Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 17. července 2018
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 6416
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3294
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 25.08. 00:00 SK Zlín - Štítná n.Vláří 12:0
    So 25.08. 00:00 Bystřice p.H. - Horní Bečva 9:1
    So 25.08. 00:00 Velké Karlovice - Juřinka 0:9
    So 25.08. 00:00 Slavičín - Hulín 3:0
    So 25.08. 00:00 Vlachovice - Luhačovice 0:14
    So 25.08. 00:00 Val. Klobouky - Holešov 0:6

    4.kolo

    So 01.09. 00:00 Štítná n.Vláří - Holešov 0:5
    So 01.09. 00:00 Luhačovice - Val. Klobouky 5:1
    So 01.09. 00:00 Hulín - Vlachovice 12:1
    So 01.09. 00:00 Juřinka - Slavičín 2:1
    So 01.09. 00:00 Horní Bečva - Velké Karlovice 7:1
    So 01.09. 00:00 SK Zlín - Bystřice p.H. 5:7

    5.kolo

    So 08.09. 00:00 Bystřice p.H. - Štítná n.Vláří 4:1
    So 08.09. 00:00 Velké Karlovice - SK Zlín 2:13
    So 08.09. 00:00 Slavičín - Horní Bečva 6:1
    So 08.09. 00:00 Vlachovice - Juřinka 1:12
    So 08.09. 00:00 Val. Klobouky - Hulín 4:5
    So 08.09. 00:00 Holešov - Luhačovice 2:2

    6.kolo

    So 15.09. 00:00 Štítná n.Vláří - Luhačovice 0:3
    So 15.09. 00:00 Hulín - Holešov 3:7
    So 15.09. 00:00 Juřinka - Val. Klobouky 3:0
    So 15.09. 00:00 Horní Bečva - Vlachovice 9:2
    So 15.09. 00:00 SK Zlín - Slavičín 0:3
    So 15.09. 00:00 Bystřice p.H. - Velké Karlovice 14:0

    7.kolo

    So 22.09. 00:00 Velké Karlovice - Štítná n.Vláří 1:3
    So 22.09. 00:00 Slavičín - Bystřice p.H. 6:3
    So 22.09. 00:00 Vlachovice - SK Zlín 1:18
    So 22.09. 00:00 Val. Klobouky - Horní Bečva 4:0
    So 22.09. 00:00 Holešov - Juřinka 3:0
    So 22.09. 00:00 Luhačovice - Hulín 6:3

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Štítná n.Vláří - Hulín 3:4
    So 29.09. 00:00 Juřinka - Luhačovice 7:1
    So 29.09. 00:00 Horní Bečva - Holešov 2:4
    So 29.09. 00:00 SK Zlín - Val. Klobouky 1:3
    So 29.09. 00:00 Bystřice p.H. - Vlachovice 8:0
    So 29.09. 00:00 Velké Karlovice - Slavičín 1:8

    9.kolo

    So 06.10. 00:00 Slavičín - Štítná n.Vláří 6:1
    So 06.10. 00:00 Vlachovice - Velké Karlovice 0:9
    So 06.10. 00:00 Val. Klobouky - Bystřice p.H. 2:5
    So 06.10. 00:00 Holešov - SK Zlín 2:2
    So 06.10. 00:00 Luhačovice - Horní Bečva 3:2
    So 06.10. 00:00 Hulín - Juřinka 0:3

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Štítná n.Vláří - Juřinka 1:10
    So 13.10. 00:00 Horní Bečva - Hulín 1:5
    So 13.10. 00:00 SK Zlín - Luhačovice 6:0
    So 13.10. 00:00 Bystřice p.H. - Holešov 1:3
    So 13.10. 00:00 Velké Karlovice - Val. Klobouky 1:9
    So 13.10. 00:00 Slavičín - Vlachovice 12:1

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Vlachovice - Štítná n.Vláří 2:1
    So 20.10. 00:00 Val. Klobouky - Slavičín 1:4
    So 20.10. 00:00 Holešov - Velké Karlovice 15:0
    So 20.10. 00:00 Luhačovice - Bystřice p.H. 0:2
    So 20.10. 00:00 Hulín - SK Zlín 0:7
    So 20.10. 00:00 Juřinka - Horní Bečva 5:3

    1.kolo

    So 27.10. 00:00 Horní Bečva - Štítná n.Vláří 2:4
    So 27.10. 00:00 SK Zlín - Juřinka 7:3
    So 27.10. 00:00 Bystřice p.H. - Hulín 5:1
    So 27.10. 00:00 Velké Karlovice - Luhačovice 1:13
    So 27.10. 00:00 Slavičín - Holešov 0:1
    So 27.10. 00:00 Vlachovice - Val. Klobouky 1:3

    2.kolo

    So 03.11. 00:00 Štítná n.Vláří - Val. Klobouky 2:0
    So 03.11. 00:00 Holešov - Vlachovice 10:0
    So 03.11. 00:00 Luhačovice - Slavičín 2:7
    So 03.11. 00:00 Hulín - Velké Karlovice 7:3
    So 03.11. 00:00 Juřinka - Bystřice p.H. 2:1
    So 03.11. 00:00 Horní Bečva - SK Zlín 1:8

