Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 65
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3156
    Týden:
    37
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 15:00 Nový Rychnov - Lučice 1:1 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Chotěboř B - Štoky 1:0 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Černovice - Budíkov 2:2 (2:2)
    Ne 15.08. 16:30 Radostín n.O. - Pohled 2:2 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Herálec (HB) - Humpolec B 3:2 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Veselý Žďár - SFK Vrchovina B 4:3 (4:2)
    Ne 15.08. 16:30 Habry - Okrouhlice 4:0 (4:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Štoky - Okrouhlice 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 SFK Vrchovina B - Habry 3:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Humpolec B - Nový Rychnov 0:1 (0:1)
    So 21.08. 16:30 Chotěboř B - Černovice 1:5 (1:2)
    Ne 22.08. 16:30 Lučice - Veselý Žďár 4:2 (3:1)
    Ne 22.08. 16:30 Pohled - Herálec (HB) 3:1 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Budíkov - Radostín n.O. 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 28.08. 15:00 Nový Rychnov - Pohled 1:3 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Černovice - Štoky 0:2 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Radostín n.O. - Chotěboř B 2:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Herálec (HB) - Budíkov 1:2 (1:2)
    Ne 29.08. 16:30 Veselý Žďár - Humpolec B 3:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Habry - Lučice 7:0 (5:0)
    Ne 29.08. 16:30 Okrouhlice - SFK Vrchovina B 1:3 (1:1)

    4.kolo

    So 04.09. 14:00 Humpolec B - Habry 1:0 (0:0)
    So 04.09. 16:00 Štoky - SFK Vrchovina B 2:0 (1:0)
    So 04.09. 16:00 Chotěboř B - Herálec (HB) 0:3 (0:1)
    So 04.09. 16:00 Černovice - Radostín n.O. 3:0 (2:0)
    Ne 05.09. 16:00 Lučice - Okrouhlice 2:3 (0:2)
    Ne 05.09. 16:00 Pohled - Veselý Žďár 1:1 (1:1)
    Ne 05.09. 16:00 Budíkov - Nový Rychnov 2:0 (0:0)

    5.kolo

    Ne 12.09. 15:00 Nový Rychnov - Chotěboř B 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Radostín n.O. - Štoky 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Herálec (HB) - Černovice 2:1 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Veselý Žďár - Budíkov 1:4 (0:3)
    Ne 12.09. 16:00 Habry - Pohled 1:1 (0:1)
    Ne 12.09. 16:00 Okrouhlice - Humpolec B 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 SFK Vrchovina B - Lučice 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 Humpolec B - SFK Vrchovina B 4:2 (3:1)
    So 18.09. 15:30 Chotěboř B - Veselý Žďár 1:1 (0:0)
    So 18.09. 15:30 Černovice - Nový Rychnov 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Štoky - Lučice 4:1 (2:0)
    Ne 19.09. 15:30 Pohled - Okrouhlice 4:0 (3:0)
    Ne 19.09. 15:30 Budíkov - Habry 2:2 (1:0)
    Ne 19.09. 15:30 Radostín n.O. - Herálec (HB) 1:3 (1:2)

