Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 7486
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8425
    Týden:
    31
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:30 Kunštát B - Skalice 3:2 (2:1)
    Ne 11.08. 16:30 Letovice - Vranová 6:3 (3:1)
    Ne 11.08. 16:30 Lysice - Ostrov 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Adamov - Ráječko B 3:1 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Benešov - Lažany 0:3 (0:2)
    Ne 11.08. 16:30 Knínice - Svitávka 2:6 (1:3)
    Ne 11.08. 16:30 Velké Opatovice - Vísky 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 17.08. 16:30 Ráječko B - Benešov 3:2 (2:1)
    Ne 18.08. 16:30 Vranová - Vísky 9:2 (4:1)
    Ne 18.08. 16:30 Svitávka - Velké Opatovice 3:0 (3:0)
    Ne 18.08. 16:30 Lažany - Knínice 4:3 (4:2)
    Ne 18.08. 16:30 Ostrov - Adamov 3:1 (3:1)
    Ne 18.08. 16:30 Skalice - Lysice 6:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Letovice - Kunštát B 1:3 (0:1)

    3.kolo

    23.08. 17:00 Kunštát B - Vranová 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Lysice - Letovice 0:8 (0:4)
    Ne 25.08. 16:30 Adamov - Skalice 1:2 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Benešov - Ostrov 2:2 (0:2)
    Ne 25.08. 16:30 Knínice - Ráječko B 1:3 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Velké Opatovice - Lažany 1:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Vísky - Svitávka 0:5 (0:2)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Ráječko B - Velké Opatovice 3:0 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Kunštát B - Lysice 3:1 (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 Vranová - Svitávka 3:2 (1:2)
    Ne 01.09. 16:30 Lažany - Vísky 2:1 (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 Ostrov - Knínice 3:2 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Skalice - Benešov 0:5 (0:4)
    Ne 01.09. 16:30 Letovice - Adamov 3:3 (2:2)

    5.kolo

    So 07.09. 16:30 Vísky - Ráječko B 7:1 (4:0)
    Ne 08.09. 16:30 Lysice - Vranová 1:3 (1:1)
    Ne 08.09. 16:30 Adamov - Kunštát B 5:2 (1:2)
    Ne 08.09. 16:30 Benešov - Letovice 2:4 (1:4)
    Ne 08.09. 16:30 Knínice - Skalice 0:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Velké Opatovice - Ostrov 2:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Svitávka - Lažany 4:2 (3:0)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Ráječko B - Svitávka 2:5 (2:3)
    So 14.09. 16:00 Kunštát B - Benešov 6:3 (1:3)
    Ne 15.09. 16:00 Vranová - Lažany 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ostrov - Vísky 4:5 (1:4)
    Ne 15.09. 16:00 Skalice - Velké Opatovice 4:0 (3:0)
    Ne 15.09. 16:00 Letovice - Knínice 0:4 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Lysice - Adamov 4:2 (3:0)

    7.kolo

    Ne 22.09. 16:00 Adamov - Vranová 3:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Benešov - Lysice 5:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Knínice - Kunštát B 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Velké Opatovice - Letovice 3:1 (1:1)
    Ne 22.09. 16:00 Vísky - Skalice 3:2 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Svitávka - Ostrov 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Lažany - Ráječko B 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Ostrov - Lažany 0:2 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Kunštát B - Velké Opatovice 4:1 (4:0)
    Ne 29.09. 16:00 Vranová - Ráječko B 2:2 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Skalice - Svitávka 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Letovice - Vísky 4:1 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Lysice - Knínice 0:4 (0:3)
    Ne 29.09. 16:00 Adamov - Benešov 7:0 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Ráječko B - Ostrov 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Benešov - Vranová 3:3 (2:0)
    Ne 06.10. 15:30 Knínice - Adamov 4:1 (3:1)
    Ne 06.10. 15:30 Velké Opatovice - Lysice 3:0
    Ne 06.10. 15:30 Vísky - Kunštát B 3:2 (2:1)
    Ne 06.10. 15:30 Svitávka - Letovice 2:3 (2:1)
    Ne 06.10. 15:30 Lažany - Skalice 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Kunštát B - Svitávka 1:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Vranová - Ostrov 3:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Skalice - Ráječko B 2:2 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Letovice - Lažany 6:0 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Lysice - Vísky 0:4 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Adamov - Velké Opatovice 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Benešov - Knínice 3:3 (1:2)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Ráječko B - Letovice 4:3 (3:2)
    Ne 20.10. 15:00 Knínice - Vranová 6:2 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Velké Opatovice - Benešov 3:2 (2:2)
    Ne 20.10. 15:00 Vísky - Adamov 5:3 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Svitávka - Lysice 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Lažany - Kunštát B 1:2 (0:2)
    Ne 20.10. 15:00 Ostrov - Skalice 1:3 (0:2)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Kunštát B - Ráječko B 2:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vranová - Skalice 2:3 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Letovice - Ostrov 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Lysice - Lažany 2:2 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Adamov - Svitávka 5:3 (4:2)
    Ne 27.10. 14:30 Benešov - Vísky 2:4 (2:3)
    Ne 27.10. 14:30 Knínice - Velké Opatovice 0:3

