Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 6921
  • Návštěvy: 118/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    88752
    Týden:
    118
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Chrudim - Kunice 1:0 (0:0)
    So 10.08. 10:15 Strakonice - Sparta Praha B 0:3 (0:2)
    So 10.08. 15:00 Domažlice - Roudnice 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Kolín - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Králův Dvůr - Štěchovice 3:1 (1:0)
    Ne 11.08. 10:15 Převýšov - Chomutov 3:1 (0:1)
    Ne 11.08. 10:15 Meteor - Hor. Měcholupy 0:2 (0:0)
    Ne 11.08. 15:00 Jirny - Čáslav 2:1 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Zápy - Admira Praha 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Chomutov - Domažlice 0:1 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Kunice - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    Ne 18.08. 10:15 Admira Praha - Převýšov 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 10:30 Karlovy Vary - Chrudim 3:3 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Čáslav - Sparta Praha B 1:2 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Strakonice 2:4 (0:3)
    Ne 18.08. 17:00 Štěchovice - Meteor 3:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Roudnice - Kolín 1:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Jirny - Zápy 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Chrudim - Roudnice 2:2 (1:1)
    So 24.08. 10:15 Strakonice - Štěchovice 0:1 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Domažlice - Admira Praha 0:2 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Kolín - Chomutov 2:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Králův Dvůr - Karlovy Vary 2:1 (2:1)
    Ne 25.08. 10:15 Převýšov - Jirny 3:1 (3:0)
    Ne 25.08. 10:15 Meteor - Kunice 3:4 (1:3)
    Ne 25.08. 10:15 Sparta Praha B - Hor. Měcholupy 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Zápy - Čáslav 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Chomutov - Chrudim 3:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Kunice - Strakonice 1:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Admira Praha - Kolín 1:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:30 Karlovy Vary - Meteor 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 15:00 Jirny - Domažlice 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Čáslav - Hor. Měcholupy 2:1 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Štěchovice - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Roudnice - Králův Dvůr 4:1 (4:1)
    Ne 01.09. 17:00 Zápy - Převýšov 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Chrudim - Admira Praha 3:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Hor. Měcholupy - Štěchovice 0:0 (0:0)
    So 07.09. 15:00 Strakonice - Karlovy Vary 0:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Domažlice - Zápy 1:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Kolín - Jirny 2:2 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Králův Dvůr - Chomutov 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:15 Převýšov - Čáslav 1:2 (0:1)
    Ne 08.09. 10:15 Meteor - Roudnice 4:2 (2:1)
    Ne 08.09. 10:15 Sparta Praha B - Kunice 2:2 (0:1)

    17.kolo

    St 11.09. 17:00 Strakonice - Čáslav 0:5 (0:3)
    St 11.09. 17:00 Sparta Praha B - Meteor 3:0 (1:0)
    St 11.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    St 11.09. 17:00 Štěchovice - Chrudim 3:0 (2:0)
    St 11.09. 17:00 Kunice - Kolín 0:2 (0:1)
    St 11.09. 17:00 Karlovy Vary - Domažlice 1:1 (0:1)
    St 11.09. 17:00 Roudnice - Převýšov 0:2 (0:1)
    St 11.09. 17:00 Chomutov - Zápy 0:3 (0:0)
    St 11.09. 17:00 Admira Praha - Jirny 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Chomutov - Meteor 3:2 (0:0)
    So 14.09. 17:00 Kunice - Hor. Měcholupy 4:1 (3:0)
    Ne 15.09. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 Převýšov - Domažlice 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:30 Karlovy Vary - Sparta Praha B 1:1 (0:1)
    Ne 15.09. 15:00 Jirny - Chrudim 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 Čáslav - Štěchovice 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 17:00 Roudnice - Strakonice 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Zápy - Kolín 1:2 (0:1)

