Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 7410
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11905
    Týden:
    29
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Lysovice - Vícemilice 5:1 (2:0)
    Ne 11.08. 10:30 FK Drnovice - Ivanovice 2:1 (2:0)
    Ne 11.08. 16:30 Komořany - Vyškov B 2:6 (0:3)
    Ne 11.08. 16:30 Vážany - Radslavice 2:1 (0:1)
    Ne 11.08. 16:30 Kobeřice - Brankovice 8:1 (3:0)
    Ne 11.08. 16:30 Hodějice - Dědice 3:1 (0:0)
    St 28.08. 17:30 Pustiměř - Pačlavice 1:2 (0:0)

    2.kolo

    Ne 18.08. 10:00 Vícemilice - Pustiměř 2:1 (2:0)
    Ne 18.08. 10:30 FK Drnovice - Komořany 4:0 (2:0)
    Ne 18.08. 16:00 Brankovice - Hodějice 3:1 (1:0)
    Ne 18.08. 16:00 Pačlavice - Kobeřice 1:3 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Ivanovice - Dědice 3:1 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Radslavice - Lysovice 3:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Vyškov B - Vážany 9:2 (4:1)

    3.kolo

    So 24.08. 16:00 Kobeřice - Vícemilice 2:1 (0:0)
    So 24.08. 16:00 Hodějice - Pačlavice 4:6 (3:3)
    So 24.08. 16:30 Lysovice - Vyškov B 3:2 (2:0)
    Ne 25.08. 14:15 Brankovice - Dědice 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Komořany - Ivanovice 1:1 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Vážany - FK Drnovice 3:2 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Pustiměř - Radslavice 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Ivanovice - Brankovice 5:2 (3:1)
    Ne 01.09. 10:00 Vícemilice - Hodějice 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 10:30 FK Drnovice - Lysovice 4:1 (3:0)
    Ne 01.09. 16:00 Pačlavice - Dědice 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Radslavice - Kobeřice 1:2 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Vyškov B - Pustiměř 10:0 (4:0)
    Ne 01.09. 16:30 Komořany - Vážany 3:1 (3:0)

    5.kolo

    So 07.09. 16:30 Lysovice - Komořany 1:2 (0:2)
    Ne 08.09. 10:00 Vícemilice - Dědice 6:1 (2:1)
    Ne 08.09. 10:00 Brankovice - Pačlavice 2:1 (2:1)
    Ne 08.09. 16:30 Vážany - Ivanovice 4:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:30 Pustiměř - FK Drnovice 1:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Kobeřice - Vyškov B 3:2 (0:1)
    13.09. 17:30 Hodějice - Radslavice 3:1 (0:1)

    6.kolo

    Ne 15.09. 10:00 Vícemilice - Brankovice 3:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:30 FK Drnovice - Kobeřice 2:2 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ivanovice - Pačlavice 1:4 (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Radslavice - Dědice 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Vyškov B - Hodějice 6:1 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Komořany - Pustiměř 1:2 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Vážany - Lysovice 4:2 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Lysovice - Ivanovice 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 10:00 Brankovice - Radslavice 0:4 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Pustiměř - Vážany 0:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Kobeřice - Komořany 2:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Hodějice - FK Drnovice 2:2 (1:1)
    Ne 22.09. 16:00 Vyškov B - Dědice 7:2 (4:1)
    Ne 22.09. 16:00 Pačlavice - Vícemilice 3:1 (3:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Lysovice - Pustiměř 1:3 (0:0)
    Ne 29.09. 10:30 FK Drnovice - Dědice 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Ivanovice - Vícemilice 4:2 (3:0)
    Ne 29.09. 16:00 Radslavice - Pačlavice 1:7 (0:4)
    Ne 29.09. 16:00 Vyškov B - Brankovice 3:1 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Komořany - Hodějice 0:1 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Vážany - Kobeřice 0:1 (0:1)

    9.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Brankovice - FK Drnovice 4:1 (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Vícemilice - Radslavice 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:30 Pustiměř - Ivanovice 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:30 Kobeřice - Lysovice 4:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:30 Hodějice - Vážany 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 15:30 Komořany - Dědice 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Pačlavice - Vyškov B 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Lysovice - Hodějice 5:0 (2:0)
    Ne 13.10. 10:30 FK Drnovice - Pačlavice 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Ivanovice - Radslavice 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Vyškov B - Vícemilice 9:0k (7:0)
    Ne 13.10. 15:00 Komořany - Brankovice 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Vážany - Dědice 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Pustiměř - Kobeřice 0:0 (0:0)

