Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. ledna 2020
svátek má Doubravka.
Hlavní menu
  • ID: 7143
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
4341
Týden:
12
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Po 01.10. 20:30 Volksbank CZ - PSV Znojmo 4:2 (0:0)
Út 02.10. 21:00 Nike Factory - PSK Znojmo 9:1 (5:0)
Po 08.10. 20:30 Slza Znojmo - K-Produkt Znojmo 6:3 (2:2)
Út 09.10. 21:00 Sport bar Kruh - Kamikaze 2:8 (1:4)
Po 15.10. 20:30 FAN CLUB HC - Sokol Znojmo 22:1 (7:1)
Út 16.10. 21:00 Věznice ZN - Dřevotvar Znojmo 6:6 (4:2)

2.kolo

Po 22.10. 20:30 PSK Znojmo - Dřevotvar Znojmo 0:13 (0:8)
Út 23.10. 21:00 PSV Znojmo - Věznice ZN 4:2 (0:1)
Po 29.10. 20:30 Kamikaze - Volksbank CZ 10:5 (5:1)
Út 30.10. 21:00 K-Produkt Znojmo - Sport bar Kruh 2:4 (2:1)
Po 05.11. 20:30 Nike Factory - FAN CLUB HC 2:4 (1:2)
Út 06.11. 21:00 Sokol Znojmo - Slza Znojmo 6:14 (3:8)

3.kolo

Po 12.11. 20:30 FAN CLUB HC - PSK Znojmo 9:4 (3:1)
Út 13.11. 21:00 Slza Znojmo - Nike Factory 2:3 (1:2)
So 17.11. 16:00 Sport bar Kruh - Sokol Znojmo 15:2 (6:0)
So 17.11. 17:00 Volksbank CZ - K-Produkt Znojmo 4:2 (2:2)
So 17.11. 18:00 Věznice ZN - Kamikaze 6:8 (3:3)
Po 19.11. 20:30 Dřevotvar Znojmo - PSV Znojmo 4:5 (1:2)

4.kolo

Ne 18.11. 17:00 PSK Znojmo - PSV Znojmo 4:10 (1:6)
Ne 18.11. 18:00 Sokol Znojmo - Volksbank CZ 3:16 (1:7)
Ne 18.11. 19:00 Kamikaze - Dřevotvar Znojmo 3:14 (2:2)
Ne 18.11. 20:00 K-Produkt Znojmo - Věznice ZN 4:6 (2:2)
Út 20.11. 21:00 Nike Factory - Sport bar Kruh 2:8 (2:1)
Po 26.11. 20:30 FAN CLUB HC - Slza Znojmo 5:4 (3:3)

5.kolo

Ne 25.11. 11:00 Slza Znojmo - PSK Znojmo 9:2 (6:1)
Ne 25.11. 12:00 Sport bar Kruh - FAN CLUB HC 2:2 (0:1)
Ne 25.11. 13:00 Volksbank CZ - Nike Factory 2:11 (0:4)
Ne 25.11. 14:00 Věznice ZN - Sokol Znojmo 12:1 (8:1)
Ne 25.11. 15:00 Dřevotvar Znojmo - K-Produkt Znojmo 5:3 (3:1)
Ne 25.11. 16:00 PSV Znojmo - Kamikaze 8:3 (2:1)

6.kolo

Út 27.11. 21:00 PSK Znojmo - Kamikaze 4:9 (2:4)
Ne 02.12. 17:00 K-Produkt Znojmo - PSV Znojmo 5:10 (0:4)
Ne 02.12. 18:00 Sokol Znojmo - Dřevotvar Znojmo 2:7 (1:3)
Ne 02.12. 19:00 Nike Factory - Věznice ZN 11:5 (4:2)
Ne 02.12. 20:00 FAN CLUB HC - Volksbank CZ 6:5 (3:3)
Ne 02.12. 21:00 Slza Znojmo - Sport bar Kruh 3:7 (2:0)

7.kolo

Po 03.12. 20:30 Sport bar Kruh - PSK Znojmo 16:0 (7:0)
Ne 09.12. 17:00 Volksbank CZ - Slza Znojmo 3:7 (1:3)
Ne 09.12. 18:00 Věznice ZN - FAN CLUB HC 2:7 (2:4)
Ne 09.12. 19:00 Dřevotvar Znojmo - Nike Factory 4:6 (4:3)
Ne 09.12. 20:00 PSV Znojmo - Sokol Znojmo 12:3 (4:1)
Ne 09.12. 21:00 Kamikaze - K-Produkt Znojmo 5:5 (3:2)

