Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 20. října 2019
svátek má Vendelín.
Hlavní menu
  • ID: 7536
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6779
Týden:
28
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

Ne 26.09. 00:00 Petrovice B - Ostrava Poruba 5:7
Ne 26.09. 00:00 Eagles Orlová - Stonava 3:10
Ne 26.09. 00:00 Škorpioni Poruba - Petrovice B 3:11
Ne 26.09. 00:00 Ostrava Poruba - Eagles Orlová 3:5
Ne 26.09. 00:00 Stonava - Škorpioni Poruba 9:3

2.kolo

Ne 26.09. 00:00 P.E.M.A. Opava B - RH Piving 3:1
Ne 26.09. 00:00 Vítkovice B - Tre Kronor 5:5
Ne 26.09. 00:00 NS Ostrava - P.E.M.A. Opava B 6:4
Ne 26.09. 00:00 RH Piving - Vítkovice B 4:6
Ne 26.09. 00:00 Tre Kronor - NS Ostrava 9:5

3.kolo

So 16.10. 00:00 Eagles Orlová - Vítkovice B 4:3
So 16.10. 00:00 Stonava - Tre Kronor 8:1
So 16.10. 00:00 Stará Ves - Eagles Orlová 8:3
So 16.10. 00:00 Vítkovice B - Stonava 3:10
So 16.10. 00:00 Tre Kronor - Stará Ves 7:6

4.kolo

Ne 17.10. 00:00 P.E.M.A. Opava B - NS Ostrava 7:2
Ne 17.10. 00:00 Petrovice B - RH Piving 1:7
Ne 17.10. 00:00 Škorpioni Poruba - P.E.M.A. Opava B 6:4
Ne 17.10. 00:00 NS Ostrava - Petrovice B 5:5
Ne 17.10. 00:00 RH Piving - Škorpioni Poruba 1:6

5.kolo

So 30.10. 00:00 P.E.M.A. Opava B - Ostrava Poruba 8:8
So 30.10. 00:00 RH Piving - Stonava 5:16
So 30.10. 00:00 Ostrava Poruba - NS Ostrava 8:8
So 30.10. 00:00 Stonava - P.E.M.A. Opava B 11:3
So 30.10. 00:00 NS Ostrava - RH Piving 15:1

6.kolo

Ne 31.10. 00:00 Petrovice B - Stará Ves 2:3
Ne 31.10. 00:00 Škorpioni Poruba - Tre Kronor 1:5
Ne 31.10. 00:00 Stará Ves - Vítkovice B 8:2
Ne 31.10. 00:00 Tre Kronor - Petrovice B 7:2
Ne 31.10. 00:00 Vítkovice B - Škorpioni Poruba 3:4

8.kolo

So 20.11. 00:00 P.E.M.A. Opava B - Vítkovice B 5:5
So 20.11. 00:00 Ostrava Poruba - Tre Kronor 1:1
So 20.11. 00:00 RH Piving - P.E.M.A. Opava B 5:4
So 20.11. 00:00 Vítkovice B - Ostrava Poruba 6:7
So 20.11. 00:00 Tre Kronor - RH Piving 5:5

7.kolo

Ne 21.11. 00:00 Eagles Orlová - NS Ostrava 5:3
Ne 21.11. 00:00 Stonava - Stará Ves 9:2
Ne 21.11. 00:00 Škorpioni Poruba - Eagles Orlová 5:3
Ne 21.11. 00:00 NS Ostrava - Stonava 1:5
Ne 21.11. 00:00 Stará Ves - Škorpioni Poruba 4:2

9.kolo

So 27.11. 00:00 P.E.M.A. Opava B - Petrovice B 7:4
So 27.11. 00:00 Vítkovice B - NS Ostrava 2:5
So 27.11. 00:00 Tre Kronor - P.E.M.A. Opava B 4:2
So 27.11. 00:00 Petrovice B - Vítkovice B 3:3
So 27.11. 00:00 NS Ostrava - Tre Kronor 1:6

10.kolo

Ne 05.12. 00:00 Ostrava Poruba - Stonava 6:5
Ne 05.12. 00:00 Eagles Orlová - RH Piving 9:5
Ne 05.12. 00:00 Stará Ves - Ostrava Poruba 3:6
Ne 05.12. 00:00 Stonava - RH Piving 19:6
Ne 05.12. 00:00 Eagles Orlová - Stará Ves 8:3

11.kolo

So 15.01. 00:00 Eagles Orlová - Tre Kronor 2:4
So 15.01. 00:00 Škorpioni Poruba - Stonava 7:9
So 15.01. 00:00 Vítkovice B - Eagles Orlová 6:4
So 15.01. 00:00 Tre Kronor - Škorpioni Poruba 6:5
So 15.01. 00:00 Stonava - Vítkovice B 3:3

12.kolo

Ne 16.01. 00:00 Ostrava Poruba - Petrovice B 7:4
Ne 16.01. 00:00 RH Piving - NS Ostrava 3:5
Ne 16.01. 00:00 Stará Ves - Petrovice B 7:4
Ne 16.01. 00:00 NS Ostrava - Ostrava Poruba 1:5
Ne 16.01. 00:00 Stará Ves - RH Piving 5:3

