Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. července 2019
svátek má Jindřich.
Hlavní menu
  • ID: 7357
  • Návštěvy: 3/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4323
    Týden:
    3
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:30 Kněžpole - Vážany 4:2 (2:1)
    Ne 11.08. 16:30 Kostelany - Topolná 4:2 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Ajax Mistřice - Bílovice 3:3 (1:2)
    Ne 11.08. 16:30 Nedakonice B - Uherský Ostroh odloženo
    Ne 11.08. 16:30 Polešovice - Jankovice 7:0 (4:0)
    Ne 11.08. 16:30 Huštěnovice - Částkov 1:1 (1:1)

    2.kolo

    16.08. 17:00 Jankovice - Huštěnovice odloženo
    Ne 18.08. 16:30 Topolná - Částkov 3:5
    Ne 18.08. 16:30 Vážany - Polešovice 1:4
    Ne 18.08. 16:30 Uherský Ostroh - Kněžpole 1:3
    Ne 18.08. 16:30 Bílovice - Nedakonice B 4:2
    Ne 18.08. 16:30 Kostelany - Ajax Mistřice 2:4

    3.kolo

    So 24.08. 16:30 Nedakonice B - Kostelany 1:6
    So 24.08. 16:30 Kněžpole - Bílovice 4:2 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 Ajax Mistřice - Topolná 4:4
    Ne 25.08. 16:30 Polešovice - Uherský Ostroh 4:3
    Ne 25.08. 16:30 Huštěnovice - Vážany 1:3
    Ne 25.08. 16:30 Částkov - Jankovice 7:2

    4.kolo

    Ne 01.09. 16:30 Topolná - Jankovice 6:4 (4:3)
    Ne 01.09. 16:30 Vážany - Částkov 2:3 (1:2)
    Ne 01.09. 16:30 Uherský Ostroh - Huštěnovice 0:0
    Ne 01.09. 16:30 Bílovice - Polešovice 1:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Ajax Mistřice - Nedakonice B 11:1 (4:0)
    So 26.10. 14:00 Kostelany - Kněžpole 2:4

    5.kolo

    Ne 08.09. 10:15 Částkov - Uherský Ostroh 1:5
    Ne 08.09. 16:00 Nedakonice B - Topolná 4:0
    Ne 08.09. 16:00 Kněžpole - Ajax Mistřice 1:1
    Ne 08.09. 16:00 Polešovice - Kostelany 3:5
    Ne 08.09. 16:00 Huštěnovice - Bílovice 0:1
    Ne 08.09. 16:00 Jankovice - Vážany 3:7

    6.kolo

    Ne 15.09. 00:00 Topolná - Vážany 2:2
    Ne 15.09. 00:00 Uherský Ostroh - Jankovice 4:2
    Ne 15.09. 00:00 Bílovice - Částkov 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 00:00 Kostelany - Huštěnovice 6:2
    Ne 15.09. 00:00 Ajax Mistřice - Polešovice 2:2
    Ne 15.09. 00:00 Nedakonice B - Kněžpole 0:9

    7.kolo

    Ne 22.09. 00:00 Kněžpole - Topolná 6:2 (4:2)
    Ne 22.09. 00:00 Polešovice - Nedakonice B 9:2
    Ne 22.09. 00:00 Huštěnovice - Ajax Mistřice 3:1
    Ne 22.09. 00:00 Částkov - Kostelany 1:5
    Ne 22.09. 00:00 Jankovice - Bílovice 1:5 (1:3)
    Ne 22.09. 00:00 Vážany - Uherský Ostroh 2:3

    8.kolo

    Ne 29.09. 00:00 Topolná - Uherský Ostroh 2:3
    Ne 29.09. 00:00 Bílovice - Vážany 3:0
    Ne 29.09. 00:00 Kostelany - Jankovice 3:0
    Ne 29.09. 00:00 Ajax Mistřice - Částkov 0:1
    Ne 29.09. 00:00 Nedakonice B - Huštěnovice 1:5
    Ne 29.09. 00:00 Kněžpole - Polešovice 1:1 (0:1)

    9.kolo

    Ne 06.10. 10:15 Částkov - Nedakonice B 6:3 (2:2)
    Ne 06.10. 15:00 Polešovice - Topolná 9:1 (4:1)
    Ne 06.10. 15:00 Huštěnovice - Kněžpole 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Jankovice - Ajax Mistřice 1:5 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Vážany - Kostelany 3:3 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Uherský Ostroh - Bílovice 2:1 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 14:30 Nedakonice B - Jankovice 4:7
    So 12.10. 14:30 Kněžpole - Částkov 4:0
    Ne 13.10. 14:30 Topolná - Bílovice 3:7
    Ne 13.10. 14:30 Kostelany - Uherský Ostroh 3:5 (3:3)
    Ne 13.10. 14:30 Ajax Mistřice - Vážany 0:1
    So 26.10. 14:00 Polešovice - Huštěnovice 5:1

    11.kolo

    Ne 20.10. 10:15 Částkov - Polešovice 0:5
    Ne 20.10. 14:00 Huštěnovice - Topolná 6:3
    Ne 20.10. 14:00 Jankovice - Kněžpole 0:6
    Ne 20.10. 14:00 Vážany - Nedakonice B 3:0
    Ne 20.10. 14:00 Uherský Ostroh - Ajax Mistřice 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:00 Bílovice - Kostelany 6:4 (2:1)

    14.kolo

    Ne 06.04. 15:30 Topolná - Ajax Mistřice 2:0
    Ne 06.04. 15:30 Kostelany - Nedakonice B 10:2
    Ne 06.04. 15:30 Bílovice - Kněžpole 4:1
    Ne 06.04. 15:30 Uherský Ostroh - Polešovice 0:2 (0:1)
    Ne 06.04. 15:30 Vážany - Huštěnovice 2:5
    Ne 06.04. 15:30 Jankovice - Částkov 3:1 (1:1)

