Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 7356
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8767
    Týden:
    42
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:30 Drslavice - Mařatice 3:2 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Slavkov - Nezdenice 4:1 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 1.FC Slovácko C - Traplice 3:2 (1:0)
    Ne 11.08. 16:30 Košíky - Hluk B 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 16:30 Jarošov - Staré Město 6:2 (2:1)
    Ne 11.08. 16:30 Šumice - Bánov 4:1
    Ne 11.08. 16:30 Buchlovice - Kudlovice 6:1 (2:1)

    2.kolo

    So 17.08. 16:30 Slavkov - 1.FC Slovácko C 2:6 (2:2)
    Ne 18.08. 16:30 Nezdenice - Kudlovice 5:4 (5:2)
    Ne 18.08. 16:30 Mařatice - Buchlovice 0:4
    Ne 18.08. 16:30 Bánov - Drslavice 2:5
    Ne 18.08. 16:30 Staré Město - Šumice 1:3
    Ne 18.08. 16:30 Hluk B - Jarošov 4:2
    Ne 18.08. 16:30 Traplice - Košíky 1:3

    3.kolo

    So 24.08. 16:30 Košíky - Slavkov 3:0
    So 24.08. 16:30 Drslavice - Staré Město 1:3 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 1.FC Slovácko C - Nezdenice 3:2 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Jarošov - Traplice 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Šumice - Hluk B 7:1 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 Buchlovice - Bánov 5:2 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 Kudlovice - Mařatice 5:1 (2:0)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Nezdenice - Mařatice 2:1 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Slavkov - Jarošov 1:6 (0:2)
    Ne 01.09. 16:30 Bánov - Kudlovice 3:5 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Staré Město - Buchlovice 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Hluk B - Drslavice 3:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Traplice - Šumice 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 1.FC Slovácko C - Košíky 2:4 (0:2)

    5.kolo

    So 07.09. 16:00 Košíky - Nezdenice 4:2
    So 07.09. 16:00 Drslavice - Traplice 2:5 (1:4)
    Ne 08.09. 16:00 Jarošov - 1.FC Slovácko C 1:2
    Ne 08.09. 16:00 Šumice - Slavkov 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Buchlovice - Hluk B 5:0
    Ne 08.09. 16:00 Kudlovice - Staré Město 0:3
    Ne 08.09. 16:00 Mařatice - Bánov 3:0

    6.kolo

    Ne 15.09. 00:00 Nezdenice - Bánov 7:0 (4:0)
    Ne 15.09. 00:00 Staré Město - Mařatice 2:0
    Ne 15.09. 00:00 Hluk B - Kudlovice 4:2 (1:1)
    Ne 15.09. 00:00 Traplice - Buchlovice 1:3 (1:2)
    Ne 15.09. 00:00 Slavkov - Drslavice 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 00:00 1.FC Slovácko C - Šumice 5:1 (3:0)
    Ne 15.09. 00:00 Košíky - Jarošov 2:1

    7.kolo

    Ne 22.09. 00:00 Jarošov - Nezdenice 6:3 (2:1)
    Ne 22.09. 00:00 Šumice - Košíky 2:4 (1:0)
    Ne 22.09. 00:00 Drslavice - 1.FC Slovácko C 2:3 (2:2)
    Ne 22.09. 00:00 Buchlovice - Slavkov 4:1
    Ne 22.09. 00:00 Kudlovice - Traplice 1:0
    Ne 22.09. 00:00 Mařatice - Hluk B 2:3 (2:2)
    Ne 22.09. 00:00 Bánov - Staré Město 2:4

    8.kolo

    Ne 29.09. 00:00 Nezdenice - Staré Město 4:3 (2:0)
    Ne 29.09. 00:00 Hluk B - Bánov 4:0 (3:0)
    Ne 29.09. 00:00 Traplice - Mařatice 3:2
    Ne 29.09. 00:00 Slavkov - Kudlovice 0:1
    Ne 29.09. 00:00 1.FC Slovácko C - Buchlovice 0:3 (0:2)
    Ne 29.09. 00:00 Košíky - Drslavice 4:2 (3:2)
    Ne 29.09. 00:00 Jarošov - Šumice 0:7 (0:4)

    9.kolo

    So 05.10. 15:00 Drslavice - Jarošov 1:1
    Ne 06.10. 15:00 Šumice - Nezdenice 2:2 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Buchlovice - Košíky 2:0
    Ne 06.10. 15:00 Kudlovice - 1.FC Slovácko C 0:4 (0:3)
    Ne 06.10. 15:00 Mařatice - Slavkov 0:1
    Ne 06.10. 15:00 Bánov - Traplice 7:0
    Ne 06.10. 15:00 Staré Město - Hluk B 7:1 (4:0)

