Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 749
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4699
    Týden:
    29
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 16:30 Mutěnice - Líšeň 3:1 (1:1)
    So 13.08. 16:30 Napajedla - Rousínov 1:1 (1:0)
    Ne 14.08. 10:15 Brumov - Velké Meziříčí 4:3 (3:0)
    Ne 14.08. 10:15 Kyjov - ČAFC 2011 3:1 (2:1)
    Ne 14.08. 16:30 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou 2:3 (2:1)
    Ne 14.08. 16:30 Hrušovany - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Vyškov - Morkovice 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Třebíč - Šardice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:30 ČAFC 2011 - Hrušovany 0:2 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Rousínov - Kyjov 4:0 (3:0)
    So 20.08. 16:30 Líšeň - Napajedla 1:2 (0:1)
    Ne 21.08. 10:15 Slavičín - Vyškov 1:1 (0:0)
    Ne 21.08. 10:15 Velké Meziříčí - Mutěnice 2:2 (0:2)
    Ne 21.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Šardice 1:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Morkovice - Třebíč 5:2 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Ždírec n.D. - Brumov 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 16:30 Mutěnice - Ždírec n.D. 5:3 (2:2)
    So 27.08. 16:30 Napajedla - Velké Meziříčí 3:1 (1:1)
    Ne 28.08. 10:15 Brumov - Žďár n.Sázavou 3:5 (0:3)
    Ne 28.08. 10:15 Kyjov - Líšeň 2:3 (2:1)
    Ne 28.08. 16:30 Hrušovany - Rousínov 3:1 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Vyškov - ČAFC 2011 2:2 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Třebíč - Slavičín 2:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Šardice - Morkovice 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:30 ČAFC 2011 - Třebíč 3:3 (1:2)
    So 03.09. 16:30 Líšeň - Hrušovany 1:3 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Rousínov - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Brumov - Mutěnice 0:4 (0:3)
    Ne 04.09. 10:15 Velké Meziříčí - Kyjov 3:3 (2:2)
    Ne 04.09. 10:15 Slavičín - Šardice 1:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Ždírec n.D. - Napajedla 1:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - Morkovice 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 10.09. 16:30 Napajedla - Brumov 1:0 (1:0)
    So 10.09. 16:30 Mutěnice - Žďár n.Sázavou 5:1 (2:0)
    Ne 11.09. 10:15 Kyjov - Ždírec n.D. 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:30 Morkovice - Slavičín 2:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:30 Šardice - ČAFC 2011 1:6 (1:1)
    Ne 11.09. 16:30 Třebíč - Rousínov 1:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:30 Vyškov - Líšeň 0:2 (0:2)
    Ne 11.09. 16:30 Hrušovany - Velké Meziříčí 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 17.09. 10:30 ČAFC 2011 - Morkovice 1:2 (1:1)
    So 17.09. 16:00 Mutěnice - Napajedla 0:1 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Líšeň - Třebíč 4:0 (3:0)
    So 17.09. 16:00 Rousínov - Šardice 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 10:15 Brumov - Kyjov 3:0 (1:0)
    Ne 18.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Ždírec n.D. - Hrušovany 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Slavičín 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 24.09. 16:00 Napajedla - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:1)
    Ne 25.09. 10:15 Slavičín - ČAFC 2011 4:0 (3:0)
    Ne 25.09. 10:15 Kyjov - Mutěnice 1:4 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Morkovice - Rousínov 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Šardice - Líšeň 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Třebíč - Velké Meziříčí 3:3 (2:0)
    Ne 25.09. 16:00 Vyškov - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Hrušovany - Brumov 0:1 (0:1)

    15.kolo

    St 28.09. 16:00 Velké Meziříčí - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    St 28.09. 16:00 Líšeň - Brumov 1:3 (1:1)
    St 28.09. 16:00 Rousínov - Mutěnice 1:2 (0:0)
    St 28.09. 16:00 ČAFC 2011 - Napajedla 2:1 (1:0)
    St 28.09. 16:00 Slavičín - Kyjov 3:0 (0:0)
    St 28.09. 16:00 Morkovice - Hrušovany 2:2 (1:1)
    St 28.09. 16:00 Šardice - Vyškov 1:2 (0:2)
    St 28.09. 16:00 Třebíč - Žďár n.Sázavou 2:4 (1:1)

