Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 644
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3019
    Týden:
    18
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Český Krumlov - Hluboká 1:3 (0:2)
    So 13.08. 00:00 Roudné - Protivín 3:1 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Milevsko - Týn n/Vlt. 3:1 (2:0)
    So 13.08. 00:00 Bavorovice - Dražice 1:2 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Přešťovice - Vodňany 6:0 (2:0)
    So 13.08. 00:00 Bechyně - Čtyři Dvory 2:2 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Čížová - Kaplice 2:0 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Písek - Chýnov 5:0 (2:0)

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Chýnov - Český Krumlov 1:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Kaplice - Písek 3:3 (2:1)
    So 20.08. 00:00 Čtyři Dvory - Čížová 2:3 (0:2)
    So 20.08. 00:00 Vodňany - Bechyně 4:1 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Dražice - Přešťovice 2:1 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Týn n/Vlt. - Bavorovice 3:2 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Protivín - Milevsko 0:2 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Hluboká - Roudné 2:3 (0:1)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Český Krumlov - Roudné 1:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Milevsko - Hluboká 2:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Bavorovice - Protivín 2:2 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Přešťovice - Týn n/Vlt. 3:1 (3:0)
    So 27.08. 00:00 Bechyně - Dražice 0:2 (0:1)
    So 27.08. 00:00 Čížová - Vodňany 1:5 (0:3)
    So 27.08. 00:00 Písek - Čtyři Dvory 3:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Chýnov - Kaplice 0:6 (0:1)

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Kaplice - Český Krumlov 5:0 (4:0)
    So 03.09. 00:00 Čtyři Dvory - Chýnov 0:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Vodňany - Písek 0:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Dražice - Čížová 0:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Týn n/Vlt. - Bechyně 1:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Protivín - Přešťovice 1:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Hluboká - Bavorovice 2:1 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Roudné - Milevsko 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 10:00 Bavorovice - Roudné 1:8 (1:3)
    So 10.09. 10:15 Písek - Dražice 12:1 (8:1)
    So 10.09. 17:00 Přešťovice - Hluboká 0:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Bechyně - Protivín 3:2 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Čížová - Týn n/Vlt. 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Český Krumlov - Milevsko 2:1 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Chýnov - Vodňany 0:2 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Kaplice - Čtyři Dvory 2:2 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 10:15 Čtyři Dvory - Český Krumlov 1:4 (1:2)
    So 17.09. 16:00 Vodňany - Kaplice 2:3 (1:1)
    So 17.09. 16:00 Týn n/Vlt. - Písek 1:3 (0:2)
    So 17.09. 16:00 Protivín - Čížová 0:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Roudné - Přešťovice 3:2 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Dražice - Chýnov 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Hluboká - Bechyně 2:0 (2:0)
    Ne 18.09. 16:00 Milevsko - Bavorovice 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 09:30 Kaplice - Dražice 5:0 (4:0)
    So 24.09. 10:15 Písek - Protivín 4:2 (1:2)
    So 24.09. 16:00 Přešťovice - Milevsko 3:2 (2:0)
    So 24.09. 16:00 Bechyně - Roudné 0:2 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Čížová - Hluboká 2:0 (0:0)
    Ne 25.09. 10:15 Čtyři Dvory - Vodňany 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Český Krumlov - Bavorovice 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Chýnov - Týn n/Vlt. 2:3 (2:2)

