Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 6481
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

MEM 2013      MEŽ 2013

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
6275
Týden:
59
Dnes:
7
On-line:
1

12.kolo

So 07.07. 00:00 Moerser SC - Unterhaching 2:3
So 07.07. 00:00 Rottenburg - Bühl 2:3
So 07.07. 00:00 Netzhoppers - VC Dresden 3:2
So 07.07. 00:00 VFB Volley - Chemie Volley 1:3
So 07.07. 00:00 VCO Berlín - Düren 3:0
So 07.07. 00:00 - RV Berlín 0:3

13.kolo

So 14.07. 00:00 Düren - RV Berlín 0:3
So 14.07. 00:00 Chemie Volley - VCO Berlín 1:3
So 14.07. 00:00 VC Dresden - VFB Volley 3:2
So 14.07. 00:00 Bühl - Netzhoppers 3:1
So 14.07. 00:00 Unterhaching - Rottenburg 0:3
So 14.07. 00:00 Moerser SC - 3:0

14.kolo

So 21.07. 00:00 Rottenburg - Moerser SC 1:3
So 21.07. 00:00 Netzhoppers - Unterhaching 2:3
So 21.07. 00:00 VFB Volley - Bühl 3:2
So 21.07. 00:00 VCO Berlín - VC Dresden 2:3
So 21.07. 00:00 RV Berlín - Chemie Volley 3:0
So 21.07. 00:00 - Düren 0:3

15.kolo

So 28.07. 00:00 Chemie Volley - Düren 0:3
So 28.07. 00:00 VC Dresden - RV Berlín 2:3
So 28.07. 00:00 Bühl - VCO Berlín 0:3
So 28.07. 00:00 Unterhaching - VFB Volley 3:0
So 28.07. 00:00 Moerser SC - Netzhoppers 2:3
So 28.07. 00:00 Rottenburg - 3:0

16.kolo

So 04.08. 00:00 Netzhoppers - Rottenburg 3:0
So 04.08. 00:00 VFB Volley - Moerser SC 1:3
So 04.08. 00:00 VCO Berlín - Unterhaching 0:3
So 04.08. 00:00 RV Berlín - Bühl 3:1
So 04.08. 00:00 Düren - VC Dresden 3:0
So 04.08. 00:00 - Chemie Volley 0:3

17.kolo

So 11.08. 00:00 VC Dresden - Chemie Volley 2:3
So 11.08. 00:00 Bühl - Düren 3:0
So 11.08. 00:00 Unterhaching - RV Berlín 3:0
So 11.08. 00:00 Moerser SC - VCO Berlín 1:3
So 11.08. 00:00 Rottenburg - VFB Volley 2:3
So 11.08. 00:00 Netzhoppers - 3:0

18.kolo

So 18.08. 00:00 VFB Volley - Netzhoppers 2:3
So 18.08. 00:00 VCO Berlín - Rottenburg 3:2
So 18.08. 00:00 RV Berlín - Moerser SC 3:0
So 18.08. 00:00 Düren - Unterhaching 0:3
So 18.08. 00:00 Chemie Volley - Bühl 3:2
So 18.08. 00:00 - VC Dresden 0:3

19.kolo

So 25.08. 00:00 Bühl - VC Dresden 3:0
So 25.08. 00:00 Unterhaching - Chemie Volley 3:0
So 25.08. 00:00 Moerser SC - Düren 0:3
So 25.08. 00:00 Rottenburg - RV Berlín 2:3
So 25.08. 00:00 Netzhoppers - VCO Berlín 2:3
So 25.08. 00:00 VFB Volley - 2:3

20.kolo

So 01.09. 00:00 Chemie Volley - Moerser SC 3:0
So 01.09. 00:00 VC Dresden - Unterhaching 0:3
So 01.09. 00:00 - Bühl 0:3
So 01.09. 00:00 VCO Berlín - VFB Volley 3:0
So 01.09. 00:00 Düren - Rottenburg 3:0
So 01.09. 00:00 RV Berlín - Netzhoppers 3:1

21.kolo

So 08.09. 00:00 Unterhaching - Bühl 3:0
So 08.09. 00:00 Moerser SC - VC Dresden 3:1
So 08.09. 00:00 Rottenburg - Chemie Volley 3:2
So 08.09. 00:00 Netzhoppers - Düren 0:3
So 08.09. 00:00 VFB Volley - RV Berlín 0:3
So 08.09. 00:00 VCO Berlín - 3:0

22.kolo

So 15.09. 00:00 RV Berlín - VCO Berlín 0:3
So 15.09. 00:00 Düren - VFB Volley 3:1
So 15.09. 00:00 Chemie Volley - Netzhoppers 3:0
So 15.09. 00:00 VC Dresden - Rottenburg 0:3
So 15.09. 00:00 Bühl - Moerser SC 0:3
So 15.09. 00:00 - Unterhaching 0:3

1.kolo

Po 15.10. 00:00 RV Berlín - 3:0
Po 15.10. 00:00 Düren - VCO Berlín 3:0
Po 15.10. 00:00 Chemie Volley - VFB Volley 0:3
Po 15.10. 00:00 VC Dresden - Netzhoppers 2:3
Po 15.10. 00:00 Bühl - Rottenburg 2:3
Po 15.10. 00:00 Unterhaching - Moerser SC 3:0

