Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 6485
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10429
    Týden:
    33
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.09. 10:30 Junior Děčín - LoKo Chomutov 24:18
    So 08.09. 15:00 Litvínov - Kadaň 29:7
    Po 10.09. 17:00 Junior Teplice - Mostecký FK 18:6
    Po 10.09. 17:00 Ústí n/L - Litoměřice 8:28

    2.kolo

    So 15.09. 15:00 Mostecký FK - Ústí n/L 21:16
    So 15.09. 15:00 Litvínov - Junior Děčín 37:9
    Ne 16.09. 10:30 Kadaň - Litoměřice 11:17
    Po 17.09. 17:00 LoKo Chomutov - Junior Teplice 19:24

    3.kolo

    So 22.09. 10:30 Junior Děčín - Kadaň 30:18
    Po 24.09. 16:30 Junior Teplice - Litvínov 9:16
    Po 24.09. 17:00 Ústí n/L - LoKo Chomutov 12:26
    Po 24.09. 17:00 Litoměřice - Mostecký FK 17:29

    4.kolo

    So 29.09. 15:00 Litvínov - Ústí n/L 31:6
    Po 01.10. 16:30 Kadaň - Mostecký FK 13:41
    Po 01.10. 16:30 LoKo Chomutov - Litoměřice 25:10
    Po 01.10. 16:30 Junior Děčín - Junior Teplice 5:49

    5.kolo

    So 06.10. 10:00 Litoměřice - Litvínov 8:26
    So 06.10. 16:00 Junior Teplice - Kadaň 39:5
    Ne 07.10. 10:00 Mostecký FK - LoKo Chomutov 14:16
    Po 08.10. 16:30 Ústí n/L - Junior Děčín 15:26

    6.kolo

    So 13.10. 15:00 Litvínov - Mostecký FK 25:4
    Ne 14.10. 10:00 Kadaň - LoKo Chomutov 9:22
    Ne 14.10. 14:00 Junior Děčín - Litoměřice 14:11
    Po 15.10. 16:30 Junior Teplice - Ústí n/L 29:7

    7.kolo

    So 20.10. 10:00 Mostecký FK - Junior Děčín 27:10
    So 20.10. 14:30 Ústí n/L - Kadaň 6:9
    Ne 21.10. 10:00 LoKo Chomutov - Litvínov 8:20
    Po 22.10. 16:30 Litoměřice - Junior Teplice 12:45

    9.kolo

    So 13.04. 10:00 Litoměřice - Kadaň 8:11
    Po 15.04. 16:30 Ústí n/L - Mostecký FK 13:10
    Po 15.04. 16:30 Junior Teplice - LoKo Chomutov 23:9
    St 01.05. 14:00 Junior Děčín - Litvínov 14:20

    10.kolo

    So 20.04. 15:30 Litvínov - Junior Teplice 12:10
    Ne 21.04. 10:00 Kadaň - Junior Děčín 19:18
    Ne 21.04. 14:00 Mostecký FK - Litoměřice 19:13
    Po 22.04. 16:30 LoKo Chomutov - Ústí n/L 9:14

    11.kolo

    Ne 28.04. 10:00 Mostecký FK - Kadaň 28:1
    Po 29.04. 17:00 Litoměřice - LoKo Chomutov 16:22
    Po 29.04. 17:00 Ústí n/L - Litvínov 2:10
    Po 29.04. 17:00 Junior Teplice - Junior Děčín 24:10

    12.kolo

    So 04.05. 10:30 Junior Děčín - Ústí n/L 16:26
    Ne 05.05. 10:00 Kadaň - Junior Teplice 5:44
    Ne 05.05. 14:00 Litvínov - Litoměřice 17:1
    Po 06.05. 17:00 LoKo Chomutov - Mostecký FK 15:12

    13.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Mostecký FK - Litvínov 10:18
    Ne 12.05. 14:00 Litoměřice - Junior Děčín 14:10
    Po 13.05. 17:00 LoKo Chomutov - Kadaň 18:6
    Po 13.05. 17:00 Ústí n/L - Junior Teplice 20:17

    14.kolo

    So 18.05. 14:00 Litvínov - LoKo Chomutov 11:9
    Ne 19.05. 10:00 Kadaň - Ústí n/L 10:35
    Po 20.05. 17:00 Junior Teplice - Litoměřice 32:19
    Po 20.05. 17:00 Junior Děčín - Mostecký FK 19:15

    8.kolo

    St 08.05. 15:30 Litoměřice - Ústí n/L 19:24
    So 25.05. 10:00 Kadaň - Litvínov 2:31
    Po 27.05. 17:00 LoKo Chomutov - Junior Děčín 12:19
    Po 27.05. 17:00 Mostecký FK - Junior Teplice 35:36
    Správce soutěže: Zdeněk Valta

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 14 0 0 303:99 42
    2. 14 11 0 3 399:180 33
    3. 14 7 0 7 228:214 21
    4. 14 6 0 8 271:230 18
    5. 14 6 0 8 204:261 18
    6. 14 6 0 8 224:305 18
    7. 14 3 0 11 193:293 9
    8. 14 3 0 11 126:366 9