13.kolo

Ne 06.02. 00:00 P.E.M.A. Opava B - Eagles Orlová 5:1
Ne 06.02. 00:00 Petrovice B - Stonava 6:6
Ne 06.02. 00:00 Stará Ves - P.E.M.A. Opava B 5:4
Ne 06.02. 00:00 Eagles Orlová - Petrovice B 2:12
Ne 06.02. 00:00 Stará Ves - Stonava 6:5

14.kolo

Ne 06.02. 00:00 RH Piving - Ostrava Poruba 5:11
Ne 06.02. 00:00 Škorpioni Poruba - NS Ostrava 5:2
Ne 06.02. 00:00 Vítkovice B - RH Piving 5:5
Ne 06.02. 00:00 Ostrava Poruba - Škorpioni Poruba 7:4
Ne 06.02. 00:00 NS Ostrava - Vítkovice B 5:4

15.kolo

Ne 27.02. 00:00 Petrovice B - Škorpioni Poruba 0:5
Ne 27.02. 00:00 Eagles Orlová - Ostrava Poruba 2:4
Ne 27.02. 00:00 Petrovice B - Tre Kronor 0:5
Ne 27.02. 00:00 Eagles Orlová - Škorpioni Poruba 2:4
Ne 27.02. 00:00 Tre Kronor - Ostrava Poruba 3:11

16.kolo

Ne 27.02. 00:00 Stará Ves - NS Ostrava 10:3
Ne 27.02. 00:00 Vítkovice B - P.E.M.A. Opava B 2:1
Ne 27.02. 00:00 Stonava - NS Ostrava 7:1
Ne 27.02. 00:00 Vítkovice B - Stará Ves 2:4
Ne 27.02. 00:00 P.E.M.A. Opava B - Stonava 2:5

17.kolo

Ne 13.03. 00:00 P.E.M.A. Opava B - Stará Ves 1:3
Ne 13.03. 00:00 Ostrava Poruba - Vítkovice B 8:2
Ne 13.03. 00:00 Petrovice B - P.E.M.A. Opava B 0:2
Ne 13.03. 00:00 Stará Ves - Tre Kronor 1:4
Ne 13.03. 00:00 Vítkovice B - Petrovice B 2:1

18.kolo

Ne 13.03. 00:00 Škorpioni Poruba - RH Piving 0:3
Ne 13.03. 00:00 Stonava - Ostrava Poruba 8:5
Ne 13.03. 00:00 RH Piving - Eagles Orlová 0:2
Ne 13.03. 00:00 Škorpioni Poruba - Ostrava Poruba 4:5
Ne 13.03. 00:00 Stonava - Eagles Orlová 11:1

19.kolo

Ne 03.04. 00:00 Stonava - Petrovice B 8:4
Ne 03.04. 00:00 NS Ostrava - Eagles Orlová 2:13
Ne 03.04. 00:00 Tre Kronor - Stonava 1:4
Ne 03.04. 00:00 Petrovice B - NS Ostrava 0:2
Ne 03.04. 00:00 Tre Kronor - Eagles Orlová 3:1

20.kolo

Ne 03.04. 00:00 Ostrava Poruba - P.E.M.A. Opava B 6:2
Ne 03.04. 00:00 Škorpioni Poruba - Stará Ves 1:5
Ne 03.04. 00:00 Ostrava Poruba - RH Piving 3:1
Ne 03.04. 00:00 P.E.M.A. Opava B - Škorpioni Poruba 0:5
Ne 03.04. 00:00 RH Piving - Stará Ves 17:2

21.kolo

Ne 17.04. 00:00 NS Ostrava - Stará Ves 2:5
Ne 17.04. 00:00 Ostrava Poruba - Vítkovice B 4:3
Ne 17.04. 00:00 NS Ostrava - Škorpioni Poruba 0:3
Ne 17.04. 00:00 Ostrava Poruba - Stará Ves 2:1
Ne 17.04. 00:00 Škorpioni Poruba - Vítkovice B 7:3

22.kolo

Ne 17.04. 00:00 RH Piving - Petrovice B 3:2
Ne 17.04. 00:00 Eagles Orlová - P.E.M.A. Opava B 5:3
Ne 17.04. 00:00 RH Piving - Tre Kronor 2:9
Ne 17.04. 00:00 Petrovice B - Eagles Orlová 2:7
Ne 17.04. 00:00 P.E.M.A. Opava B - Tre Kronor 0:6
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 16 3 2 124:81 51
2. 20 16 2 2 168:69 50
3. 19 13 3 3 91:62 42
4. 20 13 0 7 91:87 39
5. 20 10 0 10 80:82 30
6. 20 9 0 11 82:96 27
7. 20 6 2 12 74:107 20
8. 20 5 2 13 67:90 17
9. 20 4 5 11 70:97 17
10. 20 5 2 13 82:128 17
11. 20 2 3 15 68:98 9