Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. prosince 2018
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 7325
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9498
    Týden:
    29
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Rybitví - Lány 2:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Řečany B - Staré Čívice 1:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Chvaletice - Přelovice B 4:3 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Staré Ždánice - R.Bělá B 0:5 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Selmice - Rohoznice 4:2 (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 Srch B - Kolesa 6:4 (2:3)
    Ne 11.08. 17:00 Újezd B - Lipoltice 0:4 (0:2)

    2.kolo

    So 17.08. 14:00 R.Bělá B - Přelovice B 1:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Kolesa - Řečany B 3:1 (2:1)
    So 17.08. 17:00 Lány - Srch B 4:2 (3:0)
    Ne 18.08. 17:00 Lipoltice - Chvaletice 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Staré Čívice - Újezd B 8:2 (6:0)
    Ne 18.08. 17:00 Rohoznice - Rybitví 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Staré Ždánice - Selmice 0:4 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Rybitví - Staré Ždánice 1:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Řečany B - Lány 1:5 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Chvaletice - Staré Čívice 3:2 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Selmice - R.Bělá B 2:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Srch B - Rohoznice 5:1 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Újezd B - Kolesa 5:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Přelovice B - Lipoltice 1:4 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 R.Bělá B - Lipoltice 1:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Kolesa - Chvaletice 5:1 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Lány - Újezd B 4:1 (0:0)
    Ne 01.09. 14:00 Staré Čívice - Přelovice B 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Rohoznice - Řečany B 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Staré Ždánice - Srch B 3:5 (1:5)
    Ne 01.09. 17:00 Selmice - Rybitví 8:1 (2:1)

    5.kolo

    06.09. 17:00 Přelovice B - Kolesa 0:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Rybitví - R.Bělá B 3:1 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Řečany B - Staré Ždánice 0:2 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Chvaletice - Lány 1:3 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Srch B - Selmice 3:2 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Újezd B - Rohoznice 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Lipoltice - Staré Čívice 0:4 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 R.Bělá B - Staré Čívice 3:4 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Kolesa - Lipoltice 1:2 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Lány - Přelovice B 1:1 (0:0)
    So 14.09. 17:00 Rybitví - Srch B 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 Rohoznice - Chvaletice 4:1 (4:0)
    Ne 15.09. 17:00 Staré Ždánice - Újezd B 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Selmice - Řečany B 6:0 (3:0)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Řečany B - Rybitví 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Chvaletice - Staré Ždánice 8:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Srch B - R.Bělá B 6:1 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Újezd B - Selmice 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Přelovice B - Rohoznice 2:2 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Lipoltice - Lány 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Staré Čívice - Kolesa 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 R.Bělá B - Kolesa 1:3 (0:1)
    So 28.09. 16:30 Lány - Staré Čívice 1:1 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Rybitví - Újezd B 3:1 (3:0)
    Ne 29.09. 16:30 Rohoznice - Lipoltice 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Staré Ždánice - Přelovice B 3:3 (1:2)
    Ne 29.09. 16:30 Selmice - Chvaletice 2:2 (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Srch B - Řečany B 10:5 (4:3)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Řečany B - R.Bělá B 1:2 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Chvaletice - Rybitví 4:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Kolesa - Lány 3:2 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Újezd B - Srch B 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Přelovice B - Selmice 1:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Lipoltice - Staré Ždánice 4:2 (3:2)
    Ne 06.10. 16:00 Staré Čívice - Rohoznice 4:0 (3:0)

    10.kolo

    So 12.10. 16:00 R.Bělá B - Lány 4:2 (2:2)
    So 12.10. 16:00 Rybitví - Přelovice B 6:1 (3:0)
    So 12.10. 16:00 Řečany B - Újezd B 4:0 (1:0)
    Ne 13.10. 16:00 Rohoznice - Kolesa 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 16:00 Staré Ždánice - Staré Čívice 2:5 (1:1)
    Ne 13.10. 16:00 Selmice - Lipoltice 1:3 (1:1)
    Ne 13.10. 16:00 Srch B - Chvaletice 3:2 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Chvaletice - Řečany B 1:1 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Kolesa - Staré Ždánice 5:2 (2:2)
    So 19.10. 15:30 Lány - Rohoznice 2:3 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Újezd B - R.Bělá B 4:2 (3:2)
    Ne 20.10. 15:30 Přelovice B - Srch B 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Lipoltice - Rybitví 5:6 (2:4)
    Ne 20.10. 15:30 Staré Čívice - Selmice 2:3 (0:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 R.Bělá B - Rohoznice 2:2 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Rybitví - Staré Čívice 2:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Řečany B - Přelovice B 0:4 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Staré Ždánice - Lány 1:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Selmice - Kolesa 2:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Srch B - Lipoltice 5:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:30 Újezd B - Chvaletice 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Chvaletice - R.Bělá B 0:2 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Přelovice B - Újezd B 3:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Kolesa - Rybitví 4:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Lány - Selmice 3:2 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Rohoznice - Staré Ždánice 1:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Lipoltice - Řečany B 6:0 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Staré Čívice - Srch B 2:3 (2:1)

