Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 7393
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14903
    Týden:
    45
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 17.08. 17:00 Malé Žernoseky - Vchynice 3:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Brňany - Velemín 6:2 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Žitenice - Křesín 3:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Čížkovice - Bohušovice 0:4 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Podsedice - Milešov B 1:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Třebívlice - Velké Žernoseky 2:3 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Prackovice - Libochovany 3:1 (1:1)

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Libochovany - Vchynice 5:3 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Velké Žernoseky - Prackovice 4:1 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Bohušovice - Podsedice 4:5 np (4:4)
    So 24.08. 17:00 Křesín - Čížkovice 4:2 (3:2)
    So 24.08. 17:00 Velemín - Žitenice 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Milešov B - Třebívlice 7:0 (1:0)
    St 04.09. 17:00 Malé Žernoseky - Brňany 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 31.08. 11:30 Podsedice - Křesín 5:8 (3:2)
    So 31.08. 17:00 Vchynice - Brňany 4:3 (2:2)
    So 31.08. 17:00 Žitenice - Malé Žernoseky 2:1 np (1:1)
    So 31.08. 17:00 Čížkovice - Velemín 6:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Třebívlice - Bohušovice 2:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Prackovice - Milešov B 5:1 (4:0)
    So 31.08. 17:00 Libochovany - Velké Žernoseky 3:2 (2:2)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Velké Žernoseky - Vchynice 6:3 (4:1)
    So 07.09. 17:00 Bohušovice - Prackovice 5:1 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Křesín - Třebívlice 3:1 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Velemín - Podsedice 1:4 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Malé Žernoseky - Čížkovice 3:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Brňany - Žitenice 4:2 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Milešov B - Libochovany 3:2 np (2:2)

    4.kolo

    So 14.09. 17:00 Vchynice - Žitenice 5:2 (4:1)
    So 14.09. 17:00 Čížkovice - Brňany 3:0 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Podsedice - Malé Žernoseky 3:1 (2:1)
    So 14.09. 17:00 Třebívlice - Velemín 5:0 (0:0)
    So 14.09. 17:00 Prackovice - Křesín 5:2 (3:1)
    So 14.09. 17:00 Libochovany - Bohušovice 1:5 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Velké Žernoseky - Milešov B 4:3 (2:1)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Bohušovice - Velké Žernoseky 2:3 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Křesín - Libochovany 4:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Velemín - Prackovice 6:0 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Malé Žernoseky - Třebívlice 3:1 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Brňany - Podsedice 6:3 (5:2)
    So 21.09. 16:30 Žitenice - Čížkovice 2:4 (2:2)
    Ne 22.09. 16:30 Milešov B - Vchynice 5:2 (5:0)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Velké Žernoseky - Křesín 4:3 (3:2)
    So 28.09. 16:30 Vchynice - Čížkovice 3:2 np (2:2)
    So 28.09. 16:30 Podsedice - Žitenice 3:2 np (2:2)
    So 28.09. 16:30 Třebívlice - Brňany 2:3 (1:2)
    So 28.09. 16:30 Prackovice - Malé Žernoseky 3:4 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Libochovany - Velemín 4:3 (3:2)
    Ne 29.09. 16:30 Milešov B - Bohušovice 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Bohušovice - Vchynice 11:0 (5:0)
    So 05.10. 16:00 Křesín - Milešov B 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 16:00 Velemín - Velké Žernoseky 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 16:00 Malé Žernoseky - Libochovany 0:1 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Brňany - Prackovice 5:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Žitenice - Třebívlice 2:3 (1:3)
    So 05.10. 16:00 Čížkovice - Podsedice 4:1 (2:1)

    8.kolo

    So 12.10. 16:00 Vchynice - Podsedice 4:0 (1:0)
    So 12.10. 16:00 Třebívlice - Čížkovice 3:4 (2:2)
    So 12.10. 16:00 Prackovice - Žitenice 5:1 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Libochovany - Brňany 1:2 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Velké Žernoseky - Malé Žernoseky 3:2 np (2:2)
    So 12.10. 16:00 Bohušovice - Křesín 1:2 np (1:1)
    Ne 13.10. 16:00 Milešov B - Velemín 3:2 np (2:2)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Křesín - Vchynice 4:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Velemín - Bohušovice 2:6 (1:3)
    So 19.10. 15:30 Malé Žernoseky - Milešov B 2:3 (2:2)
    So 19.10. 15:30 Brňany - Velké Žernoseky 6:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Žitenice - Libochovany 0:2 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Čížkovice - Prackovice 4:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Podsedice - Třebívlice 1:4 (0:1)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Vchynice - Třebívlice 2:1 np (1:1)
    So 26.10. 14:30 Prackovice - Podsedice 2:3 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Libochovany - Čížkovice 2:1 np (1:1)
    So 26.10. 14:30 Velké Žernoseky - Žitenice 6:3 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Bohušovice - Malé Žernoseky 1:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Křesín - Velemín 2:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Milešov B - Brňany 1:3 (1:1)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Velemín - Vchynice 1:2 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Malé Žernoseky - Křesín 3:2 np (2:2)
    So 02.11. 14:00 Brňany - Bohušovice 1:0 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Žitenice - Milešov B 3:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Čížkovice - Velké Žernoseky 4:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Podsedice - Libochovany 3:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Třebívlice - Prackovice 9:3 (6:1)