8.kolo

Ne 07.01. 20:30 Sport bar Kruh - Volksbank CZ 2:3 (1:0)
Út 04.12. 21:00 PSK Znojmo - K-Produkt Znojmo 1:10 (0:5)
Po 10.12. 20:30 Sokol Znojmo - Kamikaze 1:11 (0:4)
Út 11.12. 21:00 Nike Factory - PSV Znojmo 3:3 (2:1)
Po 17.12. 20:30 FAN CLUB HC - Dřevotvar Znojmo 5:4 (4:2)
Út 18.12. 21:00 Slza Znojmo - Věznice ZN 13:2 (6:1)

9.kolo

So 22.12. 11:00 Volksbank CZ - PSK Znojmo 11:2 (0:4)
So 22.12. 12:00 Věznice ZN - Sport bar Kruh 2:4 (1:3)
So 22.12. 13:00 Dřevotvar Znojmo - Slza Znojmo 2:6 (1:2)
So 22.12. 14:00 PSV Znojmo - FAN CLUB HC 0:4 (0:3)
So 22.12. 15:00 Kamikaze - Nike Factory 4:5 (2:3)
So 22.12. 16:00 K-Produkt Znojmo - Sokol Znojmo 12:2 (7:2)

10.kolo

Ne 06.01. 12:00 PSK Znojmo - Sokol Znojmo 1:4 (1:2)
Ne 06.01. 13:00 Nike Factory - K-Produkt Znojmo 8:3 (3:2)
Ne 06.01. 14:00 FAN CLUB HC - Kamikaze 2:4 (1:2)
Ne 06.01. 15:00 Slza Znojmo - PSV Znojmo 2:6 (0:1)
Ne 06.01. 16:00 Sport bar Kruh - Dřevotvar Znojmo 5:4 (5:2)
Ne 06.01. 17:00 Volksbank CZ - Věznice ZN 2:8 (0:6)

11.kolo

Út 08.01. 21:00 Věznice ZN - PSK Znojmo 14:3 (4:1)
Po 14.01. 20:30 Dřevotvar Znojmo - Volksbank CZ 6:1 (4:0)
Út 15.01. 21:00 PSV Znojmo - Sport bar Kruh 4:4 (1:3)
Po 21.01. 20:30 K-Produkt Znojmo - FAN CLUB HC 1:1 (1:0)
Út 22.01. 21:00 Kamikaze - Slza Znojmo 0:13 (0:4)
Po 28.01. 20:30 Sokol Znojmo - Nike Factory 2:11 (0:7)

12.kolo

Ne 20.01. 17:00 PSK Znojmo - Nike Factory 2:15 (1:4)
Ne 20.01. 18:00 Sokol Znojmo - FAN CLUB HC 2:8 (0:5)
Ne 20.01. 19:00 K-Produkt Znojmo - Slza Znojmo 2:7 (0:2)
Ne 20.01. 20:00 Kamikaze - Sport bar Kruh 2:1 (1:0)
Ne 20.01. 21:00 PSV Znojmo - Volksbank CZ 9:6 (4:3)
Út 29.01. 21:00 Dřevotvar Znojmo - Věznice ZN 3:6 (1:2)

13.kolo

Ne 27.01. 17:00 Dřevotvar Znojmo - PSK Znojmo 8:1 (6:0)
Ne 27.01. 18:00 Věznice ZN - PSV Znojmo 2:9 (0:5)
Ne 27.01. 19:00 Volksbank CZ - Kamikaze 3:10 (0:4)
Ne 27.01. 20:00 Sport bar Kruh - K-Produkt Znojmo 6:8 (5:3)
Ne 27.01. 21:00 Slza Znojmo - Sokol Znojmo 12:3 (6:1)
Po 04.02. 20:30 FAN CLUB HC - Nike Factory 3:12 (2:5)

14.kolo

Ne 03.02. 12:00 Nike Factory - Slza Znojmo 8:3 (5:2)
Ne 03.02. 13:00 Sokol Znojmo - Sport bar Kruh 2:5 (0:2)
Ne 03.02. 14:00 K-Produkt Znojmo - Volksbank CZ 5:0 (K:)
Ne 03.02. 15:00 Kamikaze - Věznice ZN 6:10 (2:4)
Ne 03.02. 16:00 PSK Znojmo - FAN CLUB HC 2:16 (0:5)
Ne 03.02. 17:00 PSV Znojmo - Dřevotvar Znojmo 6:5 (3:1)

15.kolo

Út 05.02. 21:00 PSV Znojmo - PSK Znojmo 9:3 (4:1)
Po 11.02. 20:30 Dřevotvar Znojmo - Kamikaze 7:4 (3:2)
Út 12.02. 21:00 Věznice ZN - K-Produkt Znojmo 8:5 (3:1)
Po 18.02. 20:30 Volksbank CZ - Sokol Znojmo 5:1 (0:1)
Út 19.02. 21:00 Sport bar Kruh - Nike Factory 6:5 (5:3)
Po 25.02. 20:30 Slza Znojmo - FAN CLUB HC 1:5 (0:2)

