Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 6891
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6041
Týden:
43
Dnes:
6
On-line:
1

1. kolo

So 21.09. 16:30 Sokolov - Chomutov 4:9
So 21.09. 17:00 Liberec - FBC Plzeň 5:6 np
So 21.09. 17:00 Rokycany - Lovosice 4:3 pp
So 21.09. 20:00 Jablonec n.N. - Slavia Plzeň 13:6
So 21.09. 20:00 Turnov - Děčín 9:7
So 21.09. 20:00 Karlovy Vary - Kadaň 7:5

2. kolo

Ne 22.09. 10:00 Liberec - Slavia Plzeň 7:6
Ne 22.09. 11:00 Sokolov - Kadaň 4:9
Ne 22.09. 14:30 Karlovy Vary - Chomutov 3:5
Ne 22.09. 16:00 Jablonec n.N. - FBC Plzeň 7:5
Ne 22.09. 17:00 Turnov - Lovosice 8:6
Ne 22.09. 17:00 Rokycany - Děčín 7:6

3. kolo

So 05.10. 15:00 Turnov - Liberec 7:10
So 05.10. 17:00 Rokycany - Jablonec n.N. 5:8
So 05.10. 17:00 Chomutov - Lovosice 6:5
So 05.10. 17:30 Kadaň - Děčín 12:4
So 05.10. 18:00 Slavia Plzeň - Sokolov 4:3
So 05.10. 19:00 FBC Plzeň - Karlovy Vary 17:3

4. kolo

Ne 06.10. 10:00 Slavia Plzeň - Karlovy Vary 9:12
Ne 06.10. 15:00 Rokycany - Liberec 5:4 pp
Ne 06.10. 15:00 Kadaň - Lovosice 9:6
Ne 06.10. 17:00 Chomutov - Děčín 10:6
Ne 06.10. 18:00 Turnov - Jablonec n.N. 7:4
Ne 06.10. 19:30 FBC Plzeň - Sokolov 11:7

5. kolo

So 19.10. 16:30 Sokolov - Rokycany 7:4
So 19.10. 17:30 Kadaň - FBC Plzeň 5:6
So 19.10. 18:00 Jablonec n.N. - Lovosice 7:1
So 19.10. 18:00 Liberec - Děčín 5:6
So 19.10. 20:00 Karlovy Vary - Turnov 9:2
Ne 27.10. 17:00 Chomutov - Slavia Plzeň 12:4

6. kolo

Ne 20.10. 10:00 Liberec - Lovosice 11:10 pp
Ne 20.10. 11:00 Sokolov - Turnov 4:15
Ne 20.10. 14:00 Chomutov - FBC Plzeň 7:6 pp
Ne 20.10. 14:30 Karlovy Vary - Rokycany 5:4
Ne 20.10. 15:00 Jablonec n.N. - Děčín 12:8
Ne 20.10. 17:00 Kadaň - Slavia Plzeň 6:4

7. kolo

So 02.11. 00:00 Jablonec n.N. - Liberec 9:3
So 02.11. 00:00 Slavia Plzeň - FBC Plzeň 1:7
So 02.11. 00:00 Rokycany - Turnov 7:9
So 02.11. 00:00 Děčín - Lovosice 6:12
So 02.11. 00:00 Sokolov - Karlovy Vary 4:8
So 02.11. 00:00 Chomutov - Kadaň 11:10

8. kolo

So 16.11. 00:00 Sokolov - Jablonec n.N. 9:7
So 16.11. 00:00 Karlovy Vary - Liberec 9:5
So 16.11. 00:00 Rokycany - Chomutov 3:8
So 16.11. 00:00 Turnov - Kadaň 9:8
So 16.11. 00:00 Lovosice - Slavia Plzeň 5:2
So 16.11. 00:00 Děčín - FBC Plzeň 6:12

9. kolo

Ne 17.11. 00:00 Sokolov - Liberec 7:9
Ne 17.11. 00:00 Karlovy Vary - Jablonec n.N. 5:8
Ne 17.11. 00:00 Rokycany - Kadaň 3:2
Ne 17.11. 00:00 Turnov - Chomutov 6:7
Ne 17.11. 00:00 Lovosice - FBC Plzeň 4:3 pp
Ne 17.11. 00:00 Děčín - Slavia Plzeň 4:5

10. kolo

So 30.11. 17:00 Liberec - Kadaň 5:4
So 30.11. 18:00 Jablonec n.N. - Chomutov 10:3
So 30.11. 18:00 Slavia Plzeň - Rokycany 6:7 np
So 30.11. 19:00 Děčín - Karlovy Vary 5:8
So 30.11. 19:45 Lovosice - Sokolov 13:4
So 30.11. 20:00 FBC Plzeň - Turnov 6:5

11. kolo

Ne 01.12. 10:00 Liberec - Chomutov 7:3
Ne 01.12. 10:00 Slavia Plzeň - Turnov 9:8
Ne 01.12. 12:00 Lovosice - Karlovy Vary 4:6
Ne 01.12. 14:00 Jablonec n.N. - Kadaň 7:3
Ne 01.12. 16:30 FBC Plzeň - Rokycany 9:1
Ne 01.12. 19:00 Děčín - Sokolov 20:7

12. kolo

So 04.01. 00:00 Děčín - Turnov 8:6
So 04.01. 00:00 Lovosice - Rokycany 6:7 pp
So 04.01. 00:00 Chomutov - Sokolov 10:4
So 04.01. 00:00 Slavia Plzeň - Jablonec n.N. 6:2
So 04.01. 00:00 Kadaň - Karlovy Vary 8:7
So 04.01. 00:00 FBC Plzeň - Liberec 7:5