    7.kolo

    20.09. 17:00 Strakonice - Chomutov 1:1 (0:0)
    So 21.09. 10:15 Chrudim - Zápy 3:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Domažlice - Čáslav 3:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Kolín - Převýšov 0:1 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Králův Dvůr - Jirny 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 10:15 Meteor - Admira Praha 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 10:15 Sparta Praha B - Roudnice 2:1 (2:0)
    Ne 22.09. 10:15 Hor. Měcholupy - Karlovy Vary 2:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Štěchovice - Kunice 4:2 (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Chomutov - Sparta Praha B 2:1 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Domažlice - Kolín 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:15 Admira Praha - Strakonice 5:2 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 Převýšov - Chrudim 0:2 (0:2)
    Ne 29.09. 10:30 Karlovy Vary - Štěchovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:00 Jirny - Meteor 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:30 Čáslav - Kunice 0:4 (0:2)
    Ne 29.09. 16:30 Roudnice - Hor. Měcholupy 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 16:30 Zápy - Králův Dvůr 1:2 (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Chrudim - Domažlice 1:1 (0:1)
    So 05.10. 10:15 Strakonice - Jirny 1:1 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Kolín - Čáslav 1:2 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Králův Dvůr - Převýšov 0:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Kunice - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    Ne 06.10. 10:15 Meteor - Zápy 2:2 (2:0)
    Ne 06.10. 10:15 Sparta Praha B - Admira Praha 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Hor. Měcholupy - Chomutov 1:1 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Štěchovice - Roudnice 2:2 (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Chomutov - Štěchovice 2:0 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Domažlice - Králův Dvůr 4:0 (1:0)
    So 12.10. 16:00 Kolín - Chrudim 2:1 (0:1)
    Ne 13.10. 10:15 Admira Praha - Hor. Měcholupy 3:1 (3:1)
    Ne 13.10. 10:15 Převýšov - Meteor 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 14:30 Jirny - Sparta Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 16:00 Čáslav - Karlovy Vary 6:0 (2:0)
    Ne 13.10. 16:00 Roudnice - Kunice 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 16:00 Zápy - Strakonice 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Chrudim - Čáslav 1:1 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Strakonice - Převýšov 1:2 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Králův Dvůr - Kolín 1:1 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Kunice - Chomutov 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 10:15 Meteor - Domažlice 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 10:15 Sparta Praha B - Zápy 3:1 (2:0)
    Ne 20.10. 10:30 Karlovy Vary - Roudnice 4:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Hor. Měcholupy - Jirny 0:3 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 Štěchovice - Admira Praha 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Chomutov - Karlovy Vary 4:2 (1:0)
    So 26.10. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 2:4 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Domažlice - Strakonice 3:0 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Kolín - Meteor 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 10:15 Admira Praha - Kunice 4:1 (3:0)
    Ne 27.10. 10:15 Převýšov - Sparta Praha B 4:1 (3:1)
    Ne 27.10. 13:00 Jirny - Štěchovice 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Čáslav - Roudnice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Zápy - Hor. Měcholupy 4:0 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Strakonice - Kolín 1:4 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Králův Dvůr - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Kunice - Jirny 1:1 (0:0)
    Ne 03.11. 10:15 Meteor - Chrudim 1:6 (0:2)
    Ne 03.11. 10:15 Sparta Praha B - Domažlice 4:2 (1:1)
    Ne 03.11. 10:30 Karlovy Vary - Admira Praha 5:0 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Převýšov 1:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Štěchovice - Zápy 2:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Roudnice - Chomutov 2:4 (1:2)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Chrudim - Strakonice 4:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Domažlice - Hor. Měcholupy 2:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Kolín - Sparta Praha B 2:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Králův Dvůr - Meteor 1:4 (0:2)
    Ne 10.11. 10:15 Admira Praha - Roudnice 1:1 (0:0)
    Ne 10.11. 10:15 Převýšov - Štěchovice 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 13:00 Jirny - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Čáslav - Chomutov 2:1 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Zápy - Kunice 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Strakonice - Králův Dvůr 1:2 (1:1)
    So 16.11. 10:15 Chomutov - Admira Praha 4:0 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Kunice - Převýšov 2:1 (1:1)
    Ne 17.11. 10:00 Karlovy Vary - Zápy 0:1 (0:0)
    Ne 17.11. 10:15 Meteor - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 17.11. 10:15 Sparta Praha B - Chrudim 1:3 (1:1)
    Ne 17.11. 13:00 Roudnice - Jirny 2:3 (2:2)
    Ne 17.11. 13:30 Hor. Měcholupy - Kolín 0:2 (0:1)
    So 30.11. 13:30 Štěchovice - Domažlice 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 23.11. 10:15 Převýšov - Karlovy Vary 1:2 (0:1)
    So 23.11. 10:15 Chrudim - Hor. Měcholupy 2:1 (1:0)
    So 23.11. 13:30 Zápy - Roudnice 1:1 (0:0)
    So 23.11. 13:30 Domažlice - Kunice 1:0 (1:0)
    So 23.11. 13:30 Kolín - Štěchovice 3:0 (0:0)
    So 23.11. 13:30 Králův Dvůr - Sparta Praha B 1:2 (1:2)
    So 23.11. 13:30 Meteor - Strakonice 2:1 (1:1)
    Ne 24.11. 13:00 Jirny - Chomutov 3:2 (2:0)
    Ne 24.11. 13:30 Čáslav - Admira Praha 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 08.03. 10:15 Chomutov - Převýšov 3:0 (0:0)
    So 08.03. 14:30 Roudnice - Domažlice 2:1 (0:0)
    So 08.03. 14:30 Kunice - Chrudim 0:1 (0:1)
    Ne 09.03. 10:15 Admira Praha - Zápy 1:1 (1:0)
    Ne 09.03. 10:15 Sparta Praha B - Strakonice 2:0 (1:0)
    Ne 09.03. 10:30 Karlovy Vary - Kolín 1:4 (0:2)
    Ne 09.03. 14:30 Čáslav - Jirny 1:1 (0:0)
    Ne 09.03. 14:30 Štěchovice - Králův Dvůr 2:2 (1:1)
    Ne 09.03. 14:30 Hor. Měcholupy - Meteor 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 15.03. 10:15 Strakonice - Hor. Měcholupy 1:2 (1:1)
    So 15.03. 10:15 Chrudim - Karlovy Vary 5:0 (1:0)
    So 15.03. 14:30 Králův Dvůr - Kunice 2:0 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Domažlice - Chomutov 3:4 (2:2)
    Ne 16.03. 10:15 Sparta Praha B - Čáslav 2:1 (2:0)
    Ne 16.03. 10:15 Meteor - Štěchovice 1:1 (1:0)
    Ne 16.03. 10:15 Převýšov - Admira Praha 4:2 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Kolín - Roudnice 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Zápy - Jirny 1:1 (1:1)