    14.kolo

    So 22.03. 15:00 R.Bělá B - Staré Ždánice 1:2 (0:2)
    So 22.03. 15:00 Lány - Rybitví 1:0 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Kolesa - Srch B 2:3 (1:3)
    Ne 23.03. 15:00 Rohoznice - Selmice 0:1 (0:1)
    Ne 23.03. 15:00 Staré Čívice - Řečany B 3:1 (1:1)
    Ne 23.03. 15:00 Lipoltice - Újezd B 3:2 (2:0)
    Ne 23.03. 15:00 Přelovice B - Chvaletice 2:3 (0:1)

    15.kolo

    So 29.03. 15:00 Přelovice B - R.Bělá B 0:5 (0:2)
    So 29.03. 15:00 Chvaletice - Lipoltice 1:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Řečany B - Kolesa 1:2 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Rybitví - Rohoznice 2:1 (2:0)
    Ne 30.03. 15:00 Újezd B - Staré Čívice 3:2 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Srch B - Lány 7:0 (3:0)
    Ne 30.03. 15:00 Selmice - Staré Ždánice 3:3 (0:1)

    16.kolo

    So 05.04. 15:00 R.Bělá B - Selmice 1:3 (0:2)
    So 05.04. 16:30 Lány - Řečany B 5:0 (3:0)
    So 05.04. 16:30 Kolesa - Újezd B 8:0 (3:0)
    Ne 06.04. 16:30 Staré Ždánice - Rybitví 1:2 (0:2)
    Ne 06.04. 16:30 Rohoznice - Srch B 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 16:30 Staré Čívice - Chvaletice 1:1 (1:0)
    Ne 06.04. 16:30 Lipoltice - Přelovice B 0:3

    17.kolo

    So 12.04. 16:30 Chvaletice - Kolesa 2:2 (2:1)
    So 12.04. 16:30 Řečany B - Rohoznice 0:1 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Rybitví - Selmice 2:1 (2:0)
    Ne 13.04. 16:30 Lipoltice - R.Bělá B 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Přelovice B - Staré Čívice 2:0 (2:0)
    Ne 13.04. 16:30 Újezd B - Lány 2:1 (0:1)
    Ne 13.04. 16:30 Srch B - Staré Ždánice 6:2 (2:1)

    18.kolo

    So 19.04. 17:00 Lány - Chvaletice 2:2 (1:1)
    So 19.04. 17:00 Kolesa - Přelovice B 2:0 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 R.Bělá B - Rybitví 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Selmice - Srch B 3:1 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Staré Ždánice - Řečany B 9:2 (3:0)
    Ne 20.04. 17:00 Rohoznice - Újezd B 1:1 (1:1)
    Ne 20.04. 17:00 Staré Čívice - Lipoltice 1:1 (0:0)

    19.kolo

    So 26.04. 17:00 Přelovice B - Lány 2:1 (1:1)
    So 26.04. 17:00 Řečany B - Selmice 0:1 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Staré Čívice - R.Bělá B 3:1 (2:1)
    Ne 27.04. 17:00 Lipoltice - Kolesa 5:0 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Chvaletice - Rohoznice 2:2 (1:1)
    Ne 27.04. 17:00 Újezd B - Staré Ždánice 2:1 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Srch B - Rybitví 5:0 (1:0)

