Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. května 2019
svátek má Jana.
Hlavní menu
  • ID: 6974
  • Návštěvy: 97/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18477
    Týden:
    97
    Dnes:
    22
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:30 Frýdlant - Horní Branná 1:1 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Stráž p.R. - Rynoltice 0:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Lomnice - Chrastava 0:3 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Jilemnice - Stráž n.N. 1:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Košťálov - Mšeno B 3:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Hejnice - Cvikov 3:3 (2:3)
    So 17.08. 17:00 Harrachov - Velké Hamry 0:1 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Cvikov - Harrachov 5:3 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Hejnice - Mšeno B 4:3 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Stráž n.N. - Košťálov 0:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Chrastava - Jilemnice 3:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Rynoltice - Frýdlant 3:0 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Velké Hamry - Stráž p.R. 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Horní Branná - Lomnice 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Stráž p.R. - Frýdlant 6:2 (4:0)
    So 31.08. 17:00 Lomnice - Rynoltice 4:2 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Jilemnice - Horní Branná 1:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Košťálov - Chrastava 3:7 (1:4)
    So 31.08. 17:00 Hejnice - Stráž n.N. 1:3 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Harrachov - Mšeno B 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Velké Hamry - Cvikov 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:30 Frýdlant - Lomnice 2:6 (1:3)
    So 07.09. 17:00 Cvikov - Stráž p.R. 1:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Mšeno B - Velké Hamry 1:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Stráž n.N. - Harrachov 1:3 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Chrastava - Hejnice 7:2 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Rynoltice - Jilemnice 5:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Horní Branná - Košťálov 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 Stráž p.R. - Lomnice 3:4 (0:2)
    So 14.09. 17:00 Jilemnice - Frýdlant 2:4 (1:2)
    So 14.09. 17:00 Hejnice - Horní Branná 4:2 (3:0)
    So 14.09. 17:00 Harrachov - Chrastava 2:5 (2:2)
    So 14.09. 17:00 Cvikov - Mšeno B 7:4 (3:1)
    Ne 15.09. 15:00 Košťálov - Rynoltice 4:2 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Velké Hamry - Stráž n.N. 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:30 Frýdlant - Košťálov 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Mšeno B - Stráž p.R. 4:7 (3:2)
    So 21.09. 16:30 Chrastava - Velké Hamry 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Rynoltice - Hejnice 4:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Lomnice - Jilemnice 3:2 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Horní Branná - Harrachov 3:1 (2:1)
    St 02.10. 16:00 Stráž n.N. - Cvikov 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Stráž p.R. - Jilemnice 2:2 (0:1)
    So 28.09. 16:30 Košťálov - Lomnice 1:2 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Hejnice - Frýdlant 3:2 (1:2)
    So 28.09. 16:30 Harrachov - Rynoltice 3:3 (2:1)
    So 28.09. 16:30 Cvikov - Chrastava 2:1 (2:1)
    So 28.09. 16:30 Mšeno B - Stráž n.N. 2:2 (1:1)
    Ne 29.09. 16:30 Velké Hamry - Horní Branná 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:30 Frýdlant - Harrachov 4:2 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Stráž n.N. - Stráž p.R. 1:3 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Chrastava - Mšeno B 4:3 (1:2)
    So 05.10. 16:00 Rynoltice - Velké Hamry 3:3 (3:1)
    So 05.10. 16:00 Lomnice - Hejnice 2:3 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Jilemnice - Košťálov 3:4 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Horní Branná - Cvikov 1:3 (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 16:00 Stráž p.R. - Košťálov 4:4 (2:2)
    So 12.10. 16:00 Hejnice - Jilemnice 3:1 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Harrachov - Lomnice 5:1 (4:0)
    So 12.10. 16:00 Cvikov - Rynoltice 3:1 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Mšeno B - Horní Branná 3:1 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Stráž n.N. - Chrastava 2:6 (1:1)
    Ne 13.10. 16:00 Velké Hamry - Frýdlant 6:1 (4:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Frýdlant - Cvikov 2:2 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Chrastava - Stráž p.R. 5:0 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Rynoltice - Mšeno B 4:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Lomnice - Velké Hamry 2:3 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Jilemnice - Harrachov 1:2 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Košťálov - Hejnice 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Horní Branná - Stráž n.N. 2:3 (0:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Stráž p.R. - Hejnice 4:2 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Harrachov - Košťálov 2:5 (1:4)
    So 26.10. 14:30 Cvikov - Lomnice 0:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Mšeno B - Frýdlant 7:5 (4:1)
    So 26.10. 14:30 Stráž n.N. - Rynoltice 0:3 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Chrastava - Horní Branná 6:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:30 Velké Hamry - Jilemnice 2:1 (2:1)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Frýdlant - Stráž n.N. 3:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Rynoltice - Chrastava 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Lomnice - Mšeno B 1:3 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Jilemnice - Cvikov 2:2 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Košťálov - Velké Hamry 1:3 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Hejnice - Harrachov 1:4 (0:2)
    Ne 17.11. 13:30 Horní Branná - Stráž p.R. 2:4 (1:1)

