Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 15. srpna 2020
svátek má Hana.
Hlavní menu
  • ID: 6975
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
2661
Týden:
17
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 15.09. 11:00 N. Veselí - Zubří 33:30
So 15.09. 11:00 Karviná - Ostrava 26:36
So 15.09. 11:00 Frýdek-Místek - Dukla Praha 39:35
So 15.09. 11:00 Kopřivnice - Jičín 25:33
So 15.09. 11:00 Strakonice - Talent Plzeň 29:39
So 15.09. 11:00 Lovosice - KP Brno 29:31

2.kolo

So 22.09. 11:00 Talent Plzeň - Lovosice 39:22
So 22.09. 11:00 Jičín - Strakonice 24:22
So 22.09. 11:00 Dukla Praha - Kopřivnice 36:27
So 22.09. 11:00 Ostrava - Frýdek-Místek 36:24
So 22.09. 11:00 N. Veselí - Karviná 30:24
So 22.09. 14:00 Zubří - KP Brno 43:26

3.kolo

So 29.09. 11:00 Karviná - Zubří 27:33
So 29.09. 11:00 Frýdek-Místek - N. Veselí 32:29
So 29.09. 11:00 Kopřivnice - Ostrava 28:38
So 29.09. 11:00 Strakonice - Dukla Praha 30:36
So 29.09. 11:00 Lovosice - Jičín 31:24
So 29.09. 11:00 KP Brno - Talent Plzeň 27:44

4.kolo

So 06.10. 11:00 Zubří - Talent Plzeň 36:39
So 06.10. 11:00 Jičín - KP Brno 33:34
So 06.10. 11:00 Dukla Praha - Lovosice 29:26
So 06.10. 11:00 Ostrava - Strakonice 31:18
So 06.10. 11:00 N. Veselí - Kopřivnice 34:26
So 06.10. 11:00 Karviná - Frýdek-Místek 31:28

5.kolo

So 13.10. 11:00 Frýdek-Místek - Zubří 34:30
So 13.10. 11:00 Kopřivnice - Karviná 14:31
So 13.10. 11:00 Strakonice - N. Veselí 23:42
So 13.10. 11:00 Lovosice - Ostrava 30:26
So 13.10. 11:00 KP Brno - Dukla Praha 29:28
So 13.10. 11:00 Talent Plzeň - Jičín 39:28

6.kolo

So 20.10. 11:00 Zubří - Jičín 27:25
So 20.10. 11:00 Dukla Praha - Talent Plzeň 31:44
So 20.10. 11:00 Ostrava - KP Brno 40:37
So 20.10. 11:00 N. Veselí - Lovosice 23:26
So 20.10. 11:00 Karviná - Strakonice 37:20
So 20.10. 11:00 Frýdek-Místek - Kopřivnice 32:15

7.kolo

So 27.10. 11:00 Kopřivnice - Zubří 22:34
So 27.10. 11:00 Strakonice - Frýdek-Místek 29:36
So 27.10. 11:00 Lovosice - Karviná 31:27
So 27.10. 11:00 KP Brno - N. Veselí 31:29
So 27.10. 11:00 Talent Plzeň - Ostrava 44:33
So 27.10. 11:00 Jičín - Dukla Praha 40:37

8.kolo

So 03.11. 11:00 Zubří - Dukla Praha 33:33
So 03.11. 11:00 Ostrava - Jičín 30:29
So 03.11. 11:00 N. Veselí - Talent Plzeň 23:38
So 03.11. 11:00 Karviná - KP Brno 36:36
So 03.11. 11:00 Frýdek-Místek - Lovosice 32:23
So 03.11. 11:00 Kopřivnice - Strakonice 34:33

9.kolo

So 10.11. 11:00 Strakonice - Zubří 29:30
So 10.11. 11:00 Lovosice - Kopřivnice 35:19
So 10.11. 11:00 KP Brno - Frýdek-Místek 31:39
So 10.11. 11:00 Talent Plzeň - Karviná 43:30
So 10.11. 11:00 Jičín - N. Veselí 32:36
So 10.11. 11:00 Dukla Praha - Ostrava 38:33

10.kolo

So 17.11. 11:00 Zubří - Ostrava 33:24
So 17.11. 11:00 N. Veselí - Dukla Praha 36:26
So 17.11. 11:00 Karviná - Jičín 35:27
So 17.11. 11:00 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 39:44
So 17.11. 11:00 Kopřivnice - KP Brno 37:36
So 17.11. 11:00 Strakonice - Lovosice 21:31

11.kolo

So 24.11. 11:00 Lovosice - Zubří 23:28
So 24.11. 11:00 KP Brno - Strakonice 33:31
So 24.11. 11:00 Talent Plzeň - Kopřivnice 43:27
So 24.11. 11:00 Jičín - Frýdek-Místek 28:35
So 24.11. 11:00 Dukla Praha - Karviná 41:27
So 24.11. 11:00 Ostrava - N. Veselí 39:32

