Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 7252
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Cheb  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6163
    Týden:
    25
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 14:00 Libá - Vojtanov 4:3 np (1:2)
    So 17.08. 14:00 Křižovatka - Strunal Luby 2:3 np (1:2)
    So 17.08. 17:00 Hranice - Hrozňatov 5:2 (4:2)
    So 17.08. 17:00 Nový Kostel - 1.FC Krásná 0:4 (0:3)
    Ne 18.08. 00:00 Hvězda Cheb B - J. Plesná 1:4 (1:0)
    Ne 18.08. 15:00 Tři Sekery - Sokol Teplá 3:2 np (0:1)
    Ne 18.08. 15:00 Drmoul - Lázně Kynžvart 5:3 (3:0)

    2.kolo

    So 24.08. 17:00 Vojtanov - Křižovatka 6:3 (4:1)
    So 24.08. 17:00 Lázně Kynžvart - Hvězda Cheb B 5:1 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Sokol Teplá - Drmoul 1:6 (0:5)
    So 24.08. 17:00 Hranice - Tři Sekery 3:1 (2:0)
    Ne 25.08. 00:00 J. Plesná - Libá 3:2 (3:1)
    Ne 25.08. 10:30 Hrozňatov - 1.FC Krásná 5:2 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Strunal Luby - Nový Kostel 7:1 (3:0)

    3.kolo

    So 31.08. 14:00 Libá - Lázně Kynžvart 1:0 (1:0)
    So 31.08. 14:00 Křižovatka - J. Plesná 1:2 np (1:1)
    So 31.08. 17:00 Nový Kostel - Vojtanov 1:5 (1:4)
    So 31.08. 17:00 1.FC Krásná - Strunal Luby 1:8 (0:6)
    Ne 01.09. 00:00 Hvězda Cheb B - Sokol Teplá 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 15:00 Tři Sekery - Hrozňatov 1:3 (1:1)
    Ne 01.09. 15:00 Drmoul - Hranice 1:7 (0:2)

    4.kolo

    So 07.09. 17:00 Vojtanov - 1.FC Krásná 7:1 (5:0)
    So 07.09. 17:00 Lázně Kynžvart - Křižovatka 9:0 (4:0)
    So 07.09. 17:00 Sokol Teplá - Libá 3:1 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Hranice - Hvězda Cheb B 2:5 (1:3)
    Ne 08.09. 00:00 J. Plesná - Nový Kostel 1:2 np (1:1)
    Ne 08.09. 10:30 Hrozňatov - Strunal Luby 3:4 (1:1)
    Ne 08.09. 15:00 Tři Sekery - Drmoul 7:2 (2:2)

    5.kolo

    So 14.09. 14:00 Libá - Hranice 5:2 (3:0)
    So 14.09. 14:00 Křižovatka - Sokol Teplá 8:1 (5:0)
    So 14.09. 17:00 Nový Kostel - Lázně Kynžvart 0:4 (0:3)
    So 14.09. 17:00 1.FC Krásná - J. Plesná 1:5 (0:2)
    Ne 15.09. 00:00 Hvězda Cheb B - Tři Sekery 1:2 np (1:1)
    Ne 15.09. 00:00 Strunal Luby - Vojtanov 3:1 (3:1)
    Ne 15.09. 15:00 Drmoul - Hrozňatov 1:3 (1:1)

    6.kolo

    So 21.09. 16:30 Lázně Kynžvart - 1.FC Krásná 11:0 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Sokol Teplá - Nový Kostel 5:0 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Hranice - Křižovatka 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 00:00 J. Plesná - Strunal Luby 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 10:30 Hrozňatov - Vojtanov 1:6 (1:4)
    Ne 22.09. 15:00 Tři Sekery - Libá 6:1 (1:0)
    Ne 22.09. 15:00 Drmoul - Hvězda Cheb B 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 28.09. 13:30 Libá - Drmoul 2:1 (1:1)
    So 28.09. 13:30 Křižovatka - Tři Sekery 1:2 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Nový Kostel - Hranice 0:5 (0:2)
    So 28.09. 16:30 1.FC Krásná - Sokol Teplá 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Vojtanov - J. Plesná 4:2 (3:2)
    Ne 29.09. 00:00 Hvězda Cheb B - Hrozňatov 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 00:00 Strunal Luby - Lázně Kynžvart 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 05.10. 16:00 Lázně Kynžvart - Vojtanov 7:0
    So 05.10. 16:00 Sokol Teplá - Strunal Luby 4:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Hranice - 1.FC Krásná 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 00:00 Hvězda Cheb B - Libá 4:5 np (4:4)
    Ne 06.10. 10:30 Hrozňatov - J. Plesná 5:1 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Tři Sekery - Nový Kostel 5:1 (3:0)
    Ne 06.10. 15:00 Drmoul - Křižovatka 4:0 (3:0)