    13.kolo

    Ne 03.11. 14:00 Velké Opatovice - Vranová 3:3 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Vísky - Knínice 2:3 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Svitávka - Benešov 7:2 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Ráječko B - Lysice 8:1 (4:1)
    Ne 03.11. 14:00 Ostrov - Kunštát B 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Skalice - Letovice 2:1 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Lažany - Adamov 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Vranová - Letovice 4:0 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Ostrov - Lysice 5:1 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Ráječko B - Adamov 2:4 (2:2)
    So 09.11. 14:00 Lažany - Benešov 0:4 (0:3)
    Ne 10.11. 14:00 Skalice - Kunštát B 2:2 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Svitávka - Knínice 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Vísky - Velké Opatovice 5:1 (3:0)

    16.kolo

    So 05.04. 15:30 Ráječko B - Knínice 1:2 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Vranová - Kunštát B 1:7 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Letovice - Lysice 3:1 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Skalice - Adamov 3:4 (3:1)
    Ne 06.04. 15:30 Ostrov - Benešov 4:1 (2:1)
    Ne 06.04. 15:30 Lažany - Velké Opatovice 2:5 (1:2)
    Ne 06.04. 15:30 Svitávka - Vísky 1:2 (1:1)

    17.kolo

    Ne 13.04. 16:00 Svitávka - Vranová 1:1 (1:1)
    Ne 13.04. 16:00 Vísky - Lažany 2:2 (1:1)
    Ne 13.04. 16:00 Velké Opatovice - Ráječko B 3:4 (2:4)
    Ne 13.04. 16:00 Knínice - Ostrov 1:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Benešov - Skalice 0:3 (0:2)
    Ne 13.04. 16:00 Adamov - Letovice 2:2 (1:0)
    Ne 13.04. 16:00 Lysice - Kunštát B 1:8 (1:4)

    18.kolo

    So 19.04. 16:00 Kunštát B - Adamov 4:3 (1:2)
    So 19.04. 16:00 Ráječko B - Vísky 2:1 (1:1)
    Ne 20.04. 16:00 Vranová - Lysice 6:1 (3:0)
    Ne 20.04. 16:00 Letovice - Benešov 7:0 (4:0)
    Ne 20.04. 16:00 Skalice - Knínice 2:0 (1:0)
    Ne 20.04. 16:00 Ostrov - Velké Opatovice 4:2 (3:0)
    Ne 20.04. 16:00 Lažany - Svitávka 0:2 (0:2)

    19.kolo

    So 26.04. 16:00 Velké Opatovice - Skalice 1:0 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Lažany - Vranová 2:1 (1:1)
    Ne 27.04. 16:00 Svitávka - Ráječko B 2:1 (2:0)
    Ne 27.04. 16:00 Vísky - Ostrov 1:1 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Knínice - Letovice 3:4 (1:1)
    Ne 27.04. 16:00 Benešov - Kunštát B 0:3 (0:3)
    Ne 27.04. 16:00 Adamov - Lysice 4:1 (3:1)

    20.kolo

    So 03.05. 16:30 Kunštát B - Knínice 2:4 (1:1)
    So 03.05. 16:30 Ráječko B - Lažany 4:3 (2:2)
    Ne 04.05. 16:30 Vranová - Adamov 0:3 (0:3)
    Ne 04.05. 16:30 Lysice - Benešov 0:4 (0:2)
    Ne 04.05. 16:30 Letovice - Velké Opatovice 5:2 (2:2)
    Ne 04.05. 16:30 Skalice - Vísky 5:2
    Ne 04.05. 16:30 Ostrov - Svitávka 0:0 (0:0)

