Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 6755
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4604
    Týden:
    29
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    27.07. 17:00 Haladás - Eger 4:2 (0:1)
    27.07. 19:00 DVTK - Újpest 2:1 (1:1)
    So 28.07. 17:00 Paks - Pecsi 2:3 (1:2)
    So 28.07. 19:00 Debreceni - FC Györ 4:1 (4:1)
    So 28.07. 20:45 Ferencvárosi - Kecskeméti 1:1 (1:0)
    Ne 29.07. 15:30 MTK Budapešť - Kaposvári FC 3:1 (1:0)
    Ne 29.07. 17:00 BFC Siofok - Honvéd 0:1 (0:0)
    Ne 29.07. 18:30 MOL Fehérvár - Lombard Papa 1:1 (0:1)

    2.kolo

    03.08. 17:00 Lombard Papa - Paks 0:0 (0:0)
    03.08. 19:00 Eger - BFC Siofok 1:1 (0:1)
    So 04.08. 17:00 Kaposvári FC - Debreceni 1:0 (1:0)
    So 04.08. 19:00 FC Györ - Haladás 1:1 (1:0)
    So 04.08. 20:45 Pecsi - Ferencvárosi 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 15:30 Újpest - MOL Fehérvár 0:1 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Kecskeméti - MTK Budapešť 1:1 (1:0)
    Ne 05.08. 18:30 Honvéd - DVTK 2:1 (1:1)

    3.kolo

    10.08. 17:00 FC Györ - Kaposvári FC 2:1 (0:1)
    10.08. 19:00 BFC Siofok - Haladás 0:3 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Debreceni - Kecskeméti 2:1 (1:0)
    So 11.08. 19:00 DVTK - Eger 1:0 (0:0)
    So 11.08. 20:45 Ferencvárosi - Lombard Papa 4:1 (2:1)
    Ne 12.08. 15:30 MOL Fehérvár - Honvéd 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 MTK Budapešť - Pecsi 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 18:30 Paks - Újpest 2:2 (2:1)

    4.kolo

    17.08. 19:00 Kecskeméti - Kaposvári FC 1:2 (1:1)
    So 18.08. 14:00 Haladás - DVTK 0:0 (0:0)
    So 18.08. 18:30 Pecsi - Debreceni 2:3 (0:0)
    So 18.08. 20:45 BFC Siofok - FC Györ 2:3 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Honvéd - Paks 3:3 (1:3)
    Ne 19.08. 16:30 Újpest - Ferencvárosi 2:1 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Lombard Papa - MTK Budapešť 0:2 (0:0)
    Ne 19.08. 18:30 MOL Fehérvár - Eger 2:1 (0:0)

    5.kolo

    24.08. 17:00 Paks - Eger 0:1 (0:0)
    24.08. 19:00 MTK Budapešť - Újpest 2:1 (0:0)
    So 25.08. 16:00 Kaposvári FC - Pecsi 1:1 (0:1)
    So 25.08. 16:15 Ferencvárosi - Honvéd 0:2 (0:1)
    So 25.08. 18:30 FC Györ - Kecskeméti 5:1 (3:0)
    So 25.08. 20:45 DVTK - BFC Siofok 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Debreceni - Lombard Papa 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 18:30 MOL Fehérvár - Haladás 2:1 (0:0)

    6.kolo

    31.08. 17:00 Pecsi - Kecskeméti 0:1 (0:0)
    31.08. 19:00 Honvéd - MTK Budapešť 1:2 (0:1)
    So 01.09. 14:00 DVTK - FC Györ 0:3 (0:1)
    So 01.09. 16:00 Haladás - Paks 1:2 (1:1)
    So 01.09. 16:00 Eger - Ferencvárosi 2:2 (0:0)
    So 01.09. 18:30 Lombard Papa - Kaposvári FC 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Újpest - Debreceni 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 18:30 BFC Siofok - MOL Fehérvár 1:3 (0:1)

