Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 7160
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4769
    Týden:
    10
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 16:30 Tvorovice - Brodek u PV B 5:1 (3:0)
    So 24.08. 16:30 Kladky - Protivanov B 4:0 (2:0)
    So 24.08. 16:30 Otaslavice B - Čechy p.K. 0:6 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Želeč - East Fife 4:0 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 HC Sapporo - Biskupice 3:0k (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Protivanov B - Otaslavice B 5:2 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Přemyslovice B - Tvorovice 3:5 (3:2)
    Ne 01.09. 16:30 Biskupice - Brodek u PV B 3:4 (2:2)
    Ne 01.09. 16:30 East Fife - HC Sapporo 6:2 (3:1)
    Ne 01.09. 16:30 Čechy p.K. - Želeč 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 07.09. 16:30 Tvorovice - Biskupice 3:4 (1:3)
    So 07.09. 16:30 Brodek u PV B - East Fife 4:2 (4:1)
    Ne 08.09. 16:30 Kladky - Přemyslovice B 8:0 (6:0)
    Ne 08.09. 16:30 Protivanov B - Želeč 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:30 Čechy p.K. - HC Sapporo 0:6 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Protivanov B - HC Sapporo 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Kladky - Otaslavice B 9:0 (6:0)
    Ne 15.09. 16:00 Přemyslovice B - Biskupice 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 East Fife - Tvorovice 7:2 (3:2)
    Ne 15.09. 16:00 Brodek u PV B - Čechy p.K. 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Otaslavice B - Přemyslovice B 4:2 (2:1)
    So 21.09. 16:00 Tvorovice - Čechy p.K. 7:5 (3:3)
    Ne 22.09. 16:00 Biskupice - East Fife 5:2 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Želeč - Kladky 0:8 (0:6)
    Ne 22.09. 16:00 Brodek u PV B - Protivanov B 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Otaslavice B - Želeč 4:0 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Protivanov B - Tvorovice 3:0k (3:0)
    Ne 29.09. 16:00 Přemyslovice B - East Fife 0:3 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Čechy p.K. - Biskupice 6:0 (3:0)
    Ne 29.09. 16:00 Kladky - HC Sapporo 6:0 (6:0)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 HC Sapporo - Otaslavice B 0:0 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Brodek u PV B - Kladky 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:30 East Fife - Čechy p.K. 4:2 (3:1)
    Ne 06.10. 15:30 Želeč - Přemyslovice B 1:5 (1:3)
    Ne 06.10. 15:30 Biskupice - Protivanov B 1:3 (1:2)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Protivanov B - East Fife 5:3 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Otaslavice B - Brodek u PV B 2:2 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Želeč - HC Sapporo 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Přemyslovice B - Čechy p.K. 1:2 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Kladky - Tvorovice 11:1 (5:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 HC Sapporo - Přemyslovice B 6:1 (5:0)
    So 19.10. 15:00 Tvorovice - Otaslavice B 3:2 (3:1)
    Ne 20.10. 15:00 Čechy p.K. - Protivanov B 6:2 (3:1)
    Ne 20.10. 15:00 Brodek u PV B - Želeč 5:3 (2:0)
    Ne 20.10. 15:00 Biskupice - Kladky 1:3 (0:2)

    2.kolo

    So 26.10. 14:30 Přemyslovice B - Brodek u PV B 1:3 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Tvorovice - HC Sapporo 3:2 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Biskupice - Želeč 6:2 (3:1)
    Ne 27.10. 14:30 East Fife - Otaslavice B 7:4 (4:2)
    Ne 27.10. 14:30 Kladky - Čechy p.K. 0:1 (0:1)

    1.kolo

    So 02.11. 13:30 Protivanov B - Přemyslovice B 7:0 (4:0)
    So 02.11. 13:30 Otaslavice B - Biskupice 1:2 (0:0)
    So 02.11. 13:30 HC Sapporo - Brodek u PV B 1:1 (0:0)
    Ne 03.11. 13:30 Kladky - East Fife 2:1 (1:1)
    Ne 03.11. 13:30 Želeč - Tvorovice 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 05.04. 15:30 Tvorovice - Želeč 7:1 (4:0)
    So 05.04. 15:30 Brodek u PV B - HC Sapporo 1:1 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Přemyslovice B - Protivanov B 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 East Fife - Kladky 2:4 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Biskupice - Otaslavice B 6:2 (1:0)

    13.kolo

    So 12.04. 16:00 HC Sapporo - Tvorovice 3:2 (1:0)
    So 12.04. 16:00 Otaslavice B - East Fife 2:2 (0:2)
    Ne 13.04. 16:00 Brodek u PV B - Přemyslovice B 6:0 (2:0)
    Ne 13.04. 16:00 Želeč - Biskupice 0:4 (0:2)
    Ne 13.04. 16:00 Čechy p.K. - Kladky 3:5 (0:0)

