Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 7460
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    29531
    Týden:
    61
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Nespeky - Zvole 2:0
    So 24.08. 17:00 Říčany - Sedlec-Prčice 4:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Teplýšovice - Liblice 2:3 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Uhl. Janovice - Stř. Skalice 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Zdislavice - Tuchoraz 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Miřetice - Průhonice 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Kondrac - Kunice B 4:5 (2:4)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Liblice - Uhl. Janovice 0:2
    So 31.08. 17:00 Zvole - Říčany 3:1 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Tuchoraz - Stř. Skalice 2:1
    Ne 01.09. 17:00 Kunice B - Teplýšovice 5:0 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Průhonice - Kondrac 1:1 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Miřetice 1:0
    Ne 01.09. 17:00 Zdislavice - Nespeky 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Nespeky - Tuchoraz 3:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Říčany - Zdislavice 4:3 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Teplýšovice - Průhonice 3:2 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Uhl. Janovice - Kunice B 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Miřetice - Zvole 3:6 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Kondrac - Sedlec-Prčice 2:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Stř. Skalice - Liblice 2:4 (1:2)

    4.kolo

    So 14.09. 17:00 Zvole - Kondrac 2:3 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Nespeky - Říčany 5:2 (3:2)
    Ne 15.09. 17:00 Tuchoraz - Liblice 0:4 (0:3)
    Ne 15.09. 17:00 Kunice B - Stř. Skalice 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 Průhonice - Uhl. Janovice 2:3 (1:2)
    Ne 15.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Teplýšovice 3:2 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Zdislavice - Miřetice 3:1

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Říčany - Tuchoraz 4:1 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Teplýšovice - Zvole 3:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Uhl. Janovice - Sedlec-Prčice 2:2 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Liblice - Kunice B 5:2 (3:2)
    Ne 22.09. 16:30 Miřetice - Nespeky 1:5 (1:3)
    Ne 22.09. 16:30 Kondrac - Zdislavice 4:3 (4:0)
    Ne 22.09. 16:30 Stř. Skalice - Průhonice 1:3 (0:0)

    6.kolo

    So 28.09. 16:30 Zvole - Uhl. Janovice 5:0 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Nespeky - Kondrac 0:0 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Říčany - Miřetice 1:1 (0:1)
    Ne 29.09. 16:30 Tuchoraz - Kunice B 4:1 (3:1)
    Ne 29.09. 16:30 Průhonice - Liblice 3:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Sedlec-Prčice - Stř. Skalice 1:1 (0:1)
    Ne 29.09. 16:30 Zdislavice - Teplýšovice 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Teplýšovice - Nespeky 2:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Uhl. Janovice - Zdislavice 2:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Stř. Skalice - Zvole 1:4 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Liblice - Sedlec-Prčice 4:3 (3:2)
    Ne 06.10. 16:00 Miřetice - Tuchoraz 1:5 (1:3)
    Ne 06.10. 16:00 Kondrac - Říčany 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Kunice B - Průhonice 5:0 (3:0)

    8.kolo

    So 12.10. 16:00 Zvole - Liblice 5:3 (3:1)
    So 12.10. 16:00 Nespeky - Uhl. Janovice 2:1 (0:1)
    So 12.10. 16:00 Říčany - Teplýšovice 2:1 (2:0)
    Ne 13.10. 16:00 Tuchoraz - Průhonice 3:0 (0:0)
    Ne 13.10. 16:00 Sedlec-Prčice - Kunice B 7:2 (3:0)
    Ne 13.10. 16:00 Zdislavice - Stř. Skalice 5:1 (3:0)
    Ne 13.10. 16:00 Miřetice - Kondrac 2:2 (2:1)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Teplýšovice - Miřetice 5:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Uhl. Janovice - Říčany 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Stř. Skalice - Nespeky 1:4 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Liblice - Zdislavice 0:1
    Ne 20.10. 15:30 Kondrac - Tuchoraz 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Kunice B - Zvole 1:3 (1:2)
    Ne 20.10. 15:30 Průhonice - Sedlec-Prčice 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Zvole - Průhonice 2:1
    So 26.10. 14:30 Nespeky - Liblice 4:1 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Říčany - Stř. Skalice 4:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Tuchoraz - Sedlec-Prčice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Zdislavice - Kunice B 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Miřetice - Uhl. Janovice 0:5 (0:3)
    Ne 27.10. 14:30 Kondrac - Teplýšovice 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Teplýšovice - Tuchoraz 2:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Uhl. Janovice - Kondrac 2:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Stř. Skalice - Miřetice 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Liblice - Říčany 3:0 (2:0)
    So 02.11. 17:00 Kunice B - Nespeky 2:3 (1:3)
    Ne 03.11. 14:00 Průhonice - Zdislavice 1:2 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Sedlec-Prčice - Zvole 3:4 (2:4)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Nespeky - Průhonice 0:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Říčany - Kunice B 1:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Teplýšovice - Uhl. Janovice 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Tuchoraz - Zvole 1:0 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Zdislavice - Sedlec-Prčice 2:1 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Miřetice - Liblice 3:2 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Kondrac - Stř. Skalice 3:1 (1:0)