2.kolo

Po 22.10. 00:00 - Moerser SC 1:3
Po 22.10. 00:00 Rottenburg - Unterhaching 2:3
Po 22.10. 00:00 Netzhoppers - Bühl 3:1
Po 22.10. 00:00 VFB Volley - VC Dresden 3:0
Po 22.10. 00:00 VCO Berlín - Chemie Volley 3:0
Po 22.10. 00:00 RV Berlín - Düren 3:2

3.kolo

Po 29.10. 00:00 Düren - 3:0
Po 29.10. 00:00 Chemie Volley - RV Berlín 2:3
Po 29.10. 00:00 VC Dresden - VCO Berlín 3:2
Po 29.10. 00:00 Bühl - VFB Volley 0:3
Po 29.10. 00:00 Unterhaching - Netzhoppers 3:0
Po 29.10. 00:00 Moerser SC - Rottenburg 2:3

4.kolo

Út 30.10. 13:30 - Rottenburg 0:3
Út 30.10. 13:30 Netzhoppers - Moerser SC 2:3
Út 30.10. 13:30 VFB Volley - Unterhaching 3:1
Út 30.10. 13:30 VCO Berlín - Bühl 0:3
Út 30.10. 13:30 RV Berlín - VC Dresden 3:2
Út 30.10. 13:30 Düren - Chemie Volley 0:3

5.kolo

St 12.09. 00:00 Chemie Volley - 3:0
St 12.09. 00:00 VC Dresden - Düren 3:2
St 12.09. 00:00 Bühl - RV Berlín 0:3
St 12.09. 00:00 Unterhaching - VCO Berlín 3:2
St 12.09. 00:00 Moerser SC - VFB Volley 0:3
St 12.09. 00:00 Rottenburg - Netzhoppers 3:2

6.kolo

St 19.09. 00:00 - Netzhoppers 0:3
St 19.09. 00:00 VFB Volley - Rottenburg 3:0
St 19.09. 00:00 VCO Berlín - Moerser SC 2:3
St 19.09. 00:00 RV Berlín - Unterhaching 3:2
St 19.09. 00:00 Düren - Bühl 3:1
St 19.09. 00:00 Chemie Volley - VC Dresden 0:3

7.kolo

St 26.09. 00:00 VC Dresden - 3:0
St 26.09. 00:00 Bühl - Chemie Volley 2:3
St 26.09. 00:00 Unterhaching - Düren 3:2
St 26.09. 00:00 Moerser SC - RV Berlín 0:3
St 26.09. 00:00 Rottenburg - VCO Berlín 2:3
St 26.09. 00:00 Netzhoppers - VFB Volley 1:3

8.kolo

Po 03.09. 00:00 - VFB Volley 0:3
Po 03.09. 00:00 VCO Berlín - Netzhoppers 2:3
Po 03.09. 00:00 RV Berlín - Rottenburg 3:2
Po 03.09. 00:00 Düren - Moerser SC 0:3
Po 03.09. 00:00 Chemie Volley - Unterhaching 3:2
Po 03.09. 00:00 VC Dresden - Bühl 3:2

9.kolo

Po 10.09. 00:00 Bühl - 3:0
Po 10.09. 00:00 Unterhaching - VC Dresden 3:0
Po 10.09. 00:00 Moerser SC - Chemie Volley 1:3
Po 10.09. 00:00 Rottenburg - Düren 2:3
Po 10.09. 00:00 Netzhoppers - RV Berlín 2:3
Po 10.09. 00:00 VFB Volley - VCO Berlín 3:0

10.kolo

Po 17.09. 00:00 - VCO Berlín 0:3
Po 17.09. 00:00 RV Berlín - VFB Volley 0:3
Po 17.09. 00:00 Düren - Netzhoppers 3:2
Po 17.09. 00:00 Chemie Volley - Rottenburg 0:3
Po 17.09. 00:00 VC Dresden - Moerser SC 2:3
Po 17.09. 00:00 Bühl - Unterhaching 3:0

11.kolo

Út 24.07. 00:00 Unterhaching - 3:0
Út 24.07. 00:00 Moerser SC - Bühl 2:3
Út 24.07. 00:00 Rottenburg - VC Dresden 0:3
Út 24.07. 00:00 Netzhoppers - Chemie Volley 0:3
Út 24.07. 00:00 VFB Volley - Düren 3:1
Út 24.07. 00:00 VCO Berlín - RV Berlín 2:3
Správce soutěže: Jiří Řezníček

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 17 0 5 56:25 48
2. 22 19 0 3 57:29 48
3. 22 13 0 9 48:34 40
4. 22 12 0 10 48:38 39
5. 22 12 0 10 43:36 37
6. 22 12 0 10 41:40 34
7. 22 9 0 13 44:47 31
8. 22 10 0 12 40:46 31
9. 22 9 0 13 40:44 30
10. 22 9 0 13 42:50 28
11. 22 9 0 13 40:49 28