Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. září 2017
svátek má Andrea.
Hlavní menu
  • ID: 7165
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Louny  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14281
    Týden:
    44
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:30 Žatec C - Havran Kryry B 1:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Cítoliby - FC Dubany 5:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Lenešice - Blažim 4:3 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Peruc - Vrbno n. Lesy 4:1 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Louny B - SK Slavětín 5:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 TJ Blatno - TJ Žíželice 3:3 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Dobroměřice B - Kozly 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:30 TJ Žíželice - Louny B 2:3 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Vrbno n. Lesy - Lenešice 1:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Blažim - Žatec C 1:6 (1:3)
    So 24.08. 17:00 FC Dubany - Dobroměřice B 0:5 (0:1)
    So 24.08. 17:00 SK Slavětín - Cítoliby 3:4 (1:4)
    So 24.08. 17:00 Kozly - Peruc 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 10:30 Havran Kryry B - TJ Blatno 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:30 Žatec C - Vrbno n. Lesy 4:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Lenešice - Kozly 0:5 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Cítoliby - TJ Žíželice 4:0 (3:0)
    So 31.08. 17:00 FC Dubany - SK Slavětín 2:9 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Louny B - Havran Kryry B 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 TJ Blatno - Blažim 2:2 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Dobroměřice B - Peruc 2:2 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:30 TJ Žíželice - FC Dubany 2:2 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Blažim - Louny B 1:3 (0:1)
    So 07.09. 17:00 SK Slavětín - Dobroměřice B 4:4 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Peruc - Lenešice 2:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Vrbno n. Lesy - TJ Blatno 4:3 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Kozly - Žatec C 5:4 (5:1)
    Ne 08.09. 10:30 Havran Kryry B - Cítoliby 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 10:30 Žatec C - Peruc 0:1 (0:0)
    So 14.09. 17:00 SK Slavětín - TJ Žíželice 2:0 (0:0)
    So 14.09. 17:00 FC Dubany - Havran Kryry B 6:2 (3:1)
    So 14.09. 17:00 Cítoliby - Blažim 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 TJ Blatno - Kozly 1:3 (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Dobroměřice B - Lenešice 5:3 (2:2)
    Ne 15.09. 17:00 Louny B - Vrbno n. Lesy 3:1 (2:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:30 TJ Žíželice - Dobroměřice B 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Lenešice - Žatec C 3:3 (2:2)
    So 21.09. 16:30 Peruc - TJ Blatno 0:3 (0:2)
    So 21.09. 16:30 Kozly - Louny B 2:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Blažim - FC Dubany 3:5 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Vrbno n. Lesy - Cítoliby 1:1 (1:1)
    Ne 22.09. 10:30 Havran Kryry B - SK Slavětín 1:4 (0:3)

    8.kolo

    So 28.09. 10:30 TJ Žíželice - Havran Kryry B 7:2 (5:0)
    So 28.09. 16:30 SK Slavětín - Blažim 2:2 (2:2)
    So 28.09. 16:30 FC Dubany - Vrbno n. Lesy 2:1 (2:1)
    So 28.09. 16:30 Cítoliby - Kozly 2:2 (2:0)
    Ne 29.09. 16:30 Dobroměřice B - Žatec C 3:1 (2:1)
    Ne 29.09. 16:30 TJ Blatno - Lenešice 4:3 (1:1)
    Ne 29.09. 16:30 Louny B - Peruc 3:1 (1:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:30 Žatec C - TJ Blatno 0:3 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Lenešice - Louny B 1:11 (0:5)
    So 05.10. 16:00 Peruc - Cítoliby 1:4 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Kozly - FC Dubany 9:1 (5:0)
    So 05.10. 16:00 Vrbno n. Lesy - SK Slavětín 3:2 (2:2)
    So 05.10. 16:00 Blažim - TJ Žíželice 2:3 (2:3)
    Ne 06.10. 10:30 Havran Kryry B - Dobroměřice B 2:6 (1:4)

    10.kolo

    So 12.10. 10:30 TJ Žíželice - Vrbno n. Lesy 2:2 (2:0)
    So 12.10. 16:00 SK Slavětín - Kozly 2:7 (1:3)
    So 12.10. 16:00 FC Dubany - Peruc 5:0 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Cítoliby - Lenešice 4:3 (0:0)
    Ne 13.10. 10:30 Havran Kryry B - Blažim 3:2 (1:0)
    Ne 13.10. 16:00 Louny B - Žatec C 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 16:00 Dobroměřice B - TJ Blatno 2:1 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Žatec C - Cítoliby 4:3 (1:2)
    So 19.10. 15:30 Peruc - SK Slavětín 0:3 (0:3)
    So 19.10. 15:30 Kozly - TJ Žíželice 6:2 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Vrbno n. Lesy - Havran Kryry B 4:2 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Blažim - Dobroměřice B 6:7 (1:5)
    So 19.10. 15:30 Lenešice - FC Dubany 5:2 (3:1)
    Ne 20.10. 15:30 TJ Blatno - Louny B 3:2 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:30 TJ Žíželice - Peruc 4:1 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Cítoliby - TJ Blatno 0:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 FC Dubany - Žatec C 2:5 (2:3)
    So 26.10. 14:30 SK Slavětín - Lenešice 5:3 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Blažim - Vrbno n. Lesy 7:1 (3:1)
    Ne 27.10. 10:30 Havran Kryry B - Kozly 1:8 (1:3)
    Ne 27.10. 14:30 Dobroměřice B - Louny B 3:4 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Žatec C - SK Slavětín 0:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Vrbno n. Lesy - Dobroměřice B 1:6 (1:4)
    So 02.11. 14:00 Kozly - Blažim 6:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Peruc - Havran Kryry B 3:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Lenešice - TJ Žíželice 6:2 (5:1)
    Ne 03.11. 14:00 TJ Blatno - FC Dubany 12:2 (6:0)
    Ne 03.11. 14:00 Louny B - Cítoliby 7:0 (1:0)

