králové - Velim 2:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Jestřabí Lhota - Litol 1:4 (0:2)
    Ne 01.09. 10:15 H. Bučice - Benátky 1:5 (1:3)
    Ne 01.09. 10:15 Záboří n. L. - Bezno 6:4 (2:4)
    Ne 01.09. 10:15 Kosmonosy - Čelákovice 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Pečky - Úvaly 2:2 (2:2)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Čelákovice - Pečky 8:2 (4:0)
    So 07.09. 10:15 Milovice - Záboří n. L. 2:3 (0:1)
    So 07.09. 10:15 Litol - Městec Králové 2:1 (1:1)
    So 07.09. 10:15 Benátky - Jestřabí Lhota 6:0 (3:0)
    So 07.09. 10:30 Bezno - Kosmonosy 1:2 (1:2)
    Ne 08.09. 10:15 Úvaly - H. Bučice 4:4 (2:0)
    Ne 08.09. 10:15 Velim - Lysá n.L. 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Lysá n.L. - Litol 5:0 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Městec Králové - Benátky 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 H. Bučice - Jestřabí Lhota 4:3 (1:3)
    Ne 15.09. 10:15 Záboří n. L. - Velim 3:3 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Kosmonosy - Milovice 5:1 (3:1)
    Ne 15.09. 10:15 Pečky - Bezno 1:5 (0:1)
    Ne 15.09. 10:15 Úvaly - Čelákovice 1:4 (0:2)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Jestřabí Lhota - Městec Králové 0:2 (0:1)
    So 21.09. 10:15 Čelákovice - H. Bučice 10:1 (6:1)
    So 21.09. 10:15 Milovice - Pečky 2:5 (1:2)
    So 21.09. 10:15 Litol - Záboří n. L. 4:3 (0:0)
    So 21.09. 10:15 Benátky - Lysá n.L. 4:2 (2:1)
    So 21.09. 10:30 Bezno - Úvaly 4:2 (1:1)
    Ne 22.09. 10:15 Velim - Kosmonosy 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Lysá n.L. - Jestřabí Lhota 5:0 (2:0)
    So 28.09. 10:15 Čelákovice - Bezno 3:4 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 H. Bučice - Městec Králové 1:1 (0:1)
    Ne 29.09. 10:15 Záboří n. L. - Benátky 0:6 (0:6)
    Ne 29.09. 10:15 Kosmonosy - Litol 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Pečky - Velim 0:5 (0:3)
    Ne 29.09. 10:15 Úvaly - Milovice 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 05.10. 10:15 Milovice - Čelákovice 1:3 (1:2)
    So 05.10. 10:15 Litol - Pečky 3:0 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Benátky - Kosmonosy 0:2 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Městec Králové - Lysá n.L. 1:0 (1:0)
    So 05.10. 10:30 Bezno - H. Bučice 4:0 (1:0)
    Ne 06.10. 10:00 Jestřabí Lhota - Záboří n. L. 3:6 (0:4)
    Ne 06.10. 10:15 Velim - Úvaly 6:0 (4:0)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Čelákovice - Velim 4:1 (2:1)
    So 12.10. 10:30 Bezno - Milovice 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:15 H. Bučice - Lysá n.L. 1:1 (0:0)
    Ne 13.10. 10:15 Záboří n. L. - Městec Králové 1:7 (0:3)
    Ne 13.10. 10:15 Kosmonosy - Jestřabí Lhota 4:2 (2:0)
    Ne 13.10. 10:15 Pečky - Benátky 5:2 (3:2)
    Ne 13.10. 10:15 Úvaly - Litol 1:3 (1:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Lysá n.L. - Záboří n. L. 7:1 (4:1)
    So 19.10. 10:15 Milovice - H. Bučice 1:4 (1:2)
    So 19.10. 10:15 Litol - Čelákovice 2:3 (1:1)
    So 19.10. 10:15 Benátky - Úvaly 6:0
    So 19.10. 10:15 Městec Králové - Kosmonosy 0:2 (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Jestřabí Lhota - Pečky 1:5 (1:3)
    Ne 20.10. 10:15 Velim - Bezno 6:0 (4:0)