    9.kolo

    So 12.10. 13:00 Libá - Hrozňatov 4:3 (1:1)
    So 12.10. 13:00 Křižovatka - Hvězda Cheb B 4:2 (4:1)
    So 12.10. 16:00 Nový Kostel - Drmoul 2:1 (1:0)
    So 12.10. 16:00 1.FC Krásná - Tři Sekery 0:6 (0:4)
    So 12.10. 16:00 Vojtanov - Sokol Teplá 5:0 (1:0)
    Ne 13.10. 00:00 Strunal Luby - Hranice 2:3 np (2:2)
    Ne 13.10. 00:00 J. Plesná - Lázně Kynžvart 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 19.10. 12:30 Libá - Křižovatka 0:5 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Sokol Teplá - J. Plesná 2:4 (1:3)
    So 19.10. 15:30 Hranice - Vojtanov 8:5 (2:2)
    Ne 20.10. 00:00 Hvězda Cheb B - Nový Kostel 6:1 (4:0)
    Ne 20.10. 10:30 Hrozňatov - Lázně Kynžvart 2:5 (1:3)
    Ne 20.10. 15:00 Tři Sekery - Strunal Luby 4:1 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Drmoul - 1.FC Krásná 8:0 (4:0)

    11.kolo

    So 26.10. 12:30 Křižovatka - Hrozňatov 1:5 (1:3)
    So 26.10. 15:30 Nový Kostel - Libá 0:1 (0:1)
    So 26.10. 15:30 1.FC Krásná - Hvězda Cheb B 1:2 (1:2)
    So 26.10. 15:30 Vojtanov - Tři Sekery 3:2 np (2:2)
    So 26.10. 15:30 Lázně Kynžvart - Sokol Teplá 8:1 (4:0)
    Ne 27.10. 00:00 Strunal Luby - Drmoul 3:1 (1:1)
    Ne 27.10. 00:00 J. Plesná - Hranice 0:2 (0:2)

    12.kolo

    So 02.11. 11:00 Libá - 1.FC Krásná 10:1 (7:1)
    So 02.11. 11:00 Křižovatka - Nový Kostel 10:0 (8:0)
    So 02.11. 14:00 Hranice - Lázně Kynžvart 0:2 (0:1)
    Ne 03.11. 00:00 Hvězda Cheb B - Strunal Luby 2:4 (1:2)
    Ne 03.11. 10:30 Hrozňatov - Sokol Teplá 5:2 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Tři Sekery - J. Plesná 6:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Drmoul - Vojtanov 3:1 (1:1)

    13.kolo

    So 09.11. 14:00 Nový Kostel - Hrozňatov 1:4 (1:4)
    So 09.11. 14:00 1.FC Krásná - Křižovatka 1:3 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Vojtanov - Hvězda Cheb B 8:1 (3:1)
    So 09.11. 14:00 Lázně Kynžvart - Tři Sekery 1:2 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Sokol Teplá - Hranice 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 00:00 Strunal Luby - Libá 3:2 (2:2)
    Ne 10.11. 00:00 J. Plesná - Drmoul 2:4

    14.kolo

    So 22.03. 00:00 Hrozňatov - Hranice 1:3 (1:2)
    So 22.03. 00:00 Sokol Teplá - Tři Sekery 2:2 (1:1)
    So 22.03. 00:00 Lázně Kynžvart - Drmoul 4:1 (2:1)
    So 22.03. 00:00 J. Plesná - Hvězda Cheb B 5:1 (2:1)
    So 22.03. 00:00 Vojtanov - Libá 5:0 (2:0)
    So 22.03. 00:00 Strunal Luby - Křižovatka 0:8 (0:5)
    So 22.03. 00:00 1.FC Krásná - Nový Kostel 2:7 (1:4)

