Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 7433
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    45071
    Týden:
    51
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.08. 20:00 Poříčí n/S. - Votice 0:0 (0:0)
    So 10.08. 10:30 Hvozdnice - Velvary 3:5 (1:3)
    So 10.08. 17:00 Černolice - Všenorský SK 3:2 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Loděnice - Slaný 1:5 (1:3)
    So 10.08. 17:00 Jílové - Cerhovice 7:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Hradištko - Tuchlovice 2:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Hostouň - Týnec 5:0 (3:0)
    St 14.08. 17:30 Lhota - SK Rakovník 0:3 (0:3)

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 Velvary - Hradištko 4:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Votice - Jílové 1:2 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Týnec - Poříčí n/S. 3:2 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Slaný - Hostouň 1:2 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Černolice - Loděnice 6:1 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Všenorský SK - Tuchlovice 2:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 SK Rakovník - Hvozdnice 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Cerhovice - Lhota 1:2

    3.kolo

    23.08. 20:00 Poříčí n/S. - Slaný 7:1 (3:1)
    So 24.08. 10:30 Hvozdnice - Cerhovice 2:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Loděnice - Všenorský SK 0:4 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Jílové - Týnec 6:2 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Hradištko - SK Rakovník 2:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Tuchlovice - Velvary 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Hostouň - Černolice 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Lhota - Votice 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Votice - Hvozdnice 2:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Týnec - Lhota 1:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Slaný - Jílové 1:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Černolice - Poříčí n/S. 4:2 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Loděnice - Hostouň 2:2 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Všenorský SK - Velvary 3:5 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 SK Rakovník - Tuchlovice 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Cerhovice - Hradištko 0:1 (0:1)

    5.kolo

    06.09. 20:00 Poříčí n/S. - Loděnice 3:2 (1:2)
    So 07.09. 10:30 Hvozdnice - Týnec 1:2 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Jílové - Černolice 5:3 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Hradištko - Votice 6:1 (4:1)
    So 07.09. 17:00 Tuchlovice - Cerhovice 1:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Velvary - SK Rakovník 5:1 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Hostouň - Všenorský SK 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Lhota - Slaný 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 Votice - Tuchlovice 2:0 (2:0)
    So 14.09. 17:00 Týnec - Hradištko 3:4 (0:3)
    So 14.09. 17:00 Slaný - Hvozdnice 1:3 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Černolice - Lhota 2:1 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Loděnice - Jílové 0:6 (0:3)
    Ne 15.09. 17:00 Všenorský SK - SK Rakovník 1:4 (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Cerhovice - Velvary 5:0 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Hostouň - Poříčí n/S. 5:0 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:30 Hvozdnice - Černolice 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Poříčí n/S. - Všenorský SK 5:0 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Jílové - Hostouň 4:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Hradištko - Slaný 8:0 (4:0)
    So 21.09. 16:30 Tuchlovice - Týnec 4:2 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Velvary - Votice 1:3 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Lhota - Loděnice 5:2 (3:1)
    Ne 22.09. 16:30 SK Rakovník - Cerhovice 5:2 (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Votice - SK Rakovník 1:1 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Týnec - Velvary 0:2 (0:1)
    So 28.09. 16:30 Slaný - Tuchlovice 0:3 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Černolice - Hradištko 5:3 (2:1)
    So 28.09. 16:30 Loděnice - Hvozdnice 3:0 (2:0)
    So 28.09. 16:30 Poříčí n/S. - Jílové 3:0 (3:0)
    Ne 29.09. 16:30 Všenorský SK - Cerhovice 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 16:30 Hostouň - Lhota 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:30 Hvozdnice - Hostouň 1:3 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Jílové - Všenorský SK 1:1 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Hradištko - Loděnice 4:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Tuchlovice - Černolice 1:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Velvary - Slaný 6:2 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Lhota - Poříčí n/S. 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 SK Rakovník - Týnec 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Cerhovice - Votice 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 16:00 Týnec - Cerhovice 0:1 (0:1)
    So 12.10. 16:00 Slaný - SK Rakovník 0:5 (0:1)
    So 12.10. 16:00 Černolice - Velvary 3:3 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Loděnice - Tuchlovice 0:3 (0:3)
    So 12.10. 16:00 Poříčí n/S. - Hvozdnice 4:1 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Jílové - Lhota 7:0 (3:0)
    Ne 13.10. 16:00 Všenorský SK - Votice 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 16:00 Hostouň - Hradištko 2:2 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Hvozdnice - Jílové 2:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Hradištko - Poříčí n/S. 3:2 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Tuchlovice - Hostouň 1:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Velvary - Loděnice 3:0 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Votice - Týnec 4:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Lhota - Všenorský SK 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 SK Rakovník - Černolice 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Cerhovice - Slaný 3:1 (2:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Slaný - Votice 0:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Černolice - Cerhovice 3:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Loděnice - SK Rakovník 0:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Poříčí n/S. - Tuchlovice 1:3 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Jílové - Hradištko 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Všenorský SK - Týnec 4:2 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Hostouň - Velvary 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Lhota - Hvozdnice 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Hvozdnice - Všenorský SK 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Hradištko - Lhota 2:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Tuchlovice - Jílové 2:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Velvary - Poříčí n/S. 3:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Votice - Černolice 3:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Týnec - Slaný 3:2 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 SK Rakovník - Hostouň 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Cerhovice - Loděnice 3:2 (0:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:30 Hvozdnice - Hradištko 1:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Černolice - Týnec 2:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Loděnice - Votice 2:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Jílové - Velvary 3:5 (0:3)
    Ne 10.11. 14:00 Všenorský SK - Slaný 2:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Hostouň - Cerhovice 6:0 (3:0)
    Ne 10.11. 14:00 Poříčí n/S. - SK Rakovník 1:2 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Lhota - Tuchlovice 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:30 Cerhovice - Poříčí n/S. 1:2 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Hradištko - Všenorský SK 3:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Tuchlovice - Hvozdnice 1:3 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Velvary - Lhota 1:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Votice - Hostouň 2:3 (0:2)
    So 16.11. 13:30 Týnec - Loděnice 3:1 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Slaný - Černolice 0:0 (0:0)
    Ne 17.11. 13:30 SK Rakovník - Jílové 2:2 (1:2)

