Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 7240
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16648
    Týden:
    29
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:30 Slatinice - Náměšť n. H. 5:1 (1:0)
    So 10.08. 16:30 TJ Štěpánov - Hlubočky 4:3
    So 10.08. 16:30 Lipník n. B. - Opatovice 1:0 (0:0)
    Ne 11.08. 15:00 Hranice B - Beňov 1:5 (1:3)
    Ne 11.08. 16:30 Čechovice - Dub n.Moravou 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 17.08. 16:30 Náměšť n. H. - Klenovice 1:1 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Dub n.Moravou - Hranice B 0:2 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Bělotín - Čechovice 2:1 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Hlubočky - Lipník n. B. 3:2 (3:1)
    So 17.08. 16:30 Slatinice - TJ Štěpánov 1:3

    3.kolo

    So 24.08. 16:30 TJ Štěpánov - Náměšť n. H. 2:1 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Lipník n. B. - Slatinice 2:4 (2:2)
    So 24.08. 16:30 Klenovice - Beňov 3:1 (1:1)
    Ne 25.08. 15:00 Hranice B - Bělotín 1:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Čechovice - Opatovice 2:4 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Náměšť n. H. - Beňov 7:3 (5:2)
    So 31.08. 16:30 Dub n.Moravou - Klenovice 0:2 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Hlubočky - Čechovice 1:5
    So 31.08. 16:30 TJ Štěpánov - Lipník n. B. 3:0
    Ne 01.09. 10:00 Opatovice - Hranice B 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 16:30 Lipník n. B. - Náměšť n. H. 3:1 (0:0)
    So 07.09. 16:30 Klenovice - Bělotín 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 15:00 Hranice B - Hlubočky 7:2 (4:1)
    Ne 08.09. 16:30 Čechovice - Slatinice 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Beňov - Dub n.Moravou 0:3 (0:3)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Náměšť n. H. - Dub n.Moravou 2:4 (1:2)
    So 14.09. 16:00 Bělotín - Beňov 5: 2
    So 14.09. 16:00 Slatinice - Hranice B 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 TJ Štěpánov - Čechovice odloženo
    Ne 15.09. 10:00 Opatovice - Klenovice odloženo

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Klenovice - Hlubočky 2:1 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Dub n.Moravou - Bělotín 1:1
    Ne 22.09. 15:00 Hranice B - TJ Štěpánov 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 16:00 Čechovice - Lipník n. B. 3:1 (2:1)
    Ne 22.09. 16:00 Beňov - Opatovice 4:2 (2:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Náměšť n. H. - Bělotín 0:1 (1:5)
    So 28.09. 16:00 Hlubočky - Beňov 4:2 (3:1)
    So 28.09. 16:00 Slatinice - Klenovice 2:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Lipník n. B. - Hranice B 1:4 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Opatovice - Dub n.Moravou 3:1 (1:1)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Klenovice - TJ Štěpánov 0:3 (0:1)
    So 05.10. 15:30 Dub n.Moravou - Hlubočky 1:2 (0:1)
    So 05.10. 15:30 Bělotín - Opatovice 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:30 Čechovice - Náměšť n. H. 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:30 Beňov - Slatinice 5:3 (2:2)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Náměšť n. H. - Opatovice 2:3 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Hlubočky - Bělotín 0:3
    So 12.10. 15:00 Slatinice - Dub n.Moravou 2:1
    So 12.10. 15:00 TJ Štěpánov - Beňov 1:3 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Lipník n. B. - Klenovice 0:2 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Čechovice - Hranice B 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Dub n.Moravou - TJ Štěpánov 1:0 (0:0)
    So 19.10. 15:00 Bělotín - Slatinice 3:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Opatovice - Hlubočky 5:0 (4:0)
    Ne 20.10. 15:00 Hranice B - Náměšť n. H. 4:5 (3:3)
    Ne 20.10. 15:00 Beňov - Lipník n. B. 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Náměšť n. H. - Hlubočky 1:5 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Slatinice - Opatovice 0:4 (0:1)
    So 26.10. 14:30 TJ Štěpánov - Bělotín 2:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Lipník n. B. - Dub n.Moravou 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Čechovice - Klenovice 0:2 (0:1)

    13.kolo

    So 02.11. 13:30 Klenovice - Hranice B 8:0 (3:0)
    So 02.11. 13:30 Bělotín - Lipník n. B. 0:1 (0:0)
    So 02.11. 13:30 Hlubočky - Slatinice 2:5
    Ne 03.11. 10:00 Opatovice - TJ Štěpánov 2:2 (1:2)
    Ne 03.11. 13:30 Beňov - Čechovice 5:1 (2:1)

    14.kolo

    So 09.11. 13:30 Náměšť n. H. - Slatinice 2:0 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Hlubočky - TJ Štěpánov 3:1 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Dub n.Moravou - Čechovice 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 13:30 Opatovice - Lipník n. B. 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 13:30 Beňov - Hranice B 3:1 (1:1)

    15.kolo

    So 16.11. 13:00 Klenovice - Náměšť n. H. 4:1 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Lipník n. B. - Hlubočky 4:0 (1:0)
    So 16.11. 13:00 TJ Štěpánov - Slatinice 4:0
    Ne 17.11. 13:00 Hranice B - Dub n.Moravou 6:0 (3:0)
    Ne 17.11. 13:00 Čechovice - Bělotín 1:0

