Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 6584
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
5841
Týden:
53
Dnes:
5
On-line:
1

1. kolo

So 20.09. 00:00 ELITE Praha - Jičín 7:1
So 20.09. 00:00 Bohemians - Střešovice 7:0
So 20.09. 00:00 Herbadent - Židenice 12:3
Ne 21.09. 00:00 Chodov - Liberec 5:1
Ne 21.09. 00:00 SKV - Vítkovice 2:8
Ne 30.11. 17:00 Ostrava - Olomouc 5:4 np

2. kolo

So 27.09. 00:00 Jičín - SKV 1:3
So 27.09. 00:00 Vítkovice - Chodov 6:5 pp
So 27.09. 00:00 Olomouc - Židenice 3:2
So 27.09. 00:00 Střešovice - Ostrava 3:12
Ne 28.09. 00:00 Liberec - ELITE Praha 7:2
Ne 28.09. 00:00 Herbadent - Bohemians 8:5

3. kolo

So 04.10. 00:00 Bohemians - Olomouc 8:6
So 04.10. 00:00 Židenice - Ostrava 2:0
So 04.10. 00:00 SKV - Liberec 1:5
Ne 05.10. 00:00 ELITE Praha - Chodov 4:13
Čt 11.12. 19:30 Střešovice - Herbadent 1:13
19.12. 20:30 Vítkovice - Jičín 17:2

4. kolo

So 11.10. 00:00 Ostrava - Bohemians 2:7
So 11.10. 00:00 Židenice - Střešovice 7:1
So 11.10. 00:00 Liberec - Jičín 6:3
So 11.10. 00:00 Olomouc - Herbadent 0:5
Ne 12.10. 00:00 ELITE Praha - Vítkovice 1:7
Ne 12.10. 00:00 Chodov - SKV 15:1

5. kolo

So 18.10. 00:00 Vítkovice - Liberec 4:3
So 18.10. 00:00 Jičín - Chodov 1:12
So 18.10. 00:00 SKV - ELITE Praha 2:6
So 18.10. 00:00 Bohemians - Židenice 3:1
Ne 19.10. 00:00 Střešovice - Olomouc 3:7
Ne 19.10. 00:00 Herbadent - Ostrava 9:1

6. kolo

24.10. 00:00 SKV - Bohemians 2:7
So 25.10. 00:00 Jičín - Herbadent 2:9
So 25.10. 00:00 Liberec - Olomouc 5:4 np
So 25.10. 00:00 ELITE Praha - Židenice 7:6 np
So 25.10. 00:00 Vítkovice - Střešovice 11:2
Ne 26.10. 00:00 Chodov - Ostrava 18:4

7. kolo

Út 28.10. 00:00 Židenice - Chodov 3:8
Út 28.10. 00:00 Střešovice - Jičín 4:3
Út 28.10. 00:00 Bohemians - ELITE Praha 4:1
Út 28.10. 00:00 Olomouc - SKV 6:4
Út 28.10. 00:00 Herbadent - Liberec 6:3
Út 28.10. 00:00 Vítkovice - Ostrava 13:1

8. kolo

07.11. 00:00 SKV - Herbadent 2:14
So 08.11. 00:00 Liberec - Střešovice 6:3
So 08.11. 00:00 Vítkovice - Židenice 9:4
So 08.11. 00:00 ELITE Praha - Olomouc 5:6
Ne 09.11. 00:00 Chodov - Bohemians 11:7
Ne 09.11. 00:00 Jičín - Ostrava 6:4

9. kolo

So 15.11. 00:00 Bohemians - Vítkovice 1:5
So 15.11. 00:00 Herbadent - ELITE Praha 11:3
So 15.11. 00:00 Židenice - Jičín 6:1
So 15.11. 00:00 Ostrava - Liberec 1:6
So 15.11. 00:00 Olomouc - Chodov 2:7
So 15.11. 00:00 Střešovice - SKV 5:3

10. kolo

Po 17.11. 00:00 Liberec - Židenice 6:7
Po 17.11. 00:00 Vítkovice - Olomouc 12:1
Po 17.11. 00:00 Jičín - Bohemians 3:7
Po 17.11. 00:00 SKV - Ostrava 4:5
Po 17.11. 00:00 ELITE Praha - Střešovice 10:2
Út 02.12. 18:00 Chodov - Herbadent 4:5

11. kolo

So 22.11. 17:00 Židenice - SKV 7:4
Ne 23.11. 15:00 Ostrava - ELITE Praha 8:5
Ne 23.11. 15:00 Bohemians - Liberec 4:2
Ne 23.11. 16:00 Herbadent - Vítkovice 4:5 np
Ne 23.11. 16:00 Střešovice - Chodov 0:15
Ne 23.11. 17:00 Olomouc - Jičín 5:6 np

12. kolo

28.11. 18:00 Ostrava - Vítkovice 1:9
28.11. 20:00 SKV - Olomouc 4:3
So 29.11. 18:00 ELITE Praha - Bohemians 4:6
So 29.11. 19:00 Liberec - Herbadent 2:6
Ne 30.11. 09:30 Jičín - Střešovice 3:4
Ne 30.11. 17:00 Chodov - Židenice 12:3