    1.kolo

    So 09.11. 14:00 Harrachov - Stráž p.R. 2:2 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Velké Hamry - Hejnice 5:0 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Cvikov - Košťálov 0:4 (0:3)
    So 09.11. 14:00 Mšeno B - Jilemnice 2:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Stráž n.N. - Lomnice 0:2 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Chrastava - Frýdlant 6:1 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Rynoltice - Horní Branná 5:4 (4:1)

    16.kolo

    So 22.03. 10:30 Frýdlant - Rynoltice 1:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Stráž p.R. - Velké Hamry 1:2 (0:2)
    So 22.03. 15:00 Harrachov - Cvikov 2:2 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Košťálov - Stráž n.N. 4:1 (0:1)
    So 22.03. 15:00 Jilemnice - Chrastava 1:3 (1:1)
    So 22.03. 15:00 Lomnice - Horní Branná 2:1 (2:1)
    Ne 23.03. 15:00 Mšeno B - Hejnice 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 29.03. 10:30 Frýdlant - Stráž p.R. 1:1 (1:1)
    So 29.03. 15:00 Rynoltice - Lomnice 1:1 (0:1)
    So 29.03. 15:00 Chrastava - Košťálov 2:2 (1:1)
    So 29.03. 15:00 Stráž n.N. - Hejnice 2:2 (2:0)
    So 29.03. 15:00 Cvikov - Velké Hamry 0:3 (0:2)
    Ne 30.03. 15:00 Horní Branná - Jilemnice 1:1 (1:0)
    Ne 30.03. 15:00 Mšeno B - Harrachov 5:3 (1:1)

    18.kolo

    So 05.04. 16:30 Stráž p.R. - Cvikov 1:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Harrachov - Stráž n.N. 2:5 (1:1)
    So 05.04. 16:30 Hejnice - Chrastava 2:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Košťálov - Horní Branná 7:2 (1:1)
    So 05.04. 16:30 Jilemnice - Rynoltice 0:1 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Lomnice - Frýdlant 0:1 (0:1)
    Ne 06.04. 16:30 Velké Hamry - Mšeno B 3:3 (1:1)

    19.kolo

    So 12.04. 10:30 Frýdlant - Jilemnice 7:0 (3:0)
    So 12.04. 16:30 Lomnice - Stráž p.R. 3:2 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Rynoltice - Košťálov 2:0 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Chrastava - Harrachov 4:0 (2:0)
    So 12.04. 16:30 Stráž n.N. - Velké Hamry 2:1 (0:1)
    Ne 13.04. 16:30 Horní Branná - Hejnice 2:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Mšeno B - Cvikov 2:4 (1:4)

    20.kolo

    So 19.04. 17:00 Stráž p.R. - Mšeno B 5:1 (2:1)
    So 19.04. 17:00 Cvikov - Stráž n.N. 2:1 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Harrachov - Horní Branná 1:1 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Hejnice - Rynoltice 3:0 (1:0)
    So 19.04. 17:00 Košťálov - Frýdlant 3:1 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Jilemnice - Lomnice 0:3 (0:1)
    Ne 20.04. 17:00 Velké Hamry - Chrastava 4:2 (1:0)

    21.kolo

    So 26.04. 10:30 Frýdlant - Hejnice 3:1 (2:0)
    So 26.04. 17:00 Jilemnice - Stráž p.R. 3:5 (1:2)
    So 26.04. 17:00 Lomnice - Košťálov 0:1 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Rynoltice - Harrachov 8:3 (5:2)
    So 26.04. 17:00 Chrastava - Cvikov 3:2 (1:1)
    So 26.04. 17:00 Stráž n.N. - Mšeno B 2:3 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Horní Branná - Velké Hamry 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 03.05. 17:00 Stráž p.R. - Stráž n.N. 3:2 (2:2)
    So 03.05. 17:00 Cvikov - Horní Branná 3:2 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Harrachov - Frýdlant 2:4 (1:2)
    So 03.05. 17:00 Hejnice - Lomnice 1:1 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Košťálov - Jilemnice 3:2 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Mšeno B - Chrastava 1:3 (0:1)
    Ne 04.05. 17:00 Velké Hamry - Rynoltice 1:1 (1:0)