    8.kolo

    So 01.10. 15:30 Líšeň - Morkovice 3:1 (1:0)
    So 01.10. 15:30 Rousínov - Slavičín 2:1 (1:1)
    So 01.10. 15:30 Napajedla - Kyjov 1:0 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Mutěnice - Hrušovany 6:0 (5:0)
    Ne 02.10. 10:15 Brumov - Vyškov 0:3 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 Velké Meziříčí - Šardice 3:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Ždírec n.D. - Třebíč 1:3 (0:2)
    Ne 02.10. 15:30 Žďár n.Sázavou - ČAFC 2011 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:30 ČAFC 2011 - Rousínov 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 Slavičín - Líšeň 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Kyjov - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:30 Morkovice - Velké Meziříčí 3:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:30 Šardice - Ždírec n.D. 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:30 Třebíč - Brumov 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:30 Vyškov - Mutěnice 0:4 (0:3)
    Ne 09.10. 15:30 Hrušovany - Napajedla 6:0 (2:0)

    10.kolo

    So 15.10. 15:00 Napajedla - Vyškov 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Mutěnice - Třebíč 5:0 (2:0)
    So 15.10. 15:00 Líšeň - ČAFC 2011 2:1 (0:0)
    Ne 16.10. 10:15 Kyjov - Hrušovany 0:4 (0:1)
    Ne 16.10. 10:15 Brumov - Šardice 4:1 (1:0)
    Ne 16.10. 10:15 Velké Meziříčí - Slavičín 3:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Ždírec n.D. - Morkovice 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Rousínov 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 22.10. 10:30 ČAFC 2011 - Velké Meziříčí 3:1 (2:0)
    So 22.10. 15:00 Rousínov - Líšeň 2:3 (2:1)
    Ne 23.10. 10:15 Slavičín - Ždírec n.D. 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 15:00 Morkovice - Brumov 1:2 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Šardice - Mutěnice 1:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:00 Třebíč - Napajedla 1:2 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Vyškov - Kyjov 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Hrušovany - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 29.10. 14:00 Napajedla - Šardice 3:2 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Mutěnice - Morkovice 7:2 (1:2)
    Ne 30.10. 10:15 Kyjov - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 Brumov - Slavičín 2:1 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Velké Meziříčí - Rousínov 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Hrušovany - Vyškov 4:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Ždírec n.D. - ČAFC 2011 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň 2:2 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:30 ČAFC 2011 - Brumov 2:0 (0:0)
    So 05.11. 13:30 Líšeň - Velké Meziříčí 3:2 (1:0)
    So 05.11. 13:30 Rousínov - Ždírec n.D. 4:0 (3:0)
    Ne 06.11. 10:15 Slavičín - Mutěnice 4:1 (1:1)
    Ne 06.11. 13:30 Morkovice - Napajedla 3:2 (1:1)
    Ne 06.11. 13:30 Šardice - Kyjov 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 13:30 Třebíč - Hrušovany 1:1 (1:0)
    Ne 06.11. 13:30 Vyškov - Žďár n.Sázavou 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 12.11. 13:30 Napajedla - Slavičín 2:0 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Mutěnice - ČAFC 2011 3:0 (2:0)
    So 12.11. 13:30 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 0:3 (0:2)
    Ne 13.11. 10:15 Kyjov - Morkovice 0:0 (0:0)
    Ne 13.11. 10:15 Brumov - Rousínov 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 13:30 Vyškov - Třebíč 2:1 (0:1)
    Ne 13.11. 13:30 Hrušovany - Šardice 1:0 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Ždírec n.D. - Líšeň 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 25.03. 10:30 Slavičín - Třebíč 5:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Morkovice - Šardice 0:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Rousínov - Hrušovany 3:1 (1:0)
    St 17.05. 17:30 ČAFC 2011 - Vyškov 1:2 (0:1)
    St 17.05. 17:30 Velké Meziříčí - Napajedla 1:1 (0:1)
    St 17.05. 17:30 Ždírec n.D. - Mutěnice 0:2 (0:2)
    Út 30.05. 17:00 Líšeň - Kyjov 4:3 (3:2)
    St 31.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Brumov 1:2 (1:1)