    1.kolo

    St 28.09. 10:15 Čtyři Dvory - Přešťovice 0:3 (0:3)
    St 28.09. 16:00 Písek - Český Krumlov 2:0 (1:0)
    St 28.09. 16:00 Chýnov - Čížová 0:2 (0:1)
    St 28.09. 16:00 Kaplice - Bechyně 6:1 (3:1)
    St 28.09. 16:00 Vodňany - Bavorovice 0:2 (0:1)
    St 28.09. 16:00 Dražice - Milevsko 0:2 (0:1)
    St 28.09. 16:00 Týn n/Vlt. - Roudné 2:3 (2:1)
    St 28.09. 16:00 Protivín - Hluboká 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 01.10. 16:00 Vodňany - Český Krumlov 3:0 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Týn n/Vlt. - Kaplice 0:4 (0:2)
    So 01.10. 16:00 Protivín - Chýnov 3:1 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Roudné - Čížová 7:1 (3:0)
    So 01.10. 16:00 Bavorovice - Přešťovice 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Dražice - Čtyři Dvory 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Hluboká - Písek 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Milevsko - Bechyně 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:15 Písek - Roudné 1:1 (1:1)
    So 08.10. 10:15 Čtyři Dvory - Týn n/Vlt. 3:1 (2:0)
    So 08.10. 15:30 Bechyně - Bavorovice 1:6 (0:2)
    So 08.10. 15:30 Čížová - Milevsko 1:3 (1:2)
    So 08.10. 15:30 Vodňany - Dražice 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:30 Český Krumlov - Přešťovice 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:30 Chýnov - Hluboká 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:30 Kaplice - Protivín 2:2 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 10:00 Bavorovice - Čížová 2:1 (2:1)
    So 15.10. 15:00 Týn n/Vlt. - Vodňany 2:1 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Protivín - Čtyři Dvory 0:3 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Roudné - Chýnov 2:0 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Přešťovice - Bechyně 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Dražice - Český Krumlov 2:2 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Hluboká - Kaplice 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Milevsko - Písek 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 10:15 Písek - Bavorovice 2:0 (1:0)
    So 22.10. 10:15 Čtyři Dvory - Hluboká 1:2 (1:2)
    So 22.10. 15:00 Čížová - Přešťovice 0:2 (0:0)
    So 22.10. 15:00 Vodňany - Protivín 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Český Krumlov - Bechyně 3:2 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Chýnov - Milevsko 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:00 Kaplice - Roudné 1:2 (1:1)
    Ne 23.10. 15:00 Dražice - Týn n/Vlt. 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 10:00 Bavorovice - Chýnov 1:0 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Týn n/Vlt. - Český Krumlov 3:0 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Protivín - Dražice 5:0 (3:0)
    So 29.10. 14:00 Roudné - Čtyři Dvory 1:1 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Přešťovice - Písek 3:0 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Bechyně - Čížová 1:2 (0:2)
    Ne 30.10. 14:00 Hluboká - Vodňany 4:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Milevsko - Kaplice 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 10:15 Písek - Bechyně 6:1 (3:0)
    So 05.11. 10:15 Čtyři Dvory - Milevsko 0:1 (0:0)
    So 05.11. 13:30 Vodňany - Roudné 0:1 (0:1)
    So 05.11. 13:30 Týn n/Vlt. - Protivín 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 13:30 Český Krumlov - Čížová 1:1 (1:0)
    Ne 06.11. 13:30 Chýnov - Přešťovice 1:4 (0:2)
    Ne 06.11. 13:30 Kaplice - Bavorovice 2:4 (2:2)
    Ne 06.11. 13:30 Dražice - Hluboká 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 12.11. 10:00 Bavorovice - Čtyři Dvory 6:0 (4:0)
    So 12.11. 13:30 Protivín - Český Krumlov 0:3 (0:2)
    So 12.11. 13:30 Roudné - Dražice 4:0 (3:0)
    So 12.11. 13:30 Přešťovice - Kaplice 2:0 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Bechyně - Chýnov 0:0 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Čížová - Písek 0:3 (0:1)
    Ne 13.11. 13:30 Hluboká - Týn n/Vlt. 1:1 (1:0)
    Ne 13.11. 13:30 Milevsko - Vodňany 5:0 (2:0)

    16.kolo

    So 19.11. 00:00 Český Krumlov - Písek 1:1 (1:1)
    So 19.11. 00:00 Čížová - Chýnov 3:0 (1:0)
    So 19.11. 00:00 Bechyně - Kaplice 2:5 (1:3)
    So 19.11. 00:00 Přešťovice - Čtyři Dvory 2:2 (0:0)
    So 19.11. 00:00 Bavorovice - Vodňany 3:1 (0:1)
    So 19.11. 00:00 Milevsko - Dražice 2:0 (2:0)
    So 19.11. 00:00 Roudné - Týn n/Vlt. 3:0 (2:0)
    So 19.11. 00:00 Hluboká - Protivín 3:2 (3:0)

