Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 6818
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Návštěvy soutěže

Celkem:
6560
Týden:
21
Dnes:
3
On-line:
1

1. kolo

So 13.04. 10:00 Čelákovice B - Karlovy Vary B 6:2
So 13.04. 10:00 Mn. Hradiště - Zaječov 3:6
So 13.04. 14:00 Jiskra Aš - Tachov 6:3
So 13.04. 14:00 TJ Plazy - Slaný 2:6

2. kolo

So 20.04. 10:00 Slaný - Jiskra Aš 6:4
So 20.04. 14:00 Tachov - TJ Plazy 1:6
So 20.04. 14:00 Zaječov - Čelákovice B 6:1
Ne 05.05. 10:00 Karlovy Vary B - Mn. Hradiště 6:2

3. kolo

So 27.04. 10:00 Čelákovice B - Tachov 6:1
So 27.04. 10:00 Mn. Hradiště - Slaný 4:6
So 27.04. 14:00 Jiskra Aš - Karlovy Vary B 4:6
So 27.04. 14:00 TJ Plazy - Zaječov 6:2

4. kolo

Ne 21.04. 10:00 Karlovy Vary B - TJ Plazy 6:4
So 04.05. 10:00 Slaný - Čelákovice B 2:6
So 04.05. 14:00 Zaječov - Jiskra Aš 6:4
So 04.05. 14:00 Tachov - Mn. Hradiště 6:0

5. kolo

St 08.05. 10:00 Karlovy Vary B - Slaný 6:3
St 08.05. 14:00 Jiskra Aš - Mn. Hradiště 5:5
St 08.05. 14:00 TJ Plazy - Čelákovice B 5:5
St 08.05. 14:00 Zaječov - Tachov 4:6

6. kolo

So 11.05. 10:00 Čelákovice B - Jiskra Aš 6:2
So 11.05. 10:00 Mn. Hradiště - TJ Plazy 1:6
So 11.05. 10:00 Slaný - Zaječov 6:4
So 11.05. 10:00 Karlovy Vary B - Tachov 6:3

7. kolo

So 18.05. 10:00 Čelákovice B - Mn. Hradiště 6:1
So 18.05. 10:00 Slaný - Tachov 4:6
So 18.05. 14:00 Jiskra Aš - TJ Plazy 3:6
Ne 02.06. 10:00 Zaječov - Karlovy Vary B 6:1

8. kolo

So 25.05. 10:00 Slaný - TJ Plazy 4:6
So 25.05. 10:00 Karlovy Vary B - Čelákovice B 6:4
So 25.05. 14:00 Tachov - Jiskra Aš 5:5
So 25.05. 14:00 Zaječov - Mn. Hradiště 5:5

9. kolo

So 01.06. 10:00 Čelákovice B - Zaječov 6:1
So 01.06. 14:00 Jiskra Aš - Slaný 6:4
So 01.06. 14:00 TJ Plazy - Tachov 6:3
So 01.06. 14:00 Mn. Hradiště - Karlovy Vary B 5:5

10. kolo

So 08.06. 10:00 Karlovy Vary B - Jiskra Aš 6:2
So 08.06. 10:00 Slaný - Mn. Hradiště 6:4
So 08.06. 14:00 Zaječov - TJ Plazy 6:1
So 08.06. 14:00 Tachov - Čelákovice B 6:1

11. kolo

So 15.06. 10:00 TJ Plazy - Karlovy Vary B 6:1
So 15.06. 10:00 Čelákovice B - Slaný 6:2
So 15.06. 10:00 Mn. Hradiště - Tachov 3:6
So 15.06. 14:00 Jiskra Aš - Zaječov 4:6

12. kolo

So 22.06. 10:00 Mn. Hradiště - Jiskra Aš 6:4
So 22.06. 10:00 Čelákovice B - TJ Plazy 5:5
So 22.06. 10:00 Slaný - Karlovy Vary B 4:6
So 22.06. 14:00 Tachov - Zaječov 5:5

13. kolo

So 07.09. 14:00 Jiskra Aš - Čelákovice B 2:6
So 07.09. 14:00 TJ Plazy - Mn. Hradiště 6:2
So 07.09. 14:00 Zaječov - Slaný 5:5
So 07.09. 14:00 Tachov - Karlovy Vary B 3:6

14. kolo

So 14.09. 14:00 TJ Plazy - Jiskra Aš 6:2
So 14.09. 14:00 Mn. Hradiště - Čelákovice B 2:6
So 14.09. 14:00 Karlovy Vary B - Zaječov 6:4
So 14.09. 14:00 Tachov - Slaný 5:5
Správce soutěže: Josef Cestr

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 10 1 3 69:56 21
2. 14 9 2 3 70:43 20
3. 14 9 2 3 71:47 20
4. 14 6 3 5 66:59 15
5. 14 5 3 6 59:63 13
6. 14 5 2 7 63:70 12
7. 14 2 2 10 53:77 6
8. 14 1 3 10 43:79 5