13. kolo

So 06.12. 17:00 Židenice - ELITE Praha 4:5 pp
So 06.12. 19:00 Olomouc - Liberec 6:5
Ne 07.12. 15:00 Ostrava - Chodov 2:10
Ne 07.12. 15:00 Bohemians - SKV 5:1
Ne 07.12. 16:00 Herbadent - Jičín 13:0
Ne 07.12. 16:00 Střešovice - Vítkovice 1:10

14. kolo

So 13.12. 15:00 Vítkovice - Bohemians 10:3
So 13.12. 18:00 Jičín - Židenice 3:5
So 13.12. 18:00 ELITE Praha - Herbadent 4:6
So 13.12. 19:00 Liberec - Ostrava 10:5
Ne 14.12. 17:00 Chodov - Olomouc 8:1
Čt 29.01. 20:00 SKV - Střešovice 4:5

15. kolo

So 20.12. 14:00 Herbadent - SKV 16:0
So 20.12. 17:00 Židenice - Vítkovice 4:6
So 20.12. 18:00 Olomouc - ELITE Praha 5:4
Ne 21.12. 14:00 Ostrava - Jičín 7:4
Ne 21.12. 15:00 Střešovice - Liberec 1:10
Ne 21.12. 15:00 Bohemians - Chodov 7:16

16. kolo

So 10.01. 15:00 ELITE Praha - Ostrava 2:3
So 10.01. 17:15 Vítkovice - Herbadent 3:4
So 10.01. 18:00 Jičín - Olomouc 4:3
So 10.01. 19:00 Liberec - Bohemians 4:5
So 10.01. 19:00 SKV - Židenice 1:6
Ne 11.01. 17:00 Chodov - Střešovice 14:1

17. kolo

So 17.01. 00:00 Olomouc - Vítkovice 0:6
So 17.01. 00:00 Židenice - Liberec 6:3
So 17.01. 00:00 Střešovice - ELITE Praha 2:6
So 17.01. 00:00 Bohemians - Jičín 12:6
Ne 18.01. 14:00 Herbadent - Chodov 6:4
Ne 18.01. 15:00 Ostrava - SKV 4:3

18. kolo

So 24.01. 17:00 Židenice - Herbadent 3:8
So 24.01. 17:15 Vítkovice - SKV 7:2
So 24.01. 18:00 Olomouc - Ostrava 6:5 pp
So 24.01. 18:30 Jičín - ELITE Praha 0:7
So 24.01. 19:00 Liberec - Chodov 8:13
20.02. 19:00 Střešovice - Bohemians 1:9

19. kolo

So 31.01. 16:00 Bohemians - Herbadent 2:8
So 31.01. 17:00 Židenice - Olomouc 2:3 pp
So 31.01. 19:00 ELITE Praha - Liberec 2:5
Ne 01.02. 00:00 Chodov - Vítkovice 2:4
Ne 01.02. 00:00 SKV - Jičín 3:6
Ne 01.02. 00:00 Ostrava - Střešovice 5:2

20. kolo

So 14.02. 00:00 Olomouc - Bohemians 1:6
So 14.02. 00:00 Liberec - SKV 11:5
So 14.02. 00:00 Jičín - Vítkovice 3:4
Ne 15.02. 00:00 Herbadent - Střešovice 6:1
Ne 15.02. 00:00 Chodov - ELITE Praha 11:3
Ne 15.02. 00:00 Ostrava - Židenice 3:4

21. kolo

So 21.02. 00:00 SKV - Chodov 0:13
So 21.02. 00:00 Jičín - Liberec 3:9
Ne 22.02. 00:00 Vítkovice - ELITE Praha 10:0
Ne 22.02. 00:00 Herbadent - Olomouc 7:1
Ne 22.02. 00:00 Střešovice - Židenice 2:6
Ne 22.02. 00:00 Bohemians - Ostrava 7:4

22. kolo

So 28.02. 00:00 Olomouc - Střešovice 7:2
So 28.02. 00:00 Židenice - Bohemians 7:6
So 28.02. 00:00 ELITE Praha - SKV 10:5
So 28.02. 19:00 Liberec - Vítkovice 5:10
Ne 01.03. 00:00 Chodov - Jičín 6:1
Ne 01.03. 00:00 Ostrava - Herbadent 1:7
Správce soutěže: Josef Cestr

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 22 21 0 1 0 183:50 64
2. 22 19 2 0 1 176:51 61
3. 22 18 0 1 3 222:70 55
4. 22 15 0 0 7 128:103 45
5. 22 11 0 3 8 98:106 36
6. 22 10 1 0 11 122:102 32
7. 22 7 2 3 10 80:115 28
8. 22 7 1 1 13 83:141 24
9. 22 6 2 0 14 98:124 22
10. 22 4 0 0 18 46:174 12
11. 22 3 1 0 18 62:153 11
12.
 SKV
22 2 0 0 20 56:165 6