    17.kolo

    Ne 19.03. 13:30 Týn n/Vlt. - Milevsko 0:2 (0:2)
    Po 01.05. 10:15 Čtyři Dvory - Bechyně 3:1 (3:0)
    Po 01.05. 16:00 Kaplice - Čížová 6:0 (3:0)
    Po 01.05. 17:00 Hluboká - Český Krumlov 5:1 (2:1)
    Po 01.05. 17:00 Protivín - Roudné 3:1 (1:0)
    Po 01.05. 17:00 Dražice - Bavorovice 1:0 (0:0)
    Po 01.05. 17:00 Vodňany - Přešťovice 1:1 (0:1)
    Po 01.05. 17:00 Chýnov - Písek 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 Písek - Kaplice 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Čížová - Čtyři Dvory 2:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Přešťovice - Dražice 3:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Český Krumlov - Chýnov 0:2 (0:0)
    Po 17.04. 10:00 Bavorovice - Týn n/Vlt. 0:5 (0:3)
    Po 17.04. 16:30 Bechyně - Vodňany 0:1 (0:1)
    Po 17.04. 16:30 Roudné - Hluboká 2:0 (1:0)
    St 26.04. 17:30 Milevsko - Protivín 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 Čtyři Dvory - Písek 0:2
    So 01.04. 16:30 Roudné - Český Krumlov 1:1
    So 01.04. 16:30 Protivín - Bavorovice 3:3 (1:2)
    Po 08.05. 16:00 Kaplice - Chýnov 3:0
    Po 08.05. 17:00 Hluboká - Milevsko 1:2 (1:0)
    Po 08.05. 17:00 Týn n/Vlt. - Přešťovice 0:3
    Po 08.05. 17:00 Dražice - Bechyně 3:0
    Po 08.05. 17:00 Vodňany - Čížová 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 08.04. 10:00 Bavorovice - Hluboká 3:7 (2:2)
    So 08.04. 10:15 Písek - Vodňany 2:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Čížová - Dražice 0:3 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Přešťovice - Protivín 3:0 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Český Krumlov - Kaplice 0:2 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Chýnov - Čtyři Dvory 4:1 (3:1)
    Ne 09.04. 16:30 Milevsko - Roudné 1:2 (1:2)
    St 26.04. 17:30 Bechyně - Týn n/Vlt. 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 15.04. 16:30 Roudné - Bavorovice 3:1 (0:1)
    So 15.04. 16:30 Hluboká - Přešťovice 0:1 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Týn n/Vlt. - Čížová 4:2 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Vodňany - Chýnov 0:2 (0:2)
    Čt 20.04. 17:00 Čtyři Dvory - Kaplice 2:0
    St 26.04. 17:30 Dražice - Písek 0:1 (0:0)
    St 17.05. 17:30 Milevsko - Český Krumlov 4:0 (2:0)
    St 17.05. 17:30 Protivín - Bechyně 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 22.04. 10:00 Bavorovice - Milevsko 1:1 (0:0)
    So 22.04. 10:15 Písek - Týn n/Vlt. 2:2 (2:2)
    So 22.04. 17:00 Čížová - Protivín 0:2 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Bechyně - Hluboká 1:1 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Přešťovice - Roudné 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Český Krumlov - Čtyři Dvory 2:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Kaplice - Vodňany 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Chýnov - Dražice 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 29.04. 10:00 Bavorovice - Český Krumlov 3:2 (2:1)
    So 29.04. 17:00 Milevsko - Přešťovice 1:1 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Roudné - Bechyně 2:1 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Hluboká - Čížová 3:2 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Protivín - Písek 1:3 (0:2)
    So 29.04. 17:00 Týn n/Vlt. - Chýnov 0:1 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Vodňany - Čtyři Dvory 2:0 (1:0)
    St 17.05. 17:30 Dražice - Kaplice 2:3 (2:1)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Čtyři Dvory - Dražice 2:1 (1:1)
    So 06.05. 10:15 Písek - Hluboká 4:1 (2:1)
    So 06.05. 17:00 Čížová - Roudné 2:0 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Bechyně - Milevsko 0:4 (0:3)
    So 06.05. 17:00 Přešťovice - Bavorovice 4:0 (2:0)
    Ne 07.05. 17:00 Český Krumlov - Vodňany 3:1 (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Kaplice - Týn n/Vlt. 4:0 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Chýnov - Protivín 2:1 (0:0)