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Čelákovice - Benátky 4:2 (3:2)
    So 26.10. 10:15 Milovice - Velim 1:3 (0:1)
    So 26.10. 10:30 Bezno - Litol 2:1 (1:1)
    Ne 27.10. 10:15 H. Bučice - Záboří n. L. 2:0
    Ne 27.10. 10:15 Kosmonosy - Lysá n.L. 3:1 (2:1)
    Ne 27.10. 10:15 Pečky - Městec Králové 1:2 (0:2)
    Ne 27.10. 10:15 Úvaly - Jestřabí Lhota 4:2 (1:1)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 Lysá n.L. - Pečky 3:2 (3:1)
    So 02.11. 10:15 Litol - Milovice 0:3 (0:0)
    So 02.11. 10:15 Benátky - Bezno 5:2 (3:1)
    So 02.11. 10:15 Městec Králové - Úvaly 2:2 (2:1)
    Ne 03.11. 10:00 Jestřabí Lhota - Čelákovice 1:8 (1:6)
    Ne 03.11. 10:15 Velim - H. Bučice 10:0 (7:0)
    Ne 03.11. 10:15 Záboří n. L. - Kosmonosy 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 09.11. 10:15 Čelákovice - Městec Králové 3:3 (1:1)
    So 09.11. 10:15 Milovice - Benátky 11:1 (6:0)
    So 09.11. 10:30 Bezno - Jestřabí Lhota 1:4 (0:3)
    Ne 10.11. 10:15 H. Bučice - Kosmonosy 2:2 (1:2)
    Ne 10.11. 10:15 Pečky - Záboří n. L. 4:0 (2:0)
    Ne 10.11. 10:15 Úvaly - Lysá n.L. 1:6 (1:2)
    Ne 10.11. 10:15 Velim - Litol 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 16.11. 10:00 Lysá n.L. - Čelákovice 1:1 (0:1)
    So 16.11. 10:15 Litol - H. Bučice 4:5 (3:3)
    So 16.11. 10:15 Benátky - Velim 2:4 (1:1)
    So 16.11. 10:15 Městec Králové - Bezno 3:2 (2:0)
    Ne 17.11. 10:00 Jestřabí Lhota - Milovice 1:0 (1:0)
    Ne 17.11. 10:15 Záboří n. L. - Úvaly 0:1 (0:1)
    Ne 17.11. 10:15 Kosmonosy - Pečky 10:1 (5:0)

    14.kolo

    So 22.03. 10:00 Lysá n.L. - Bezno 3:0 (2:0)
    So 22.03. 10:15 Benátky - Litol 0:0
    So 22.03. 10:15 Městec Králové - Milovice 1:0 (0:0)
    Ne 23.03. 10:00 Jestřabí Lhota - Velim 1:7 (0:5)
    Ne 23.03. 10:15 H. Bučice - Pečky 6:1 (2:0)
    Ne 23.03. 10:15 Kosmonosy - Úvaly 4:1 (0:0)
    Ne 23.03. 10:15 Záboří n. L. - Čelákovice 0:8 (0:2)

    15.kolo

    So 29.03. 10:15 Čelákovice - Kosmonosy 1:2 (0:0)
    So 29.03. 10:15 Milovice - Lysá n.L. 4:1 (2:0)
    So 29.03. 10:15 Litol - Jestřabí Lhota 1:0
    So 29.03. 10:15 Benátky - H. Bučice 2:3 (0:1)
    So 29.03. 10:30 Bezno - Záboří n. L. 5:1 (3:0)
    Ne 30.03. 10:15 Úvaly - Pečky 1:2 (1:0)
    Ne 30.03. 10:15 Velim - Městec Králové 5:1 (4:1)