    15.kolo

    So 12.04. 16:00 Kněžpole - Kostelany 3:2
    So 12.04. 16:00 Nedakonice B - Ajax Mistřice 1:3 (0:1)
    Ne 13.04. 10:15 Částkov - Vážany 4:4 (2:3)
    Ne 13.04. 16:00 Jankovice - Topolná 3:4
    Ne 13.04. 16:00 Huštěnovice - Uherský Ostroh 4:1
    Ne 13.04. 16:00 Polešovice - Bílovice 2:4

    16.kolo

    So 19.04. 00:00 Topolná - Nedakonice B 0:0
    So 19.04. 00:00 Ajax Mistřice - Kněžpole 1:2
    So 19.04. 00:00 Kostelany - Polešovice 3:2
    So 19.04. 00:00 Bílovice - Huštěnovice 1:1
    So 19.04. 00:00 Uherský Ostroh - Částkov 3:0
    So 19.04. 00:00 Vážany - Jankovice 4:1

    17.kolo

    So 26.04. 00:00 Vážany - Topolná 1:3 (1:1)
    So 26.04. 00:00 Jankovice - Uherský Ostroh 2:11 (1:5)
    So 26.04. 00:00 Částkov - Bílovice 2:8
    So 26.04. 00:00 Huštěnovice - Kostelany 2:5 (1:4)
    So 26.04. 00:00 Polešovice - Ajax Mistřice 3:0k
    So 26.04. 00:00 Kněžpole - Nedakonice B 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 03.05. 16:30 Nedakonice B - Polešovice 0:5 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Topolná - Kněžpole 4:1 (3:1)
    Ne 04.05. 16:30 Ajax Mistřice - Huštěnovice 0k:3
    Ne 04.05. 16:30 Kostelany - Částkov 9:2 (6:0)
    Ne 04.05. 16:30 Bílovice - Jankovice 10:1 (6:0)
    Ne 04.05. 16:30 Uherský Ostroh - Vážany 5:1 (3:1)

    19.kolo

    Ne 11.05. 10:15 Částkov - Ajax Mistřice 3:0k
    Ne 11.05. 16:30 Uherský Ostroh - Topolná 3:2
    Ne 11.05. 16:30 Vážany - Bílovice 2:4
    Ne 11.05. 16:30 Jankovice - Kostelany 3:9
    Ne 11.05. 16:30 Huštěnovice - Nedakonice B 2:1
    Ne 11.05. 16:30 Polešovice - Kněžpole 3:1

    20.kolo

    So 17.05. 16:30 Kněžpole - Huštěnovice 1:1
    So 17.05. 16:30 Nedakonice B - Částkov 1:2
    Ne 18.05. 16:30 Topolná - Polešovice 3:2
    Ne 18.05. 16:30 Ajax Mistřice - Jankovice 5:1
    Ne 18.05. 16:30 Kostelany - Vážany 7:1
    Ne 18.05. 16:30 Bílovice - Uherský Ostroh 5:1

    21.kolo

    Ne 25.05. 10:15 Částkov - Kněžpole 0:2
    Ne 25.05. 16:30 Bílovice - Topolná 2:3
    Ne 25.05. 16:30 Uherský Ostroh - Kostelany 3:1
    Ne 25.05. 16:30 Vážany - Ajax Mistřice 4:2
    Ne 25.05. 16:30 Jankovice - Nedakonice B 0:1
    Ne 25.05. 16:30 Huštěnovice - Polešovice 3:4

    22.kolo

    So 31.05. 16:30 Kněžpole - Jankovice 8:1
    So 31.05. 16:30 Nedakonice B - Vážany 6:2
    Ne 01.06. 16:30 Topolná - Huštěnovice 0:3
    Ne 01.06. 16:30 Polešovice - Částkov 7:1
    Ne 01.06. 16:30 Ajax Mistřice - Uherský Ostroh 1:5
    Ne 01.06. 16:30 Kostelany - Bílovice 4:2

    12.kolo

    Ne 08.06. 10:15 Částkov - Huštěnovice 2:2
    Ne 08.06. 16:30 Topolná - Kostelany 1:4
    Ne 08.06. 16:30 Bílovice - Ajax Mistřice 4:0
    Ne 08.06. 16:30 Uherský Ostroh - Nedakonice B 3:0
    Ne 08.06. 16:30 Vážany - Kněžpole 0:2
    Ne 08.06. 16:30 Jankovice - Polešovice 3:5

    13.kolo

    So 14.06. 00:00 Částkov - Topolná 3:2
    So 14.06. 00:00 Huštěnovice - Jankovice 6:1
    So 14.06. 00:00 Polešovice - Vážany 2:0
    So 14.06. 00:00 Kněžpole - Uherský Ostroh 3:1
    So 14.06. 00:00 Nedakonice B - Bílovice 0:7
    So 14.06. 00:00 Ajax Mistřice - Kostelany 1:4
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 15 3 4 86:37 48
    2. 22 15 3 4 87:35 48
    3. 22 15 3 4 69:30 48
    4. 22 15 1 6 101:53 46
    5. 22 14 2 6 68:43 44
    6. 22 11 5 6 56:42 38
    7. 22 8 3 11 45:73 27
    8. 22 7 3 12 52:76 24
    9. 22 6 3 13 47:67 21
    10. 22 5 4 13 44:53 19
    11. 22 3 2 17 34:100 11
    12. 22 2 0 20 41:121 6