Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 70
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3489
    Týden:
    65
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 11:00 Bohdalice - Sokol Drnovice 3:1 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Slovan Brno - Tišnov 0:1 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Blansko B - Slatina 2:3 (2:1)
    So 14.08. 16:30 Soběšice - Velké Opatovice 2:3 (1:1)
    So 14.08. 16:30 Komín - Medlánky 0:2 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Olešnice - Bystrc B 3:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Ivanovice - Dražovice 3:3 (2:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Slatina - Soběšice 1:1 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Slovan Brno - Olešnice 4:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Tišnov - Medlánky 1:3 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Sokol Drnovice - Komín 1:1 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Dražovice - Bohdalice 1:3 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Velké Opatovice - Ivanovice 0:1 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Bystrc B - Blansko B 2:1 (0:1)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Blansko B - Slovan Brno 3:2 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Soběšice - Bystrc B 3:5 (1:2)
    So 28.08. 16:30 Bohdalice - Velké Opatovice 6:3 (4:1)
    So 28.08. 16:30 Komín - Dražovice 2:0 (2:0)
    So 28.08. 16:30 Medlánky - Sokol Drnovice 4:3 (2:2)
    Ne 29.08. 16:30 Olešnice - Tišnov 2:4 (1:3)
    Ne 29.08. 16:30 Ivanovice - Slatina 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Slatina - Bohdalice 0:4 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Slovan Brno - Soběšice 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Tišnov - Sokol Drnovice 2:1 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Dražovice - Medlánky 1:0 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Velké Opatovice - Komín 2:2 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Bystrc B - Ivanovice 0:7 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Olešnice - Blansko B 4:1 (1:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Blansko B - Tišnov 4:0 (1:0)
    So 11.09. 16:30 Soběšice - Olešnice 2:1 (0:1)
    So 11.09. 16:30 Bohdalice - Bystrc B 1:2 (0:1)
    So 11.09. 16:30 Komín - Slatina 3:3 (1:1)
    So 11.09. 16:30 Medlánky - Velké Opatovice 2:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:30 Ivanovice - Slovan Brno 0:2 (0:1)
    Ne 12.09. 16:30 Sokol Drnovice - Dražovice 2:2 (0:1)

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Slatina - Medlánky 0:1 (0:1)
    So 18.09. 16:00 Slovan Brno - Bohdalice 4:2 (1:1)
    So 18.09. 16:00 Blansko B - Soběšice 1:1 (1:1)
    Ne 19.09. 16:00 Tišnov - Dražovice 2:1 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Velké Opatovice - Sokol Drnovice 3:2 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Bystrc B - Komín 2:2 (1:1)
    Ne 19.09. 16:00 Olešnice - Ivanovice 0:2 (0:2)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Soběšice - Tišnov 2:2 (1:2)
    So 25.09. 16:00 Bohdalice - Olešnice 4:0 (2:0)
    So 25.09. 16:00 Komín - Slovan Brno 2:1 (1:0)
    So 25.09. 16:00 Medlánky - Bystrc B 3:2 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Ivanovice - Blansko B 1:1 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Sokol Drnovice - Slatina 2:1 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Dražovice - Velké Opatovice 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Slatina - Dražovice 2:0 (1:0)
    So 02.10. 15:30 Slovan Brno - Medlánky 2:4 (0:2)
    So 02.10. 15:30 Blansko B - Bohdalice 1:3 (1:1)
    So 02.10. 15:30 Soběšice - Ivanovice 0:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Tišnov - Velké Opatovice 3:1 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Bystrc B - Sokol Drnovice 1:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Olešnice - Komín 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Bohdalice - Soběšice 2:0 (1:0)
    So 09.10. 15:30 Komín - Blansko B 0:0 (0:0)
    So 09.10. 15:30 Medlánky - Olešnice 1:4 (0:1)
    Ne 10.10. 15:30 Ivanovice - Tišnov 2:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Sokol Drnovice - Slovan Brno 2:2 (1:1)
    Ne 10.10. 15:30 Dražovice - Bystrc B 2:3 (1:1)
    Ne 10.10. 15:30 Velké Opatovice - Slatina 1:0 (0:0)