    1.kolo

    So 09.11. 10:30 TJ Žíželice - Žatec C 1:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Blažim - Peruc 4:2 (1:1)
    So 09.11. 14:00 SK Slavětín - TJ Blatno 1:4 (1:2)
    So 09.11. 14:00 FC Dubany - Louny B 0:5 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Cítoliby - Dobroměřice B 1:2 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Vrbno n. Lesy - Kozly 2:2 (0:1)
    Ne 10.11. 10:30 Havran Kryry B - Lenešice 2:6 (1:2)

    16.kolo

    So 22.03. 10:30 Žatec C - Blažim 3:6 (2:4)
    So 22.03. 15:00 Lenešice - Vrbno n. Lesy 1:3 (0:2)
    So 22.03. 15:00 Dobroměřice B - FC Dubany 7:1 (4:0)
    So 22.03. 15:00 Cítoliby - SK Slavětín 1:2 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Peruc - Kozly 0:1 (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 TJ Blatno - Havran Kryry B 5:1 (2:0)
    Ne 23.03. 15:00 Louny B - TJ Žíželice 1:3 (0:1)

    17.kolo

    So 29.03. 15:00 Blažim - TJ Blatno 1:1 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Vrbno n. Lesy - Žatec C 1:2 (0:1)
    So 29.03. 15:00 Kozly - Lenešice 2:2 (1:1)
    So 29.03. 15:00 Peruc - Dobroměřice B 1:1 (0:1)
    So 29.03. 15:00 TJ Žíželice - Cítoliby 1:4 (1:1)
    So 29.03. 15:00 SK Slavětín - FC Dubany 6:0 (2:0)
    Ne 30.03. 10:30 Havran Kryry B - Louny B 0:3 (0:1)

    18.kolo

    So 05.04. 10:30 Žatec C - Kozly 2:3 (0:3)
    So 05.04. 16:30 Cítoliby - Havran Kryry B 4:0 (2:0)
    So 05.04. 16:30 FC Dubany - TJ Žíželice 1:2 (1:1)
    So 05.04. 16:30 Lenešice - Peruc 3:2 (2:0)
    Ne 06.04. 16:30 Louny B - Blažim 5:0 (2:0)
    Ne 06.04. 16:30 Dobroměřice B - SK Slavětín 11:1 (2:0)
    Ne 06.04. 16:30 TJ Blatno - Vrbno n. Lesy 7:2 (3:1)

    19.kolo

    So 12.04. 16:30 Kozly - TJ Blatno 2:3 (2:1)
    So 12.04. 16:30 Peruc - Žatec C 1:1 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Lenešice - Dobroměřice B 1:3 (1:2)
    So 12.04. 16:30 TJ Žíželice - SK Slavětín 3:2 (2:2)
    So 12.04. 16:30 Vrbno n. Lesy - Louny B 0:7 (0:3)
    So 12.04. 16:30 Blažim - Cítoliby 1:0 (1:0)
    Ne 13.04. 10:30 Havran Kryry B - FC Dubany 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 19.04. 10:30 Žatec C - Lenešice 4:5 (3:3)
    So 19.04. 17:00 SK Slavětín - Havran Kryry B 10:0 (6:0)
    So 19.04. 17:00 FC Dubany - Blažim 1:5 (1:3)
    So 19.04. 17:00 Cítoliby - Vrbno n. Lesy 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Dobroměřice B - TJ Žíželice 3:1 (1:1)
    Ne 20.04. 17:00 TJ Blatno - Peruc 3:1 (2:0)
    Ne 20.04. 17:00 Louny B - Kozly 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 26.04. 10:30 Žatec C - Dobroměřice B 2:4 (1:1)
    So 26.04. 17:00 Blažim - SK Slavětín 6:1 (2:0)
    So 26.04. 17:00 Vrbno n. Lesy - FC Dubany 2:1 (2:0)
    So 26.04. 17:00 Kozly - Cítoliby 10:0 (3:0)
    So 26.04. 17:00 Lenešice - TJ Blatno 0:5 (0:3)
    So 26.04. 17:00 Peruc - Louny B 3:5 (1:3)
    Ne 27.04. 10:30 Havran Kryry B - TJ Žíželice 0:7 (0:3)