    7.kolo

    14.09. 17:00 Kaposvári FC - Újpest 0:0 (0:0)
    14.09. 19:00 Ferencvárosi - Haladás 2:1 (1:0)
    So 15.09. 14:00 MOL Fehérvár - DVTK 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Kecskeméti - Lombard Papa 1:2 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Paks - BFC Siofok 4:1 (0:0)
    So 15.09. 18:30 MTK Budapešť - Eger 3:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 FC Györ - Pecsi 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 18:30 Debreceni - Honvéd 4:1 (2:1)

    8.kolo

    21.09. 17:00 Haladás - MTK Budapešť 3:0 (2:0)
    21.09. 19:00 DVTK - Paks 1:0 (1:0)
    So 22.09. 14:00 Újpest - Kecskeméti 2:1 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Eger - Debreceni 1:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Honvéd - Kaposvári FC 5:3 (4:1)
    So 22.09. 18:30 Lombard Papa - Pecsi 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 MOL Fehérvár - FC Györ 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 18:30 BFC Siofok - Ferencvárosi 0:0 (0:0)

    9.kolo

    28.09. 17:00 FC Györ - Lombard Papa 6:0 (3:0)
    28.09. 19:00 MTK Budapešť - BFC Siofok 1:1 (0:0)
    So 29.09. 14:00 Kecskeméti - Honvéd 2:1 (2:1)
    So 29.09. 16:00 Kaposvári FC - Eger 0:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Debreceni - Haladás 2:0 (1:0)
    So 29.09. 18:30 Paks - MOL Fehérvár 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Ferencvárosi - DVTK 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 18:30 Pecsi - Újpest 1:3 (1:2)

    10.kolo

    05.10. 17:00 Honvéd - Pecsi 0:1 (0:1)
    05.10. 19:00 DVTK - MTK Budapešť 2:1 (1:1)
    So 06.10. 14:00 Újpest - Lombard Papa 1:1 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Paks - FC Györ 0:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Eger - Kecskeméti 0:2 (0:1)
    So 06.10. 18:30 Haladás - Kaposvári FC 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:30 MOL Fehérvár - Ferencvárosi 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 18:30 BFC Siofok - Debreceni 0:2 (0:1)

    11.kolo

    19.10. 17:00 MTK Budapešť - MOL Fehérvár 3:2 (2:0)
    19.10. 19:00 Ferencvárosi - Paks 2:2 (1:0)
    So 20.10. 14:00 Lombard Papa - Honvéd 2:1 (1:1)
    So 20.10. 16:00 Kecskeméti - Haladás 2:1 (0:1)
    So 20.10. 16:00 Kaposvári FC - BFC Siofok 3:0 (1:0)
    So 20.10. 18:30 Pecsi - Eger 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 16:30 Debreceni - DVTK 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 18:30 FC Györ - Újpest 3:2 (0:0)

    12.kolo

    26.10. 17:00 BFC Siofok - Kecskeméti 0:2 (0:1)
    26.10. 19:00 Eger - Lombard Papa 1:1 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Honvéd - Újpest 2:2 (1:1)
    So 27.10. 16:00 DVTK - Kaposvári FC 0:1 (0:0)
    So 27.10. 16:00 Haladás - Pecsi 1:1 (0:0)
    So 27.10. 18:30 Paks - MTK Budapešť 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 16:30 MOL Fehérvár - Debreceni 3:1 (1:0)
    Ne 28.10. 18:30 Ferencvárosi - FC Györ 1:1 (0:1)

    13.kolo

    02.11. 17:00 Kecskeméti - DVTK 1:1 (0:1)
    02.11. 19:00 Újpest - Eger 3:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 MTK Budapešť - Ferencvárosi 4:2 (2:1)
    So 03.11. 16:00 Lombard Papa - Haladás 1:0 (1:0)
    So 03.11. 16:00 Pecsi - BFC Siofok 2:1 (1:1)
    So 03.11. 18:30 Debreceni - Paks 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 16:30 Kaposvári FC - MOL Fehérvár 0:2 (0:0)
    Ne 04.11. 18:30 FC Györ - Honvéd 0:0 (0:0)