    10.kolo

    Ne 17.10. 15:00 Tišnov - Slatina 2:2 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Bystrc B - Velké Opatovice 3:0 (2:0)
    Ne 17.10. 15:00 Olešnice - Sokol Drnovice 2:1 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Ivanovice - Bohdalice 2:1 (2:0)
    Čt 28.10. 10:00 Slovan Brno - Dražovice 0:2 (0:0)
    Čt 28.10. 10:00 Soběšice - Komín 2:0 (1:0)
    Čt 28.10. 14:30 Blansko B - Medlánky 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Komín - Ivanovice 0:1 (0:1)
    So 23.10. 15:00 Medlánky - Soběšice 1:0 (0:0)
    So 23.10. 15:00 Slatina - Bystrc B 1:2 (1:1)
    Ne 24.10. 15:00 Bohdalice - Tišnov 5:6 (3:1)
    Ne 24.10. 15:00 Sokol Drnovice - Blansko B 3:1 (1:1)
    Ne 24.10. 15:00 Dražovice - Olešnice 6:0 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Velké Opatovice - Slovan Brno 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Slovan Brno - Slatina 3:1 (2:0)
    So 30.10. 14:00 Blansko B - Dražovice 0:1 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Soběšice - Sokol Drnovice 3:2 (0:2)
    So 30.10. 14:00 Bohdalice - Komín 2:0 (2:0)
    Ne 31.10. 14:00 Tišnov - Bystrc B 6:0 (4:0)
    Ne 31.10. 14:00 Olešnice - Velké Opatovice 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Ivanovice - Medlánky 2:3 (0:1)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Komín - Tišnov 0:5 (0:3)
    So 06.11. 13:30 Medlánky - Bohdalice 4:0 (3:0)
    So 06.11. 13:30 Slatina - Olešnice 2:0 (1:0)
    So 06.11. 13:30 Bystrc B - Slovan Brno 2:1 (1:1)
    Ne 07.11. 13:30 Sokol Drnovice - Ivanovice 2:5 (1:2)
    Ne 07.11. 13:30 Dražovice - Soběšice 3:1 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Velké Opatovice - Blansko B 2:5 (2:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Medlánky - Tišnov 3:2 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Komín - Sokol Drnovice 2:1 (2:0)
    So 02.04. 16:00 Bohdalice - Dražovice 2:1 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Soběšice - Slatina 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Blansko B - Bystrc B 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 16:00 Ivanovice - Velké Opatovice 5:0 (2:0)
    Ne 03.04. 16:00 Olešnice - Slovan Brno 1:2 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Slovan Brno - Blansko B 3:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Bystrc B - Soběšice 1:3 (1:2)
    So 09.04. 16:00 Slatina - Ivanovice 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 16:00 Tišnov - Olešnice 4:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Velké Opatovice - Bohdalice 1:1 (1:0)
    Ne 10.04. 16:00 Dražovice - Komín 1:3 (1:1)
    Ne 10.04. 16:00 Sokol Drnovice - Medlánky 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Sokol Drnovice - Tišnov 3:0 (3:0)
    So 16.04. 16:30 Medlánky - Dražovice 1:2 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Komín - Velké Opatovice 3:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Bohdalice - Slatina 3:2 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Ivanovice - Bystrc B 0:2 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Soběšice - Slovan Brno 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Blansko B - Olešnice 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Tišnov - Blansko B 3:1 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Olešnice - Soběšice 0:1 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Slovan Brno - Ivanovice 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Bystrc B - Bohdalice 3:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Slatina - Komín 2:2 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Velké Opatovice - Medlánky 3:2 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Dražovice - Sokol Drnovice 3:3 (2:1)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Dražovice - Tišnov 0:2 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Sokol Drnovice - Velké Opatovice 4:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Medlánky - Slatina 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Komín - Bystrc B 0:2 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Bohdalice - Slovan Brno 2:1 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Ivanovice - Olešnice 1:1 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Soběšice - Blansko B 2:1 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Tišnov - Soběšice 1:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Blansko B - Ivanovice 3:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Olešnice - Bohdalice 5:2 (3:2)