    22.kolo

    So 03.05. 17:00 FC Dubany - Kozly 0:10 (0:5)
    So 03.05. 17:00 SK Slavětín - Vrbno n. Lesy 2:2 (0:0)
    So 03.05. 17:00 TJ Žíželice - Blažim 3:4 (2:0)
    Ne 04.05. 10:30 Cítoliby - Peruc 2:0 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Louny B - Lenešice 9:1 (3:1)
    Ne 04.05. 17:00 Dobroměřice B - Havran Kryry B 6:2 (5:1)
    Ne 04.05. 17:00 TJ Blatno - Žatec C 3:2 (1:1)

    23.kolo

    So 10.05. 10:30 Žatec C - Louny B 0:9 (0:2)
    So 10.05. 17:00 Kozly - SK Slavětín 6:0 (2:0)
    So 10.05. 17:00 Peruc - FC Dubany 7:2 (4:0)
    So 10.05. 17:00 Lenešice - Cítoliby 3:0 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Vrbno n. Lesy - TJ Žíželice 5:1 (0:1)
    So 10.05. 17:00 Blažim - Havran Kryry B 9:0 (4:0)
    Ne 11.05. 17:00 TJ Blatno - Dobroměřice B 4:1 (3:0)

    24.kolo

    So 17.05. 17:00 SK Slavětín - Peruc 5:1 (3:0)
    So 17.05. 17:00 TJ Žíželice - Kozly 0:3 (0:2)
    So 17.05. 17:00 Louny B - TJ Blatno 5:0 (1:0)
    So 17.05. 17:00 FC Dubany - Lenešice 4:2 (2:1)
    Ne 18.05. 10:30 Havran Kryry B - Vrbno n. Lesy 2:4 (2:1)
    St 11.06. 18:00 Dobroměřice B - Blažim 7:1 (1:1)
    Čt 12.06. 17:30 Cítoliby - Žatec C 5:2 (3:1)

    25.kolo

    So 24.05. 10:30 Žatec C - FC Dubany 3:1 (1:0)
    So 24.05. 17:00 Lenešice - SK Slavětín 2:4 (1:2)
    So 24.05. 17:00 Kozly - Havran Kryry B 3:0k
    So 24.05. 17:00 Vrbno n. Lesy - Blažim 2:2 (2:2)
    Ne 25.05. 17:00 TJ Blatno - Cítoliby 2:3 (1:0)
    Ne 25.05. 17:00 Louny B - Dobroměřice B 4:2 (1:1)
    Út 27.05. 17:30 Peruc - TJ Žíželice 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 31.05. 13:00 Dobroměřice B - Vrbno n. Lesy 12:1 (7:1)
    So 31.05. 17:00 Blažim - Kozly 0:3 (0:1)
    So 31.05. 17:00 TJ Žíželice - Lenešice 1:0 (0:0)
    So 31.05. 17:00 SK Slavětín - Žatec C 1:3 (1:1)
    So 31.05. 17:00 FC Dubany - TJ Blatno 2:3 (1:2)
    Ne 01.06. 10:30 Havran Kryry B - Peruc 1:3 (0:0)
    Ne 01.06. 17:00 Cítoliby - Louny B 1:7 (1:1)

    14.kolo

    So 07.06. 10:30 Žatec C - TJ Žíželice 4:1 (1:1)
    So 07.06. 17:00 Peruc - Blažim 2:1 (1:1)
    So 07.06. 17:00 Lenešice - Havran Kryry B 3:0k
    So 07.06. 17:00 Louny B - FC Dubany 7:1 (2:1)
    So 07.06. 17:00 Kozly - Vrbno n. Lesy 7:3 (2:1)
    Ne 08.06. 17:00 TJ Blatno - SK Slavětín 3:0k
    Ne 08.06. 17:00 Dobroměřice B - Cítoliby 6:1 (2:0)

    15.kolo

    So 14.06. 10:30 Havran Kryry B - Žatec C 1:4 (0:2)
    So 14.06. 17:00 FC Dubany - Cítoliby 0:5 (0:2)
    So 14.06. 17:00 SK Slavětín - Louny B 1:5 (1:2)
    So 14.06. 17:00 TJ Žíželice - TJ Blatno 4:2 (1:2)
    So 14.06. 17:00 Blažim - Lenešice 5:1 (1:1)
    So 14.06. 17:00 Vrbno n. Lesy - Peruc 6:2 (2:1)
    So 14.06. 17:00 Kozly - Dobroměřice B 1:2 (0:2)
    Správce soutěže: Jiří Orság

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 0 3 122:28 69
    2. 26 20 3 3 111:32 63
    3. 26 18 3 5 111:50 57
    4. 26 17 3 6 85:47 54
    5. 26 12 3 11 58:61 39
    6. 26 11 3 12 75:78 36
    7. 26 10 3 13 63:67 33
    8. 26 9 6 11 54:85 33
    9. 26 10 3 13 58:67 33
    10. 26 9 5 12 75:74 32
    11. 26 8 3 15 42:65 27
    12. 26 8 3 15 63:91 27
    13. 26 5 1 20 43:125 16
    14. 26 2 1 23 27:117 7