Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 6992
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    43796
    Týden:
    70
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:30 Vojkovice - Rousínov 5:1 (1:1)
    So 10.08. 16:30 Novosedly - Bzenec 3:0 (2:0)
    So 10.08. 16:30 Ratíškovice - Kuřim 2:1 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Bosonohy - FK Znojmo 2:1 (1:0)
    Ne 11.08. 10:15 Kyjov - Jevišovice 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Ivančice - RAFK 0:3 (0:1)
    Ne 11.08. 16:30 M. Krumlov - Ráječko 2:3 (0:1)
    Ne 11.08. 16:30 Mutěnice - Sparta Brno 3:2 (1:1)

    2.kolo

    So 17.08. 10:30 Novosedly - RAFK 0:2 (0:1)
    So 17.08. 16:30 FK Znojmo - Jevišovice 2:0 (2:0)
    So 17.08. 16:30 Sparta Brno - Kyjov 3:0 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Kuřim - Mutěnice 0:2 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Bzenec - M. Krumlov 2:2 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Bosonohy - Vojkovice 3:0 (3:0)
    Ne 18.08. 16:30 Ráječko - Ratíškovice 5:0 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Rousínov - Ivančice 2:0 (1:0)

    15.kolo

    St 21.08. 17:30 Kyjov - FK Znojmo 5:2 (5:0)
    St 21.08. 17:30 Jevišovice - Mutěnice 3:1 (1:1)
    St 21.08. 17:30 Sparta Brno - Ratíškovice 1:1 (1:1)
    St 21.08. 17:30 Kuřim - M. Krumlov 3:0 (2:0)
    St 21.08. 17:30 Ráječko - Novosedly 0:1 (0:0)
    St 21.08. 17:30 Bzenec - Ivančice 1:0 (1:0)
    St 21.08. 17:30 RAFK - Vojkovice 1:1 (0:0)
    St 21.08. 17:30 Rousínov - Bosonohy 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 16:30 Vojkovice - FK Znojmo 3:2 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Novosedly - Rousínov 2:0 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Ratíškovice - Bzenec 3:1 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Jevišovice - Sparta Brno 1:1 (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Kyjov - Kuřim 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Ivančice - Bosonohy 0:3 (0:2)
    Ne 25.08. 16:30 M. Krumlov - RAFK 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Mutěnice - Ráječko 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:30 RAFK - Ratíškovice 2:4 (0:2)
    So 31.08. 16:30 Kuřim - Jevišovice 1:2 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Bzenec - Mutěnice 4:3 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Bosonohy - Novosedly 1:1 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Vojkovice - Ivančice 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 FK Znojmo - Sparta Brno 2:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Ráječko - Kyjov 7:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Rousínov - M. Krumlov 1:3 (1:3)

