Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 6993
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19491
    Týden:
    35
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:30 Slavkov - Šaratice 3:3 (1:2)
    So 10.08. 17:00 Podivín - Rakvice 1:1 (0:0)
    Ne 11.08. 10:30 Břeclav B - Dubňany 1:4 (0:2)
    Ne 11.08. 16:30 Lanžhot - Lednice 2:1 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Rohatec - Bořetice 1:1 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Dražovice - V. Pavlovice 4:0 (4:0)
    Ne 11.08. 16:30 Bučovice - Milotice 3:1 (2:1)

    2.kolo

    So 17.08. 16:00 Šaratice - Milotice 2:3 (2:1)
    So 17.08. 16:30 Dubňany - Lanžhot 4:0 (2:0)
    So 17.08. 16:30 Slavkov - Břeclav B 3:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Rakvice - Rohatec 3:4 (1:3)
    Ne 18.08. 10:30 V. Pavlovice - Bučovice 3:4 (2:2)
    Ne 18.08. 16:30 Bořetice - Dražovice 1:1 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Lednice - Podivín 2:4 (1:2)

    3.kolo

    So 24.08. 16:30 Rohatec - Lednice 0:4 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Podivín - Dubňany 3:2 (2:1)
    Ne 25.08. 10:30 Břeclav B - Šaratice 2:1 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Lanžhot - Slavkov 6:0 (3:0)
    Ne 25.08. 16:30 Dražovice - Rakvice 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Bučovice - Bořetice 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Milotice - V. Pavlovice 4:2 (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Šaratice - V. Pavlovice 0:1 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Slavkov - Podivín 0:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Rakvice - Bučovice 1:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:30 Břeclav B - Lanžhot 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Bořetice - Milotice 7:1 (3:0)
    Ne 01.09. 16:30 Lednice - Dražovice 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Dubňany - Rohatec 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 07.09. 16:30 Podivín - Břeclav B 1:1 (0:1)
    Ne 08.09. 10:30 V. Pavlovice - Bořetice 2:2 (0:2)
    Ne 08.09. 16:30 Lanžhot - Šaratice 0:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:30 Rohatec - Slavkov 2:4 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Dražovice - Dubňany 3:3 (2:3)
    Ne 08.09. 16:30 Bučovice - Lednice 4:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:30 Milotice - Rakvice 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Šaratice - Bořetice 4:2 (4:0)
    So 14.09. 16:00 Rakvice - V. Pavlovice 4:0 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Slavkov - Dražovice 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 Lanžhot - Podivín 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:30 Břeclav B - Rohatec 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Lednice - Milotice 1:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Dubňany - Bučovice 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Podivín - Šaratice 7:3 (3:1)
    So 21.09. 16:00 V. Pavlovice - Lednice 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 16:00 Rohatec - Lanžhot 2:1 (1:1)
    Ne 22.09. 16:00 Dražovice - Břeclav B 5:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:00 Bučovice - Slavkov 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Milotice - Dubňany 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Bořetice - Rakvice 2:2 (2:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Šaratice - Rakvice 0:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Slavkov - Milotice 1:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Podivín - Rohatec 7:0 (4:0)
    Ne 29.09. 10:30 Břeclav B - Bučovice 0:1 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Lednice - Bořetice 4:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Dubňany - V. Pavlovice 0:2 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Lanžhot - Dražovice 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 V. Pavlovice - Slavkov 3:1 (0:1)
    So 05.10. 15:30 Rakvice - Lednice 1:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:30 Rohatec - Šaratice 4:2 (2:2)
    Ne 06.10. 15:30 Dražovice - Podivín 3:2 (3:1)
    Ne 06.10. 15:30 Bučovice - Lanžhot 5:1 (2:0)
    Ne 06.10. 15:30 Milotice - Břeclav B 1:3 (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Bořetice - Dubňany 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Šaratice - Lednice 2:1 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Slavkov - Bořetice 0:4 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Podivín - Bučovice 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 10:30 Břeclav B - V. Pavlovice 0:2 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Dubňany - Rakvice 3:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Lanžhot - Milotice 3:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Rohatec - Dražovice 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Rakvice - Slavkov 2:2 (0:0)
    Ne 20.10. 15:00 Dražovice - Šaratice 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Bučovice - Rohatec 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Milotice - Podivín 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 15:00 V. Pavlovice - Lanžhot 1:3 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Bořetice - Břeclav B 2:2 (0:2)
    Ne 20.10. 15:00 Lednice - Dubňany 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Šaratice - Dubňany 1:5 (1:4)
    So 26.10. 14:30 Slavkov - Lednice 2:5 (2:3)
    So 26.10. 14:30 Podivín - V. Pavlovice 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 10:30 Břeclav B - Rakvice 2:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Lanžhot - Bořetice 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Rohatec - Milotice 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Dražovice - Bučovice 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 V. Pavlovice - Rohatec 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Rakvice - Lanžhot 2:1 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Bučovice - Šaratice 2:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Milotice - Dražovice 1:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Bořetice - Podivín 3:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Lednice - Břeclav B 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Dubňany - Slavkov 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:30 Bořetice - Rohatec 0:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Šaratice - Slavkov 3:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Rakvice - Podivín 5:0 (4:0)
    So 09.11. 14:00 V. Pavlovice - Dražovice 0:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Milotice - Bučovice 1:3 (1:3)
    Ne 10.11. 14:00 Dubňany - Břeclav B 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Lednice - Lanžhot 7:1 (4:0)

