Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 7529
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
5798
Týden:
44
Dnes:
10
On-line:
1

1.kolo

So 25.09. 00:00 LIBEREC - Sp. Rokytnice 4:13
So 25.09. 00:00 Liberec B - Osečná 5:4
So 25.09. 00:00 Turnov B - Raspenava D 5:0k
So 25.09. 00:00 SCC Semily - Hamršťata 22:4
So 25.09. 00:00 Raspenava S - Podještědí 3:7

2.kolo

So 25.09. 00:00 Osečná - LIBEREC 13:5
So 25.09. 00:00 Sp. Rokytnice - REBELS LB 10:3
So 25.09. 00:00 Hamršťata - Turnov B 5:11
So 25.09. 00:00 Raspenava D - Raspenava S 0k:5
So 25.09. 00:00 Podještědí - SCC Semily 4:8

3.kolo

Ne 03.10. 00:00 REBELS LB - Podještědí 6:4
Ne 03.10. 00:00 Turnov B - SCC Semily 4:13
Ne 03.10. 00:00 Sp. Rokytnice - Raspenava S 7:5
Ne 03.10. 00:00 Raspenava D - Hamršťata 5:0k
Ne 03.04. 00:00 Osečná - Varnsdorf 0:3

4.kolo

Ne 03.10. 00:00 SCC Semily - REBELS LB 9:3
Ne 03.10. 00:00 Podještědí - Sp. Rokytnice 3:8
Ne 03.10. 00:00 Raspenava S - Turnov B 3:4
Ne 03.10. 00:00 Varnsdorf - Raspenava D 7:3
Ne 09.01. 00:00 Hamršťata - LIBEREC 2:0

5.kolo

So 16.10. 00:00 Osečná - SCC Semily 4:11
So 16.10. 00:00 Liberec B - Podještědí 13:0
So 16.10. 00:00 Sp. Rokytnice - Hamršťata 13:3
So 16.10. 00:00 Raspenava D - LIBEREC 1:5
Ne 03.04. 00:00 Turnov B - Varnsdorf 5:5

6.kolo

So 16.10. 00:00 Podještědí - Osečná 10:8
So 16.10. 00:00 SCC Semily - Sp. Rokytnice 7:6
So 16.10. 00:00 Hamršťata - Liberec B 6:11
So 16.10. 00:00 Varnsdorf - Raspenava S 2:7
So 16.10. 00:00 LIBEREC - Turnov B 5:6

7.kolo

Ne 31.10. 00:00 Hamršťata - Raspenava S 5:9
Ne 31.10. 00:00 Liberec B - REBELS LB 8:8
Ne 31.10. 00:00 LIBEREC - Varnsdorf 4:10
Ne 31.10. 00:00 Raspenava D - Sp. Rokytnice 8:10
Ne 31.10. 00:00 Turnov B - Osečná 4:11

8.kolo

Ne 31.10. 00:00 Podještědí - Hamršťata 18:8
Ne 31.10. 00:00 Raspenava S - LIBEREC 6:4
Ne 31.10. 00:00 Sp. Rokytnice - Liberec B 7:5
Ne 31.10. 00:00 REBELS LB - Turnov B 12:2
Ne 31.10. 00:00 Osečná - Raspenava D 7:3

9.kolo

Ne 14.11. 00:00 Podještědí - Raspenava D 5:5
Ne 14.11. 00:00 Sp. Rokytnice - Osečná 2:7
Ne 14.11. 00:00 REBELS LB - LIBEREC 4:5
Ne 14.11. 00:00 Liberec B - Turnov B 7:3
Ne 14.11. 00:00 SCC Semily - Varnsdorf 8:5

10.kolo

Ne 14.11. 00:00 LIBEREC - Podještědí 8:6
Ne 14.11. 00:00 Osečná - Liberec B 8:5
Ne 14.11. 00:00 Raspenava D - SCC Semily 4:11
Ne 14.11. 00:00 Turnov B - Hamršťata 16:1
Ne 14.11. 00:00 Varnsdorf - REBELS LB 18:7

11.kolo

Ne 28.11. 00:00 Varnsdorf - Sp. Rokytnice 8:14
Ne 28.11. 00:00 Liberec B - Raspenava S 14:5
Ne 28.11. 00:00 Turnov B - Podještědí 2:8
Ne 28.11. 00:00 Osečná - Hamršťata 19:7
Ne 28.11. 00:00 REBELS LB - Raspenava D 6:12

12.kolo

Ne 28.11. 00:00 Podještědí - Varnsdorf 10:10
Ne 28.11. 00:00 Raspenava S - Osečná 7:10
Ne 28.11. 00:00 Raspenava D - Liberec B 5:10
Ne 28.11. 00:00 Sp. Rokytnice - SCC Semily 3:6
Ne 28.11. 00:00 Hamršťata - REBELS LB 9:16

13.kolo

Ne 12.12. 00:00 Raspenava S - SCC Semily 2:12
Ne 12.12. 00:00 Liberec B - LIBEREC 5:4
Ne 12.12. 00:00 Turnov B - Sp. Rokytnice 4:8
Ne 12.12. 00:00 Osečná - REBELS LB 6:2
Ne 12.12. 00:00 Hamršťata - Varnsdorf 0k:5

14.kolo

Ne 12.12. 00:00 SCC Semily - Liberec B 4:3
Ne 12.12. 00:00 Sp. Rokytnice - Raspenava D 17:6
Ne 12.12. 00:00 REBELS LB - Raspenava S 2:2
Ne 12.12. 00:00 Varnsdorf - Turnov B 7:9
Ne 12.12. 00:00 LIBEREC - Osečná 10:7

