Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 6567
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5960
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.10. 00:00 Eximpo Náklo - Panorama Ostrava 5:2 (2:1)
    05.10. 00:00 Baracuda - Medvědi Hoštice 9:1 (5:1)
    05.10. 00:00 Parlament Ostrava - Orlová 4:3 (0:1)
    05.10. 00:00 SK Krmelín - Ferram Opava 2:0 (0:0)

    2.kolo

    12.10. 00:00 Orlová - SK Krmelín 2:4 (1:1)
    12.10. 00:00 Medvědi Hoštice - Parlament Ostrava 3:10 (2:6)
    12.10. 00:00 ROUB Vítkovice - Baracuda 0:0
    12.10. 00:00 United FM B - Eximpo Náklo 6:6 (2:4)

    3.kolo

    19.10. 00:00 Baracuda - Panorama Ostrava 8:5 (4:4)
    19.10. 00:00 Parlament Ostrava - ROUB Vítkovice 5:3 (2:1)
    19.10. 00:00 SK Krmelín - Medvědi Hoštice 7:2 (4:0)
    19.10. 00:00 Ferram Opava - Orlová 6:2 (4:1)

    4.kolo

    26.10. 00:00 Medvědi Hoštice - Ferram Opava 3:4 (2:2)
    26.10. 00:00 ROUB Vítkovice - SK Krmelín 3:4
    26.10. 00:00 Panorama Ostrava - Parlament Ostrava 7:10 (3:4)
    26.10. 00:00 United FM B - Baracuda 2:4 (1:1)

    5.kolo

    02.11. 00:00 Baracuda - Eximpo Náklo 4:10 (1:6)
    02.11. 00:00 Parlament Ostrava - United FM B 3:3 (2:2)
    02.11. 00:00 SK Krmelín - Panorama Ostrava 5:0 (2:0)
    02.11. 00:00 Ferram Opava - ROUB Vítkovice 6:11 (4:9)
    02.11. 00:00 Orlová - Medvědi Hoštice 11:0 (5:0)

    6.kolo

    09.11. 00:00 ROUB Vítkovice - Orlová 4:4 (2:1)
    09.11. 00:00 Panorama Ostrava - Ferram Opava 5:5 (2:1)
    09.11. 00:00 United FM B - SK Krmelín 1:1
    09.11. 00:00 Eximpo Náklo - Parlament Ostrava 8:7 (2:1)

    7.kolo

    16.11. 00:00 SK Krmelín - Eximpo Náklo 4:0
    16.11. 00:00 Ferram Opava - United FM B 6:8 (2:2)
    16.11. 00:00 Orlová - Panorama Ostrava 3:8
    16.11. 00:00 Medvědi Hoštice - ROUB Vítkovice 2:12 (1:6)

    8.kolo

    23.11. 00:00 Panorama Ostrava - Medvědi Hoštice 12:1 (2:1)
    23.11. 00:00 United FM B - Orlová 10:7 (6:1)
    23.11. 00:00 Eximpo Náklo - Ferram Opava 9:4 (5:0)
    23.11. 00:00 Baracuda - Parlament Ostrava 9:7 (2:2)

    9.kolo

    30.11. 00:00 SK Krmelín - Baracuda 3:5 (1:3)
    30.11. 00:00 Orlová - Eximpo Náklo 9:7 (5:5)
    30.11. 00:00 Medvědi Hoštice - United FM B 12:11 (7:7)
    30.11. 00:00 ROUB Vítkovice - Panorama Ostrava 4:2 (2:1)

    10.kolo

    07.12. 00:00 United FM B - ROUB Vítkovice 4:5 (1:2)
    07.12. 00:00 Eximpo Náklo - Medvědi Hoštice 8:2 (4:0)
    07.12. 00:00 Baracuda - Ferram Opava 8:6 (5:2)
    07.12. 00:00 Parlament Ostrava - SK Krmelín 4:9 (3:1)

    11.kolo

    Ne 16.12. 00:00 Ferram Opava - Parlament Ostrava 5:8 (2:5)
    Ne 16.12. 00:00 Orlová - Baracuda 9:4 (1:1)
    Ne 16.12. 00:00 ROUB Vítkovice - Eximpo Náklo 3:3 (2:0)
    Ne 16.12. 00:00 Panorama Ostrava - United FM B 8:12
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 7 1 1 39:17 22
    2. 9 6 1 2 51:43 19
    3. 9 5 2 2 56:41 17
    4. 9 5 1 3 58:50 16
    5. 9 4 3 2 45:30 15
    6. 9 3 3 3 57:52 12
    7. 9 3 1 5 50:47 10
    8. 9 2 1 6 49:53 7
    9. 9 2 1 6 42:56 7
    10. 9 1 0 8 26:84 3