    5.kolo

    So 07.09. 16:30 Novosedly - Vojkovice 3:2 (2:0)
    So 07.09. 16:30 Ratíškovice - Rousínov 1:4 (1:0)
    So 07.09. 16:30 Jevišovice - Ráječko 1:1 (0:0)
    So 07.09. 16:30 Sparta Brno - Kuřim 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Kyjov - Bzenec 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 15:00 M. Krumlov - Bosonohy 3:1 (2:0)
    Ne 08.09. 16:30 Ivančice - FK Znojmo 3:0 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Mutěnice - RAFK 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Bzenec - Jevišovice 2:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Rousínov - Mutěnice 0:3 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Bosonohy - Ratíškovice 5:1 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Vojkovice - M. Krumlov 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 FK Znojmo - Kuřim 3:1 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ráječko - Sparta Brno 5:1 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ivančice - Novosedly 2:2 (1:0)
    St 25.09. 16:30 RAFK - Kyjov 4:2 (3:2)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Novosedly - FK Znojmo 2:3 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Ratíškovice - Vojkovice 4:2 (2:0)
    So 21.09. 16:00 Jevišovice - RAFK 3:1 (1:1)
    So 21.09. 16:00 Sparta Brno - Bzenec 1:2 (1:1)
    So 21.09. 16:00 Kuřim - Ráječko 2:2 (0:1)
    Ne 22.09. 10:15 Kyjov - Rousínov 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 M. Krumlov - Ivančice 0:3 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Mutěnice - Bosonohy 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Bzenec - Kuřim 1:3 (1:1)
    So 28.09. 16:00 RAFK - Sparta Brno 3:6 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Rousínov - Jevišovice 3:2 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Bosonohy - Kyjov 4:2 (3:0)
    So 28.09. 16:00 Vojkovice - Mutěnice 0:2 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Novosedly - M. Krumlov 3:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 FK Znojmo - Ráječko 2:2 (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Ivančice - Ratíškovice 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Ratíškovice - Novosedly 3:2 (1:1)
    So 05.10. 15:30 Jevišovice - Bosonohy 2:2 (1:0)
    So 05.10. 15:30 Sparta Brno - Rousínov 5:1 (2:0)
    So 05.10. 15:30 Kuřim - RAFK 3:1 (2:1)
    Ne 06.10. 10:15 Kyjov - Vojkovice 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:30 M. Krumlov - FK Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:30 Mutěnice - Ivančice 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:30 Ráječko - Bzenec 5:0 (3:0)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 FK Znojmo - Bzenec 4:1 (0:1)
    So 12.10. 15:00 RAFK - Ráječko 4:2 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Rousínov - Kuřim 4:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Bosonohy - Sparta Brno 2:3 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Vojkovice - Jevišovice 2:1 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Novosedly - Mutěnice 0:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Ivančice - Kyjov 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 M. Krumlov - Ratíškovice 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Ratíškovice - FK Znojmo 1:2 (0:1)
    So 19.10. 15:00 Jevišovice - Ivančice 3:1 (1:0)
    So 19.10. 15:00 Sparta Brno - Vojkovice 1:2 (1:1)
    So 19.10. 15:00 Kuřim - Bosonohy 1:1 (0:1)
    So 19.10. 15:00 Bzenec - RAFK 6:1 (2:0)
    Ne 20.10. 10:15 Kyjov - Novosedly 2:3 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Mutěnice - M. Krumlov 3:1 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Ráječko - Rousínov 4:2 (2:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 FK Znojmo - RAFK 2:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Rousínov - Bzenec 2:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Bosonohy - Ráječko 3:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Vojkovice - Kuřim 1:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Novosedly - Jevišovice 1:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Ratíškovice - Mutěnice 1:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Ivančice - Sparta Brno 1:4 (1:3)
    Ne 27.10. 14:30 M. Krumlov - Kyjov 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Jevišovice - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Sparta Brno - Novosedly 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Kuřim - Ivančice 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Bzenec - Bosonohy 1:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 RAFK - Rousínov 2:5 (0:1)
    Ne 03.11. 10:15 Kyjov - Ratíškovice 0:3 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Mutěnice - FK Znojmo 5:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Ráječko - Vojkovice 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 FK Znojmo - Rousínov 2:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Bosonohy - RAFK 3:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Vojkovice - Bzenec 2:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Novosedly - Kuřim 2:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Ratíškovice - Jevišovice 0:2 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Ivančice - Ráječko 0:2 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Sparta Brno - M. Krumlov 5:1 (4:1)
    Ne 10.11. 14:00 Mutěnice - Kyjov 4:0 (2:0)

    16.kolo

    St 18.09. 16:30 RAFK - Ivančice 0:2 (0:1)
    St 18.09. 17:00 Ráječko - M. Krumlov 2:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Bzenec - Novosedly 0:1 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Rousínov - Vojkovice 1:3 (0:2)
    So 16.11. 13:30 FK Znojmo - Bosonohy 1:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Kuřim - Ratíškovice 2:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Sparta Brno - Mutěnice 2:2 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Jevišovice - Kyjov 4:3 (1:0)

    17.kolo

    So 29.03. 15:30 Jevišovice - FK Znojmo 3:0 (1:0)
    So 29.03. 15:30 Ratíškovice - Ráječko 2:1 (2:1)
    So 29.03. 15:30 RAFK - Novosedly 1:2 (0:2)
    So 29.03. 15:30 Ivančice - Rousínov 2:0 (2:0)
    So 29.03. 15:30 Vojkovice - Bosonohy 2:2 (1:1)
    Ne 30.03. 10:15 Kyjov - Sparta Brno 1:7 (0:4)
    Ne 30.03. 15:30 Mutěnice - Kuřim 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:30 M. Krumlov - Bzenec 2:1 (0:1)