    16.kolo

    So 06.04. 00:00 Štítná n.Vláří - Bystřice p.H. 0:7
    So 06.04. 00:00 SK Zlín - Velké Karlovice 11:0
    So 06.04. 00:00 Horní Bečva - Slavičín 2:4
    So 06.04. 00:00 Juřinka - Vlachovice 10:1
    So 06.04. 00:00 Hulín - Val. Klobouky 2:6
    So 06.04. 00:00 Luhačovice - Holešov 0:4

    17.kolo

    So 13.04. 00:00 Luhačovice - Štítná n.Vláří 8:1
    So 13.04. 00:00 Holešov - Hulín 12:3
    So 13.04. 00:00 Val. Klobouky - Juřinka 5:4
    So 13.04. 00:00 Vlachovice - Horní Bečva 2:5
    So 13.04. 00:00 Slavičín - SK Zlín 8:0
    So 13.04. 00:00 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 3:7

    18.kolo

    So 20.04. 00:00 Štítná n.Vláří - Velké Karlovice 1:4
    So 20.04. 00:00 Bystřice p.H. - Slavičín 0:8
    So 20.04. 00:00 SK Zlín - Vlachovice 14:0
    So 20.04. 00:00 Horní Bečva - Val. Klobouky 1:7
    So 20.04. 00:00 Juřinka - Holešov 1:3
    So 20.04. 00:00 Hulín - Luhačovice 10:4

    19.kolo

    So 27.04. 00:00 Hulín - Štítná n.Vláří 4:2
    So 27.04. 00:00 Luhačovice - Juřinka 0:13
    So 27.04. 00:00 Holešov - Horní Bečva 7:1
    So 27.04. 00:00 Val. Klobouky - SK Zlín 2:1
    So 27.04. 00:00 Vlachovice - Bystřice p.H. 0:11
    So 27.04. 00:00 Slavičín - Velké Karlovice 9:1

    20.kolo

    So 04.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Slavičín 2:6
    So 04.05. 00:00 Velké Karlovice - Vlachovice 2:2
    So 04.05. 00:00 Bystřice p.H. - Val. Klobouky 3:0
    So 04.05. 00:00 SK Zlín - Holešov 1:3
    So 04.05. 00:00 Horní Bečva - Luhačovice 4:4
    So 04.05. 00:00 Juřinka - Hulín 6:1

    21.kolo

    So 11.05. 00:00 Juřinka - Štítná n.Vláří 6:0
    So 11.05. 00:00 Hulín - Horní Bečva 3:1
    So 11.05. 00:00 Luhačovice - SK Zlín 1:6
    So 11.05. 00:00 Holešov - Bystřice p.H. 12:0
    So 11.05. 00:00 Val. Klobouky - Velké Karlovice 7:1
    So 11.05. 00:00 Vlachovice - Slavičín 0:3

    22.kolo

    So 18.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Vlachovice 3:0
    So 18.05. 00:00 Slavičín - Val. Klobouky 3:1
    So 18.05. 00:00 Velké Karlovice - Holešov 0:22
    So 18.05. 00:00 Bystřice p.H. - Luhačovice 3:6
    So 18.05. 00:00 SK Zlín - Hulín 10:1
    So 18.05. 00:00 Horní Bečva - Juřinka 1:3

    12.kolo

    So 25.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Horní Bečva 0:11
    So 25.05. 00:00 Juřinka - SK Zlín 7:2
    So 25.05. 00:00 Hulín - Bystřice p.H. 1:4
    So 25.05. 00:00 Luhačovice - Velké Karlovice 11:2
    So 25.05. 00:00 Holešov - Slavičín 2:5
    So 25.05. 00:00 Val. Klobouky - Vlachovice 5:1

    13.kolo

    So 01.06. 00:00 Val. Klobouky - Štítná n.Vláří 1:0
    So 01.06. 00:00 Vlachovice - Holešov 1:8
    So 01.06. 00:00 Slavičín - Luhačovice 6:0
    So 01.06. 00:00 Velké Karlovice - Hulín 1:10
    So 01.06. 00:00 Bystřice p.H. - Juřinka 0:8
    So 01.06. 00:00 SK Zlín - Horní Bečva 2:0

    14.kolo

    So 08.06. 00:00 Štítná n.Vláří - SK Zlín 0:2
    So 08.06. 00:00 Horní Bečva - Bystřice p.H. 2:3
    So 08.06. 00:00 Juřinka - Velké Karlovice 15:0
    So 08.06. 00:00 Hulín - Slavičín 3:12
    So 08.06. 00:00 Luhačovice - Vlachovice 5:4
    So 08.06. 00:00 Holešov - Val. Klobouky 1:0

    15.kolo

    So 15.06. 00:00 Holešov - Štítná n.Vláří 7:1
    So 15.06. 00:00 Val. Klobouky - Luhačovice 6:0
    So 15.06. 00:00 Vlachovice - Hulín 3:2
    So 15.06. 00:00 Slavičín - Juřinka 2:0
    So 15.06. 00:00 Velké Karlovice - Horní Bečva 2:10
    So 15.06. 00:00 Bystřice p.H. - SK Zlín 3:4
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 0 2 122:24 60
    2. 22 19 2 1 139:23 59
    3. 22 17 0 5 129:33 51
    4. 22 14 1 7 132:47 43
    5. 22 14 0 8 100:65 42
    6. 22 12 0 10 67:50 36
    7. 22 10 2 10 88:90 32
    8. 22 9 0 13 80:104 27
    9. 22 5 1 16 67:88 16
    10. 22 4 0 18 26:105 12
    11. 22 2 1 19 23:176 7
    12. 22 2 1 19 35:203 7