    10.kolo

    So 12.10. 14:30 Nezdenice - Hluk B 0:0
    So 12.10. 14:30 Slavkov - Bánov 2:3
    So 12.10. 14:30 Košíky - Kudlovice 3:0
    Ne 13.10. 14:30 Traplice - Staré Město 1:3
    Ne 13.10. 14:30 1.FC Slovácko C - Mařatice 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 14:30 Jarošov - Buchlovice 2:1
    Ne 13.10. 14:30 Šumice - Drslavice 5:5 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 14:00 Drslavice - Nezdenice 3:3 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Buchlovice - Šumice 6:1 (2:0)
    Ne 20.10. 14:00 Kudlovice - Jarošov 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:00 Mařatice - Košíky 0:4
    Ne 20.10. 14:00 Bánov - 1.FC Slovácko C 3:0
    Ne 20.10. 14:00 Staré Město - Slavkov 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:00 Hluk B - Traplice 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:00 Nezdenice - Traplice 2:3
    So 26.10. 14:00 Slavkov - Hluk B 1:1 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Košíky - Bánov 6:0 (1:0)
    So 26.10. 14:00 Drslavice - Buchlovice 2:7
    Ne 27.10. 14:00 1.FC Slovácko C - Staré Město 2:5
    Ne 27.10. 14:00 Jarošov - Mařatice 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:00 Šumice - Kudlovice 4:1 (1:1)

    13.kolo

    Ne 03.11. 13:30 Buchlovice - Nezdenice 5:1
    Ne 03.11. 13:30 Kudlovice - Drslavice 0:3
    Ne 03.11. 13:30 Mařatice - Šumice 3:6
    Ne 03.11. 13:30 Bánov - Jarošov 2:6
    Ne 03.11. 13:30 Staré Město - Košíky 5:0 (4:0)
    Ne 03.11. 13:30 Hluk B - 1.FC Slovácko C 1:1 (0:1)
    Ne 03.11. 13:30 Traplice - Slavkov 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 13:30 Nezdenice - Slavkov 3:2
    So 09.11. 13:30 Hluk B - Košíky 4:0
    So 09.11. 13:30 Staré Město - Jarošov 2:2
    Ne 10.11. 13:30 Mařatice - Drslavice 2:3 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 Traplice - 1.FC Slovácko C 1:3 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 Bánov - Šumice 0:3 (0:2)
    Ne 30.03. 13:30 Kudlovice - Buchlovice 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 05.04. 15:30 Nezdenice - 1.FC Slovácko C 0:1 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Slavkov - Košíky 1:1
    Ne 06.04. 15:30 Traplice - Jarošov 1:1
    Ne 06.04. 15:30 Hluk B - Šumice 2:2 (2:1)
    Ne 06.04. 15:30 Staré Město - Drslavice 3:1
    Ne 06.04. 15:30 Bánov - Buchlovice 0:8
    Ne 06.04. 15:30 Mařatice - Kudlovice 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 12.04. 16:00 Drslavice - Hluk B 2:1 (1:0)
    So 12.04. 16:00 Košíky - 1.FC Slovácko C 3:2 (1:0)
    Ne 13.04. 16:00 Mařatice - Nezdenice 3:1
    Ne 13.04. 16:00 Kudlovice - Bánov 6:1
    Ne 13.04. 16:00 Buchlovice - Staré Město 4:5
    Ne 13.04. 16:00 Šumice - Traplice 5:2 (2:1)
    Ne 13.04. 16:00 Jarošov - Slavkov 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 19.04. 00:00 Nezdenice - Košíky 0:0 (0:0)
    So 19.04. 00:00 1.FC Slovácko C - Jarošov 0:3
    So 19.04. 00:00 Slavkov - Šumice 1:2 (1:0)
    So 19.04. 00:00 Traplice - Drslavice 0:3
    So 19.04. 00:00 Hluk B - Buchlovice 1:3
    So 19.04. 00:00 Staré Město - Kudlovice 6:0
    So 19.04. 00:00 Bánov - Mařatice 2:2

    19.kolo

    So 26.04. 00:00 Bánov - Nezdenice 0:7 (0:4)
    So 26.04. 00:00 Mařatice - Staré Město 1:3 (0:3)
    So 26.04. 00:00 Kudlovice - Hluk B 2:2 (1:1)
    So 26.04. 00:00 Buchlovice - Traplice 7:1 (3:0)
    So 26.04. 00:00 Drslavice - Slavkov 3:2 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Šumice - 1.FC Slovácko C 1:3 (1:3)
    So 26.04. 00:00 Jarošov - Košíky 5:3 (2:2)

    20.kolo

    So 03.05. 16:30 Nezdenice - Jarošov 2:0
    So 03.05. 16:30 Košíky - Šumice 2:2 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Slavkov - Buchlovice 0:0 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 1.FC Slovácko C - Drslavice 0:3 (0:2)
    Ne 04.05. 16:30 Traplice - Kudlovice 2:3 (0:2)
    Ne 04.05. 16:30 Hluk B - Mařatice 4:2 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Staré Město - Bánov 13:1 (8:0)