    18.kolo

    So 05.04. 15:30 Bosonohy - Ivančice 3:0k
    So 05.04. 15:30 RAFK - M. Krumlov 1:5 (0:2)
    So 05.04. 15:30 Bzenec - Ratíškovice 6:0 (3:0)
    So 05.04. 15:30 Kuřim - Kyjov 6:1 (3:0)
    So 05.04. 15:30 Sparta Brno - Jevišovice 3:0 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 FK Znojmo - Vojkovice 2:4 (1:1)
    Ne 06.04. 15:30 Rousínov - Novosedly 4:2 (2:0)
    Ne 06.04. 15:30 Ráječko - Mutěnice 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 12.04. 16:00 Sparta Brno - FK Znojmo 5:1 (3:0)
    So 12.04. 16:00 Jevišovice - Kuřim 5:1 (2:1)
    So 12.04. 16:00 Ratíškovice - RAFK 4:0 (2:0)
    So 12.04. 16:00 Novosedly - Bosonohy 1:0 (0:0)
    So 12.04. 16:00 Ivančice - Vojkovice 2:2 (2:1)
    Ne 13.04. 10:15 Kyjov - Ráječko 0:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Mutěnice - Bzenec 4:0 (1:0)
    Ne 13.04. 16:00 M. Krumlov - Rousínov 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 19.04. 16:00 FK Znojmo - Ivančice 1:2 (0:1)
    So 19.04. 16:00 Vojkovice - Novosedly 0:3 (0:1)
    So 19.04. 16:00 Bosonohy - M. Krumlov 0:1 (0:1)
    So 19.04. 16:00 RAFK - Mutěnice 0:0 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Bzenec - Kyjov 2:0 (1:0)
    So 19.04. 16:00 Kuřim - Sparta Brno 4:1 (2:0)
    Ne 20.04. 16:00 Rousínov - Ratíškovice 3:0 (2:0)
    Ne 20.04. 16:00 Ráječko - Jevišovice 4:1 (2:0)

    21.kolo

    So 26.04. 10:15 Kyjov - RAFK 2:2 (1:0)
    So 26.04. 10:30 Ratíškovice - Bosonohy 0:1 (0:1)
    So 26.04. 16:00 Kuřim - FK Znojmo 2:4 (0:2)
    So 26.04. 16:00 Jevišovice - Bzenec 1:1 (0:0)
    So 26.04. 16:00 Novosedly - Ivančice 3:4 (1:3)
    Ne 27.04. 16:00 Sparta Brno - Ráječko 2:2 (1:2)
    Ne 27.04. 16:00 Mutěnice - Rousínov 4:1 (3:0)
    Ne 27.04. 16:00 M. Krumlov - Vojkovice 3:2 (2:2)

    22.kolo

    So 03.05. 16:30 FK Znojmo - Novosedly 4:0 (2:0)
    So 03.05. 16:30 Ivančice - M. Krumlov 0:0 (0:0)
    So 03.05. 16:30 Vojkovice - Ratíškovice 1:1 (1:1)
    So 03.05. 16:30 Bosonohy - Mutěnice 1:3 (1:0)
    So 03.05. 16:30 RAFK - Jevišovice 0:0 (0:0)
    So 03.05. 16:30 Bzenec - Sparta Brno 0:4 (0:0)
    Ne 04.05. 10:15 Rousínov - Kyjov 6:2 (2:0)
    Ne 04.05. 16:30 Ráječko - Kuřim 6:1 (3:1)

    29.kolo

    Čt 08.05. 16:30 Rousínov - FK Znojmo 4:1 (1:1)
    Čt 08.05. 16:30 RAFK - Bosonohy 0:2 (0:2)
    Čt 08.05. 16:30 Bzenec - Vojkovice 2:4 (0:2)
    Čt 08.05. 16:30 Ráječko - Ivančice 0:0 (0:0)
    Čt 08.05. 16:30 Kuřim - Novosedly 2:0 (1:0)
    Čt 08.05. 16:30 M. Krumlov - Sparta Brno 3:0 (1:0)
    Čt 08.05. 16:30 Jevišovice - Ratíškovice 2:0 (2:0)
    Čt 08.05. 16:30 Kyjov - Mutěnice 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 10.05. 16:30 Kuřim - Bzenec 0:0 (0:0)
    So 10.05. 16:30 Ratíškovice - Ivančice 1:1 (0:0)
    Ne 11.05. 10:15 Kyjov - Bosonohy 1:4 (0:2)
    Ne 11.05. 16:30 Ráječko - FK Znojmo 4:0 (2:0)
    Ne 11.05. 16:30 Jevišovice - Rousínov 3:1 (1:0)
    Ne 11.05. 16:30 Mutěnice - Vojkovice 0:0 (0:0)
    St 14.05. 17:30 Sparta Brno - RAFK 4:0 (2:0)
    06.06. 18:00 M. Krumlov - Novosedly 2:1 (0:0)