    16.kolo

    So 05.04. 15:30 Slatinice - Lipník n. B. 0:2 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Bělotín - Hranice B 3:4 (1:3)
    Ne 06.04. 10:00 Opatovice - Čechovice 2:0 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Náměšť n. H. - TJ Štěpánov 2:0 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Beňov - Klenovice 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 12.04. 16:00 Klenovice - Dub n.Moravou 2:1 (1:0)
    So 12.04. 16:00 Lipník n. B. - TJ Štěpánov 4:0 (2:0)
    Ne 13.04. 15:00 Hranice B - Opatovice 0:4 (0:1)
    Ne 13.04. 16:00 Beňov - Náměšť n. H. 1:6 (1:3)
    Ne 13.04. 16:00 Čechovice - Hlubočky 2:1 (0:0)

    18.kolo

    So 19.04. 16:00 Náměšť n. H. - Lipník n. B. 2:1 (0:1)
    So 19.04. 16:00 Slatinice - Čechovice 2:0
    So 19.04. 16:00 Hlubočky - Hranice B 3:1 (2:0)
    So 19.04. 16:00 Bělotín - Klenovice 0:3 (0:2)
    So 19.04. 16:00 Dub n.Moravou - Beňov 2:1 (0:0)

    19.kolo

    So 26.04. 16:00 Dub n.Moravou - Náměšť n. H. 1:1 (1:1)
    So 26.04. 16:00 Klenovice - Opatovice 1:0 (1:0)
    Ne 27.04. 15:00 Hranice B - Slatinice 2:1 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Beňov - Bělotín 2:3 (2:2)
    Ne 27.04. 16:00 Čechovice - TJ Štěpánov 2:1 (1:1)

    20.kolo

    So 03.05. 16:30 Lipník n. B. - Čechovice 3:1 (2:1)
    So 03.05. 16:30 TJ Štěpánov - Hranice B 1:1 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Hlubočky - Klenovice 3:4 (1:2)
    Ne 04.05. 10:00 Opatovice - Beňov 4:2 (2:2)
    Ne 04.05. 16:30 Bělotín - Dub n.Moravou 2:2 (1:0)

    21.kolo

    So 10.05. 16:30 Bělotín - Náměšť n. H. 5:1 (2:1)
    So 10.05. 16:30 Dub n.Moravou - Opatovice 1:0 (0:0)
    So 10.05. 16:30 Klenovice - Slatinice 3:2 (2:1)
    Ne 11.05. 15:00 Hranice B - Lipník n. B. 1:1 (1:1)
    Ne 11.05. 16:30 Beňov - Hlubočky 6:2

    22.kolo

    So 17.05. 16:30 TJ Štěpánov - Klenovice 1:3 (1:1)
    So 17.05. 16:30 Slatinice - Beňov 1:1 (1:1)
    So 17.05. 16:30 Hlubočky - Dub n.Moravou 2:2 (2:2)
    Ne 18.05. 10:00 Opatovice - Bělotín 3:6 (1:3)
    Ne 18.05. 16:30 Náměšť n. H. - Čechovice 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 24.05. 16:30 Bělotín - Hlubočky 7:1 (2:1)
    So 24.05. 16:30 Dub n.Moravou - Slatinice 4:3 (2:2)
    So 24.05. 16:30 Klenovice - Lipník n. B. 5:0 (2:0)
    Ne 25.05. 10:00 Opatovice - Náměšť n. H. 9:4 (6:4)
    Ne 25.05. 15:00 Hranice B - Čechovice 1:1 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Beňov - TJ Štěpánov 3:1

    24.kolo

    So 31.05. 16:30 Náměšť n. H. - Hranice B 6:1 (4:1)
    So 31.05. 16:30 Lipník n. B. - Beňov 1:0 (1:0)
    So 31.05. 16:30 TJ Štěpánov - Dub n.Moravou 3:1 (2:0)
    So 31.05. 16:30 Slatinice - Bělotín 1:3 (0:1)
    So 31.05. 16:30 Hlubočky - Opatovice 2:3

    25.kolo

    So 07.06. 16:30 Hlubočky - Náměšť n. H. 1:4
    So 07.06. 16:30 Bělotín - TJ Štěpánov 6:1 (3:0)
    So 07.06. 16:30 Dub n.Moravou - Lipník n. B. 3:2 (1:1)
    So 07.06. 16:30 Klenovice - Čechovice 2:1 (1:0)
    Ne 08.06. 10:00 Opatovice - Slatinice 3:3 (3:1)

    26.kolo

    13.06. 17:30 Hranice B - Klenovice 4:4 (2:1)
    So 14.06. 14:00 Lipník n. B. - Bělotín 0:2 (0:0)
    So 14.06. 16:30 TJ Štěpánov - Opatovice 0:0 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Slatinice - Hlubočky 2:1
    Ne 15.06. 16:30 Čechovice - Beňov 3:0
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 2 3 57:27 53
    2. 22 13 4 5 61:35 43
    3. 22 12 2 8 54:31 38
    4. 22 9 3 10 54:55 30
    5. 22 9 3 10 38:41 30
    6. 22 9 2 11 30:35 29
    7. 22 9 2 11 33:38 29
    8. 22 9 1 12 50:55 28
    9. 22 8 4 10 32:39 28
    10. 22 8 4 10 43:57 28
    11. 22 8 2 12 40:48 26
    12. 22 6 1 15 42:73 19