    20.kolo

    So 22.03. 10:15 Chomutov - Kolín 3:0 (2:0)
    So 22.03. 15:00 Roudnice - Chrudim 2:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Kunice - Meteor 2:3 (2:1)
    Ne 23.03. 10:15 Admira Praha - Domažlice 2:1 (0:1)
    Ne 23.03. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 2:1 (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 Čáslav - Zápy 1:0 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Štěchovice - Strakonice 1:0 (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 Hor. Měcholupy - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
    St 09.04. 16:30 Jirny - Převýšov 4:2 (3:2)

    21.kolo

    So 29.03. 10:15 Strakonice - Kunice 1:5 (1:0)
    So 29.03. 10:15 Meteor - Karlovy Vary 2:0 (2:0)
    So 29.03. 10:15 Chrudim - Chomutov 1:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Králův Dvůr - Roudnice 4:1 (3:0)
    Ne 30.03. 10:15 Sparta Praha B - Štěchovice 1:1 (0:0)
    Ne 30.03. 10:15 Převýšov - Zápy 3:3 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Hor. Měcholupy - Čáslav 1:1 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Kolín - Admira Praha 2:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Domažlice - Jirny 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 05.04. 10:15 Chomutov - Králův Dvůr 3:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Roudnice - Meteor 3:0 (3:0)
    So 05.04. 16:30 Kunice - Sparta Praha B 0k:3
    Ne 06.04. 10:15 Admira Praha - Chrudim 1:0 (0:0)
    Ne 06.04. 10:30 Karlovy Vary - Strakonice 2:1 (0:1)
    Ne 06.04. 15:30 Jirny - Kolín 1:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Čáslav - Převýšov 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Zápy - Domažlice 1:2 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Štěchovice - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)

    23.kolo

    Čt 10.04. 16:30 Sparta Praha B - Karlovy Vary 5:1 (1:0)
    So 12.04. 10:15 Hor. Měcholupy - Kunice 3:0k
    So 12.04. 10:15 Chrudim - Jirny 3:1 (3:0)
    So 12.04. 10:30 Králův Dvůr - Admira Praha 2:1 (1:0)
    So 12.04. 11:00 Strakonice - Roudnice 0:5 (0:3)
    So 12.04. 16:30 Domažlice - Převýšov 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 10:15 Meteor - Chomutov 3:1 (1:1)
    Ne 13.04. 16:30 Štěchovice - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Kolín - Zápy 1:3 (1:1)

