Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 7531
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6222
Týden:
36
Dnes:
3
On-line:
1

28.kolo

Út 00.00. 00:00 Lubná - Lubná výsledek

1.kolo

So 25.09. 00:00 Holice - Třemošnice 6:6
So 25.09. 00:00 Pardubice B - Přelouč B 5:3
So 25.09. 00:00 Holice - Pardubice B 10:6
So 25.09. 00:00 Třemošnice - Přelouč B 5:7

2.kolo

Ne 26.09. 00:00 Piráti Chrudim B - Lubná 1:1
Ne 26.09. 00:00 Pardubice D - H. Městec 3:4
Ne 26.09. 00:00 Pardubice D - Piráti Chrudim B 3:5
Ne 26.09. 00:00 H. Městec - Lubná 3:4

3.kolo

So 16.10. 00:00 Pardubice G - Pardubice D 4:4
So 16.10. 00:00 Lubná - Pardubice B 5:3
So 16.10. 00:00 Pardubice G - Lubná 9:0
So 16.10. 00:00 Pardubice D - Pardubice B 4:4

4.kolo

So 16.10. 00:00 H. Městec - Třemošnice 1:8
So 16.10. 00:00 Piráti Chrudim B - Holice 3:4
So 16.10. 00:00 Piráti Chrudim B - H. Městec 3:8
So 16.10. 00:00 Třemošnice - Holice 10:11

5.kolo

So 06.11. 00:00 Piráti Chrudim B - Pardubice G 1:19
So 06.11. 00:00 Pardubice B - H. Městec 4:2
So 06.11. 00:00 Piráti Chrudim B - Pardubice B 1:12
So 06.11. 00:00 Pardubice G - H. Městec 10:1

6.kolo

So 06.11. 00:00 Holice - Pardubice D 5:4
So 06.11. 00:00 Lubná - Přelouč B 5:4
So 06.11. 00:00 Lubná - Holice 6:3
So 06.11. 00:00 Pardubice D - Přelouč B 14:5

7.kolo

So 13.11. 00:00 Lubná - Třemošnice 2:4
So 13.11. 00:00 Pardubice D - Pardubice G 1:6
So 13.11. 00:00 Třemošnice - Pardubice G 2:5
So 13.11. 00:00 Pardubice D - Lubná 4:6

8.kolo

So 13.11. 00:00 Přelouč B - Piráti Chrudim B 8:6
So 13.11. 00:00 Holice - H. Městec 4:2
So 13.11. 00:00 Přelouč B - H. Městec 3:6
So 13.11. 00:00 Holice - Piráti Chrudim B 5:3

9.kolo

So 27.11. 00:00 Třemošnice - H. Městec 3:7
So 27.11. 00:00 Piráti Chrudim B - Pardubice D 3:9
So 27.11. 00:00 H. Městec - Piráti Chrudim B 3:2
So 27.11. 00:00 Třemošnice - Pardubice D 2:11

10.kolo

So 27.11. 00:00 Pardubice G - Pardubice B 15:3
So 27.11. 00:00 Přelouč B - Lubná 2:4
So 27.11. 00:00 Přelouč B - Pardubice G 0:16
So 27.11. 00:00 Pardubice B - Lubná 6:5

11.kolo

Ne 05.12. 00:00 Přelouč B - Pardubice D 2:4
Ne 05.12. 00:00 H. Městec - Holice 4:2
Ne 05.12. 00:00 H. Městec - Pardubice D 5:3
Ne 05.12. 00:00 Holice - Přelouč B 5:7

12.kolo

Ne 05.12. 00:00 Lubná - Piráti Chrudim B 5:4
Ne 05.12. 00:00 Pardubice B - Třemošnice 5:7
Ne 05.12. 00:00 Třemošnice - Lubná 4:6
Ne 05.12. 00:00 Pardubice B - Piráti Chrudim B 1:3

13.kolo

So 08.01. 00:00 Třemošnice - Holice 0:1
So 08.01. 00:00 Přelouč B - Pardubice B 2:7
So 08.01. 00:00 Pardubice B - Holice 3:1
So 08.01. 00:00 Přelouč B - Třemošnice 4:2

15.kolo

So 15.01. 00:00 Lubná - Pardubice D 0:4
So 15.01. 00:00 Holice - Pardubice G 2:3
So 15.01. 00:00 Pardubice D - Holice 7:2
So 15.01. 00:00 Pardubice G - Lubná 3:0