    15.kolo

    Čt 08.05. 16:30 Vísky - Vranová 2:1 (1:1)
    Čt 08.05. 16:30 Velké Opatovice - Svitávka 0:2
    Čt 08.05. 16:30 Knínice - Lažany 3:2 (2:2)
    Čt 08.05. 16:30 Benešov - Ráječko B 5:4 (3:1)
    Čt 08.05. 16:30 Adamov - Ostrov 5:2 (3:0)
    Čt 08.05. 16:30 Lysice - Skalice 0:8 (0:5)
    Čt 08.05. 16:30 Kunštát B - Letovice 5:0 (4:0)

    21.kolo

    Ne 11.05. 16:30 Ráječko B - Vranová 4:0 (1:0)
    Ne 11.05. 16:30 Lažany - Ostrov 1:2 (0:0)
    Ne 11.05. 16:30 Svitávka - Skalice 2:0 (1:0)
    Ne 11.05. 16:30 Vísky - Letovice 0:1 (0:0)
    Ne 11.05. 16:30 Velké Opatovice - Kunštát B 0:8 (0:3)
    Ne 11.05. 16:30 Knínice - Lysice 3:0 (3:0)
    Ne 11.05. 16:30 Benešov - Adamov 2:2 (1:2)

    22.kolo

    So 17.05. 16:30 Kunštát B - Vísky 5:1 (3:0)
    So 17.05. 16:30 Ostrov - Ráječko B 7:0 (3:0)
    Ne 18.05. 16:30 Vranová - Benešov 3:0 (0:0)
    Ne 18.05. 16:30 Adamov - Knínice 2:4 (1:3)
    Ne 18.05. 16:30 Lysice - Velké Opatovice 0:3 (0:2)
    Ne 18.05. 16:30 Letovice - Svitávka 2:0 (2:0)
    Ne 18.05. 16:30 Skalice - Lažany 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 24.05. 14:00 Ostrov - Vranová 1:3 (1:2)
    So 24.05. 16:30 Ráječko B - Skalice 2:4 (1:2)
    Ne 25.05. 16:30 Lažany - Letovice 2:3 (2:0)
    Ne 25.05. 16:30 Svitávka - Kunštát B 1:3 (0:2)
    Ne 25.05. 16:30 Vísky - Lysice 4:1 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Velké Opatovice - Adamov 3:2 (2:0)
    Ne 25.05. 16:30 Knínice - Benešov 4:2 (1:2)

    24.kolo

    So 31.05. 16:30 Kunštát B - Lažany 0:1 (0:0)
    Ne 01.06. 16:30 Vranová - Knínice 1:2 (1:1)
    Ne 01.06. 16:30 Benešov - Velké Opatovice 1:3 (1:2)
    Ne 01.06. 16:30 Adamov - Vísky 2:2 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Lysice - Svitávka 2:4 (2:2)
    Ne 01.06. 16:30 Letovice - Ráječko B 5:2 (2:1)
    Ne 01.06. 16:30 Skalice - Ostrov 1:2 (1:1)

    25.kolo

    So 07.06. 16:30 Ráječko B - Kunštát B 3:3 (2:1)
    Ne 08.06. 16:30 Skalice - Vranová 5:0 (3:0)
    Ne 08.06. 16:30 Ostrov - Letovice 3:3 (2:0)
    Ne 08.06. 16:30 Lažany - Lysice 3:0 (3:0)
    Ne 08.06. 16:30 Svitávka - Adamov 3:0 (1:0)
    Ne 08.06. 16:30 Vísky - Benešov 3:0 (1:0)
    Ne 08.06. 16:30 Velké Opatovice - Knínice 1:5 (1:0)

    26.kolo

    So 14.06. 16:30 Vranová - Velké Opatovice 4:1 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Adamov - Lažany 1:1 (1:1)
    Ne 15.06. 16:30 Knínice - Vísky 1:4 (1:3)
    Ne 15.06. 16:30 Benešov - Svitávka 3:1 (1:1)
    Ne 15.06. 16:30 Lysice - Ráječko B 1:4 (1:2)
    Ne 15.06. 16:30 Kunštát B - Ostrov 8:0 (4:0)
    Ne 15.06. 16:30 Letovice - Skalice 4:1 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 3 6 88:41 54
    2. 26 16 3 7 80:52 51
    3. 26 15 3 8 65:36 48
    4. 26 14 4 8 64:39 46
    5. 26 14 3 9 68:60 45
    6. 26 14 2 10 68:52 44
    7. 26 12 5 9 71:57 41
    8. 26 11 4 11 66:71 37
    9. 26 10 4 12 61:65 34
    10. 26 9 6 11 52:53 33
    11. 26 10 2 14 44:68 32
    12. 26 7 7 12 41:53 28
    13. 26 6 4 16 53:83 22
    14. 26 1 2 23 19:110 5