    33.kolo

    St 16.04. 17:00 Admira Praha - Čáslav 2:0 (1:0)
    St 16.04. 17:00 Chomutov - Jirny 1:1 (1:1)
    St 16.04. 17:00 Roudnice - Zápy 2:1 (0:1)
    St 16.04. 17:00 Karlovy Vary - Převýšov 4:5 (3:3)
    St 16.04. 17:00 Kunice - Domažlice 3:1 (2:1)
    St 16.04. 17:00 Štěchovice - Kolín 0:1 (0:0)
    St 16.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Chrudim 1:2 (1:0)
    St 16.04. 17:00 Sparta Praha B - Králův Dvůr 1:2 (0:0)
    St 16.04. 17:00 Strakonice - Meteor 4:2 (2:1)

    24.kolo

    So 19.04. 10:15 Chomutov - Strakonice 2:3 (1:2)
    So 19.04. 17:00 Roudnice - Sparta Praha B 3:0 (2:0)
    So 19.04. 17:00 Kunice - Štěchovice 0k:3
    Ne 20.04. 10:15 Převýšov - Kolín 0:2 (0:2)
    Ne 20.04. 10:15 Admira Praha - Meteor 3:0 (2:0)
    Ne 20.04. 10:30 Karlovy Vary - Hor. Měcholupy 3:0 (1:0)
    Ne 20.04. 15:30 Jirny - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Čáslav - Domažlice 0:3 (0:1)
    Ne 20.04. 17:00 Zápy - Chrudim 3:1 (1:1)

    25.kolo

    So 26.04. 10:15 Strakonice - Admira Praha 2:2 (1:2)
    So 26.04. 10:15 Meteor - Jirny 0:2 (0:0)
    So 26.04. 10:15 Chrudim - Převýšov 2:1 (0:1)
    So 26.04. 17:00 Kunice - Čáslav 0k:3
    So 26.04. 17:00 Králův Dvůr - Zápy 2:1 (2:1)
    Ne 27.04. 10:15 Sparta Praha B - Chomutov 4:1 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Štěchovice - Karlovy Vary 2:1 (0:1)
    Ne 27.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Roudnice 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Kolín - Domažlice 3:0 (1:0)

    26.kolo

    So 03.05. 10:15 Chomutov - Hor. Měcholupy 4:2 (2:0)
    So 03.05. 17:00 Domažlice - Chrudim 1:1 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Roudnice - Štěchovice 2:2 (1:2)
    Ne 04.05. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
    Ne 04.05. 10:15 Admira Praha - Sparta Praha B 1:1 (0:0)
    Ne 04.05. 10:30 Karlovy Vary - Kunice 3:0k
    Ne 04.05. 15:30 Jirny - Strakonice 3:0 (1:0)
    Ne 04.05. 17:00 Čáslav - Kolín 2:0 (1:0)
    Ne 04.05. 17:00 Zápy - Meteor 1:4 (0:3)

    27.kolo

    So 10.05. 10:15 Hor. Měcholupy - Admira Praha 2:4 (1:2)
    So 10.05. 10:15 Strakonice - Zápy 1:7 (0:2)
    So 10.05. 10:15 Chrudim - Kolín 0:3 (0:1)
    So 10.05. 17:00 Kunice - Roudnice 0k:3
    So 10.05. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 3:1 (1:1)
    Ne 11.05. 10:15 Sparta Praha B - Jirny 2:1 (1:1)
    Ne 11.05. 10:15 Meteor - Převýšov 3:3 (2:0)
    Ne 11.05. 10:30 Karlovy Vary - Čáslav 4:1 (2:0)
    Ne 11.05. 17:00 Štěchovice - Chomutov 0:0 (0:0)

    34.kolo

    St 14.05. 17:00 Čáslav - Strakonice 1:0 (1:0)
    St 14.05. 17:00 Meteor - Sparta Praha B 3:2 (1:1)
    St 14.05. 17:00 Králův Dvůr - Hor. Měcholupy 2:0 (1:0)
    St 14.05. 17:00 Chrudim - Štěchovice 1:0 (1:0)
    St 14.05. 17:00 Kolín - Kunice 3:0k
    St 14.05. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    St 14.05. 17:00 Převýšov - Roudnice 2:3 (1:2)
    St 14.05. 17:00 Zápy - Chomutov 0:5 (0:1)
    St 14.05. 17:00 Jirny - Admira Praha 3:0 (2:0)