    24.kolo

    St 14.05. 17:00 FK Znojmo - M. Krumlov 0:2 (0:0)
    So 17.05. 16:30 Novosedly - Ratíškovice 0:1 (0:1)
    So 17.05. 16:30 Ivančice - Mutěnice 1:4 (0:0)
    So 17.05. 16:30 Vojkovice - Kyjov 2:3 (2:2)
    So 17.05. 16:30 Bosonohy - Jevišovice 0:1 (0:0)
    So 17.05. 16:30 RAFK - Kuřim 1:1 (0:1)
    So 17.05. 16:30 Bzenec - Ráječko 3:0 (0:0)
    Ne 18.05. 16:30 Rousínov - Sparta Brno 3:3 (0:2)

    30.kolo

    St 21.05. 17:30 FK Znojmo - Kyjov 1:1 (1:1)
    St 21.05. 17:30 Mutěnice - Jevišovice 1:1 (1:0)
    St 21.05. 17:30 Ratíškovice - Sparta Brno 0:1 (0:0)
    St 21.05. 17:30 M. Krumlov - Kuřim 0:0 (0:0)
    St 21.05. 17:30 Novosedly - Ráječko 2:0 (0:0)
    St 21.05. 17:30 Ivančice - Bzenec 3:1 (2:0)
    St 21.05. 17:30 Vojkovice - RAFK 4:0 (1:0)
    St 21.05. 17:30 Bosonohy - Rousínov 1:3 (0:1)

    25.kolo

    So 24.05. 16:30 Bzenec - FK Znojmo 3:2 (0:2)
    So 24.05. 16:30 Kuřim - Rousínov 1:4 (1:2)
    So 24.05. 16:30 Sparta Brno - Bosonohy 5:3 (3:2)
    So 24.05. 16:30 Ratíškovice - M. Krumlov 1:2 (1:0)
    Ne 25.05. 10:15 Kyjov - Ivančice 0:2 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Ráječko - RAFK 4:0 (1:0)
    Ne 25.05. 16:30 Jevišovice - Vojkovice 6:1 (2:0)
    Ne 25.05. 16:30 Mutěnice - Novosedly 5:1 (2:0)

    26.kolo

    So 31.05. 16:30 FK Znojmo - Ratíškovice 2:1 (2:0)
    So 31.05. 16:30 M. Krumlov - Mutěnice 2:1 (1:0)
    So 31.05. 16:30 Novosedly - Kyjov 3:1 (3:0)
    So 31.05. 16:30 Vojkovice - Sparta Brno 1:4 (0:2)
    So 31.05. 16:30 Bosonohy - Kuřim 1:3 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Rousínov - Ráječko 1:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 RAFK - Bzenec 0:4 (0:2)
    Ne 01.06. 16:30 Ivančice - Jevišovice 1:0 (0:0)

    27.kolo

    06.06. 17:30 Mutěnice - Ratíškovice 0:0 (0:0)
    So 07.06. 16:30 RAFK - FK Znojmo 2:2 (0:1)
    So 07.06. 16:30 Bzenec - Rousínov 3:1 (2:0)
    So 07.06. 16:30 Sparta Brno - Ivančice 2:3 (1:1)
    Ne 08.06. 10:15 Kyjov - M. Krumlov 3:1 (0:1)
    Ne 08.06. 16:30 Ráječko - Bosonohy 5:2 (4:1)
    Ne 08.06. 16:30 Kuřim - Vojkovice 4:2 (0:2)
    Ne 08.06. 16:30 Jevišovice - Novosedly 2:2 (2:1)

    28.kolo

    So 14.06. 10:15 FK Znojmo - Mutěnice 1:1 (0:0)
    So 14.06. 14:00 Rousínov - RAFK 6:1 (3:1)
    So 14.06. 14:30 M. Krumlov - Jevišovice 1:0 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Ratíškovice - Kyjov 2:0 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Novosedly - Sparta Brno 1:2 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Ivančice - Kuřim 2:2 (0:2)
    So 14.06. 16:30 Vojkovice - Ráječko 0:3 (0:1)
    So 14.06. 16:30 Bosonohy - Bzenec 0:5 (0:4)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 7 3 65:21 67
    2. 30 17 5 8 85:49 56
    3. 30 15 7 8 46:40 52
    4. 30 15 6 9 74:38 51
    5. 30 14 7 9 53:38 49
    6. 30 15 2 13 68:60 47
    7. 30 13 5 12 54:56 44
    8. 30 13 4 13 47:48 43
    9. 30 12 6 12 54:50 42
    10. 30 12 5 13 52:53 41
    11. 30 11 7 12 39:45 40
    12. 30 11 5 14 49:64 38
    13. 30 10 7 13 50:53 37
    14. 30 10 6 14 38:51 36
    15. 30 4 7 19 32:83 19
    16. 30 3 4 23 31:88 13