    16.kolo

    So 08.03. 14:30 Slaný - Loděnice 4:1 (4:1)
    So 08.03. 14:30 Týnec - Hostouň 1:4 (0:3)
    So 08.03. 14:30 Votice - Poříčí n/S. 1:2 (1:2)
    So 08.03. 14:30 Velvary - Hvozdnice 1:2 (0:1)
    So 08.03. 14:30 Tuchlovice - Hradištko 2:5 (1:3)
    Ne 09.03. 14:30 Všenorský SK - Černolice 0:0 (0:0)
    Ne 09.03. 14:30 Cerhovice - Jílové 0:3 (0:2)
    Ne 09.03. 14:30 SK Rakovník - Lhota 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 15.03. 10:30 Hvozdnice - SK Rakovník 0:0 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Tuchlovice - Všenorský SK 1:2 (0:1)
    So 15.03. 14:30 Hradištko - Velvary 5:2 (2:2)
    So 15.03. 14:30 Jílové - Votice 0:2 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Poříčí n/S. - Týnec 2:2 (0:1)
    So 15.03. 14:30 Loděnice - Černolice 0:1 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Lhota - Cerhovice 5:1 (1:0)
    Ne 16.03. 14:30 Hostouň - Slaný 3:2 (2:1)

    18.kolo

    So 22.03. 15:00 Černolice - Hostouň 3:2 (2:1)
    So 22.03. 15:00 Slaný - Poříčí n/S. 2:2 (2:2)
    So 22.03. 15:00 Týnec - Jílové 0:4 (0:3)
    So 22.03. 15:00 Votice - Lhota 3:2 (3:0)
    So 22.03. 15:00 Velvary - Tuchlovice 0:2 (0:1)
    Ne 23.03. 15:00 Všenorský SK - Loděnice 6:1 (3:1)
    Ne 23.03. 15:00 Cerhovice - Hvozdnice 0:1 (0:1)
    Ne 23.03. 15:00 SK Rakovník - Hradištko 4:3 (3:0)

