Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 6579
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
6067
Týden:
19
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 08.09. 00:00 Úvaly - Mochov 21:0 (12:0)
So 08.09. 08:30 Zeleneč - Hovorčovice 8:3
So 08.09. 12:30 Veltěž - Brandýs 0:12

2.kolo

So 15.09. 08:30 Zeleneč - Úvaly 5:1
So 15.09. 10:15 Mochov - Veltěž 0:4 (0:1)
Ne 16.09. 09:00 Hovorčovice - Šestajovice 3:3 (2:1)

3.kolo

21.09. 17:00 Šestajovice - Čelákovice 1:3 (1:1)
So 22.09. 00:00 Úvaly - Hovorčovice 0:4
So 22.09. 12:30 Veltěž - Zeleneč 0:16 (0:9)

4.kolo

So 29.09. 00:00 Brandýs - Šestajovice 2:2 (0:0)
So 29.09. 00:00 Úvaly - Veltěž 10:0
Ne 30.09. 09:00 Hovorčovice - Čelákovice 2:1

5.kolo

05.10. 17:00 Šestajovice - Mochov 22:0 (8:0)
So 06.10. 00:00 Čelákovice - Brandýs 5:2
So 06.10. 12:30 Veltěž - Hovorčovice 0:9

6.kolo

So 13.10. 10:15 Mochov - Čelákovice 0:28 (0:15)
Ne 14.10. 09:00 Hovorčovice - Brandýs 1:4
Út 16.10. 16:30 Zeleneč - Šestajovice 9:2 (5:1)

7.kolo

19.10. 17:00 Šestajovice - Úvaly 3:4
So 20.10. 00:00 Čelákovice - Zeleneč 6:1
So 20.10. 00:00 Brandýs - Mochov 29:0

8.kolo

So 27.10. 00:00 Úvaly - Čelákovice 1:10
So 27.10. 08:30 Zeleneč - Brandýs 1:3 (0:1)
So 27.10. 12:30 Veltěž - Šestajovice 3:0
Ne 28.10. 09:00 Hovorčovice - Mochov 16:0

9.kolo

So 03.11. 00:00 Čelákovice - Veltěž 20:1
So 03.11. 00:00 Brandýs - Úvaly 7:0
So 03.11. 10:15 Mochov - Zeleneč 0:25 (0:12)

10.kolo

So 06.04. 00:00 Brandýs - Veltěž 19:1 (9:0)
So 06.04. 00:00 Mochov - Úvaly 0:20 (0:14)
So 06.04. 00:00 Hovorčovice - Zeleneč 1:3 (1:1)

11.kolo

So 13.04. 00:00 Úvaly - Zeleneč 3:8
So 13.04. 00:00 Veltěž - Mochov 0:200 (0:0)
So 13.04. 00:00 Šestajovice - Hovorčovice 2:6

12.kolo

So 20.04. 00:00 Čelákovice - Šestajovice 6:1
So 20.04. 00:00 Zeleneč - Veltěž 25:0
So 20.04. 00:00 Hovorčovice - Úvaly 11:2

13.kolo

So 27.04. 00:00 Veltěž - Úvaly 0:11 (0:6)
So 27.04. 00:00 Šestajovice - Brandýs 0:6 (0:4)
So 27.04. 00:00 Čelákovice - Hovorčovice 4:5

14.kolo

So 04.05. 00:00 Brandýs - Čelákovice 2:1 (2:0)
So 04.05. 00:00 Mochov - Šestajovice 1:15
So 04.05. 00:00 Hovorčovice - Veltěž 12:0

15.kolo

So 11.05. 00:00 Čelákovice - Mochov 32:0
So 11.05. 00:00 Brandýs - Hovorčovice 1:0
Čt 16.05. 17:00 Šestajovice - Zeleneč 2:10 (1:6)

16.kolo

So 18.05. 00:00 Mochov - Brandýs 0:19 (0:10)
So 18.05. 00:00 Zeleneč - Čelákovice 3:3 (0:0)
So 18.05. 00:00 Úvaly - Šestajovice 6:0 (3:0)

17.kolo

So 25.05. 00:00 Šestajovice - Veltěž 17:2
So 25.05. 00:00 Čelákovice - Úvaly 15:1
So 25.05. 00:00 Brandýs - Zeleneč 4:0 (2:0)
So 25.05. 00:00 Mochov - Hovorčovice 0:17

18.kolo

So 01.06. 00:00 Veltěž - Čelákovice 1:27
So 01.06. 00:00 Úvaly - Brandýs 0:3
So 01.06. 00:00 Zeleneč - Mochov 15:0 (5:0)
Správce soutěže: Luděk Rublič

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 12 1 1 113:11 37
2. 14 10 1 3 161:21 31
3. 14 10 1 3 129:28 31
4. 14 9 1 4 90:28 28
5. 14 6 0 8 80:66 18
6. 14 3 2 9 70:61 11
7. 14 2 0 12 12:378 6
8. 14 1 0 13 201:263 3