    14.kolo

    09.11. 17:00 DVTK - Pecsi 1:1 (0:0)
    09.11. 19:00 BFC Siofok - Lombard Papa 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Haladás - Újpest 2:0 (0:0)
    So 10.11. 16:00 Paks - Kaposvári FC 1:2 (1:0)
    So 10.11. 16:00 Eger - Honvéd 1:3 (1:1)
    So 10.11. 18:30 MTK Budapešť - FC Györ 1:3 (0:2)
    Ne 11.11. 16:30 Ferencvárosi - Debreceni 2:1 (1:1)
    Ne 11.11. 18:30 MOL Fehérvár - Kecskeméti 2:0 (0:0)

    15.kolo

    16.11. 17:00 Lombard Papa - DVTK 2:2 (0:2)
    16.11. 19:00 Újpest - BFC Siofok 4:2 (1:2)
    So 17.11. 14:00 FC Györ - Eger 2:1 (2:1)
    So 17.11. 16:00 Kecskeméti - Paks 1:1 (0:1)
    So 17.11. 16:30 Debreceni - MTK Budapešť 0:2 (0:1)
    So 17.11. 18:30 Pecsi - MOL Fehérvár 0:0 (0:0)
    Ne 18.11. 16:30 Kaposvári FC - Ferencvárosi 1:0 (0:0)
    Ne 18.11. 18:30 Honvéd - Haladás 1:1 (0:0)

    16.kolo

    23.11. 17:00 Kaposvári FC - MTK Budapešť 0:0 (0:0)
    23.11. 19:00 Pecsi - Paks 1:3 (0:2)
    So 24.11. 14:00 FC Györ - Debreceni 2:0 (0:0)
    So 24.11. 16:00 Kecskeméti - Ferencvárosi 2:2 (1:0)
    So 24.11. 16:00 Eger - Haladás 1:2 (0:0)
    So 24.11. 18:30 Honvéd - BFC Siofok 2:0 (0:0)
    Ne 25.11. 16:30 Újpest - DVTK 1:1 (1:0)
    Ne 25.11. 18:30 Lombard Papa - MOL Fehérvár 1:0 (1:0)

    17.kolo

    30.11. 17:00 Debreceni - Kaposvári FC 2:1 (0:0)
    30.11. 19:00 Paks - Lombard Papa 2:0 (1:0)
    So 01.12. 14:00 Haladás - FC Györ 1:1 (1:1)
    So 01.12. 16:00 BFC Siofok - Eger 4:3 (1:0)
    So 01.12. 16:00 MTK Budapešť - Kecskeméti 3:1 (3:0)
    So 01.12. 18:30 DVTK - Honvéd 3:1 (1:0)
    Ne 02.12. 16:30 MOL Fehérvár - Újpest 1:1 (1:1)
    Ne 02.12. 18:30 Ferencvárosi - Pecsi 3:2 (0:1)

    18.kolo

    01.03. 17:00 Pecsi - MTK Budapešť 2:1 (2:1)
    01.03. 19:00 Eger - DVTK 0:1 (0:1)
    So 02.03. 14:00 Kecskeméti - Debreceni 0:0 (0:0)
    So 02.03. 16:00 Újpest - Paks 0:6 (0:3)
    So 02.03. 16:00 Haladás - BFC Siofok 2:1 (0:1)
    So 02.03. 18:30 Kaposvári FC - FC Györ 1:2 (0:0)
    Ne 03.03. 16:30 Lombard Papa - Ferencvárosi 0:3 (0:2)
    Ne 03.03. 18:30 Honvéd - MOL Fehérvár 0:4 (0:3)

    19.kolo

    08.03. 17:00 Paks - Honvéd 0:3 (0:3)
    08.03. 19:00 Kaposvári FC - Kecskeméti 2:3 (1:1)
    So 09.03. 14:00 DVTK - Haladás 1:1 (1:1)
    So 09.03. 16:00 Eger - MOL Fehérvár 0:4 (0:2)
    So 09.03. 16:00 MTK Budapešť - Lombard Papa 2:0 (0:0)
    So 09.03. 18:30 FC Györ - BFC Siofok 2:1 (1:0)
    Ne 10.03. 16:30 Ferencvárosi - Újpest 2:1 (1:0)
    Ne 10.03. 18:30 Debreceni - Pecsi 4:1 (1:1)