    15.kolo

    So 29.03. 15:30 Podivín - Lednice 1:3 (0:3)
    Ne 30.03. 10:30 Břeclav B - Slavkov 3:2 (2:1)
    Ne 30.03. 15:30 Milotice - Šaratice 0k:3
    Ne 30.03. 15:30 Bučovice - V. Pavlovice 0:2 (0:1)
    Ne 30.03. 15:30 Dražovice - Bořetice 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:30 Rohatec - Rakvice 0:1 (0:0)
    Ne 30.03. 15:30 Lanžhot - Dubňany 3:2 (2:1)

    16.kolo

    So 05.04. 15:30 Slavkov - Lanžhot 1:4 (1:3)
    So 05.04. 15:30 Rakvice - Dražovice 1:2 (0:0)
    Ne 06.04. 10:30 V. Pavlovice - Milotice 4:0 (4:0)
    Ne 06.04. 12:15 Šaratice - Břeclav B 3:0 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Dubňany - Podivín 5:1 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Lednice - Rohatec 3:1 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Bořetice - Bučovice 0k:3

    17.kolo

    So 12.04. 16:00 Podivín - Slavkov 1:2 (1:1)
    Ne 13.04. 10:30 V. Pavlovice - Šaratice 2:0 (1:0)
    Ne 13.04. 16:00 Milotice - Bořetice 4:0 (2:0)
    Ne 13.04. 16:00 Bučovice - Rakvice 0:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Dražovice - Lednice 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Rohatec - Dubňany 1:2 (0:2)
    Ne 13.04. 16:00 Lanžhot - Břeclav B 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 19.04. 16:00 Šaratice - Lanžhot 2:0 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Slavkov - Rohatec 3:2 (3:0)
    So 19.04. 16:00 Dubňany - Dražovice 1:0 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Rakvice - Milotice 1:2 (0:1)
    Ne 20.04. 10:30 Břeclav B - Podivín 1:1 (0:1)
    Ne 20.04. 10:30 Bořetice - V. Pavlovice 2:5 (1:3)
    Ne 20.04. 16:00 Lednice - Bučovice 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 26.04. 16:00 Podivín - Lanžhot 2:2 (0:0)
    Ne 27.04. 10:30 V. Pavlovice - Rakvice 1:2 (1:2)
    Ne 27.04. 16:00 Bořetice - Šaratice 1:1 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Milotice - Lednice 2:1 (1:1)
    Ne 27.04. 16:00 Bučovice - Dubňany 2:2 (1:2)
    Ne 27.04. 16:00 Dražovice - Slavkov 2:2 (1:1)
    Ne 27.04. 16:00 Rohatec - Břeclav B 7:1 (3:1)

    20.kolo

    So 03.05. 16:30 Šaratice - Podivín 3:1 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Slavkov - Bučovice 1:0 (0:0)
    So 03.05. 16:30 Rakvice - Bořetice 2:3 (1:1)
    Ne 04.05. 10:30 Břeclav B - Dražovice 3:0 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 Lanžhot - Rohatec 1:2 (0:2)
    Ne 04.05. 16:30 Dubňany - Milotice 2:0 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Lednice - V. Pavlovice 1:2 (0:2)