    So 07.05. 16:30 Slovan Brno - Komín 3:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Bystrc B - Medlánky 1:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Slatina - Sokol Drnovice 1:5 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Velké Opatovice - Dražovice 2:2 (1:2)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Velké Opatovice - Tišnov 0:3 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Dražovice - Slatina 3:2 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Sokol Drnovice - Bystrc B 1:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Medlánky - Slovan Brno 1:3 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Komín - Olešnice 2:1 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Bohdalice - Blansko B 2:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Ivanovice - Soběšice 4:2 (2:1)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Tišnov - Ivanovice 3:2 (1:2)
    So 21.05. 16:30 Soběšice - Bohdalice 2:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Blansko B - Komín 3:1 (2:1)
    So 21.05. 16:30 Olešnice - Medlánky 3:2 (2:2)
    So 21.05. 16:30 Slovan Brno - Sokol Drnovice 4:2 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Bystrc B - Dražovice 3:1 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Slatina - Velké Opatovice 3:2 (2:1)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Slatina - Tišnov 1:3 (1:2)
    So 28.05. 16:30 Velké Opatovice - Bystrc B 1:5 (0:3)
    So 28.05. 16:30 Dražovice - Slovan Brno 1:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Sokol Drnovice - Olešnice 4:1 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Medlánky - Blansko B 4:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Komín - Soběšice 5:1 (3:0)
    So 28.05. 16:30 Bohdalice - Ivanovice 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Tišnov - Bohdalice 5:0 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Ivanovice - Komín 0:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Soběšice - Medlánky 1:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Blansko B - Sokol Drnovice 3:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Olešnice - Dražovice 2:2 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Slovan Brno - Velké Opatovice 3:1 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Bystrc B - Slatina 1:3 (0:2)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Bystrc B - Tišnov 1:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Slatina - Slovan Brno 1:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Velké Opatovice - Olešnice 2:7 (0:2)
    So 11.06. 16:30 Dražovice - Blansko B 1:1 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Sokol Drnovice - Soběšice 2:2 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Medlánky - Ivanovice 2:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Komín - Bohdalice 2:1 (0:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Tišnov - Komín 1:1 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Bohdalice - Medlánky 1:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Ivanovice - Sokol Drnovice 3:6 (3:1)
    So 18.06. 16:30 Soběšice - Dražovice 0:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Blansko B - Velké Opatovice 7:2 (3:1)
    So 18.06. 16:30 Olešnice - Slatina 2:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Slovan Brno - Bystrc B 6:2 (3:0)

    14.kolo

    So 25.06. 16:30 Tišnov - Slovan Brno 7:0
    So 25.06. 16:30 Bystrc B - Olešnice 4:0
    So 25.06. 16:30 Slatina - Blansko B 1:1
    So 25.06. 16:30 Velké Opatovice - Soběšice 6:4 (2:2)
    So 25.06. 16:30 Dražovice - Ivanovice 3:3
    So 25.06. 16:30 Sokol Drnovice - Bohdalice 3:3
    So 25.06. 16:30 Medlánky - Komín 10:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 70:35 57
    2. 26 14 3 9 57:37 45
    3. 26 14 3 9 52:40 45
    4. 26 14 2 10 55:50 44
    5. 26 13 4 9 50:50 43
    6. 26 11 5 10 48:38 38
    7. 26 10 7 9 36:47 37
    8. 26 9 7 10 60:54 34
    9. 26 9 7 10 45:45 34
    10. 26 8 7 11 45:45 31
    11. 26 8 7 11 36:45 31
    12. 26 9 3 14 44:57 30
    13. 26 5 7 14 34:49 22
    14. 26 6 3 17 40:80 21