    7.kolo

    Ne 26.09. 15:00 Nový Rychnov - Radostín n.O. 2:0 (2:0)
    Ne 26.09. 15:30 Herálec (HB) - Štoky 4:1 (2:0)
    Ne 26.09. 15:30 Veselý Žďár - Černovice 4:0 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Habry - Chotěboř B 3:1 (1:1)
    Ne 26.09. 15:30 Okrouhlice - Budíkov 3:2 (0:2)
    Ne 26.09. 15:30 SFK Vrchovina B - Pohled 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 Lučice - Humpolec B 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Štoky - Humpolec B 1:0 (0:0)
    So 02.10. 15:00 Chotěboř B - Okrouhlice 1:2 (1:1)
    So 02.10. 15:00 Černovice - Habry 2:1 (1:1)
    Ne 03.10. 15:00 Pohled - Lučice 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:00 Budíkov - SFK Vrchovina B 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 Radostín n.O. - Veselý Žďár 0:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:00 Herálec (HB) - Nový Rychnov 2:2 (2:0)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Humpolec B - Pohled 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Nový Rychnov - Štoky 1:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Veselý Žďár - Herálec (HB) 3:1 (2:0)
    Ne 10.10. 15:00 Habry - Radostín n.O. 0:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Okrouhlice - Černovice 0:2 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 SFK Vrchovina B - Chotěboř B 2:4 (1:2)
    Ne 10.10. 15:00 Lučice - Budíkov 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 16.10. 14:30 Štoky - Pohled 1:2 (1:1)
    So 16.10. 14:30 Budíkov - Humpolec B 1:0 (0:0)
    So 16.10. 14:30 Černovice - SFK Vrchovina B 3:3 (1:2)
    Ne 17.10. 14:30 Chotěboř B - Lučice 5:3 (1:1)
    Ne 17.10. 14:30 Radostín n.O. - Okrouhlice 1:2 (1:2)
    Ne 17.10. 14:30 Herálec (HB) - Habry 3:3 (2:1)
    Ne 17.10. 14:30 Nový Rychnov - Veselý Žďár 3:0 (0:0)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Humpolec B - Chotěboř B 0:1 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Veselý Žďár - Štoky 0:2 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Habry - Nový Rychnov 1:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Okrouhlice - Herálec (HB) 0:2 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 SFK Vrchovina B - Radostín n.O. 2:1 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Lučice - Černovice 0:0 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Pohled - Budíkov 2:2 (1:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:30 Štoky - Budíkov 2:2 (2:1)
    So 30.10. 14:30 Chotěboř B - Pohled 0:2 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Černovice - Humpolec B 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Radostín n.O. - Lučice 3:2 (1:2)
    Ne 31.10. 14:30 Herálec (HB) - SFK Vrchovina B 5:2 (2:2)
    Ne 31.10. 14:30 Nový Rychnov - Okrouhlice 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Veselý Žďár - Habry 1:3 (1:0)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 SFK Vrchovina B - Nový Rychnov 4:1 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Humpolec B - Radostín n.O. 2:3 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Habry - Štoky 0:1 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Okrouhlice - Veselý Žďár 1:3 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Lučice - Herálec (HB) 1:1 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Pohled - Černovice 0:1 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Budíkov - Chotěboř B 5:0 (2:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Okrouhlice - Štoky 1:3 (1:2)
    So 02.04. 15:30 Habry - SFK Vrchovina B 0:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Veselý Žďár - Lučice 0:1 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Nový Rychnov - Humpolec B 0:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Herálec (HB) - Pohled 0:1 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Radostín n.O. - Budíkov 2:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Černovice - Chotěboř B 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Štoky - Černovice 1:1 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Chotěboř B - Radostín n.O. 0:1 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Budíkov - Herálec (HB) 0:4 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Pohled - Nový Rychnov 1:2 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Humpolec B - Veselý Žďár 3:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Lučice - Habry 1:4 (0:3)
    So 09.04. 15:30 SFK Vrchovina B - Okrouhlice 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 SFK Vrchovina B - Štoky 1:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Okrouhlice - Lučice 0:1 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Habry - Humpolec B 2:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Veselý Žďár - Pohled 1:4 (0:3)
    So 16.04. 16:00 Nový Rychnov - Budíkov 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Herálec (HB) - Chotěboř B 1:2 (0:2)
    So 16.04. 16:00 Radostín n.O. - Černovice 1:1 (0:1)