    21.kolo

    So 10.05. 16:30 Drslavice - Košíky 4:2 (3:2)
    Ne 11.05. 16:30 Staré Město - Nezdenice 3:1 (2:1)
    Ne 11.05. 16:30 Bánov - Hluk B 3:2 (1:1)
    Ne 11.05. 16:30 Mařatice - Traplice 3:3
    Ne 11.05. 16:30 Kudlovice - Slavkov 0:3 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Buchlovice - 1.FC Slovácko C 6:1 (3:1)
    Ne 11.05. 16:30 Šumice - Jarošov 8:3 (4:1)

    22.kolo

    So 17.05. 16:30 Nezdenice - Šumice 1:1 (0:0)
    So 17.05. 16:30 Košíky - Buchlovice 1:1
    So 17.05. 16:30 Slavkov - Mařatice 3:0
    So 17.05. 16:30 Hluk B - Staré Město 2:5 (1:2)
    Ne 18.05. 16:30 Jarošov - Drslavice 3:3 (3:1)
    Ne 18.05. 16:30 1.FC Slovácko C - Kudlovice 1:1
    Ne 18.05. 16:30 Traplice - Bánov 2:5

    23.kolo

    So 24.05. 16:30 Drslavice - Šumice 3:1 (2:0)
    Ne 25.05. 16:30 Hluk B - Nezdenice 3:0 (3:0)
    Ne 25.05. 16:30 Staré Město - Traplice 6:2
    Ne 25.05. 16:30 Bánov - Slavkov 1:2 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Mařatice - 1.FC Slovácko C 1:3
    Ne 25.05. 16:30 Kudlovice - Košíky 1:1
    Ne 25.05. 16:30 Buchlovice - Jarošov 2:3

    24.kolo

    So 31.05. 16:30 Nezdenice - Drslavice 0:2 (0:1)
    So 31.05. 16:30 1.FC Slovácko C - Bánov 6:0
    So 31.05. 16:30 Slavkov - Staré Město 0:2
    Ne 01.06. 16:30 Šumice - Buchlovice 0:1
    Ne 01.06. 16:30 Jarošov - Kudlovice 3:2
    Ne 01.06. 16:30 Košíky - Mařatice 6:1
    Ne 01.06. 16:30 Traplice - Hluk B 2:3

    25.kolo

    Ne 08.06. 16:30 Traplice - Nezdenice 0:4
    Ne 08.06. 16:30 Hluk B - Slavkov 1:0
    Ne 08.06. 16:30 Staré Město - 1.FC Slovácko C 1:6
    Ne 08.06. 16:30 Bánov - Košíky 2:3
    Ne 08.06. 16:30 Mařatice - Jarošov 3:6
    Ne 08.06. 16:30 Kudlovice - Šumice 2:6
    Ne 08.06. 16:30 Buchlovice - Drslavice 3:4 (3:3)

    26.kolo

    So 14.06. 00:00 Nezdenice - Buchlovice 0:3
    So 14.06. 00:00 Drslavice - Kudlovice 8:1 (4:1)
    So 14.06. 00:00 Šumice - Mařatice 8:0 (2:0)
    So 14.06. 00:00 Jarošov - Bánov 6:2
    So 14.06. 00:00 Košíky - Staré Město 4:2
    So 14.06. 00:00 1.FC Slovácko C - Hluk B 3:1
    So 14.06. 00:00 Slavkov - Traplice 5:0

    15.kolo

    So 21.06. 00:00 Kudlovice - Nezdenice 3:2 (2:2)
    So 21.06. 00:00 Buchlovice - Mařatice 6:0 (4:0)
    So 21.06. 00:00 Drslavice - Bánov 3:0
    So 21.06. 00:00 Šumice - Staré Město 4:1 (2:0)
    So 21.06. 00:00 Jarošov - Hluk B 1:2 (1:0)
    So 21.06. 00:00 Košíky - Traplice 4:1 (47:1)
    So 21.06. 00:00 1.FC Slovácko C - Slavkov 0:1 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 1 6 95:49 58
    2. 26 18 2 6 97:31 56
    3. 26 16 5 5 68:43 53
    4. 26 15 4 7 77:56 49
    5. 26 15 4 7 74:56 49
    6. 26 14 5 7 87:52 47
    7. 26 15 2 9 63:49 47
    8. 26 12 5 9 52:55 41
    9. 26 9 3 14 46:75 30
    10. 26 8 5 13 55:59 29
    11. 26 7 3 16 32:49 24
    12. 26 5 2 19 38:82 17
    13. 26 5 1 20 42:114 16
    14. 26 2 2 22 35:91 8