    28.kolo

    So 17.05. 10:15 Chomutov - Kunice 3:0k
    So 17.05. 10:30 Domažlice - Meteor 3:2 (2:1)
    So 17.05. 17:00 Roudnice - Karlovy Vary 2:1 (0:1)
    Ne 18.05. 10:15 Převýšov - Strakonice 3:0 (2:0)
    Ne 18.05. 10:15 Admira Praha - Štěchovice 3:3 (2:2)
    Ne 18.05. 17:00 Čáslav - Chrudim 3:2 (2:0)
    Ne 18.05. 17:00 Kolín - Králův Dvůr 2:1 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Zápy - Sparta Praha B 2:0 (2:0)
    Ne 18.05. 17:00 Jirny - Hor. Měcholupy 4:2 (4:2)

    29.kolo

    So 24.05. 10:15 Strakonice - Domažlice 1:1 (1:0)
    So 24.05. 17:00 Kunice - Admira Praha 0k:3
    So 24.05. 17:00 Králův Dvůr - Chrudim 2:1 (1:1)
    Ne 25.05. 10:15 Sparta Praha B - Převýšov 1:1 (0:0)
    Ne 25.05. 10:15 Meteor - Kolín 1:3 (0:1)
    Ne 25.05. 10:30 Karlovy Vary - Chomutov 2:3 (2:1)
    Ne 25.05. 17:00 Roudnice - Čáslav 1:2 (1:1)
    Ne 25.05. 17:00 Štěchovice - Jirny 1:2 (1:1)
    Ne 25.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Zápy 1:2 (0:1)

    30.kolo

    So 31.05. 10:15 Chrudim - Meteor 2:1 (0:1)
    So 31.05. 10:15 Chomutov - Roudnice 1:1 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Domažlice - Sparta Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 01.06. 10:15 Převýšov - Hor. Měcholupy 8:0 (4:0)
    Ne 01.06. 10:15 Admira Praha - Karlovy Vary 4:0 (1:0)
    Ne 01.06. 16:00 Jirny - Kunice 4:1 (1:1)
    Ne 01.06. 17:00 Čáslav - Králův Dvůr 2:2 (1:0)
    Ne 01.06. 17:00 Kolín - Strakonice 3:2 (3:1)
    Ne 01.06. 17:00 Zápy - Štěchovice 2:2 (2:1)

    31.kolo

    So 07.06. 10:15 Chomutov - Čáslav 3:1 (0:1)
    So 07.06. 10:15 Strakonice - Chrudim 2:5 (2:1)
    So 07.06. 10:15 Meteor - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 07.06. 17:00 Roudnice - Admira Praha 2:2 (1:0)
    So 07.06. 17:00 Kunice - Zápy 2:1 (1:0)
    Ne 08.06. 10:30 Karlovy Vary - Jirny 0:2 (0:1)
    Ne 08.06. 17:00 Štěchovice - Převýšov 3:2 (3:0)
    Ne 08.06. 17:00 Hor. Měcholupy - Domažlice 0:3 (0:1)
    Ne 08.06. 17:00 Sparta Praha B - Kolín 1:1 (1:1)

    32.kolo

    St 28.05. 17:30 Králův Dvůr - Strakonice 3:0 (2:0)
    Čt 05.06. 17:00 Převýšov - Kunice 3:5 (0:2)
    St 11.06. 17:30 Čáslav - Meteor 1:2 (0:1)
    St 11.06. 18:00 Admira Praha - Chomutov 1:1 (0:0)
    So 14.06. 10:15 Chrudim - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
    So 14.06. 15:00 Domažlice - Štěchovice 2:1 (1:0)
    Ne 15.06. 17:00 Kolín - Hor. Měcholupy 2:0 (1:0)
    Ne 15.06. 17:00 Zápy - Karlovy Vary 3:1 (2:1)
    Ne 15.06. 17:00 Jirny - Roudnice 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 20 6 8 58:30 66
    2. 34 19 8 7 60:37 65
    3. 34 18 5 11 63:45 59
    4. 34 17 6 11 50:48 57
    5. 34 16 8 10 66:46 56
    6. 34 16 7 11 57:43 55
    7. 34 16 6 12 51:44 54
    8. 34 15 7 12 51:45 52
    9. 34 13 10 11 53:48 49
    10. 34 11 14 9 42:37 47
    11. 34 14 5 15 54:66 47
    12. 34 13 7 14 63:50 46
    13. 34 12 10 12 58:52 46
    14. 34 12 9 13 56:51 45
    15. 34 11 4 19 47:69 37
    16. 34 10 4 20 51:70 34
    17. 34 6 6 22 30:70 24
    18. 34 3 6 25 31:90 15