    15.kolo

    So 29.03. 00:00 1.FC Krásná - Hrozňatov 2:3 np (2:2)
    So 29.03. 00:00 Nový Kostel - Strunal Luby 0:3 (0:2)
    So 29.03. 00:00 Křižovatka - Vojtanov 2:1 (2:1)
    So 29.03. 00:00 Libá - J. Plesná 0:5 (0:2)
    So 29.03. 00:00 Hvězda Cheb B - Lázně Kynžvart 2:1 (1:0)
    So 29.03. 00:00 Drmoul - Sokol Teplá 3:0 (3:0)
    So 29.03. 00:00 Tři Sekery - Hranice 2:3 np (2:2)

    16.kolo

    So 05.04. 00:00 Hrozňatov - Tři Sekery 3:0 (0:0)
    So 05.04. 00:00 Hranice - Drmoul 2:0 (1:0)
    So 05.04. 00:00 Sokol Teplá - Hvězda Cheb B 2:1 (1:1)
    So 05.04. 00:00 Lázně Kynžvart - Libá 5:0 (4:0)
    So 05.04. 00:00 J. Plesná - Křižovatka 2:4 (1:1)
    So 05.04. 00:00 Vojtanov - Nový Kostel 2:1 (1:0)
    So 05.04. 00:00 Strunal Luby - 1.FC Krásná 8:0 (3:0)

    17.kolo

    So 12.04. 00:00 Strunal Luby - Hrozňatov 4:2 (1:0)
    So 12.04. 00:00 1.FC Krásná - Vojtanov 1:5 (0:2)
    So 12.04. 00:00 Nový Kostel - J. Plesná 1:2 (0:1)
    So 12.04. 00:00 Křižovatka - Lázně Kynžvart 2:4 (0:2)
    So 12.04. 00:00 Libá - Sokol Teplá 1:3 (1:0)
    So 12.04. 00:00 Hvězda Cheb B - Hranice 0:6 (0:2)
    So 12.04. 00:00 Drmoul - Tři Sekery 0:3 (0:0)

    18.kolo

    So 19.04. 00:00 Hrozňatov - Drmoul 3:1 (2:0)
    So 19.04. 00:00 Tři Sekery - Hvězda Cheb B 1:0 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Hranice - Libá 6:0 (3:0)
    So 19.04. 00:00 Sokol Teplá - Křižovatka 1:2 (1:1)
    So 19.04. 00:00 Lázně Kynžvart - Nový Kostel 6:0 (2:0)
    So 19.04. 00:00 J. Plesná - 1.FC Krásná 5:2 (3:1)
    So 19.04. 00:00 Vojtanov - Strunal Luby 5:4 (3:1)

    19.kolo

    So 26.04. 00:00 Vojtanov - Hrozňatov 5:1 (2:0)
    So 26.04. 00:00 Strunal Luby - J. Plesná 3:1 (1:1)
    So 26.04. 00:00 1.FC Krásná - Lázně Kynžvart 1:6 (1:2)
    So 26.04. 00:00 Nový Kostel - Sokol Teplá 2:1 np (1:1)
    So 26.04. 00:00 Křižovatka - Hranice 1:6 (0:3)
    So 26.04. 00:00 Libá - Tři Sekery 1:3 (0:2)
    So 26.04. 00:00 Hvězda Cheb B - Drmoul 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 03.05. 00:00 Hrozňatov - Hvězda Cheb B 3:0 (1:0)
    So 03.05. 00:00 Drmoul - Libá 7:1 (2:0)
    So 03.05. 00:00 Tři Sekery - Křižovatka 3:2 np (2:2)
    So 03.05. 00:00 Hranice - Nový Kostel 7:2 (3:2)
    So 03.05. 00:00 Sokol Teplá - 1.FC Krásná 3:1 (0:0)
    So 03.05. 00:00 Lázně Kynžvart - Strunal Luby 2:1 (0:0)
    So 03.05. 00:00 J. Plesná - Vojtanov 3:4 (3:2)