    14.kolo

    So 19.04. 16:00 Protivanov B - Kladky 3:2 (2:2)
    So 19.04. 16:00 Brodek u PV B - Tvorovice 6:1 (3:0)
    Ne 20.04. 16:00 Čechy p.K. - Otaslavice B 5:0 (4:0)
    Ne 20.04. 16:00 East Fife - Želeč 7:4 (4:2)
    Ne 20.04. 16:00 Biskupice - HC Sapporo 2:3 (0:1)

    15.kolo

    So 26.04. 16:00 Tvorovice - Přemyslovice B 3:1 (1:1)
    So 26.04. 16:00 Brodek u PV B - Biskupice 2:2 (1:1)
    So 26.04. 16:00 HC Sapporo - East Fife 2:2 (1:1)
    So 26.04. 16:00 Otaslavice B - Protivanov B 1:6 (1:3)
    Ne 27.04. 16:00 Želeč - Čechy p.K. 2:3 (1:1)

    16.kolo

    So 03.05. 16:30 Želeč - Protivanov B 0:5 (0:2)
    So 03.05. 16:30 HC Sapporo - Čechy p.K. 1:5 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Přemyslovice B - Kladky 4:5 (1:3)
    Ne 04.05. 16:30 East Fife - Brodek u PV B 3:5 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Biskupice - Tvorovice 6:1 (3:0)

    17.kolo

    So 10.05. 16:30 Tvorovice - East Fife 2:6 (2:3)
    So 10.05. 16:30 HC Sapporo - Protivanov B 0:2 (0:1)
    So 10.05. 16:30 Otaslavice B - Kladky 1:6 (1:4)
    Ne 11.05. 16:30 Biskupice - Přemyslovice B 9:1 (4:0)
    Ne 11.05. 16:30 Čechy p.K. - Brodek u PV B 5:2 (1:0)

    18.kolo

    So 17.05. 16:30 Přemyslovice B - Otaslavice B 8:4 (5:1)
    So 17.05. 16:30 Protivanov B - Brodek u PV B 6:2 (2:1)
    Ne 18.05. 16:30 Kladky - Želeč 7:0 (6:0)
    Ne 18.05. 16:30 Čechy p.K. - Tvorovice 9:2 (7:1)
    Ne 18.05. 16:30 East Fife - Biskupice 2:1 (0:0)

    19.kolo

    So 24.05. 16:30 Tvorovice - Protivanov B 3:1 (1:0)
    So 24.05. 16:30 HC Sapporo - Kladky 3:3 (3:1)
    Ne 25.05. 16:30 East Fife - Přemyslovice B 4:1 (2:0)
    Ne 25.05. 16:30 Biskupice - Čechy p.K. 0:1 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Želeč - Otaslavice B 4:1 (1:0)

    20.kolo

    So 31.05. 16:30 Přemyslovice B - Želeč 3:2 (1:1)
    So 31.05. 16:30 Otaslavice B - HC Sapporo 7:1 (5:1)
    So 31.05. 16:30 Protivanov B - Biskupice 4:1 (3:0)
    Ne 01.06. 16:30 Kladky - Brodek u PV B 4:2 (1:0)
    Ne 01.06. 16:30 Čechy p.K. - East Fife 4:1 (1:1)

    21.kolo

    So 07.06. 16:30 Tvorovice - Kladky 2:8 (2:5)
    So 07.06. 16:30 HC Sapporo - Želeč 2:0 (1:0)
    Ne 08.06. 16:30 Čechy p.K. - Přemyslovice B 5:0 (4:0)
    Ne 08.06. 16:30 East Fife - Protivanov B 3:5 (1:1)
    Ne 08.06. 16:30 Brodek u PV B - Otaslavice B 7:1 (4:1)

    22.kolo

    So 14.06. 16:30 Přemyslovice B - HC Sapporo 1:1 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Otaslavice B - Tvorovice 0:8 (0:2)
    So 14.06. 16:30 Protivanov B - Čechy p.K. 2:3 (1:2)
    Ne 15.06. 16:30 Želeč - Brodek u PV B 1:7 (0:3)
    Ne 15.06. 16:30 Kladky - Biskupice 8:1 (5:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 16 1 3 103:27 49
    2. 20 14 2 4 67:33 44
    3. 20 14 0 6 71:37 42
    4. 20 11 5 4 65:43 38
    5. 20 9 2 9 67:60 29
    6. 20 9 1 10 61:80 28
    7. 20 7 6 7 40:45 27
    8. 20 8 1 11 54:52 25
    9. 20 4 2 14 33:78 14
    10. 20 3 3 14 38:89 12
    11. 20 3 1 16 26:81 10