13. kolo

Ne 05.01. 00:00 Slavia Plzeň - Liberec 14:10
Ne 05.01. 00:00 Děčín - Rokycany 11:2
Ne 05.01. 00:00 Lovosice - Turnov 5:8
Ne 05.01. 00:00 FBC Plzeň - Jablonec n.N. 13:5
Ne 05.01. 00:00 Kadaň - Sokolov 9:1
Ne 05.01. 00:00 Chomutov - Karlovy Vary 12:2

14. kolo

So 18.01. 16:30 Sokolov - Slavia Plzeň 1:11
So 18.01. 18:00 Jablonec n.N. - Rokycany 8:6
So 18.01. 19:00 Děčín - Kadaň 6:10
So 18.01. 19:00 Liberec - Turnov 8:9
So 18.01. 19:00 Lovosice - Chomutov 5:6
So 18.01. 20:00 Karlovy Vary - FBC Plzeň 7:10

15. kolo

Ne 19.01. 10:00 Liberec - Rokycany 12:5
Ne 19.01. 11:00 Sokolov - FBC Plzeň 3:8
Ne 19.01. 13:30 Děčín - Chomutov 6:17
Ne 19.01. 14:00 Jablonec n.N. - Turnov 7:3
Ne 19.01. 14:30 Karlovy Vary - Slavia Plzeň 7:6
Ne 19.01. 18:00 Lovosice - Kadaň 1:13

16. kolo

Ne 02.02. 00:00 FBC Plzeň - Slavia Plzeň 10:4
Ne 02.02. 00:00 Turnov - Rokycany 11:5
Ne 02.02. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov 6:4
Ne 02.02. 00:00 Kadaň - Chomutov 6:7
Ne 02.02. 00:00 Lovosice - Děčín 2:7
Ne 02.02. 00:00 Liberec - Jablonec n.N. 8:4

17. kolo

So 08.02. 00:00 Turnov - Karlovy Vary 10:5
So 08.02. 00:00 Rokycany - Sokolov 5:9
So 08.02. 00:00 FBC Plzeň - Kadaň 5:6
So 08.02. 00:00 Slavia Plzeň - Chomutov 11:12 np
So 08.02. 00:00 Děčín - Liberec 9:11
So 08.02. 00:00 Lovosice - Jablonec n.N. 3:6

18. kolo

Ne 09.02. 00:00 Slavia Plzeň - Kadaň 1:9
Ne 09.02. 00:00 Turnov - Sokolov 8:5
Ne 09.02. 00:00 FBC Plzeň - Chomutov 5:7
Ne 09.02. 00:00 Rokycany - Karlovy Vary 1:11
Ne 09.02. 00:00 Lovosice - Liberec 9:10 pp
Ne 09.02. 00:00 Děčín - Jablonec n.N. 8:10

19. kolo

So 22.02. 18:00 Jablonec n.N. - Sokolov 7:2
So 22.02. 18:00 Slavia Plzeň - Lovosice 9:6
So 22.02. 18:00 FBC Plzeň - Děčín 18:3
So 22.02. 19:00 Liberec - Karlovy Vary 5:8
So 22.02. 19:00 Kadaň - Turnov 11:13
So 22.02. 19:00 Chomutov - Rokycany 11:2

20. kolo

Ne 23.02. 00:00 Slavia Plzeň - Děčín 8:5
Ne 23.02. 00:00 Liberec - Sokolov 14:10
Ne 23.02. 00:00 FBC Plzeň - Lovosice 13:3
Ne 23.02. 00:00 Jablonec n.N. - Karlovy Vary 4:11
Ne 23.02. 00:00 Chomutov - Turnov 13:5
Ne 23.02. 00:00 Kadaň - Rokycany 8:4

21. kolo

So 08.03. 16:30 Sokolov - Lovosice 7:8 pp
So 08.03. 17:00 Chomutov - Jablonec n.N. 5:3
So 08.03. 17:00 Rokycany - Slavia Plzeň 6:7
So 08.03. 17:30 Kadaň - Liberec 14:8
So 08.03. 19:00 Turnov - FBC Plzeň 9:8
So 08.03. 20:00 Karlovy Vary - Děčín 14:6

22. kolo

Ne 09.03. 11:00 Sokolov - Děčín 10:7
Ne 09.03. 14:00 Turnov - Slavia Plzeň 7:5
Ne 09.03. 14:30 Karlovy Vary - Lovosice 11:4
Ne 09.03. 15:00 Kadaň - Jablonec n.N. 10:7
Ne 09.03. 15:00 Rokycany - FBC Plzeň 5:10
Ne 09.03. 17:00 Chomutov - Liberec 12:10
Správce soutěže: Josef Cestr

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 22 18 2 0 2 193:123 58
2. 22 15 1 2 4 195:108 49
3. 22 15 0 0 7 164:138 45
4. 22 14 0 0 8 155:130 42
5. 22 14 0 0 8 174:157 42
6. 22 13 0 0 9 177:126 39
7. 22 9 2 2 9 172:173 33
8. 22 9 0 2 11 138:159 29
9. 22 3 2 4 13 121:163 17
10. 22 5 0 0 17 154:207 15
11. 22 2 4 0 16 98:171 14
12. 22 4 0 1 17 116:202 13