    12.kolo

    So 09.11. 10:30 Milešov B - Čížkovice 4:5 np (4:4)
    So 09.11. 14:00 Vchynice - Prackovice 5:2 (2:2)
    So 09.11. 14:00 Libochovany - Třebívlice 4:3 np (3:3)
    So 09.11. 14:00 Velké Žernoseky - Podsedice 1:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Bohušovice - Žitenice 8:3 (4:0)
    So 09.11. 14:00 Křesín - Brňany 0:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Velemín - Malé Žernoseky 3:1 (1:0)

    14.kolo

    So 22.03. 15:00 Vchynice - Libochovany 0:1 np (0:0)
    So 22.03. 15:00 Prackovice - Velké Žernoseky 2:4 (2:2)
    So 22.03. 15:00 Třebívlice - Milešov B 2:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Podsedice - Bohušovice 0:4 (0:1)
    So 22.03. 15:00 Čížkovice - Křesín 0:1 (0:1)
    So 22.03. 15:00 Žitenice - Velemín 7:1 (3:0)
    So 22.03. 15:00 Brňany - Malé Žernoseky 1:3 (0:2)

    15.kolo

    So 29.03. 15:00 Brňany - Vchynice 1:0 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Malé Žernoseky - Žitenice 1:3 (1:2)
    So 29.03. 15:00 Velemín - Čížkovice 0:2 (0:1)
    So 29.03. 15:00 Křesín - Podsedice 6:0 (4:0)
    So 29.03. 15:00 Bohušovice - Třebívlice 1:2 np (1:1)
    So 29.03. 15:00 Velké Žernoseky - Libochovany 3:2 np (2:2)
    Ne 30.03. 15:00 Milešov B - Prackovice 4:0 (2:0)

    16.kolo

    So 05.04. 16:30 Vchynice - Velké Žernoseky 2:1 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Libochovany - Milešov B 4:3 np (3:3)
    So 05.04. 16:30 Prackovice - Bohušovice 3:0k
    So 05.04. 16:30 Třebívlice - Křesín 2:3 (0:1)
    So 05.04. 16:30 Podsedice - Velemín 2:1 (2:0)
    So 05.04. 16:30 Čížkovice - Malé Žernoseky 4:0 (1:0)
    So 05.04. 16:30 Žitenice - Brňany 3:1 (1:1)

    17.kolo

    So 12.04. 16:30 Žitenice - Vchynice 5:0 (3:0)
    So 12.04. 16:30 Brňany - Čížkovice 2:1 (2:0)
    So 12.04. 16:30 Malé Žernoseky - Podsedice 0:1 (0:1)
    So 12.04. 16:30 Velemín - Třebívlice 3:2 (2:1)
    So 12.04. 16:30 Křesín - Prackovice 5:0 (3:0)
    So 12.04. 16:30 Bohušovice - Libochovany 5:0 (2:0)
    Ne 13.04. 16:30 Milešov B - Velké Žernoseky 6:3 (3:0)

    18.kolo

    So 19.04. 17:00 Vchynice - Milešov B 2:3 np (2:2)
    So 19.04. 17:00 Velké Žernoseky - Bohušovice 2:1 (0:1)
    So 19.04. 17:00 Libochovany - Křesín 1:4 (0:3)
    So 19.04. 17:00 Prackovice - Velemín 3:0 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Třebívlice - Malé Žernoseky 0:2 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Podsedice - Brňany 1:10 (0:4)
    So 19.04. 17:00 Čížkovice - Žitenice 2:3 (0:3)

    19.kolo

    So 26.04. 17:00 Čížkovice - Vchynice 3:4 (2:3)
    So 26.04. 17:00 Žitenice - Podsedice 5:2 (2:0)
    So 26.04. 17:00 Brňany - Třebívlice 6:0 (4:0)
    So 26.04. 17:00 Malé Žernoseky - Prackovice 3:2 (1:2)
    So 26.04. 17:00 Křesín - Velké Žernoseky 4:1 (4:1)
    So 26.04. 17:00 Bohušovice - Milešov B 5:0 (3:0)
    Čt 08.05. 17:00 Velemín - Libochovany 2:1 np (1:1)