    21.kolo

    So 10.05. 16:30 Rakvice - Šaratice 1:0 (0:0)
    Ne 11.05. 10:30 V. Pavlovice - Dubňany 2:0 (2:0)
    Ne 11.05. 16:30 Bořetice - Lednice 1:2 (0:2)
    Ne 11.05. 16:30 Bučovice - Břeclav B 0:2 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Dražovice - Lanžhot 1:3 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Rohatec - Podivín 3:0 (2:0)
    St 21.05. 17:30 Milotice - Slavkov 2:3 (1:1)

    22.kolo

    So 17.05. 16:30 Šaratice - Rohatec 1:1 (1:0)
    So 17.05. 16:30 Podivín - Dražovice 0:4 (0:4)
    So 17.05. 16:30 Slavkov - V. Pavlovice 2:2 (1:1)
    Ne 18.05. 10:30 Břeclav B - Milotice 3:1 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Lanžhot - Bučovice 4:1 (2:0)
    Ne 18.05. 16:30 Dubňany - Bořetice 2:1 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Lednice - Rakvice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 24.05. 16:30 Rakvice - Dubňany 2:2 (0:2)
    So 24.05. 16:30 Bořetice - Slavkov 4:0 (2:0)
    Ne 25.05. 10:30 V. Pavlovice - Břeclav B 3:0 (1:0)
    Ne 25.05. 16:30 Lednice - Šaratice 2:2 (2:1)
    Ne 25.05. 16:30 Milotice - Lanžhot 2:2 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Bučovice - Podivín 2:0 (1:0)
    Ne 25.05. 16:30 Dražovice - Rohatec 3:3 (1:2)

    24.kolo

    So 31.05. 16:30 Šaratice - Dražovice 2:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Podivín - Milotice 2:1 (2:0)
    So 31.05. 16:30 Slavkov - Rakvice 4:0 (2:0)
    Ne 01.06. 10:30 Břeclav B - Bořetice 3:3 (2:1)
    Ne 01.06. 16:30 Rohatec - Bučovice 4:2 (1:1)
    Ne 01.06. 16:30 Lanžhot - V. Pavlovice 1:3 (0:2)
    Ne 01.06. 16:30 Dubňany - Lednice 1:2 (0:1)

    25.kolo

    So 07.06. 16:30 Rakvice - Břeclav B 3:4 (1:3)
    Ne 08.06. 10:30 V. Pavlovice - Podivín 2:1 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 Dubňany - Šaratice 2:1 (1:1)
    Ne 08.06. 16:30 Lednice - Slavkov 4:0 (2:0)
    Ne 08.06. 16:30 Bořetice - Lanžhot 1:5 (1:2)
    Ne 08.06. 16:30 Milotice - Rohatec 4:5 (3:2)
    Ne 08.06. 16:30 Bučovice - Dražovice 1:2 (1:1)

    26.kolo

    So 14.06. 16:30 Šaratice - Bučovice 1:0 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Rohatec - V. Pavlovice 3:2 (0:1)
    So 14.06. 16:30 Slavkov - Dubňany 1:1 (0:0)
    Ne 15.06. 10:30 Břeclav B - Lednice 4:6 (2:2)
    Ne 15.06. 16:30 Dražovice - Milotice 3:1 (3:1)
    Ne 15.06. 16:30 Podivín - Bořetice 0:3 (0:2)
    Ne 15.06. 16:30 Lanžhot - Rakvice 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 14 7 5 57:33 49
    2. 26 14 3 9 62:37 45
    3. 26 12 6 8 54:53 42
    4. 26 13 3 10 48:41 42
    5. 26 11 6 9 47:41 39
    6. 26 12 3 11 52:47 39
    7. 26 11 6 9 41:36 39
    8. 26 10 8 8 45:37 38
    9. 26 11 4 11 40:38 37
    10. 26 8 8 10 41:56 32
    11. 26 9 5 12 40:57 29
    12. 26 6 9 11 45:52 27
    13. 26 7 5 14 41:57 26
    14. 26 5 5 16 36:64 20