Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. května 2019
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 7481
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
6026
Týden:
14
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

Ne 11.08. 00:00 Počenice - Lutopecny 2:3 (0:2)
Ne 11.08. 00:00 Dřínov - Zborovice B 1:14 (0:7)
Ne 11.08. 00:00 Šelešovice - Kvasice B 2:2 (2:0)
Ne 11.08. 00:00 Rataje - Bezměrov 6:3 (3:3)
Ne 11.08. 00:00 Litenčice - Bařice 5:1 (4:1)

2.kolo

So 17.08. 16:30 Kvasice B - Rataje 1:1 (1:0)
So 17.08. 16:30 Počenice - Dřínov 6:1 (2:0)
Ne 18.08. 16:30 Lutopecny - Bařice 6:0 (1:0)
Ne 18.08. 16:30 Bezměrov - Litenčice 4:1 (3:1)
Ne 18.08. 16:30 Zlobice - Šelešovice 1:5 (0:0)

3.kolo

Ne 25.08. 16:30 Dřínov - Lutopecny 1:12 (0:6)
Ne 25.08. 16:30 Šelešovice - Zborovice B 3:6 (1:2)
Ne 25.08. 16:30 Rataje - Zlobice 5:3 (0:0)
Ne 25.08. 16:30 Litenčice - Kvasice B 4:3 (1:2)
Ne 25.08. 16:30 Bařice - Bezměrov 0:3 (0:1)

4.kolo

Ne 01.09. 00:00 Lutopecny - Bezměrov 2:3 (2:1)
Ne 01.09. 00:00 Kvasice B - Bařice 5:0 (1:0)
Ne 01.09. 00:00 Zlobice - Litenčice 3:5 (1:4)
Ne 01.09. 00:00 Zborovice B - Rataje 3:1 (2:1)
Ne 01.09. 00:00 Počenice - Šelešovice 3:1 (2:0)

5.kolo

Ne 08.09. 00:00 Šelešovice - Dřínov 5:3 (2:2)
Ne 08.09. 00:00 Rataje - Počenice 4:0 (2:0)
Ne 08.09. 00:00 Litenčice - Zborovice B 2:2 (1:1)
Ne 08.09. 00:00 Bařice - Zlobice 2:3 (2:2)
Ne 08.09. 00:00 Bezměrov - Kvasice B 4:0 (2:0)

6.kolo

Ne 15.09. 00:00 Lutopecny - Kvasice B 2:1 (0:1)
Ne 15.09. 00:00 Zlobice - Bezměrov 0:1 (0:0)
Ne 15.09. 00:00 Zborovice B - Bařice 7:2 (3:1)
Ne 15.09. 00:00 Počenice - Litenčice 2:1 (1:0)
Ne 15.09. 00:00 Dřínov - Rataje 0:8 (0:4)

7.kolo

Ne 22.09. 00:00 Šelešovice - Lutopecny 0:3 (0:3)
Ne 22.09. 00:00 Litenčice - Dřínov 2:2 (0:1)
Ne 22.09. 00:00 Bařice - Počenice 0:10
Ne 22.09. 00:00 Bezměrov - Zborovice B 1:4
Ne 22.09. 00:00 Kvasice B - Zlobice 3:1 (1:0)

8.kolo

Ne 29.09. 00:00 Lutopecny - Zlobice 3:0 (3:0)
Ne 29.09. 00:00 Zborovice B - Kvasice B 2:0 (2:0)
Ne 29.09. 00:00 Počenice - Bezměrov 2:3 (1:0)
Ne 29.09. 00:00 Dřínov - Bařice 2:0 (1:0)
Ne 29.09. 00:00 Šelešovice - Rataje 1:3 (0:2)

9.kolo

Ne 06.10. 00:00 Rataje - Lutopecny 4:2 (1:1)
Ne 06.10. 00:00 Litenčice - Šelešovice 4:2 (2:1)
Ne 06.10. 00:00 Bezměrov - Dřínov 3:0 (0:0)
Ne 06.10. 00:00 Kvasice B - Počenice 1:2 (1:1)
Ne 06.10. 00:00 Zlobice - Zborovice B 1:2 (0:0)

10.kolo

Ne 13.10. 14:30 Lutopecny - Zborovice B 1:1 (1:0)
Ne 13.10. 14:30 Počenice - Zlobice 1:0 (0:0)
Ne 13.10. 14:30 Dřínov - Kvasice B 4:3 (3:1)
Ne 13.10. 14:30 Šelešovice - Bařice 5:0 (4:0)
Ne 13.10. 14:30 Rataje - Litenčice 7:2 (6:0)

11.kolo

Ne 20.10. 14:00 Litenčice - Lutopecny 2:1 (0:0)
Ne 20.10. 14:00 Bařice - Rataje 0:14 (0:8)
Ne 20.10. 14:00 Bezměrov - Šelešovice 4:2 (2:1)
Ne 20.10. 14:00 Zlobice - Dřínov 1:1 (1:1)
Ne 20.10. 14:00 Zborovice B - Počenice 6:1 (2:1)

12.kolo

So 26.10. 14:00 Kvasice B - Šelešovice 1:3 (0:1)
Ne 27.10. 14:00 Bezměrov - Rataje 0:1 (0:1)
Ne 27.10. 14:00 Bařice - Litenčice 1:7 (1:4)
Ne 27.10. 14:00 Zborovice B - Dřínov 3:0 (0:0)
Ne 27.10. 14:00 Lutopecny - Počenice 0:0 (0:0)

13.kolo

So 29.03. 15:30 Bařice - Lutopecny 0:7 (0:5)
Ne 30.03. 15:30 Litenčice - Bezměrov 3:0 (1:0)
Ne 30.03. 15:30 Rataje - Kvasice B 2:1 (1:1)
Ne 30.03. 15:30 Šelešovice - Zlobice 1:1 (0:0)
Ne 30.03. 15:30 Dřínov - Počenice 0:5 (0:2)