    20.kolo

    So 03.05. 17:00 Vchynice - Bohušovice 2:3 (2:0)
    So 03.05. 17:00 Velké Žernoseky - Velemín 10:0 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Libochovany - Malé Žernoseky 4:3 np (3:3)
    So 03.05. 17:00 Prackovice - Brňany 1:2 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Třebívlice - Žitenice 0:2 (0:2)
    So 03.05. 17:00 Podsedice - Čížkovice 1:7 (0:3)
    Ne 04.05. 17:00 Milešov B - Křesín 5:0 (4:0)

    21.kolo

    So 10.05. 17:00 Podsedice - Vchynice 1:5 (0:1)
    So 10.05. 17:00 Čížkovice - Třebívlice 5:0 (2:0)
    So 10.05. 17:00 Žitenice - Prackovice 4:2 (1:0)
    So 10.05. 17:00 Brňany - Libochovany 4:0 (4:0)
    So 10.05. 17:00 Malé Žernoseky - Velké Žernoseky 3:2 (2:1)
    So 10.05. 17:00 Velemín - Milešov B 3:0 (1:0)
    So 10.05. 17:00 Křesín - Bohušovice 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 17.05. 17:00 Vchynice - Křesín 2:3 (2:1)
    So 17.05. 17:00 Bohušovice - Velemín 1:4 (1:2)
    So 17.05. 17:00 Velké Žernoseky - Brňany 4:3 (3:3)
    So 17.05. 17:00 Libochovany - Žitenice 1:4 (1:2)
    So 17.05. 17:00 Prackovice - Čížkovice 0:4 (0:2)
    So 17.05. 17:00 Třebívlice - Podsedice 16:0 (8:0)
    Ne 18.05. 17:00 Milešov B - Malé Žernoseky 4:5 np (4:4)

    23.kolo

    So 24.05. 15:00 Čížkovice - Libochovany 5:1 (3:0)
    So 24.05. 17:00 Třebívlice - Vchynice 2:1 (0:1)
    So 24.05. 17:00 Podsedice - Prackovice 1:7 (1:2)
    So 24.05. 17:00 Žitenice - Velké Žernoseky 0:1 (0:1)
    So 24.05. 17:00 Malé Žernoseky - Bohušovice 3:2 (1:2)
    So 24.05. 17:00 Velemín - Křesín 0:1 np (0:0)
    Čt 29.05. 17:30 Brňany - Milešov B 5:2 (2:2)

    24.kolo

    So 31.05. 17:00 Vchynice - Velemín 1:2 np (1:1)
    So 31.05. 17:00 Křesín - Malé Žernoseky 2:1 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Bohušovice - Brňany 1:2 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Velké Žernoseky - Čížkovice 0:1 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Prackovice - Třebívlice 4:2 (2:2)
    Ne 01.06. 17:00 Milešov B - Žitenice 6:5 np (5:5)
    Ne 01.06. 17:00 Libochovany - Podsedice 5:0 (3:0)

    25.kolo

    So 07.06. 17:00 Prackovice - Vchynice 8:1 (3:0)
    So 07.06. 17:00 Třebívlice - Libochovany 2:0 (1:0)
    So 07.06. 17:00 Podsedice - Velké Žernoseky 0:10 (0:3)
    So 07.06. 17:00 Čížkovice - Milešov B 6:0 (3:0)
    So 07.06. 17:00 Žitenice - Bohušovice 8:1 (5:0)
    So 07.06. 17:00 Brňany - Křesín 0:1 (0:0)
    So 07.06. 17:00 Malé Žernoseky - Velemín 1:2 np (1:1)

    26.kolo

    So 14.06. 14:00 Milešov B - Podsedice 3:0k
    So 14.06. 15:00 Vchynice - Malé Žernoseky 4:3 (4:0)
    So 14.06. 17:00 Velemín - Brňany 0:2 (0:1)
    So 14.06. 17:00 Křesín - Žitenice 4:1 (3:1)
    So 14.06. 17:00 Bohušovice - Čížkovice 3:5 (1:3)
    So 14.06. 17:00 Velké Žernoseky - Třebívlice 3:1 (1:0)
    So 14.06. 17:00 Libochovany - Prackovice 3:2 (2:1)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 3 1 5 70:40 58
    2. 26 18 1 0 7 78:37 56
    3. 26 17 1 2 6 87:40 55
    4. 26 15 2 1 8 80:58 50
    5. 26 12 1 2 11 74:66 40
    6. 26 11 0 4 11 77:51 37
    7. 26 8 4 4 10 66:68 36
    8. 26 9 2 4 11 51:53 35
    9. 26 7 5 3 11 46:66 34
    10. 26 9 2 3 12 55:78 34
    11. 26 9 1 2 14 66:64 31
    12. 26 6 4 2 14 40:71 28
    13. 26 9 0 0 17 64:83 27
    14. 26 7 2 0 17 39:118 25