12.kolo

So 23.02. 11:00 Zubří - N. Veselí 31:28
So 23.02. 11:00 Ostrava - Karviná 24:35
So 23.02. 11:00 Dukla Praha - Frýdek-Místek 30:33
So 23.02. 11:00 Jičín - Kopřivnice 34:25
So 23.02. 11:00 Talent Plzeň - Strakonice 38:25
So 23.02. 11:00 KP Brno - Lovosice 34:28

13.kolo

So 02.03. 11:00 KP Brno - Zubří 31:34
So 02.03. 11:00 Lovosice - Talent Plzeň 24:28
So 02.03. 11:00 Strakonice - Jičín 27:29
So 02.03. 11:00 Kopřivnice - Dukla Praha 28:33
So 02.03. 11:00 Frýdek-Místek - Ostrava 23:27
So 02.03. 11:00 Karviná - N. Veselí 45:29

14.kolo

So 09.03. 11:00 Zubří - Karviná 24:24
So 09.03. 11:00 N. Veselí - Frýdek-Místek 43:29
So 09.03. 11:00 Ostrava - Kopřivnice 33:29
So 09.03. 11:00 Dukla Praha - Strakonice 42:34
So 09.03. 11:00 Jičín - Lovosice 26:28
So 09.03. 11:00 Talent Plzeň - KP Brno 39:31

15.kolo

So 16.03. 11:00 Talent Plzeň - Zubří 34:34
So 16.03. 11:00 KP Brno - Jičín 37:21
So 16.03. 11:00 Lovosice - Dukla Praha 33:29
So 16.03. 11:00 Strakonice - Ostrava 35:29
So 16.03. 11:00 Kopřivnice - N. Veselí 22:35
So 16.03. 11:00 Frýdek-Místek - Karviná 39:30

16.kolo

So 23.03. 11:00 Zubří - Frýdek-Místek 29:28
So 23.03. 11:00 Karviná - Kopřivnice 35:21
So 23.03. 11:00 N. Veselí - Strakonice 38:28
So 23.03. 11:00 Ostrava - Lovosice 33:34
So 23.03. 11:00 Dukla Praha - KP Brno 32:35
So 23.03. 11:00 Jičín - Talent Plzeň 29:29

17.kolo

So 30.03. 11:00 Jičín - Zubří 31:36
So 30.03. 11:00 Talent Plzeň - Dukla Praha 37:29
So 30.03. 11:00 KP Brno - Ostrava 29:24
So 30.03. 11:00 Lovosice - N. Veselí 30:29
So 30.03. 11:00 Strakonice - Karviná 23:34
So 30.03. 11:00 Kopřivnice - Frýdek-Místek 36:33

18.kolo

So 06.04. 11:00 Zubří - Kopřivnice 34:23
So 06.04. 11:00 Frýdek-Místek - Strakonice 40:28
So 06.04. 11:00 Karviná - Lovosice 32:21
So 06.04. 11:00 N. Veselí - KP Brno 36:26
So 06.04. 11:00 Ostrava - Talent Plzeň 28:44
So 06.04. 11:00 Dukla Praha - Jičín 35:37

19.kolo

So 13.04. 11:00 Dukla Praha - Zubří 35:41
So 13.04. 11:00 Jičín - Ostrava 45:30
So 13.04. 11:00 Talent Plzeň - N. Veselí 29:27
So 13.04. 11:00 KP Brno - Karviná 22:28
So 13.04. 11:00 Lovosice - Frýdek-Místek 30:24
So 13.04. 11:00 Strakonice - Kopřivnice 35:25

20.kolo

So 20.04. 11:00 Zubří - Strakonice 30:20
So 20.04. 11:00 Kopřivnice - Lovosice 19:31
So 20.04. 11:00 Frýdek-Místek - KP Brno 41:38
So 20.04. 11:00 Karviná - Talent Plzeň 31:36
So 20.04. 11:00 N. Veselí - Jičín 26:26
So 20.04. 11:00 Ostrava - Dukla Praha 24:32

21.kolo

So 27.04. 11:00 Ostrava - Zubří 24:34
So 27.04. 11:00 Dukla Praha - N. Veselí 31:30
So 27.04. 11:00 Jičín - Karviná 23:31
So 27.04. 11:00 Talent Plzeň - Frýdek-Místek 42:33
So 27.04. 11:00 KP Brno - Kopřivnice 26:28
So 27.04. 11:00 Lovosice - Strakonice 29:23

22.kolo

So 04.05. 11:00 Zubří - Lovosice 28:25
So 04.05. 11:00 Strakonice - KP Brno 29:29
So 04.05. 11:00 Kopřivnice - Talent Plzeň 27:31
So 04.05. 11:00 Frýdek-Místek - Jičín 36:35
So 04.05. 11:00 Karviná - Dukla Praha 32:36
So 04.05. 11:00 N. Veselí - Ostrava 37:25
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 20 2 0 843:643 62
2. 22 16 3 3 712:618 51
3. 22 13 0 9 729:699 39
4. 22 13 0 9 620:604 39
5. 22 11 2 9 688:637 35
6. 22 11 1 10 705:649 34
7. 22 10 1 11 734:728 31
8. 22 9 2 11 689:729 29
9. 22 9 0 13 667:716 27
10. 22 7 2 13 659:691 23
11. 22 4 0 18 557:745 12
12. 22 2 1 19 592:736 7