Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 7162
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9653
    Týden:
    43
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:30 Litvínov - Roudnice 15:4
    Čt 29.08. 17:00 Mostecký FK - Ústí n/L 25:8
    Út 03.09. 17:00 Souš - Litoměřice 6:21
    Čt 12.09. 17:00 Louny - Junior Teplice 9:40
    St 18.09. 17:00 Chomutov - Blšany 20:5

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Roudnice - Chomutov 14:13
    So 31.08. 10:15 Litoměřice - Louny 10:20
    So 31.08. 10:30 Junior Děčín - Litvínov 5:13
    Ne 01.09. 10:30 Blšany - Souš 8:13
    Čt 05.09. 17:00 Junior Teplice - Mostecký FK 16:8

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Louny - Blšany 28:5
    So 07.09. 10:30 Souš - Roudnice 6:22
    Ne 08.09. 10:00 Ústí n/L - Junior Teplice 17:25
    Ne 08.09. 10:30 Chomutov - Junior Děčín 15:14 np
    Ne 08.09. 10:30 Mostecký FK - Litoměřice 21:9

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Louny - Junior Děčín 11:18
    So 21.09. 10:30 Souš - Litvínov 2:23
    Ne 22.09. 10:00 Ústí n/L - Blšany 56:5
    Ne 22.09. 10:30 Mostecký FK - Roudnice 21:6
    Ne 22.09. 10:30 Junior Teplice - Litoměřice 33:2

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Roudnice - Louny 14:10
    So 14.09. 14:00 Litvínov - Chomutov 25:6
    Ne 15.09. 10:15 Litoměřice - Ústí n/L 13:23
    Po 23.09. 17:00 Junior Děčín - Souš 17:11
    Čt 26.09. 16:30 Blšany - Mostecký FK 0:18

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Roudnice - Ústí n/L 14:17
    So 28.09. 10:30 Junior Děčín - Mostecký FK 13:20
    So 28.09. 14:00 Litvínov - Louny 28:7
    Ne 29.09. 10:30 Blšany - Junior Teplice 3:16
    Ne 29.09. 10:30 Chomutov - Souš 24:3

    7.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Louny - Chomutov 13:17
    Ne 06.10. 10:00 Ústí n/L - Junior Děčín 11:13
    Ne 06.10. 10:15 Litoměřice - Blšany 5:3
    Ne 06.10. 10:30 Mostecký FK - Litvínov 3:9
    Ne 06.10. 10:30 Junior Teplice - Roudnice 36:5

    8.kolo

    So 12.10. 10:30 Junior Děčín - Junior Teplice 9:13
    So 12.10. 10:30 Souš - Louny 5:17
    So 12.10. 13:00 Roudnice - Litoměřice 6:12
    So 12.10. 14:00 Litvínov - Ústí n/L 44:8
    Ne 13.10. 10:30 Chomutov - Mostecký FK 7:30

    9.kolo

    So 19.10. 10:30 Blšany - Roudnice 6:44
    Ne 20.10. 10:15 Litoměřice - Junior Děčín 10:14
    Ne 20.10. 10:30 Mostecký FK - Souš 29:3
    Ne 20.10. 10:30 Junior Teplice - Litvínov 7:10
    Ne 20.10. 14:00 Ústí n/L - Chomutov 15:9

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 Roudnice - Junior Děčín 7:16
    Ne 03.11. 10:15 Litoměřice - Chomutov 12:8
    Ne 03.11. 10:30 Junior Teplice - Souš 27:5
    Ne 03.11. 10:30 Blšany - Litvínov 2:38
    Ne 03.11. 14:00 Ústí n/L - Louny 29:12

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Louny - Mostecký FK 7:16
    So 26.10. 10:30 Junior Děčín - Blšany 51:2
    So 26.10. 10:30 Souš - Ústí n/L 8:23
    So 26.10. 13:30 Litvínov - Litoměřice 15:5
    Ne 10.11. 14:30 Chomutov - Junior Teplice 11:25
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 10 0 0 0 220:49 30
    2. 10 9 0 0 1 238:79 27
    3. 10 8 0 0 2 191:78 24
    4. 10 6 0 1 3 170:112 19
    5. 10 6 0 0 4 207:168 18
    6. 10 4 0 0 6 136:152 12
    7. 10 4 0 0 6 99:149 12
    8. 10 3 1 0 6 129:156 11
    9. 10 3 0 0 7 134:182 9
    10. 10 1 0 0 9 62:211 3
    11. 10 0 0 0 10 39:289 0