    14.kolo

    St 27.04. 17:00 Štoky - Chotěboř B 3:1 (0:1)
    St 27.04. 17:00 Budíkov - Černovice 3:3 (2:2)
    St 27.04. 17:00 Pohled - Radostín n.O. 1:0 (0:0)
    St 27.04. 17:00 Humpolec B - Herálec (HB) 2:0 (1:0)
    St 27.04. 17:00 Lučice - Nový Rychnov 2:2 (2:0)
    St 27.04. 17:00 SFK Vrchovina B - Veselý Žďár 4:0 (3:0)
    St 27.04. 17:00 Okrouhlice - Habry 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Lučice - Štoky 0:4 (0:3)
    So 30.04. 16:30 SFK Vrchovina B - Humpolec B 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Okrouhlice - Pohled 0:8 (0:5)
    So 30.04. 16:30 Habry - Budíkov 2:2 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Veselý Žďár - Chotěboř B 1:3 (1:3)
    So 30.04. 16:30 Nový Rychnov - Černovice 3:2 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Herálec (HB) - Radostín n.O. 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Štoky - Herálec (HB) 3:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Radostín n.O. - Nový Rychnov 3:0 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Černovice - Veselý Žďár 3:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Chotěboř B - Habry 1:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Budíkov - Okrouhlice 2:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Pohled - SFK Vrchovina B 2:0 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Humpolec B - Lučice 5:1 (3:1)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Humpolec B - Štoky 3:3 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Lučice - Pohled 0:2 (0:2)
    So 14.05. 16:30 SFK Vrchovina B - Budíkov 1:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Okrouhlice - Chotěboř B 1:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Habry - Černovice 2:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Veselý Žďár - Radostín n.O. 2:4 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Nový Rychnov - Herálec (HB) 3:3 (0:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Štoky - Nový Rychnov 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Herálec (HB) - Veselý Žďár 0:2 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Radostín n.O. - Habry 1:2 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Černovice - Okrouhlice 1:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Chotěboř B - SFK Vrchovina B 1:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Budíkov - Lučice 3:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Pohled - Humpolec B 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Štoky - Radostín n.O. 3:0 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Černovice - Herálec (HB) 0:2 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Chotěboř B - Nový Rychnov 1:1 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Budíkov - Veselý Žďár 2:3 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Pohled - Habry 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Humpolec B - Okrouhlice 4:0 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Lučice - SFK Vrchovina B 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Pohled - Štoky 0:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Humpolec B - Budíkov 1:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Lučice - Chotěboř B 1:3 (0:2)
    So 28.05. 16:30 SFK Vrchovina B - Černovice 7:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Okrouhlice - Radostín n.O. 2:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Habry - Herálec (HB) 0:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Veselý Žďár - Nový Rychnov 3:0 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Štoky - Veselý Žďár 2:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Nový Rychnov - Habry 2:3 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Herálec (HB) - Okrouhlice 3:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Radostín n.O. - SFK Vrchovina B 1:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Černovice - Lučice 3:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Chotěboř B - Humpolec B 1:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Budíkov - Pohled 2:2 (2:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Budíkov - Štoky 2:2 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Pohled - Chotěboř B 2:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Humpolec B - Černovice 0:1 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Lučice - Radostín n.O. 0:5 (0:2)
    So 11.06. 16:30 SFK Vrchovina B - Herálec (HB) 2:1 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Okrouhlice - Nový Rychnov 6:0 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Habry - Veselý Žďár 6:0 (3:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Štoky - Habry 1:2 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Veselý Žďár - Okrouhlice 1:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Nový Rychnov - SFK Vrchovina B 2:7 (0:2)
    So 18.06. 16:30 Herálec (HB) - Lučice 3:1 (1:1)
    So 18.06. 16:30 Radostín n.O. - Humpolec B 3:2 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Černovice - Pohled 1:3 (1:2)
    So 18.06. 16:30 Chotěboř B - Budíkov 1:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 8 2 50:16 56
    2. 26 14 7 5 47:25 49
    3. 26 12 8 6 49:27 44
    4. 26 11 9 6 56:39 42
    5. 26 12 5 9 51:38 41
    6. 26 10 11 5 49:40 41
    7. 26 10 6 10 40:37 36
    8. 26 9 8 9 40:42 35
    9. 26 9 6 11 32:44 33
    10. 26 8 8 10 32:48 32
    11. 26 9 3 14 40:56 30
    12. 26 7 6 13 35:35 27
    13. 26 5 4 17 25:57 19
    14. 26 3 5 18 27:69 14