    11.kolo

    Ne 20.10. 10:00 Brankovice - Vážany 1:1 (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Vícemilice - FK Drnovice 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Kobeřice - Ivanovice 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Hodějice - Pustiměř 0:3 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Dědice - Lysovice 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Pačlavice - Komořany 5:1 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Radslavice - Vyškov B 2:3 (1:3)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Ivanovice - Vyškov B 0:4 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Lysovice - Brankovice 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 10:30 FK Drnovice - Radslavice 3:2 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Komořany - Vícemilice 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vážany - Pačlavice 1:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Pustiměř - Dědice 2:4 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Kobeřice - Hodějice 6:2 (2:0)

    13.kolo

    Ne 03.11. 10:00 Brankovice - Pustiměř 3:1 (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Vícemilice - Vážany 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Hodějice - Ivanovice 2:2 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Dědice - Kobeřice 2:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Pačlavice - Lysovice 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Radslavice - Komořany 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 16:00 Vyškov B - FK Drnovice 5:0 (3:0)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Dědice - Hodějice 0:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Pačlavice - Pustiměř 4:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:00 Vícemilice - Lysovice 0:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Brankovice - Kobeřice 1:1 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Radslavice - Vážany 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Ivanovice - FK Drnovice 3:0 (1:0)
    Ne 10.11. 16:00 Vyškov B - Komořany 12:1 (5:0)

    15.kolo

    So 29.03. 15:30 Vážany - Vyškov B 3:1 (3:0)
    So 29.03. 15:30 Lysovice - Radslavice 0:3 (0:1)
    So 29.03. 15:30 Pustiměř - Vícemilice 3:2 (1:1)
    So 29.03. 15:30 Dědice - Ivanovice 2:1 (1:1)
    Ne 30.03. 15:30 Komořany - FK Drnovice 4:4 (1:3)
    Ne 30.03. 15:30 Kobeřice - Pačlavice 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:30 Hodějice - Brankovice 2:2 (2:2)

    16.kolo

    So 05.04. 15:30 Dědice - Brankovice 0:3 (0:1)
    Ne 06.04. 10:00 Vícemilice - Kobeřice 3:3 (3:3)
    Ne 06.04. 10:30 FK Drnovice - Vážany 2:0 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Radslavice - Pustiměř 2:1 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Pačlavice - Hodějice 5:0 (2:0)
    Ne 06.04. 15:30 Vyškov B - Lysovice 8:0 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Ivanovice - Komořany 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 12.04. 16:00 Lysovice - FK Drnovice 2:1 (1:0)
    So 12.04. 16:00 Dědice - Pačlavice 1:1 (1:1)
    Ne 13.04. 10:00 Brankovice - Ivanovice 4:0 (2:0)
    Ne 13.04. 16:00 Pustiměř - Vyškov B 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Vážany - Komořany 4:0 (2:0)
    Ne 13.04. 16:00 Hodějice - Vícemilice 3:1 (1:0)
    Ne 13.04. 16:00 Kobeřice - Radslavice 2:2 (1:1)

    18.kolo

    Ne 20.04. 10:30 FK Drnovice - Pustiměř 5:0 (1:0)
    Ne 20.04. 16:00 Radslavice - Hodějice 3:1 (1:1)
    Ne 20.04. 16:00 Vyškov B - Kobeřice 4:1 (2:0)
    Ne 20.04. 16:00 Komořany - Lysovice 0:3 (0:2)
    Ne 20.04. 16:00 Ivanovice - Vážany 1:2 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Dědice - Vícemilice 1:2 (0:2)
    Ne 20.04. 16:00 Pačlavice - Brankovice 2:1 (2:0)

    19.kolo

    So 26.04. 16:00 Dědice - Radslavice 3:2 (2:0)
    So 26.04. 16:00 Lysovice - Vážany 2:3 (2:1)
    Ne 27.04. 10:00 Brankovice - Vícemilice 1:0 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Pustiměř - Komořany 3:1 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Kobeřice - FK Drnovice 4:1 (1:1)
    Ne 27.04. 16:00 Hodějice - Vyškov B 2:2 (1:2)
    Ne 27.04. 16:00 Pačlavice - Ivanovice 8:0 (8:0)

    20.kolo

    So 03.05. 16:30 Dědice - Vyškov B 2:1 (0:1)
    Ne 04.05. 10:00 Vícemilice - Pačlavice 2:3 (1:1)
    Ne 04.05. 10:30 FK Drnovice - Hodějice 3:2 (3:1)
    Ne 04.05. 16:30 Komořany - Kobeřice 0:1 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 Vážany - Pustiměř 0:1 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 Ivanovice - Lysovice 1:2 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Radslavice - Brankovice 3:1 (0:0)