14.kolo

So 05.04. 15:30 Kvasice B - Litenčice 0:1 (0:0)
Ne 06.04. 15:30 Lutopecny - Dřínov 2:1 (0:1)
Ne 06.04. 15:30 Zborovice B - Šelešovice 4:0 (1:0)
Ne 06.04. 15:30 Zlobice - Rataje 1:4 (0:2)
Ne 06.04. 15:30 Bezměrov - Bařice 6:0 (2:0)

15.kolo

Ne 13.04. 16:00 Bezměrov - Lutopecny 1:2 (0:2)
Ne 13.04. 16:00 Bařice - Kvasice B 0:2 (0:0)
Ne 13.04. 16:00 Litenčice - Zlobice 3:0 (2:0)
Ne 13.04. 16:00 Rataje - Zborovice B 1:3 (0:3)
Ne 13.04. 16:00 Šelešovice - Počenice 4:4 (2:2)

16.kolo

So 19.04. 16:00 Kvasice B - Bezměrov 3:2 (2:1)
Ne 20.04. 16:00 Dřínov - Šelešovice 3:4 (3:2)
Ne 20.04. 16:00 Počenice - Rataje 2:4 (2:2)
Ne 20.04. 16:00 Zborovice B - Litenčice 2:1 (1:0)
Ne 20.04. 16:00 Zlobice - Bařice 0:2 (0:1)

17.kolo

So 26.04. 16:00 Kvasice B - Lutopecny 0:1 (0:0)
Ne 27.04. 16:00 Bezměrov - Zlobice 2:0 (0:0)
Ne 27.04. 16:00 Bařice - Zborovice B 1:5 (1:1)
Ne 27.04. 16:00 Litenčice - Počenice 3:3 (2:0)
Ne 27.04. 16:00 Rataje - Dřínov 6:0 (3:0)

18.kolo

Ne 04.05. 16:30 Lutopecny - Šelešovice 5:0 (1:0)
Ne 04.05. 16:30 Dřínov - Litenčice 0:4 (0:1)
Ne 04.05. 16:30 Počenice - Bařice 6:1 (4:0)
Ne 04.05. 16:30 Zborovice B - Bezměrov 3:2 (1:1)
Ne 04.05. 16:30 Zlobice - Kvasice B 2:0 (0:0)

19.kolo

So 10.05. 16:30 Kvasice B - Zborovice B 1:2 (1:2)
Ne 11.05. 16:30 Zlobice - Lutopecny 3:3 (2:2)
Ne 11.05. 16:30 Bezměrov - Počenice 1:3 (0:2)
Ne 11.05. 16:30 Bařice - Dřínov 2:2 (0:2)
Ne 11.05. 16:30 Rataje - Šelešovice 5:0 (3:0)

20.kolo

Ne 18.05. 16:30 Lutopecny - Rataje 4:1 (1:1)
Ne 18.05. 16:30 Šelešovice - Litenčice 1:2 (1:1)
Ne 18.05. 16:30 Dřínov - Bezměrov 2:2 (2:0)
Ne 18.05. 16:30 Počenice - Kvasice B 1:0 (1:0)
Ne 18.05. 16:30 Zborovice B - Zlobice 4:0 (2:0)

21.kolo

So 24.05. 16:30 Kvasice B - Dřínov 5:1 (3:1)
Ne 25.05. 16:30 Zborovice B - Lutopecny 6:3 (3:1)
Ne 25.05. 16:30 Zlobice - Počenice 4:2 (0:2)
Ne 25.05. 16:30 Bařice - Šelešovice 1:6
Ne 25.05. 16:30 Litenčice - Rataje 1:4 (0:3)

22.kolo

Ne 01.06. 16:30 Lutopecny - Litenčice 3:1 (2:1)
Ne 01.06. 16:30 Rataje - Bařice 3:0 (2:0)
Ne 01.06. 16:30 Šelešovice - Bezměrov 5:1 (2:1)
Ne 01.06. 16:30 Dřínov - Zlobice 1:5 (0:2)
Ne 01.06. 16:30 Počenice - Zborovice B 2:4 (2:2)

Nadstavbová část - 1. kolo

So 07.06. 16:30 Kvasice B - Šelešovice 3:0 (2:0)
Ne 08.06. 16:30 Rataje - Zborovice B 3:2 (1:2)
Ne 08.06. 16:30 Lutopecny - Litenčice 1:1 (1:0)
Ne 08.06. 16:30 Bezměrov - Počenice 4:1 (2:0)
Ne 08.06. 16:30 Dřínov - Zlobice 2:1 (2:0)

Nadstavbová část - 2. kolo

So 14.06. 16:00 Šelešovice - Kvasice B 2:1 (1:1)
So 14.06. 18:00 Zlobice - Dřínov 1:1 (0:0)
Ne 15.06. 16:30 Zborovice B - Rataje 1:3 (0:2)
Ne 15.06. 16:30 Litenčice - Lutopecny 4:3 (1:3)
Ne 15.06. 16:30 Počenice - Bezměrov 2:7 (0:3)
Správce soutěže: David Tuizal

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 18 2 2 86:30 56
2. 22 18 1 3 90:30 55
3. 22 13 4 5 69:32 43
4. 22 12 4 6 59:45 40
5. 22 12 1 9 57:42 37
6. 22 10 3 9 60:52 33
7. 22 8 3 11 52:60 27
8. 22 6 2 14 36:39 20
9. 22 4 4 14 31:53 16
10. 22 3 5 14 28:94 14
11. 20 1 1 18 13:104 4