    16.kolo

    So 05.04. 10:00 Lysá n.L. - Velim 0:1 (0:1)
    So 05.04. 10:15 Městec Králové - Litol 2:0 (0:0)
    Ne 06.04. 10:00 Jestřabí Lhota - Benátky 3:1 (1:1)
    Ne 06.04. 10:15 Záboří n. L. - Milovice 0:6 (0:2)
    Ne 06.04. 10:15 Kosmonosy - Bezno 2:0 (1:0)
    Ne 06.04. 10:15 Pečky - Čelákovice 1:5 (0:1)
    Ne 06.04. 10:15 H. Bučice - Úvaly 5:1 (1:1)

    17.kolo

    So 12.04. 10:15 Čelákovice - Úvaly 9:1 (4:0)
    So 12.04. 10:15 Milovice - Kosmonosy 0:1 (0:0)
    So 12.04. 10:15 Litol - Lysá n.L. 1:1 (0:1)
    So 12.04. 10:15 Benátky - Městec Králové 4:4 (1:3)
    So 12.04. 10:30 Bezno - Pečky 2:1 (0:0)
    Ne 13.04. 10:00 Jestřabí Lhota - H. Bučice 4:1 (1:1)
    Ne 13.04. 10:15 Velim - Záboří n. L. 15:0 (7:0)

    18.kolo

    So 19.04. 10:15 Městec Králové - Jestřabí Lhota 4:1 (3:0)
    Ne 20.04. 10:15 Záboří n. L. - Litol 1:0 (0:0)
    Ne 20.04. 10:15 Kosmonosy - Velim 2:1 (2:0)
    Ne 20.04. 10:15 Pečky - Milovice 7:1
    Ne 20.04. 10:15 Úvaly - Bezno 2:4 (1:2)
    Ne 20.04. 10:15 H. Bučice - Čelákovice 4:3 (2:2)
    Čt 08.05. 10:00 Lysá n.L. - Benátky 2:4 (1:0)

    19.kolo

    So 26.04. 10:15 Milovice - Úvaly 2:1 (1:1)
    So 26.04. 10:15 Litol - Kosmonosy 1:2 (0:2)
    So 26.04. 10:15 Benátky - Záboří n. L. 4:0 (3:0)
    So 26.04. 10:15 Městec Králové - H. Bučice 2:1 (0:0)
    So 26.04. 10:30 Bezno - Čelákovice 1:5 (0:4)
    Ne 27.04. 10:00 Jestřabí Lhota - Lysá n.L. 1:1 (0:1)
    Ne 27.04. 10:15 Velim - Pečky 6:0 (2:0)

    20.kolo

    So 03.05. 10:00 Lysá n.L. - Městec Králové 3:1 (1:0)
    So 03.05. 10:15 Čelákovice - Milovice 2:3 (2:1)
    Ne 04.05. 10:15 Záboří n. L. - Jestřabí Lhota 2:3 (2:1)
    Ne 04.05. 10:15 Kosmonosy - Benátky 8:0 (4:0)
    Ne 04.05. 10:15 Pečky - Litol 3:3 (2:2)
    Ne 04.05. 10:15 Úvaly - Velim 0:7 (0:3)
    Ne 04.05. 10:15 H. Bučice - Bezno 5:1 (2:0)

    21.kolo

    So 10.05. 10:15 Milovice - Bezno 2:3 (1:0)
    So 10.05. 10:15 Litol - Úvaly 3:1 (3:1)
    So 10.05. 10:15 Benátky - Pečky 4:0 (0:0)
    So 10.05. 10:15 Městec Králové - Záboří n. L. 5:2 (2:0)
    So 10.05. 10:15 Lysá n.L. - H. Bučice 5:2 (2:1)
    Ne 11.05. 10:00 Jestřabí Lhota - Kosmonosy 1:1 (1:0)
    Ne 11.05. 10:15 Velim - Čelákovice 3:1 (1:0)

