Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 7068
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
5020
Týden:
25
Dnes:
7
On-line:
1

1.kolo

Ne 24.10. 00:00 Antolin Boh. Liber - TTNF Liberec 3:15 (1:3)
Ne 24.10. 00:00 Greens Liberec B - Prašivky Liberec C 1:5 (0:1)
Ne 24.10. 00:00 Prašivky Liberec B - Nord Servis 5:1 (1:1)
Ne 24.10. 00:00 Gazely - Al Chajda Liberec 8:4 (2:4)
Ne 24.10. 00:00 RKC Liberec - Volf Riders 9:4 (4:2)

2.kolo

So 30.10. 00:00 TTNF Liberec - Volf Riders 4:5 (3:1)
So 30.10. 00:00 Al Chajda Liberec - RKC Liberec 4:7 (2:2)
So 30.10. 00:00 Nord Servis - Gazely 2:3 (1:2)
So 30.10. 00:00 Prašivky Liberec C - Prašivky Liberec B 6:3 (2:1)
So 30.10. 00:00 Antolin Boh. Liber - Greens Liberec B 4:10 (1:5)

3.kolo

Ne 07.11. 00:00 Greens Liberec B - TTNF Liberec 7:3 (4:2)
Ne 07.11. 00:00 Prašivky Liberec B - Antolin Boh. Liber 9:8 (5:3)
Ne 07.11. 00:00 Gazely - Prašivky Liberec C 2:4 (1:3)
Ne 07.11. 00:00 RKC Liberec - Nord Servis 6:4 (6:0)
Ne 07.11. 00:00 Volf Riders - Al Chajda Liberec 4:6 (2:4)

4.kolo

So 13.11. 00:00 TTNF Liberec - Al Chajda Liberec 7:1 (3:0)
So 13.11. 00:00 Nord Servis - Volf Riders 2:6 (0:2)
So 13.11. 00:00 Prašivky Liberec C - RKC Liberec 5:2 (1:0)
So 13.11. 00:00 Antolin Boh. Liber - Gazely 5:5 (2:2)
So 13.11. 00:00 Greens Liberec B - Prašivky Liberec B 4:7 (2:2)

5.kolo

So 27.11. 00:00 Prašivky Liberec B - TTNF Liberec 6:2 (3:1)
So 27.11. 00:00 Gazely - Greens Liberec B 1:2 (1:2)
So 27.11. 00:00 RKC Liberec - Antolin Boh. Liber 8:5 (2:2)
So 27.11. 00:00 Volf Riders - Prašivky Liberec C 3:4 (0:2)
So 27.11. 00:00 Al Chajda Liberec - Nord Servis 3:3 (3:3)

6.kolo

Ne 05.12. 00:00 TTNF Liberec - Nord Servis 2:5
Ne 05.12. 00:00 Prašivky Liberec C - Al Chajda Liberec 3:2 (1:1)
Ne 05.12. 00:00 Antolin Boh. Liber - Volf Riders 11:2 (5:0)
Ne 05.12. 00:00 Greens Liberec B - RKC Liberec 1:8 (0:4)
Ne 05.12. 00:00 Prašivky Liberec B - Gazely 3:4 (1:3)

7.kolo

Ne 19.12. 00:00 Gazely - TTNF Liberec 4:4 (2:2)
Ne 19.12. 00:00 RKC Liberec - Prašivky Liberec B 6:5 (4:1)
Ne 19.12. 00:00 Volf Riders - Greens Liberec B 2:7 (1:3)
Ne 19.12. 00:00 Al Chajda Liberec - Antolin Boh. Liber 6:6 (3:1)
Ne 19.12. 00:00 Nord Servis - Prašivky Liberec C 1:4 (0:3)

8.kolo

Ne 16.01. 00:00 TTNF Liberec - Prašivky Liberec C 11:2 (3:0)
Ne 16.01. 00:00 Antolin Boh. Liber - Nord Servis 7:4 (4:3)
Ne 16.01. 00:00 Greens Liberec B - Al Chajda Liberec 4:7 (2:4)
Ne 16.01. 00:00 Prašivky Liberec B - Volf Riders 4:10 (1:4)
Ne 16.01. 00:00 Gazely - RKC Liberec 3:5 (1:1)

9.kolo

So 22.01. 00:00 RKC Liberec - TTNF Liberec 8:5 (5:5)
So 22.01. 00:00 Volf Riders - Gazely 5:4 (3:2)
So 22.01. 00:00 Al Chajda Liberec - Prašivky Liberec B 3:2 (2:0)
So 22.01. 00:00 Nord Servis - Greens Liberec B 1:12 (0:3)
So 22.01. 00:00 Prašivky Liberec C - Antolin Boh. Liber 5:4 (3:0)