    21.kolo

    So 10.05. 16:30 Dědice - FK Drnovice 1:3 (0:1)
    Ne 11.05. 10:00 Brankovice - Vyškov B 2:3 (0:3)
    Ne 11.05. 10:00 Vícemilice - Ivanovice 4:1 (1:1)
    Ne 11.05. 16:30 Pačlavice - Radslavice 6:1 (2:1)
    Ne 11.05. 16:30 Pustiměř - Lysovice 3:3 (1:2)
    Ne 11.05. 16:30 Hodějice - Komořany 5:3 (5:3)
    Út 20.05. 17:45 Kobeřice - Vážany 3:1 (0:1)

    22.kolo

    So 17.05. 16:30 Lysovice - Kobeřice 0:5 (0:3)
    So 17.05. 16:30 Dědice - Komořany 3:1 (2:0)
    Ne 18.05. 10:30 FK Drnovice - Brankovice 2:0 (0:0)
    Ne 18.05. 16:30 Vážany - Hodějice 4:1 (0:0)
    Ne 18.05. 16:30 Ivanovice - Pustiměř 2:4 (1:2)
    Ne 18.05. 16:30 Radslavice - Vícemilice 6:2 (4:1)
    Ne 18.05. 16:30 Vyškov B - Pačlavice 3:0 (0:0)

    23.kolo

    So 24.05. 14:00 Kobeřice - Pustiměř 1:1 (1:0)
    So 24.05. 16:30 Dědice - Vážany 2:2 (0:0)
    Ne 25.05. 10:00 Vícemilice - Vyškov B 2:2 (2:1)
    Ne 25.05. 10:00 Brankovice - Komořany 2:2 (1:1)
    Ne 25.05. 16:00 Radslavice - Ivanovice 0:4 (0:2)
    Ne 25.05. 16:30 Hodějice - Lysovice 5:0 (1:0)
    Ne 25.05. 16:30 Pačlavice - FK Drnovice 3:1 (1:1)

    24.kolo

    So 31.05. 16:30 Lysovice - Dědice 2:1 (2:0)
    Ne 01.06. 10:30 FK Drnovice - Vícemilice 1:2 (1:0)
    Ne 01.06. 16:30 Ivanovice - Kobeřice 2:0 (1:0)
    Ne 01.06. 16:30 Komořany - Pačlavice 2:3 (2:0)
    Ne 01.06. 16:30 Vážany - Brankovice 1:3 (1:1)
    Ne 01.06. 16:30 Pustiměř - Hodějice 3:2 (3:1)
    Ne 01.06. 16:30 Vyškov B - Radslavice 5:3 (2:2)

    25.kolo

    So 07.06. 16:30 Dědice - Pustiměř 2:0 (1:0)
    Ne 08.06. 10:00 Vícemilice - Komořany 1:1 (0:0)
    Ne 08.06. 10:00 Brankovice - Lysovice 9:1 (4:0)
    Ne 08.06. 16:00 Pačlavice - Vážany 4:0 (3:0)
    Ne 08.06. 16:30 Vyškov B - Ivanovice 4:1 (1:1)
    Ne 08.06. 16:30 Radslavice - FK Drnovice 1:2 (1:1)
    Ne 08.06. 16:30 Hodějice - Kobeřice 1:2 (0:2)

    26.kolo

    So 14.06. 15:00 Pustiměř - Brankovice 0:2 (0:2)
    So 14.06. 16:30 Lysovice - Pačlavice 2:3 (0:1)
    So 14.06. 16:30 Vážany - Vícemilice 4:0 (3:0)
    Ne 15.06. 10:30 FK Drnovice - Vyškov B 1:3 (0:0)
    Ne 15.06. 16:30 Ivanovice - Hodějice 1:5 (1:1)
    Ne 15.06. 16:30 Kobeřice - Dědice 8:1 (3:0)
    Ne 15.06. 16:30 Komořany - Radslavice 0:3 (0:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 117:34 60
    2. 26 18 2 6 79:34 56
    3. 26 16 7 3 67:31 55
    4. 26 13 4 9 56:47 43
    5. 26 12 4 10 53:47 40
    6. 26 12 3 11 47:50 39
    7. 26 12 2 12 53:52 38
    8. 26 10 4 12 38:60 34
    9. 26 9 5 12 35:52 32
    10. 26 9 3 14 47:59 30
    11. 26 9 2 15 38:73 29
    12. 26 8 4 14 50:71 28
    13. 26 8 3 15 38:61 27
    14. 26 2 4 20 28:75 10