    22.kolo

    So 17.05. 10:15 Čelákovice - Litol 4:0 (2:0)
    So 17.05. 10:30 Bezno - Velim 1:3 (0:2)
    Ne 18.05. 10:15 Záboří n. L. - Lysá n.L. 1:3 (1:2)
    Ne 18.05. 10:15 Kosmonosy - Městec Králové 4:1 (2:0)
    Ne 18.05. 10:15 Pečky - Jestřabí Lhota 0:2 (0:0)
    Ne 18.05. 10:15 H. Bučice - Milovice 5:3 (0:3)
    Čt 05.06. 17:30 Úvaly - Benátky 4:1 (0:1)

    23.kolo

    So 24.05. 10:00 Lysá n.L. - Kosmonosy 1:1 (0:0)
    So 24.05. 10:15 Benátky - Čelákovice 4:4 (1:3)
    So 24.05. 10:15 Městec Králové - Pečky 2:2 (1:0)
    Ne 25.05. 10:00 Jestřabí Lhota - Úvaly 6:0 (3:0)
    Ne 25.05. 10:15 Velim - Milovice 3:0 (1:0)
    Ne 25.05. 10:15 Záboří n. L. - H. Bučice 2:5 (1:2)
    St 11.06. 17:30 Litol - Bezno 2:3 (1:1)

    24.kolo

    So 31.05. 10:15 Čelákovice - Jestřabí Lhota 2:2
    So 31.05. 10:15 Milovice - Litol 3:0 (2:0)
    So 31.05. 10:30 Bezno - Benátky 1:4 (0:1)
    Ne 01.06. 10:15 Kosmonosy - Záboří n. L. 12:0 (5:0)
    Ne 01.06. 10:15 Pečky - Lysá n.L. 0:3 (0:1)
    Ne 01.06. 10:15 Úvaly - Městec Králové 3:2 (2:1)
    Ne 01.06. 10:15 H. Bučice - Velim 2:6 (2:5)

    25.kolo

    So 07.06. 10:00 Lysá n.L. - Úvaly 1:1 (1:0)
    So 07.06. 10:15 Litol - Velim 3:7 (1:5)
    So 07.06. 10:15 Benátky - Milovice 4:4 (2:2)
    Ne 08.06. 10:00 Jestřabí Lhota - Bezno 2:1 (2:0)
    Ne 08.06. 10:15 Městec Králové - Čelákovice 1:9 (1:7)
    Ne 08.06. 10:15 Záboří n. L. - Pečky 2:4 (1:1)
    Ne 08.06. 10:15 Kosmonosy - H. Bučice 5:0 (2:0)

    26.kolo

    So 14.06. 10:15 Čelákovice - Lysá n.L. 7:0 (4:0)
    So 14.06. 10:15 Milovice - Jestřabí Lhota 2:1 (0:1)
    So 14.06. 10:30 Bezno - Městec Králové 4:4 (3:1)
    Ne 15.06. 10:15 Pečky - Kosmonosy 1:12 (0:6)
    Ne 15.06. 10:15 Úvaly - Záboří n. L. 13:0 (3:0)
    Ne 15.06. 10:15 Velim - Benátky 9:0 (3:0)
    Ne 15.06. 10:15 H. Bučice - Litol 1:4 (1:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 4 0 103:21 70
    2. 26 21 3 2 126:24 66
    3. 26 16 4 6 124:44 52
    4. 26 11 7 8 57:58 40
    5. 26 12 4 10 66:84 40
    6. 26 11 6 9 59:45 39
    7. 26 11 4 11 82:76 37
    8. 26 12 1 13 64:71 37
    9. 26 9 2 15 59:62 29
    10. 26 8 3 15 42:69 27
    11. 26 8 3 15 45:80 27
    12. 26 7 3 16 50:93 24
    13. 26 5 5 16 49:94 20
    14. 26 4 1 21 35:140 13