10.kolo

Ne 30.01. 00:00 TTNF Liberec - Antolin Boh. Liber 6:5 (2:2)
Ne 30.01. 00:00 Prašivky Liberec C - Greens Liberec B 9:1 (3:1)
Ne 30.01. 00:00 Nord Servis - Prašivky Liberec B 6:5 (2:2)
Ne 30.01. 00:00 Al Chajda Liberec - Gazely 5:3 (2:2)
Ne 30.01. 00:00 Volf Riders - RKC Liberec 5:2 (1:1)

11.kolo

Ne 06.02. 00:00 Volf Riders - TTNF Liberec 2:5 (2:1)
Ne 06.02. 00:00 RKC Liberec - Al Chajda Liberec 4:5 (1:3)
Ne 06.02. 00:00 Gazely - Nord Servis 5:3 (4:1)
Ne 06.02. 00:00 Prašivky Liberec B - Prašivky Liberec C 2:4 (0:1)
Ne 06.02. 00:00 Greens Liberec B - Antolin Boh. Liber 3:7 (1:2)

12.kolo

Ne 13.02. 00:00 TTNF Liberec - Greens Liberec B 4:3 (2:2)
Ne 13.02. 00:00 Antolin Boh. Liber - Prašivky Liberec B 5:2 (1:0)
Ne 13.02. 00:00 Prašivky Liberec C - Gazely 8:1 (4:0)
Ne 13.02. 00:00 Nord Servis - RKC Liberec 7:4 (4:2)
Ne 13.02. 00:00 Al Chajda Liberec - Volf Riders 11:4 (3:1)

13.kolo

Ne 20.02. 00:00 Al Chajda Liberec - TTNF Liberec 5:10 (1:4)
Ne 20.02. 00:00 Volf Riders - Nord Servis 5:9 (3:7)
Ne 20.02. 00:00 RKC Liberec - Prašivky Liberec C 5:5 (3:3)
Ne 20.02. 00:00 Gazely - Antolin Boh. Liber 3:5 (2:5)
Ne 20.02. 00:00 Prašivky Liberec B - Greens Liberec B 5:1 (4:0)

14.kolo

Ne 27.02. 00:00 TTNF Liberec - Prašivky Liberec B 7:6 (3:2)
Ne 27.02. 00:00 Greens Liberec B - Gazely 2:1 (1:0)
Ne 27.02. 00:00 Antolin Boh. Liber - RKC Liberec 7:5 (4:3)
Ne 27.02. 00:00 Prašivky Liberec C - Volf Riders 11:1 (2:0)
Ne 27.02. 00:00 Nord Servis - Al Chajda Liberec 4:3 (0:2)

15.kolo

So 05.03. 00:00 Nord Servis - TTNF Liberec 5:3 (0:1)
So 05.03. 00:00 Al Chajda Liberec - Prašivky Liberec C 2:4 (0:2)
So 05.03. 00:00 Volf Riders - Antolin Boh. Liber 4:8 (2:3)
So 05.03. 00:00 RKC Liberec - Greens Liberec B 7:4 (2:1)
So 05.03. 00:00 Gazely - Prašivky Liberec B 6:3 (5:1)

16.kolo

So 12.03. 00:00 TTNF Liberec - Gazely 4:2 (3:1)
So 12.03. 00:00 Prašivky Liberec B - RKC Liberec 5:6 (2:6)
So 12.03. 00:00 Greens Liberec B - Volf Riders 9:0 (5:0)
So 12.03. 00:00 Antolin Boh. Liber - Al Chajda Liberec 12:1 (5:0)
So 12.03. 00:00 Prašivky Liberec C - Nord Servis 7:3 (2:2)

17.kolo

Ne 20.03. 00:00 Prašivky Liberec C - TTNF Liberec 5:4 (2:1)
Ne 20.03. 00:00 Nord Servis - Antolin Boh. Liber 3:10 (2:4)
Ne 20.03. 00:00 Al Chajda Liberec - Greens Liberec B 5:5 (1:2)
Ne 20.03. 00:00 Volf Riders - Prašivky Liberec B 2:9 (0:3)
Ne 20.03. 00:00 RKC Liberec - Gazely 6:4 (6:3)

18.kolo

Ne 27.03. 00:00 TTNF Liberec - RKC Liberec 5:0
Ne 27.03. 00:00 Gazely - Volf Riders 22:5
Ne 27.03. 00:00 Prašivky Liberec B - Al Chajda Liberec 33:78
Ne 27.03. 00:00 Greens Liberec B - Nord Servis 100:0
Ne 27.03. 00:00 Antolin Boh. Liber - Prašivky Liberec C 60:22
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 18 15 1 2 113:108 46
2. 18 11 1 6 98:83 34
3. 18 10 2 6 172:113 32
4. 18 10 1 7 101:74 31
5. 18 8 1 9 176:76 25
6. 18 7 3 8 151:123 24
7. 18 6 2 10 81:75 20
8. 18 6 1 11 63:190 19
9. 18 6 0 12 114:159 18
10. 18 5 0 13 69:137 15