    21.kolo

    29.03. 17:00 Kaposvári FC - Lombard Papa 3:0 (0:0)
    29.03. 19:00 MOL Fehérvár - BFC Siofok 6:0 (0:0)
    So 30.03. 14:00 MTK Budapešť - Honvéd 1:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Paks - Haladás 0:0 (0:0)
    So 30.03. 16:00 Kecskeméti - Pecsi 0:2 (0:0)
    So 30.03. 18:30 Ferencvárosi - Eger 4:0 (2:0)
    Ne 31.03. 16:30 Debreceni - Újpest 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 18:30 FC Györ - DVTK 2:0 (1:0)

    22.kolo

    05.04. 17:00 Újpest - Kaposvári FC 1:0 (1:0)
    05.04. 19:00 Pecsi - FC Györ 0:2 (0:2)
    So 06.04. 14:00 BFC Siofok - Paks 1:1 (1:1)
    So 06.04. 16:00 Lombard Papa - Kecskeméti 0:2 (0:0)
    So 06.04. 16:00 Haladás - Ferencvárosi 0:0 (0:0)
    So 06.04. 18:30 Eger - MTK Budapešť 0:3 (0:3)
    Ne 07.04. 16:30 Honvéd - Debreceni 2:2 (1:2)
    Ne 07.04. 18:30 DVTK - MOL Fehérvár 2:1 (2:0)

    20.kolo

    Út 09.04. 16:00 Pecsi - Kaposvári FC 0:2 (0:0)
    Út 09.04. 16:00 Eger - Paks 2:2 (2:0)
    St 10.04. 16:00 Haladás - MOL Fehérvár 0:1 (0:1)
    St 10.04. 18:00 Lombard Papa - Debreceni 1:0 (0:0)
    Út 16.04. 16:00 BFC Siofok - DVTK 3:0 (1:0)
    Út 16.04. 20:30 Honvéd - Ferencvárosi 1:0 (0:0)
    Út 23.04. 18:00 Kecskeméti - FC Györ 5:2 (3:2)
    Út 30.04. 18:00 Újpest - MTK Budapešť 1:1 (1:0)

    23.kolo

    12.04. 17:00 Kaposvári FC - Honvéd 1:2 (1:0)
    12.04. 19:00 Paks - DVTK 1:0 (1:0)
    So 13.04. 14:00 Debreceni - Eger 3:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 MTK Budapešť - Haladás 0:1 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Pecsi - Lombard Papa 2:0 (1:0)
    So 13.04. 18:30 Ferencvárosi - BFC Siofok 4:2 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 FC Györ - MOL Fehérvár 1:1 (0:0)
    Ne 14.04. 18:30 Kecskeméti - Újpest 1:0 (0:0)

    24.kolo

    19.04. 17:00 BFC Siofok - MTK Budapešť 2:1 (0:0)
    19.04. 19:00 Újpest - Pecsi 4:2 (3:1)
    So 20.04. 14:00 Honvéd - Kecskeméti 0:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Eger - Kaposvári FC 1:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 MOL Fehérvár - Paks 2:0 (1:0)
    So 20.04. 18:30 Lombard Papa - FC Györ 1:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:30 DVTK - Ferencvárosi 2:2 (1:2)
    Ne 21.04. 18:30 Haladás - Debreceni 1:0 (0:0)

    25.kolo

    26.04. 17:00 Kecskeméti - Eger 3:1 (3:1)
    26.04. 19:00 FC Györ - Paks 3:4 (3:0)
    So 27.04. 14:00 MTK Budapešť - DVTK 2:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Kaposvári FC - Haladás 3:2 (2:1)
    So 27.04. 16:00 Lombard Papa - Újpest 0:1 (0:1)
    So 27.04. 18:30 Debreceni - BFC Siofok 4:1 (3:0)
    Ne 28.04. 16:30 Ferencvárosi - MOL Fehérvár 0:1 (0:1)
    Ne 28.04. 18:30 Pecsi - Honvéd 0:3 (0:1)