    25.kolo

    So 13.05. 10:00 Bavorovice - Bechyně 1:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Přešťovice - Český Krumlov 2:1
    So 13.05. 17:00 Roudné - Písek 2:0 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Protivín - Kaplice 1:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Týn n/Vlt. - Čtyři Dvory 2:0
    Ne 14.05. 17:00 Milevsko - Čížová 2:0 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Hluboká - Chýnov 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Dražice - Vodňany 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 20.05. 10:15 Čtyři Dvory - Protivín 1:3 (0:2)
    So 20.05. 10:15 Písek - Milevsko 1:2
    So 20.05. 17:00 Vodňany - Týn n/Vlt. 2:1 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Čížová - Bavorovice 1:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Bechyně - Přešťovice 1:1 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Český Krumlov - Dražice 2:1 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Kaplice - Hluboká 7:1 (4:1)
    Ne 21.05. 17:00 Chýnov - Roudné 1:2

    27.kolo

    So 27.05. 10:00 Bavorovice - Písek 0:3 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Bechyně - Český Krumlov 1:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Přešťovice - Čížová 1:2 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Roudné - Kaplice 0:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Protivín - Vodňany 0:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Týn n/Vlt. - Dražice 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Milevsko - Chýnov 3:1 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Hluboká - Čtyři Dvory 3:2 (1:0)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Čtyři Dvory - Roudné 0:3 (0:1)
    So 03.06. 10:15 Písek - Přešťovice 1:4 (1:3)
    So 03.06. 17:00 Vodňany - Hluboká 1:2 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Čížová - Bechyně 2:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Český Krumlov - Týn n/Vlt. 1:0
    Ne 04.06. 17:00 Dražice - Protivín 2:2 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Kaplice - Milevsko 2:1
    Ne 04.06. 17:00 Chýnov - Bavorovice 2:2 (1:1)

    29.kolo

    So 10.06. 10:00 Bavorovice - Kaplice 2:4 (1:3)
    So 10.06. 13:30 Čížová - Český Krumlov 2:6 (1:2)
    So 10.06. 17:00 Bechyně - Písek 2:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Přešťovice - Chýnov 1:1 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Roudné - Vodňany 3:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Protivín - Týn n/Vlt. 1:2 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Milevsko - Čtyři Dvory 10:0 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Hluboká - Dražice 3:0 (0:0)

    30.kolo

    St 14.06. 17:00 Písek - Čížová 4:0 (2:0)
    So 17.06. 10:15 Čtyři Dvory - Bavorovice 2:1 (0:1)
    So 17.06. 10:15 Kaplice - Přešťovice 0:0 (0:0)
    So 17.06. 14:00 Týn n/Vlt. - Hluboká 1:2 (1:1)
    So 17.06. 15:00 Chýnov - Bechyně 2:2 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Český Krumlov - Protivín 1:1 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Vodňany - Milevsko 1:7 (0:3)
    Ne 18.06. 17:00 Dražice - Roudné 0:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 5 4 66:25 68
    2. 30 20 5 5 73:21 65
    3. 30 19 5 6 80:32 62
    4. 30 17 10 3 61:20 61
    5. 30 17 6 7 71:31 57
    6. 30 15 5 10 54:45 50
    7. 30 11 5 14 37:58 38
    8. 30 10 6 14 52:65 36
    9. 30 10 6 14 39:53 36
    10. 30 10 6 14 29:55 36
    11. 30 10 3 17 39:55 33
    12. 30 10 2 18 30:53 32
    13. 30 8 7 15 27:49 31
    14. 30 6 9 15 40:53 27
    15. 30 7 5 18 32:68 26
    16. 30 3 7 20 26:73 16