    19.kolo

    So 29.03. 10:30 Hvozdnice - Votice 2:1 (2:0)
    So 29.03. 15:00 Velvary - Všenorský SK 1:1 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Tuchlovice - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Hradištko - Cerhovice 0:1 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Jílové - Slaný 1:1 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Poříčí n/S. - Černolice 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Lhota - Týnec 3:1 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Hostouň - Loděnice 3:4 (3:1)

    20.kolo

    So 05.04. 16:30 Loděnice - Poříčí n/S. 0:4 (0:2)
    So 05.04. 16:30 Černolice - Jílové 4:1 (2:1)
    So 05.04. 16:30 Slaný - Lhota 1:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Týnec - Hvozdnice 1:2 (1:2)
    So 05.04. 16:30 Votice - Hradištko 3:1 (2:0)
    Ne 06.04. 16:30 Všenorský SK - Hostouň 0:1 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Cerhovice - Tuchlovice 1:2 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 SK Rakovník - Velvary 3:2 (2:2)

    21.kolo

    So 12.04. 10:30 Hvozdnice - Slaný 2:1 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Velvary - Cerhovice 4:1 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Tuchlovice - Votice 1:0 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Hradištko - Týnec 5:4 (4:3)
    So 12.04. 16:30 Jílové - Loděnice 3:1 (0:1)
    So 12.04. 18:00 Poříčí n/S. - Hostouň 2:3 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 SK Rakovník - Všenorský SK 5:0 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 Lhota - Černolice 6:1 (4:0)

    22.kolo

    So 19.04. 17:00 Loděnice - Lhota 4:0 (1:0)
    So 19.04. 17:00 Černolice - Hvozdnice 1:3 (0:3)
    So 19.04. 17:00 Slaný - Hradištko 2:3 (2:1)
    So 19.04. 17:00 Týnec - Tuchlovice 0:0 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Votice - Velvary 2:2 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Všenorský SK - Poříčí n/S. 0:2 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Hostouň - Jílové 4:0 (3:0)
    Ne 20.04. 17:00 Cerhovice - SK Rakovník 0:4 (0:3)

    23.kolo

    So 26.04. 10:30 Hvozdnice - Loděnice 0:0 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Velvary - Týnec 3:0 (2:0)
    So 26.04. 17:00 Tuchlovice - Slaný 3:0 (1:0)
    So 26.04. 17:00 Hradištko - Černolice 3:1 (1:1)
    So 26.04. 17:00 Jílové - Poříčí n/S. 1:3 (0:2)
    Ne 27.04. 17:00 Cerhovice - Všenorský SK 0:1 (0:1)
    Ne 27.04. 17:00 SK Rakovník - Votice 5:0 (2:0)
    Ne 27.04. 17:00 Lhota - Hostouň 3:5 (1:5)

    24.kolo

    So 03.05. 17:00 Poříčí n/S. - Lhota 1:3 (0:1)
    So 03.05. 17:00 Loděnice - Hradištko 3:1 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Černolice - Tuchlovice 3:0 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Slaný - Velvary 6:2 (3:0)
    So 03.05. 17:00 Týnec - SK Rakovník 1:4 (0:2)
    So 03.05. 17:00 Votice - Cerhovice 8:1 (3:0)
    Ne 04.05. 17:00 Všenorský SK - Jílové 1:1 (1:0)
    Ne 04.05. 17:00 Hostouň - Hvozdnice 1:1 (0:1)

    25.kolo

    So 10.05. 10:30 Hvozdnice - Poříčí n/S. 2:0 (1:0)
    So 10.05. 17:00 Votice - Všenorský SK 1:2 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Velvary - Černolice 0:1 (0:1)
    So 10.05. 17:00 Tuchlovice - Loděnice 2:1 (1:1)
    So 10.05. 17:00 Hradištko - Hostouň 0:1 (0:1)
    Ne 11.05. 17:00 Cerhovice - Týnec 2:1 (1:1)
    Ne 11.05. 17:00 SK Rakovník - Slaný 3:0 (0:0)
    Ne 11.05. 17:00 Lhota - Jílové 5:1 (2:1)