    20.kolo

    So 03.05. 17:00 Rybitví - Řečany B 4:1 (3:0)
    So 03.05. 17:00 Lány - Lipoltice 1:1 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Kolesa - Staré Čívice 3:1 (2:0)
    Ne 04.05. 17:00 R.Bělá B - Srch B 2:1 (1:0)
    Ne 04.05. 17:00 Selmice - Újezd B 2:4 (1:1)
    Ne 04.05. 17:00 Staré Ždánice - Chvaletice 1:1 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Rohoznice - Přelovice B 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 10.05. 17:00 Kolesa - R.Bělá B 0:3 (0:2)
    So 10.05. 17:00 Chvaletice - Selmice 1:4 (0:2)
    So 10.05. 17:00 Řečany B - Srch B 3:1 (1:1)
    Ne 11.05. 17:00 Staré Čívice - Lány 3:3 (1:2)
    Ne 11.05. 17:00 Lipoltice - Rohoznice 4:0 (2:0)
    Ne 11.05. 17:00 Přelovice B - Staré Ždánice 1:2 (0:1)
    Ne 11.05. 17:00 Újezd B - Rybitví 0:4 (0:2)

    22.kolo

    So 17.05. 17:00 Rybitví - Chvaletice 4:2 (3:2)
    So 17.05. 17:00 Lány - Kolesa 1:3 (0:1)
    Ne 18.05. 17:00 R.Bělá B - Řečany B 10:1 (4:0)
    Ne 18.05. 17:00 Srch B - Újezd B 4:1 (2:1)
    Ne 18.05. 17:00 Selmice - Přelovice B 1:2 (1:1)
    Ne 18.05. 17:00 Staré Ždánice - Lipoltice 4:2 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Rohoznice - Staré Čívice 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 24.05. 17:00 Lány - R.Bělá B 6:4 (1:2)
    So 24.05. 17:00 Kolesa - Rohoznice 4:2 (1:2)
    So 24.05. 17:00 Chvaletice - Srch B 0:6 (0:3)
    Ne 25.05. 17:00 Staré Čívice - Staré Ždánice 0:3 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Lipoltice - Selmice 4:1 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Přelovice B - Rybitví 1:4 (0:4)
    Ne 25.05. 17:00 Újezd B - Řečany B 7:0 (2:0)

    24.kolo

    So 31.05. 17:00 R.Bělá B - Újezd B 2:0 (2:0)
    So 31.05. 17:00 Řečany B - Chvaletice 2:3 (0:0)
    So 31.05. 17:00 Rybitví - Lipoltice 1:0 (1:0)
    Ne 01.06. 17:00 Srch B - Přelovice B 2:0 (2:0)
    Ne 01.06. 17:00 Selmice - Staré Čívice 2:2 (0:1)
    Ne 01.06. 17:00 Staré Ždánice - Kolesa 3:2 (1:1)
    Ne 01.06. 17:00 Rohoznice - Lány 2:1 (0:0)

    25.kolo

    So 07.06. 17:00 Lány - Staré Ždánice 2:1 (0:0)
    So 07.06. 17:00 Kolesa - Selmice 3:2 (1:0)
    So 07.06. 17:00 Chvaletice - Újezd B 6:0 (3:0)
    Ne 08.06. 17:00 Rohoznice - R.Bělá B 4:1 (2:1)
    Ne 08.06. 17:00 Staré Čívice - Rybitví 2:2 (2:0)
    Ne 08.06. 17:00 Lipoltice - Srch B 1:2 (1:0)
    Ne 08.06. 17:00 Přelovice B - Řečany B 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 14.06. 14:00 Řečany B - Lipoltice 1:4 (1:1)
    So 14.06. 14:00 Rybitví - Kolesa 1:1 (1:0)
    So 14.06. 14:00 Selmice - Lány 5:2 (3:1)
    So 14.06. 17:00 R.Bělá B - Chvaletice 0:2 (0:1)
    Ne 15.06. 17:00 Újezd B - Přelovice B 5:2 (0:1)
    Ne 15.06. 17:00 Srch B - Staré Čívice 8:0 (5:0)
    Ne 15.06. 17:00 Staré Ždánice - Rohoznice 6:0 (2:0)
    Správce soutěže: Petr Hanzl

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 98:42 59
    2. 26 15 3 8 66:50 48
    3. 26 14 5 7 54:46 47
    4. 26 12 4 10 56:41 40
    5. 26 11 6 9 38:49 39
    6. 26 11 5 10 66:50 38
    7. 26 10 7 9 56:54 37
    8. 26 10 6 10 57:56 36
    9. 26 11 2 13 49:69 35
    10. 26 9 7 10 57:53 34
    11. 26 9 5 12 57:52 32
    12. 26 9 4 13 57:68 31
    13. 26 7 6 13 40:56 27
    14. 26 3 2 21 29:94 11