    19.kolo

    So 01.04. 10:00 Napajedla - Ždírec n.D. 3:0 (2:0)
    So 01.04. 16:00 Mutěnice - Brumov 7:1 (5:1)
    Ne 02.04. 10:15 Kyjov - Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
    Ne 02.04. 16:00 Vyškov - Rousínov 0:0 (0:0)
    St 12.04. 16:30 Třebíč - ČAFC 2011 3:0 (1:0)
    St 26.04. 17:30 Šardice - Slavičín 1:1 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Hrušovany - Líšeň 1:2 (0:2)
    St 10.05. 17:30 Morkovice - Žďár n.Sázavou 6:1 (3:1)

    20.kolo

    So 08.04. 10:30 ČAFC 2011 - Šardice 1:2 (0:0)
    So 08.04. 16:00 Slavičín - Morkovice 0:1 (0:0)
    So 08.04. 16:00 Rousínov - Třebíč 0:0 (0:0)
    So 08.04. 16:00 Líšeň - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 Velké Meziříčí - Hrušovany 1:5 (1:2)
    Ne 09.04. 10:15 Brumov - Napajedla 0:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:00 Ždírec n.D. - Kyjov 0:3 (0:1)
    Ne 09.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Mutěnice 2:2 (0:1)

    21.kolo

    So 15.04. 10:15 Kyjov - Brumov 2:1 (0:1)
    So 15.04. 16:30 Napajedla - Mutěnice 1:1 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Slavičín - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Hrušovany - Ždírec n.D. 5:0 (3:0)
    Ne 16.04. 16:30 Vyškov - Velké Meziříčí 1:2 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Třebíč - Líšeň 1:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Šardice - Rousínov 4:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Morkovice - ČAFC 2011 5:0 (2:0)

    16.kolo

    St 19.04. 17:00 Šardice - Třebíč 1:0 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Morkovice - Vyškov 1:1 (1:0)
    St 19.04. 17:00 Slavičín - Hrušovany 0:1 (0:1)
    St 19.04. 17:00 ČAFC 2011 - Kyjov 0:0 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Rousínov - Napajedla 2:1 (2:1)
    St 19.04. 17:00 Líšeň - Mutěnice 1:5 (1:2)
    St 19.04. 17:00 Velké Meziříčí - Brumov 5:2 (2:0)
    St 19.04. 17:00 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D. 6:0 (2:0)

    22.kolo

    So 22.04. 10:30 ČAFC 2011 - Slavičín 3:1 (0:1)
    So 22.04. 16:30 Rousínov - Morkovice 2:2 (1:2)
    So 22.04. 16:30 Líšeň - Šardice 1:2 (0:1)
    So 22.04. 16:30 Mutěnice - Kyjov 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 2:1 (1:1)
    Ne 23.04. 10:15 Brumov - Hrušovany 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Ždírec n.D. - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Žďár n.Sázavou - Napajedla 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 29.04. 10:30 ČAFC 2011 - Žďár n.Sázavou 3:3 (2:1)
    So 29.04. 16:30 Hrušovany - Mutěnice 0:2 (0:1)
    So 29.04. 16:30 Třebíč - Ždírec n.D. 1:0 (1:0)
    Ne 30.04. 10:15 Kyjov - Napajedla 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 10:15 Slavičín - Rousínov 2:0 (2:0)
    St 10.05. 17:00 Vyškov - Brumov 3:0 (0:0)
    St 31.05. 17:30 Šardice - Velké Meziříčí 3:1 (2:0)
    Čt 01.06. 17:30 Morkovice - Líšeň 3:1 (0:1)

    17.kolo

    St 03.05. 17:00 Brumov - Ždírec n.D. 2:0 (0:0)
    St 03.05. 17:00 Mutěnice - Velké Meziříčí 4:0 (2:0)
    St 03.05. 17:00 Napajedla - Líšeň 1:0 (0:0)
    St 03.05. 17:00 Kyjov - Rousínov 0:0 (0:0)
    St 03.05. 17:00 Hrušovany - ČAFC 2011 1:1 (1:1)
    St 03.05. 17:00 Vyškov - Slavičín 0:1 (0:1)
    St 03.05. 17:00 Třebíč - Morkovice 2:1 (1:1)
    St 03.05. 17:00 Šardice - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 06.05. 16:30 Rousínov - ČAFC 2011 5:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Líšeň - Slavičín 0:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Mutěnice - Vyškov 0:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Napajedla - Hrušovany 0:1 (0:1)
    Ne 07.05. 10:15 Velké Meziříčí - Morkovice 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 10:15 Brumov - Třebíč 0:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Ždírec n.D. - Šardice 1:2 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Kyjov 3:0 (1:0)