    26.kolo

    16.05. 20:00 Poříčí n/S. - Hradištko 7:2 (5:1)
    So 17.05. 17:00 Jílové - Hvozdnice 2:2 (1:1)
    So 17.05. 17:00 Loděnice - Velvary 5:2 (2:1)
    So 17.05. 17:00 Černolice - SK Rakovník 4:2 (2:2)
    So 17.05. 17:00 Slaný - Cerhovice 2:1 (2:1)
    So 17.05. 17:00 Týnec - Votice 0:4 (0:2)
    Ne 18.05. 17:00 Všenorský SK - Lhota 3:2 (2:1)
    St 28.05. 18:00 Hostouň - Tuchlovice 3:1

    27.kolo

    So 24.05. 10:30 Hvozdnice - Lhota 6:1 (2:0)
    So 24.05. 17:00 Týnec - Všenorský SK 4:5 (3:3)
    So 24.05. 17:00 Votice - Slaný 1:2 (0:2)
    So 24.05. 17:00 Velvary - Hostouň 3:6 (2:3)
    So 24.05. 17:00 Tuchlovice - Poříčí n/S. 1:2 (0:1)
    So 24.05. 17:00 Hradištko - Jílové 4:2 (1:2)
    Ne 25.05. 17:00 Cerhovice - Černolice 2:3 (1:2)
    Ne 25.05. 17:00 SK Rakovník - Loděnice 1:0 (0:0)

    28.kolo

    30.05. 20:00 Poříčí n/S. - Velvary 5:1 (1:1)
    So 31.05. 17:00 Jílové - Tuchlovice 3:3 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Loděnice - Cerhovice 1:3 (1:1)
    So 31.05. 17:00 Černolice - Votice 1:1 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Slaný - Týnec 5:1 (3:0)
    Ne 01.06. 17:00 Všenorský SK - Hvozdnice 3:0 (1:0)
    Ne 01.06. 17:00 Lhota - Hradištko 3:2 (0:2)
    Ne 01.06. 17:00 Hostouň - SK Rakovník 1:2 (1:1)

    29.kolo

    So 07.06. 17:00 Slaný - Všenorský SK 2:0 (1:0)
    So 07.06. 17:00 Týnec - Černolice 0:1
    So 07.06. 17:00 Votice - Loděnice 3:1 (2:1)
    So 07.06. 17:00 Velvary - Jílové 8:2
    So 07.06. 17:00 Tuchlovice - Lhota 5:2 (3:1)
    So 07.06. 17:00 Hradištko - Hvozdnice 0:3 (0:1)
    Ne 08.06. 17:00 Cerhovice - Hostouň 1:2 (1:1)
    Ne 08.06. 17:00 SK Rakovník - Poříčí n/S. 4:2 (1:1)

    30.kolo

    13.06. 20:00 Poříčí n/S. - Cerhovice 0:1 (0:1)
    So 14.06. 10:30 Hvozdnice - Tuchlovice 1:3 (0:1)
    So 14.06. 14:00 Lhota - Velvary 6:1 (3:0)
    So 14.06. 17:00 Jílové - SK Rakovník 5:4 (1:2)
    So 14.06. 17:00 Hostouň - Votice 1:1
    So 14.06. 17:00 Loděnice - Týnec 5:2 (3:2)
    So 14.06. 17:00 Černolice - Slaný 4:3
    Ne 15.06. 17:00 Všenorský SK - Hradištko 3:2
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 3 5 76:35 69
    2. 30 19 5 6 78:43 62
    3. 30 17 4 9 63:50 55
    4. 30 16 4 10 48:41 52
    5. 30 15 3 12 78:66 48
    6. 30 14 5 11 56:42 47
    7. 30 14 5 11 49:40 47
    8. 30 14 3 13 70:54 45
    9. 30 14 3 13 77:75 45
    10. 30 14 2 14 65:62 44
    11. 30 13 4 13 49:55 43
    12. 30 11 7 12 75:69 40
    13. 30 10 0 20 39:71 30
    14. 30 8 4 18 48:76 28
    15. 30 7 2 21 43:84 23
    16. 30 4 2 24 40:91 14