15.kolo

So 08.01. 00:00 LIBEREC - SCC Semily 1:12
So 08.01. 00:00 Liberec B - Varnsdorf 2:3
So 08.01. 00:00 Raspenava D - Turnov B 2:1
So 08.01. 00:00 Raspenava S - Hamršťata 4:5
So 08.01. 00:00 Osečná - Podještědí 0:3

16.kolo

Ne 17.10. 00:00 Raspenava S - REBELS LB 4:4
So 08.01. 00:00 Varnsdorf - LIBEREC 3:2
So 08.01. 00:00 SCC Semily - Raspenava D 12:1
So 08.01. 00:00 Turnov B - Liberec B 0:5
So 05.02. 00:00 Hamršťata - Osečná 2:1

17.kolo

Ne 23.01. 00:00 Raspenava D - Varnsdorf 3:2
Ne 23.01. 00:00 Turnov B - Raspenava S 0:3
Ne 23.01. 00:00 SCC Semily - Podještědí 12:0
Ne 03.04. 00:00 REBELS LB - Liberec B 1:3
Po 14.11. 00:00 Hamršťata - Sp. Rokytnice 0:16

18.kolo

Ne 17.10. 00:00 LIBEREC - REBELS LB 8:5
Ne 23.01. 00:00 Raspenava S - Raspenava D 0:0
Ne 23.01. 00:00 Varnsdorf - SCC Semily 0:13
Ne 23.01. 00:00 Podještědí - Turnov B 2:4
Ne 23.01. 00:00 Liberec B - Hamršťata 0:3

19.kolo

Ne 09.01. 00:00 Osečná - Turnov B 3:5
So 05.02. 00:00 Raspenava S - Varnsdorf 11:3
Ne 06.02. 00:00 Podještědí - Liberec B 0:2
Ne 06.02. 00:00 Sp. Rokytnice - LIBEREC 8:2
Ne 06.02. 00:00 Raspenava D - REBELS LB 0:1

20.kolo

So 05.02. 00:00 Varnsdorf - Osečná 0:3
Ne 06.02. 00:00 Liberec B - Sp. Rokytnice 12:0
Ne 06.02. 00:00 Podještědí - REBELS LB 2:5
Ne 06.02. 00:00 LIBEREC - Raspenava D 2:0
Ne 06.02. 00:00 SCC Semily - Raspenava S 22:1

21.kolo

So 05.03. 00:00 SCC Semily - Osečná 13:1
So 05.03. 00:00 LIBEREC - Liberec B 0:2
Ne 06.03. 00:00 REBELS LB - Sp. Rokytnice 4:4
Ne 06.03. 00:00 Varnsdorf - Hamršťata 1:2
Ne 06.03. 00:00 Raspenava D - Podještědí 0:3

22.kolo

Ne 28.11. 00:00 SCC Semily - LIBEREC 13:5
So 05.02. 00:00 Raspenava S - Liberec B 0:3
Ne 06.03. 00:00 REBELS LB - Varnsdorf 8:7
Ne 06.03. 00:00 Sp. Rokytnice - Podještědí 13:0
Ne 06.03. 00:00 Hamršťata - Raspenava D 2:1

23.kolo

Ne 20.03. 00:00 Sp. Rokytnice - Varnsdorf 0:3
Ne 20.03. 00:00 SCC Semily - Turnov B 13:0
Ne 27.03. 00:00 LIBEREC - Raspenava S 0:2
Ne 27.03. 00:00 Hamršťata - Podještědí 11:0
Ne 27.03. 00:00 REBELS LB - Osečná 0:3

24.kolo

Ne 20.03. 00:00 Sp. Rokytnice - Turnov B 2:4
Ne 20.03. 00:00 Liberec B - SCC Semily 0:13
Ne 27.03. 00:00 Podještědí - LIBEREC 2:1
Ne 27.03. 00:00 Osečná - Raspenava S 0:5
Ne 27.03. 00:00 REBELS LB - Hamršťata 3:5

25.kolo

So 05.03. 00:00 Osečná - Sp. Rokytnice 2:2
Ne 03.04. 00:00 Liberec B - Raspenava D 0:3
Ne 10.04. 00:00 LIBEREC - Hamršťata 5:0
Ne 10.04. 00:00 Turnov B - REBELS LB 1:2
Ne 10.04. 00:00 Hamršťata - SCC Semily 0:15

26.kolo

So 05.03. 00:00 Raspenava S - Sp. Rokytnice 1:12
Ne 20.03. 00:00 Varnsdorf - Liberec B 0:3
Ne 03.04. 00:00 Raspenava D - Osečná 4:3
Ne 10.04. 00:00 Turnov B - LIBEREC 2:3
Ne 10.04. 00:00 REBELS LB - SCC Semily 0:6
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 22 0 0 255:51 66
2. 22 14 2 6 175:97 44
3. 22 14 1 7 118:77 43
4. 22 10 1 11 120:108 31
5. 22 9 1 12 92:120 28
6. 21 8 2 11 102:114 26
7. 22 7 4 11 102:128 25
8. 22 8 0 14 83:122 24
9. 22 8 0 14 80:191 24
10. 20 7 2 11 87:127 23
11. 12 4 2 6 58:71 14
12. 12 2 1 9 52:88 7