    23.kolo

    So 10.05. 10:30 Frýdlant - Velké Hamry 2:2 (1:2)
    So 10.05. 17:00 Košťálov - Stráž p.R. 3:2 (0:1)
    So 10.05. 17:00 Jilemnice - Hejnice 3:5 (3:1)
    So 10.05. 17:00 Lomnice - Harrachov 1:1 (0:1)
    So 10.05. 17:00 Rynoltice - Cvikov 0:1 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Chrastava - Stráž n.N. 10:0 (6:0)
    Ne 11.05. 17:00 Horní Branná - Mšeno B 2:1 (0:1)

    24.kolo

    So 17.05. 17:00 Stráž p.R. - Chrastava 1:1 (1:1)
    So 17.05. 17:00 Stráž n.N. - Horní Branná 3:2 (1:0)
    So 17.05. 17:00 Cvikov - Frýdlant 2:5 (1:3)
    So 17.05. 17:00 Harrachov - Jilemnice 2:0 (2:0)
    Ne 18.05. 17:00 Mšeno B - Rynoltice 1:1 (0:0)
    Ne 18.05. 17:00 Velké Hamry - Lomnice 3:0 (0:0)
    St 28.05. 17:00 Hejnice - Košťálov 1:3 (0:1)

    25.kolo

    So 24.05. 10:30 Frýdlant - Mšeno B 1:2 (1:1)
    So 24.05. 17:00 Hejnice - Stráž p.R. 4:2 (2:1)
    So 24.05. 17:00 Košťálov - Harrachov 2:4 (1:0)
    So 24.05. 17:00 Jilemnice - Velké Hamry 1:1 (0:0)
    So 24.05. 17:00 Lomnice - Cvikov 3:4 (1:1)
    So 24.05. 17:00 Rynoltice - Stráž n.N. 1:1 (1:1)
    Ne 25.05. 17:00 Horní Branná - Chrastava 1:6 (0:2)

    26.kolo

    Út 27.05. 17:30 Mšeno B - Lomnice 6:4 (4:1)
    So 31.05. 17:00 Stráž p.R. - Horní Branná 7:1 (4:1)
    So 31.05. 17:00 Chrastava - Rynoltice 0:2 (0:0)
    So 31.05. 17:00 Stráž n.N. - Frýdlant 2:2 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Cvikov - Jilemnice 2:0 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Harrachov - Hejnice 2:3 (0:2)
    Ne 01.06. 17:00 Velké Hamry - Košťálov 1:2 (1:2)

    14.kolo

    So 07.06. 10:00 Frýdlant - Chrastava 3:4 (1:2)
    So 07.06. 17:00 Stráž p.R. - Harrachov 3:2 (2:0)
    So 07.06. 17:00 Hejnice - Velké Hamry 2:3 (2:1)
    So 07.06. 17:00 Košťálov - Cvikov 8:0 (4:0)
    So 07.06. 17:00 Jilemnice - Mšeno B 3:1 (0:0)
    So 07.06. 17:00 Lomnice - Stráž n.N. 4:1 (3:1)
    So 07.06. 17:00 Horní Branná - Rynoltice 1:4 (0:3)

    15.kolo

    So 14.06. 17:00 Rynoltice - Stráž p.R. 2:0 (1:0)
    So 14.06. 17:00 Horní Branná - Frýdlant 2:4 (2:0)
    So 14.06. 17:00 Chrastava - Lomnice 7:2 (3:1)
    So 14.06. 17:00 Stráž n.N. - Jilemnice 1:1 (0:0)
    So 14.06. 17:00 Cvikov - Hejnice 2:1 (1:1)
    Ne 15.06. 17:00 Mšeno B - Košťálov 2:5 (1:1)
    Ne 15.06. 17:00 Velké Hamry - Harrachov 3:0 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 102:38 62
    2. 26 16 7 3 61:31 55
    3. 26 17 3 6 77:47 54
    4. 26 13 7 6 56:54 46
    5. 26 12 7 7 59:36 43
    6. 26 11 7 8 70:56 40
    7. 26 11 5 10 64:66 38
    8. 26 11 3 12 55:66 36
    9. 26 10 4 12 51:58 34
    10. 26 7 5 14 61:81 26
    11. 26 6 6 14 53:73 24
    12. 26 5 5 16 36:71 20
    13. 26 5 4 17 41:75 19
    14. 26 3 5 18 35:69 14