16.kolo

Ne 10.02. 16:00 PSK Znojmo - Slza Znojmo 2:4 (0:1)
Ne 10.02. 17:00 FAN CLUB HC - Sport bar Kruh 3:4 (0:1)
Ne 10.02. 18:00 Nike Factory - Volksbank CZ 5:0 (K:)
Ne 10.02. 19:00 Sokol Znojmo - Věznice ZN 3:9 (0:4)
Ne 10.02. 20:00 K-Produkt Znojmo - Dřevotvar Znojmo 3:6 (1:2)
Ne 10.02. 21:00 Kamikaze - PSV Znojmo 8:2 (2:1)

17.kolo

So 16.02. 11:00 Kamikaze - PSK Znojmo 5:4 (3:3)
So 16.02. 12:00 PSV Znojmo - K-Produkt Znojmo 6:3 (4:0)
So 16.02. 13:00 Dřevotvar Znojmo - Sokol Znojmo 13:1 (5:0)
So 16.02. 14:00 Věznice ZN - Nike Factory 1:9 (0:4)
So 16.02. 15:00 Volksbank CZ - FAN CLUB HC 0:5 (K:)
So 16.02. 16:00 Sport bar Kruh - Slza Znojmo 3:1 (1:0)

18.kolo

Ne 17.02. 16:00 PSK Znojmo - Sport bar Kruh 4:14 (2:6)
Ne 17.02. 17:00 Slza Znojmo - Volksbank CZ 5:0 (K:)
Ne 17.02. 18:00 FAN CLUB HC - Věznice ZN 7:3 (4:3)
Ne 17.02. 19:00 Nike Factory - Dřevotvar Znojmo 4:4 (3:0)
Ne 17.02. 20:00 Sokol Znojmo - PSV Znojmo 2:9 (1:2)
Ne 17.02. 21:00 K-Produkt Znojmo - Kamikaze 4:3 (2:3)

19.kolo

Ne 24.02. 16:00 K-Produkt Znojmo - PSK Znojmo 10:4 (5:3)
Ne 24.02. 17:00 Kamikaze - Sokol Znojmo 4:1 (1:1)
Ne 24.02. 18:00 PSV Znojmo - Nike Factory 3:3 (2:0)
Ne 24.02. 19:00 Dřevotvar Znojmo - FAN CLUB HC 3:6 (0:2)
Ne 24.02. 20:00 Věznice ZN - Slza Znojmo 2:5 (1:2)
Ne 24.02. 21:00 Volksbank CZ - Sport bar Kruh 6:3 (3:1)

20.kolo

Út 26.02. 21:00 PSK Znojmo - Volksbank CZ 3:7 (3:3)
Ne 02.03. 17:00 Sport bar Kruh - Věznice ZN 6:5 (1:3)
Ne 02.03. 18:00 Slza Znojmo - Dřevotvar Znojmo 2:6 (0:3)
Ne 02.03. 19:00 FAN CLUB HC - PSV Znojmo 7:1 (3:0)
Ne 02.03. 20:00 Nike Factory - Kamikaze 3:3 (1:0)
Ne 02.03. 21:00 Sokol Znojmo - K-Produkt Znojmo 2:7 (1:5)

21.kolo

Ne 09.03. 16:00 K-Produkt Znojmo - Nike Factory 0:5 (k:)
Ne 09.03. 17:00 Dřevotvar Znojmo - Sport bar Kruh 2:4 (2:2)
Ne 09.03. 18:00 PSV Znojmo - Slza Znojmo 5:13 (2:5)
Ne 09.03. 19:00 Kamikaze - FAN CLUB HC 1:3 (0:3)
Ne 09.03. 20:00 Věznice ZN - Volksbank CZ 6:6 (2:2)
Ne 09.03. 21:00 Sokol Znojmo - PSK Znojmo 3:8 (1:4)

22.kolo

Po 03.03. 20:30 PSK Znojmo - Věznice ZN 5:5 (1:3)
Út 04.03. 21:00 Volksbank CZ - Dřevotvar Znojmo 2:3 (0:1)
Po 10.03. 20:30 Sport bar Kruh - PSV Znojmo 6:2 (0:1)
Út 11.03. 21:00 Slza Znojmo - Kamikaze 8:1 (1:1)
Po 17.03. 20:30 FAN CLUB HC - K-Produkt Znojmo 3:4 (1:2)
Út 18.03. 21:00 Nike Factory - Sokol Znojmo 11:7 (4:2)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 16 2 4 133:62 50
2. 22 15 4 3 151:70 49
3. 22 15 2 5 127:72 47
4. 22 14 0 8 140:76 42
5. 22 13 3 6 125:96 42
6. 22 11 2 9 129:81 35
7. 22 11 2 9 112:111 35
8. 22 8 3 11 122:127 27
9. 22 8 2 12 101:102 26
10. 22 8 1 13 91:114 25
11. 22 1 1 20 60:210 4
12. 22 1 0 21 54:224 3