    13.kolo

    So 16.11. 13:30 Uhl. Janovice - Tuchoraz 0:1 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Stř. Skalice - Teplýšovice 1:5 (0:2)
    So 16.11. 13:30 Liblice - Kondrac 2:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Sedlec-Prčice - Nespeky 4:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Zvole - Zdislavice 1:2 (1:0)
    So 16.11. 17:00 Kunice B - Miřetice 2:3 (1:2)
    Ne 17.11. 13:30 Průhonice - Říčany 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 22.03. 15:00 Zvole - Nespeky 3:1 (1:1)
    So 22.03. 15:00 Liblice - Teplýšovice 1:5 (0:4)
    So 22.03. 15:00 Stř. Skalice - Uhl. Janovice 0:3 (0:2)
    Ne 23.03. 15:00 Tuchoraz - Zdislavice 3:1 (2:1)
    Ne 23.03. 15:00 Sedlec-Prčice - Říčany 1:1 (1:1)
    Ne 23.03. 15:00 Průhonice - Miřetice 2:1 (1:0)
    Čt 03.04. 17:00 Kunice B - Kondrac 0:3

    15.kolo

    So 29.03. 15:00 Stř. Skalice - Tuchoraz 0:3 (0:3)
    So 29.03. 15:00 Uhl. Janovice - Liblice 1:3 (1:2)
    So 29.03. 15:00 Teplýšovice - Kunice B 3:2 (2:1)
    So 29.03. 15:00 Říčany - Zvole 1:3 (0:2)
    So 29.03. 15:00 Nespeky - Zdislavice 3:0 (1:0)
    Ne 30.03. 15:00 Kondrac - Průhonice 1:2 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Miřetice - Sedlec-Prčice 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 05.04. 16:30 Zvole - Miřetice 7:2 (5:0)
    So 05.04. 16:30 Liblice - Stř. Skalice 6:1 (2:1)
    Ne 06.04. 16:30 Tuchoraz - Nespeky 1:2 (0:2)
    Ne 06.04. 16:30 Zdislavice - Říčany 2:2 (1:1)
    Ne 06.04. 16:30 Sedlec-Prčice - Kondrac 4:0 (3:0)
    Ne 06.04. 16:30 Průhonice - Teplýšovice 2:3 (0:1)
    Ne 06.04. 16:30 Kunice B - Uhl. Janovice 0:3

    17.kolo

    So 12.04. 16:30 Liblice - Tuchoraz 2:1 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Stř. Skalice - Kunice B 0:4 (0:1)
    So 12.04. 16:30 Uhl. Janovice - Průhonice 1:1 (1:1)
    So 12.04. 16:30 Teplýšovice - Sedlec-Prčice 3:2 (1:2)
    So 12.04. 16:30 Říčany - Nespeky 1:2 (1:2)
    Ne 13.04. 16:30 Kondrac - Zvole 1:4
    Ne 13.04. 16:30 Miřetice - Zdislavice 2:3 (2:1)

    18.kolo

    So 19.04. 17:00 Nespeky - Miřetice 7:1 (4:0)
    So 19.04. 17:00 Zvole - Teplýšovice 4:1 (1:1)
    Ne 20.04. 17:00 Tuchoraz - Říčany 1:2 (0:1)
    Ne 20.04. 17:00 Zdislavice - Kondrac 2:3 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Sedlec-Prčice - Uhl. Janovice 1:1 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Průhonice - Stř. Skalice 10:0 (7:0)
    Ne 20.04. 17:00 Kunice B - Liblice 3:3 (1:1)