16.kolo

Ne 16.01. 00:00 Přelouč B - Piráti Chrudim B 0:3
Ne 16.01. 00:00 Třemošnice - Pardubice B 1:7
Ne 16.01. 00:00 Piráti Chrudim B - Třemošnice 3:1
Ne 16.01. 00:00 Přelouč B - Pardubice B 0:3

17.kolo

So 05.02. 00:00 H. Městec - Pardubice B 1:4
So 05.02. 00:00 Pardubice G - Holice 2:1
So 05.02. 00:00 Pardubice B - Holice 7:2
So 05.02. 00:00 H. Městec - Pardubice G 0:3

18.kolo

Ne 13.02. 00:00 Piráti Chrudim B - Lubná 7:2
Ne 13.02. 00:00 Třemošnice - Přelouč B 0:3
Ne 13.02. 00:00 Lubná - Přelouč B 0:3
Ne 13.02. 00:00 Piráti Chrudim B - Třemošnice 5:0

19.kolo

So 19.02. 00:00 Pardubice G - Piráti Chrudim B 7:0
So 19.02. 00:00 Přelouč B - Třemošnice 2:5
So 19.02. 00:00 Třemošnice - Piráti Chrudim B 2:7
So 19.02. 00:00 Pardubice G - Přelouč B 3:0

20.kolo

So 19.02. 00:00 Pardubice D - Holice 6:3
So 19.02. 00:00 H. Městec - Lubná 0:2
So 19.02. 00:00 Lubná - Holice 4:3
So 19.02. 00:00 Pardubice D - H. Městec 8:5

22.kolo

So 19.03. 00:00 Holice - Třemošnice 2:5
So 19.03. 00:00 Přelouč B - Pardubice D 0:1
So 19.03. 00:00 Pardubice D - Třemošnice 4:3
So 19.03. 00:00 Holice - Přelouč B 2:5

21.kolo

Ne 20.03. 00:00 Piráti Chrudim B - Pardubice B 0:5
Ne 20.03. 00:00 Pardubice G - H. Městec 4:2
Ne 20.03. 00:00 Pardubice B - Pardubice G 3:5
Ne 20.03. 00:00 H. Městec - Piráti Chrudim B 0:5

23.kolo

So 26.03. 00:00 Lubná - Pardubice G 3:8
So 26.03. 00:00 Pardubice D - Piráti Chrudim B 5:2
So 26.03. 00:00 Pardubice D - Lubná 4:2
So 26.03. 00:00 Pardubice G - Piráti Chrudim B 7:3

24.kolo

So 26.03. 00:00 Pardubice B - Přelouč B 8:3
So 26.03. 00:00 H. Městec - Holice 0:1
So 26.03. 00:00 Přelouč B - H. Městec 2:2
So 26.03. 00:00 Holice - Pardubice B 2:6

14.kolo

Ne 03.04. 00:00 Přelouč B - Holice 6:3
Ne 03.04. 00:00 Lubná - H. Městec 0:4
Ne 03.04. 00:00 H. Městec - Přelouč B 0:1
Ne 03.04. 00:00 Holice - Lubná 7:5

25.kolo

So 09.04. 00:00 Přelouč B - Pardubice G 0:3
So 09.04. 00:00 Piráti Chrudim B - Holice 2:1
So 09.04. 00:00 Holice - Pardubice G 0:5
So 09.04. 00:00 Piráti Chrudim B - Přelouč B 1:0

26.kolo

So 09.04. 00:00 Lubná - Třemošnice 3:5
So 09.04. 00:00 H. Městec - Pardubice B 2:7
So 09.04. 00:00 Lubná - Pardubice B 0:3
So 09.04. 00:00 Třemošnice - H. Městec 2:1

27.kolo

So 16.04. 00:00 Pardubice B - Třemošnice 7:3
So 16.04. 00:00 Pardubice G - Pardubice D 2:2
So 16.04. 00:00 Třemošnice - Pardubice G 4:7
So 16.04. 00:00 Pardubice B - Pardubice D 1:3
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 20 2 0 146:32 62
2. 24 16 1 7 120:80 49
3. 22 13 3 6 108:71 42
4. 24 10 1 13 70:98 31
5. 24 10 1 13 73:108 31
6. 26 9 1 16 88:117 28
7. 26 9 1 16 72:113 28
8. 24 8 1 15 63:88 25
9. 24 7 1 16 84:117 22