    21.kolo

    So 10.05. 00:00 J. Plesná - Hrozňatov 1:4 (1:1)
    So 10.05. 00:00 Vojtanov - Lázně Kynžvart 3:4 np (3:3)
    So 10.05. 00:00 Strunal Luby - Sokol Teplá 2:3 np (2:2)
    So 10.05. 00:00 1.FC Krásná - Hranice 1:6 (0:3)
    So 10.05. 00:00 Nový Kostel - Tři Sekery 1:3 (1:2)
    So 10.05. 00:00 Křižovatka - Drmoul 4:1 (2:0)
    So 10.05. 00:00 Libá - Hvězda Cheb B 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 17.05. 00:00 Hrozňatov - Libá 8:1 (1:0)
    So 17.05. 00:00 Hvězda Cheb B - Křižovatka 3:5 (2:2)
    So 17.05. 00:00 Drmoul - Nový Kostel 3:4 np (3:3)
    So 17.05. 00:00 Tři Sekery - 1.FC Krásná 7:0 (4:0)
    So 17.05. 00:00 Hranice - Strunal Luby 4:0 (1:0)
    So 17.05. 00:00 Sokol Teplá - Vojtanov 0:3 (0:1)
    So 17.05. 00:00 Lázně Kynžvart - J. Plesná 4:1 (2:0)

    23.kolo

    So 24.05. 00:00 Lázně Kynžvart - Hrozňatov 6:1 (3:1)
    So 24.05. 00:00 J. Plesná - Sokol Teplá 1:2 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Vojtanov - Hranice 5:3 (1:3)
    So 24.05. 00:00 Strunal Luby - Tři Sekery 3:1 (0:1)
    So 24.05. 00:00 1.FC Krásná - Drmoul 3:9 (1:4)
    So 24.05. 00:00 Nový Kostel - Hvězda Cheb B 5:1 (4:0)
    So 24.05. 00:00 Křižovatka - Libá 3:1 (3:0)

    24.kolo

    So 31.05. 00:00 Hrozňatov - Křižovatka 4:5 (2:3)
    So 31.05. 00:00 Libá - Nový Kostel 2:1 (1:0)
    So 31.05. 00:00 Hvězda Cheb B - 1.FC Krásná 11:1 (6:0)
    So 31.05. 00:00 Drmoul - Strunal Luby 5:1 (2:0)
    So 31.05. 00:00 Tři Sekery - Vojtanov 3:2 (3:1)
    So 31.05. 00:00 Hranice - J. Plesná 5:4 np (4:4)
    So 31.05. 00:00 Sokol Teplá - Lázně Kynžvart 1:4 (0:2)

    25.kolo

    So 07.06. 17:00 Sokol Teplá - Hrozňatov 5:1 (1:0)
    So 07.06. 17:00 Lázně Kynžvart - Hranice 7:0 (2:0)
    So 07.06. 17:00 Vojtanov - Drmoul 5:1 (2:0)
    So 07.06. 17:00 1.FC Krásná - Libá 8:2 (5:1)
    So 07.06. 17:00 Nový Kostel - Křižovatka 3:2 np (2:2)
    Ne 08.06. 14:00 J. Plesná - Tři Sekery 3:0 (1:0)
    Ne 08.06. 15:00 Strunal Luby - Hvězda Cheb B 0:3 (0:2)

    26.kolo

    So 14.06. 10:30 Křižovatka - 1.FC Krásná 9:1 (4:0)
    So 14.06. 10:30 Drmoul - J. Plesná 4:1 (0:1)
    So 14.06. 13:00 Tři Sekery - Lázně Kynžvart 3:2 (1:2)
    So 14.06. 14:00 Libá - Strunal Luby 2:6 (0:1)
    So 14.06. 14:00 Hvězda Cheb B - Vojtanov 1:4 (0:1)
    So 14.06. 17:00 Hranice - Sokol Teplá 3:1 (2:0)
    Ne 15.06. 10:30 Hrozňatov - Nový Kostel 7:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 2 1 5 110:29 59
    2. 26 17 3 0 6 95:49 57
    3. 26 17 1 2 6 102:58 55
    4. 26 14 4 2 5 74:40 53
    5. 26 14 1 3 8 77:60 47
    6. 26 14 0 4 8 87:64 46
    7. 26 13 1 0 12 82:69 41
    8. 26 12 1 1 12 75:62 39
    9. 26 10 1 2 12 48:69 35
    10. 26 10 1 2 13 60:64 34
    11. 26 8 0 3 15 55:73 27
    12. 26 7 2 0 17 47:96 25
    13. 26 3 4 0 19 32:99 17
    14. 26 3 0 1 22 37:149 10