    26.kolo

    03.05. 17:00 MOL Fehérvár - MTK Budapešť 2:0 (1:0)
    03.05. 19:00 Haladás - Kecskeméti 1:1 (0:0)
    So 04.05. 14:00 DVTK - Debreceni 3:3 (1:1)
    So 04.05. 16:00 Honvéd - Lombard Papa 2:0 (1:0)
    So 04.05. 18:30 Eger - Pecsi 2:3 (1:2)
    So 04.05. 18:30 BFC Siofok - Kaposvári FC 2:1 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Újpest - FC Györ 1:2 (1:0)
    Ne 05.05. 18:30 Paks - Ferencvárosi 1:3 (0:1)

    27.kolo

    10.05. 17:00 MTK Budapešť - Paks 1:0 (0:0)
    10.05. 19:00 Kaposvári FC - DVTK 1:1 (0:1)
    So 11.05. 14:00 Lombard Papa - Eger 6:1 (4:0)
    So 11.05. 16:00 Kecskeméti - BFC Siofok 3:1 (1:0)
    So 11.05. 16:00 Pecsi - Haladás 0:2 (0:0)
    So 11.05. 18:30 Újpest - Honvéd 2:4 (1:2)
    Ne 12.05. 16:30 Debreceni - MOL Fehérvár 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 18:30 FC Györ - Ferencvárosi 1:0 (0:0)

    28.kolo

    17.05. 17:00 Haladás - Lombard Papa 2:1 (0:1)
    17.05. 19:00 Paks - Debreceni 1:2 (1:0)
    So 18.05. 14:00 Ferencvárosi - MTK Budapešť 2:0 (0:0)
    So 18.05. 16:00 Eger - Újpest 1:2 (0:1)
    So 18.05. 16:00 BFC Siofok - Pecsi 1:0 (0:0)
    So 18.05. 18:30 MOL Fehérvár - Kaposvári FC 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 16:30 DVTK - Kecskeméti 2:1 (0:1)
    Ne 19.05. 18:30 Honvéd - FC Györ 2:0 (0:0)

    29.kolo

    24.05. 17:00 Újpest - Haladás 0:1 (0:0)
    24.05. 19:00 Lombard Papa - BFC Siofok 0:1 (0:0)
    So 25.05. 14:00 Kaposvári FC - Paks 1:0 (1:0)
    So 25.05. 16:00 FC Györ - MTK Budapešť 1:0 (1:0)
    So 25.05. 16:00 Honvéd - Eger 3:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Debreceni - Ferencvárosi 2:3 (1:2)
    Ne 26.05. 18:30 Kecskeméti - MOL Fehérvár 1:5 (1:2)
    Po 27.05. 18:30 Pecsi - DVTK 2:1 (2:0)

    30.kolo

    31.05. 17:00 Paks - Kecskeméti 0:1 (0:0)
    31.05. 19:00 Ferencvárosi - Kaposvári FC 2:2 (1:0)
    So 01.06. 14:00 Eger - FC Györ 2:3 (1:2)
    So 01.06. 16:00 Haladás - Honvéd 1:1 (1:1)
    So 01.06. 16:00 MTK Budapešť - Debreceni 3:1 (1:0)
    So 01.06. 18:30 MOL Fehérvár - Pecsi 1:2 (1:0)
    Ne 02.06. 16:30 BFC Siofok - Újpest 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 DVTK - Lombard Papa 1:1 (0:0)
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 7 4 57:33 64
    2. 30 16 6 8 52:24 54
    3. 30 15 7 8 50:36 52
    4. 30 15 6 9 43:30 51
    5. 30 13 10 7 51:36 49
    6. 30 14 4 12 47:36 46
    7. 30 11 11 8 36:27 44
    8. 30 12 8 10 42:42 44
    9. 30 11 8 11 40:42 41
    10. 30 9 11 10 31:39 38
    11. 30 10 7 13 35:38 37
    12. 30 10 7 13 33:44 37
    13. 30 8 11 11 40:38 35
    14. 30 7 7 16 26:46 28
    15. 30 7 4 19 31:61 25
    16. 30 3 6 21 25:67 15