    25.kolo

    So 13.05. 10:00 Vyškov - Napajedla 2:2 (1:0)
    So 13.05. 16:30 Rousínov - Žďár n.Sázavou 4:2 (0:1)
    Ne 14.05. 10:15 Slavičín - Velké Meziříčí 3:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Třebíč - Mutěnice 1:2 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Šardice - Brumov 2:2 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Morkovice - Ždírec n.D. 3:1 (2:1)
    Ne 14.05. 17:00 ČAFC 2011 - Líšeň 0:6 (0:0)
    Čt 01.06. 17:00 Hrušovany - Kyjov 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 20.05. 16:30 Líšeň - Rousínov 1:1 (0:1)
    So 20.05. 16:30 Mutěnice - Šardice 0:1 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Napajedla - Třebíč 2:2 (1:2)
    Ne 21.05. 10:15 Velké Meziříčí - ČAFC 2011 3:0 (2:0)
    Ne 21.05. 10:15 Brumov - Morkovice 2:1 (1:0)
    Ne 21.05. 10:15 Kyjov - Vyškov 2:2 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Ždírec n.D. - Slavičín 2:2 (2:0)
    Ne 21.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Hrušovany 2:1 (0:0)

    30.kolo

    St 24.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Třebíč 0:0 (0:0)
    St 24.05. 17:30 Vyškov - Šardice 1:1 (1:0)
    St 24.05. 17:30 Hrušovany - Morkovice 2:1 (1:1)
    St 24.05. 17:30 Kyjov - Slavičín 0:0 (0:0)
    St 24.05. 17:30 Napajedla - ČAFC 2011 1:2 (0:0)
    St 24.05. 17:30 Mutěnice - Rousínov 1:0 (0:0)
    St 24.05. 17:30 Brumov - Líšeň 2:0 (1:0)
    St 24.05. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 27.05. 10:30 ČAFC 2011 - Ždírec n.D. 6:3 (1:2)
    So 27.05. 16:30 Rousínov - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 27.05. 16:30 Líšeň - Žďár n.Sázavou 3:1 (1:1)
    Ne 28.05. 10:15 Slavičín - Brumov 0:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Třebíč - Kyjov 5:1 (3:0)
    Ne 28.05. 16:30 Šardice - Napajedla 1:1 (1:1)
    Ne 28.05. 16:30 Morkovice - Mutěnice 2:1 (1:1)
    Ne 28.05. 17:30 Vyškov - Hrušovany 3:2 (1:1)

    28.kolo

    So 03.06. 16:30 Napajedla - Morkovice 1:1 (1:0)
    So 03.06. 16:30 Mutěnice - Slavičín 4:0 (2:0)
    Ne 04.06. 10:15 Kyjov - Šardice 0:2 (0:1)
    Ne 04.06. 10:15 Brumov - ČAFC 2011 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 1:1 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Vyškov 4:2 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Hrušovany - Třebíč 3:0 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Ždírec n.D. - Rousínov 3:1 (1:1)

    29.kolo

    So 10.06. 10:15 Rousínov - Brumov 2:3 (2:3)
    So 10.06. 10:30 Líšeň - Ždírec n.D. 2:2 (0:2)
    So 10.06. 16:30 ČAFC 2011 - Mutěnice 2:2 (2:1)
    So 10.06. 16:30 Slavičín - Napajedla 1:0 (0:0)
    So 10.06. 16:30 Morkovice - Kyjov 6:2 (3:0)
    So 10.06. 16:30 Šardice - Hrušovany 1:0 (0:0)
    Ne 11.06. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:1)
    Ne 11.06. 10:30 Třebíč - Vyškov 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 5 4 87:28 68
    2. 30 16 3 11 55:34 51
    3. 30 16 3 11 44:48 51
    4. 30 13 6 11 58:46 45
    5. 30 12 8 10 54:52 44
    6. 30 11 11 8 37:35 44
    7. 30 12 7 11 40:33 43
    8. 30 12 7 11 37:37 43
    9. 30 12 6 12 51:48 42
    10. 30 12 6 12 52:52 42
    11. 30 11 7 12 40:49 40
    12. 30 9 11 10 40:36 38
    13. 30 9 10 11 33:36 37
    14. 30 8 7 15 44:67 31
    15. 30 7 6 17 27:58 27
    16. 30 5 5 20 27:67 20