    19.kolo

    So 26.04. 17:00 Liblice - Průhonice 2:1 (2:0)
    So 26.04. 17:00 Stř. Skalice - Sedlec-Prčice 0:4 (0:3)
    So 26.04. 17:00 Uhl. Janovice - Zvole 1:0 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Teplýšovice - Zdislavice 2:3 (2:1)
    Ne 27.04. 17:00 Kunice B - Tuchoraz 0:3
    Ne 27.04. 17:00 Kondrac - Nespeky 1:4 (1:1)
    Ne 27.04. 17:00 Miřetice - Říčany 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 03.05. 17:00 Říčany - Kondrac 2:0 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Nespeky - Teplýšovice 4:1 (2:1)
    So 03.05. 17:00 Zvole - Stř. Skalice 6:1 (2:1)
    Ne 04.05. 17:00 Tuchoraz - Miřetice 0:2 (0:1)
    Ne 04.05. 17:00 Zdislavice - Uhl. Janovice 4:0 (2:0)
    Ne 04.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Liblice 3:1 (3:0)
    Ne 04.05. 17:00 Průhonice - Kunice B 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 10.05. 17:00 Liblice - Zvole 1:1 (1:0)
    So 10.05. 17:00 Stř. Skalice - Zdislavice 3:3 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Uhl. Janovice - Nespeky 0:2 (0:2)
    So 10.05. 17:00 Teplýšovice - Říčany 3:2 (2:1)
    Ne 11.05. 17:00 Průhonice - Tuchoraz 4:1 (1:0)
    Ne 11.05. 17:00 Kunice B - Sedlec-Prčice 4:3 (1:1)
    Ne 11.05. 17:00 Kondrac - Miřetice 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 17.05. 17:00 Říčany - Uhl. Janovice 4:1 (1:0)
    So 17.05. 17:00 Nespeky - Stř. Skalice 9:1 (4:0)
    So 17.05. 17:00 Zvole - Kunice B 3:1 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Tuchoraz - Kondrac 2:0
    Ne 18.05. 17:00 Miřetice - Teplýšovice 2:2 (0:1)
    Ne 18.05. 17:00 Zdislavice - Liblice 5:1 (5:0)
    Ne 18.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Průhonice 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 24.05. 17:00 Liblice - Nespeky 2:1 (0:1)
    So 24.05. 17:00 Stř. Skalice - Říčany 0:5 (0:3)
    So 24.05. 17:00 Uhl. Janovice - Miřetice 2:3 (1:2)
    So 24.05. 17:00 Teplýšovice - Kondrac 2:1 (1:0)
    Ne 25.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Tuchoraz 2:0 (1:0)
    Ne 25.05. 17:00 Průhonice - Zvole 2:2 (1:1)
    Ne 25.05. 17:00 Kunice B - Zdislavice 0:3

    24.kolo

    So 31.05. 17:00 Říčany - Liblice 3:0 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Nespeky - Kunice B 3:0 (2:0)
    So 31.05. 17:00 Zvole - Sedlec-Prčice 2:0 (1:0)
    Ne 01.06. 17:00 Tuchoraz - Teplýšovice 7:1
    Ne 01.06. 17:00 Kondrac - Uhl. Janovice 3:2 (1:1)
    Ne 01.06. 17:00 Miřetice - Stř. Skalice 4:0 (1:0)
    Ne 01.06. 17:00 Zdislavice - Průhonice 2:0

    25.kolo

    So 07.06. 17:00 Zvole - Tuchoraz 3:2 (3:1)
    So 07.06. 17:00 Liblice - Miřetice 1:4 (0:3)
    So 07.06. 17:00 Stř. Skalice - Kondrac 0:2 (0:0)
    So 07.06. 17:00 Uhl. Janovice - Teplýšovice 2:1 (1:1)
    Ne 08.06. 17:00 Sedlec-Prčice - Zdislavice 6:2 (2:0)
    Ne 08.06. 17:00 Průhonice - Nespeky 0:2 (0:0)
    Ne 08.06. 17:00 Kunice B - Říčany 9:0 (5:0)

    26.kolo

    So 14.06. 11:00 Tuchoraz - Uhl. Janovice 1:3 (0:0)
    So 14.06. 17:00 Teplýšovice - Stř. Skalice 3:0 (1:0)
    So 14.06. 17:00 Říčany - Průhonice 0:0 (0:0)
    So 14.06. 17:00 Nespeky - Sedlec-Prčice 3:0 (1:0)
    Ne 15.06. 17:00 Kondrac - Liblice 4:0 (2:0)
    Ne 15.06. 17:00 Miřetice - Kunice B 5:8 (2:5)
    Ne 15.06. 17:00 Zdislavice - Zvole 0:5 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 73:27 60
    2. 26 18 2 6 78:38 56
    3. 26 14 3 9 57:49 45
    4. 26 14 2 10 61:58 44
    5. 26 12 4 10 44:40 40
    6. 26 13 1 12 49:39 40
    7. 26 11 5 10 47:48 38
    8. 26 12 2 12 54:60 38
    9. 26 11 4 11 59:46 37
    10. 26 11 4 11 46:39 37
    11. 26 10 6 10 45:46 36
    12. 26 8 3 15 47:75 27
    13. 26 8 1 17 61:68 25
    14. 26 0 2 24 18:106 2