Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 20. dubna 2018
svátek má Marcela.
Hlavní menu
  • ID: 6415
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3381
    Týden:
    19
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 25.08. 00:00 SK Zlín - Štítná n.Vláří 2:0
    So 25.08. 00:00 Bystřice p.H. - Horní Bečva 2:2
    So 25.08. 00:00 Velké Karlovice - Juřinka 0:1
    So 25.08. 00:00 Slavičín - Hulín 3:2
    So 25.08. 00:00 Vlachovice - Luhačovice 3:5
    So 25.08. 00:00 Val. Klobouky - Holešov 0:3

    4.kolo

    So 01.09. 00:00 Štítná n.Vláří - Holešov 2:0
    So 01.09. 00:00 Luhačovice - Val. Klobouky 5:1
    So 01.09. 00:00 Hulín - Vlachovice 5:1
    So 01.09. 00:00 Juřinka - Slavičín 2:1
    So 01.09. 00:00 Horní Bečva - Velké Karlovice 4:0
    So 01.09. 00:00 SK Zlín - Bystřice p.H. 0:4

    5.kolo

    So 08.09. 00:00 Bystřice p.H. - Štítná n.Vláří 3:1 (3:1)
    So 08.09. 00:00 Velké Karlovice - SK Zlín 5:0
    So 08.09. 00:00 Slavičín - Horní Bečva 3:4
    So 08.09. 00:00 Vlachovice - Juřinka 0:1
    So 08.09. 00:00 Val. Klobouky - Hulín 1:3
    So 08.09. 00:00 Holešov - Luhačovice 1:5

    6.kolo

    So 15.09. 00:00 Štítná n.Vláří - Luhačovice 1:6
    So 15.09. 00:00 Hulín - Holešov 7:0 (2:0)
    So 15.09. 00:00 Juřinka - Val. Klobouky 3:2
    So 15.09. 00:00 Horní Bečva - Vlachovice 2:1
    So 15.09. 00:00 SK Zlín - Slavičín 1:3
    So 15.09. 00:00 Bystřice p.H. - Velké Karlovice 4:1

    7.kolo

    So 22.09. 00:00 Velké Karlovice - Štítná n.Vláří 2:1
    So 22.09. 00:00 Slavičín - Bystřice p.H. 4:0
    So 22.09. 00:00 Vlachovice - SK Zlín 2:1
    So 22.09. 00:00 Val. Klobouky - Horní Bečva 0:4
    So 22.09. 00:00 Holešov - Juřinka 6:0
    So 22.09. 00:00 Luhačovice - Hulín 1:4

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Štítná n.Vláří - Hulín 3:3
    So 29.09. 00:00 Juřinka - Luhačovice 3:3
    So 29.09. 00:00 Horní Bečva - Holešov 12:3
    So 29.09. 00:00 SK Zlín - Val. Klobouky 2:2
    So 29.09. 00:00 Bystřice p.H. - Vlachovice 0:4
    So 29.09. 00:00 Velké Karlovice - Slavičín 0:2 (1:4)

    9.kolo

    So 06.10. 00:00 Slavičín - Štítná n.Vláří 4:1
    So 06.10. 00:00 Vlachovice - Velké Karlovice 3:1
    So 06.10. 00:00 Val. Klobouky - Bystřice p.H. 1:0
    So 06.10. 00:00 Holešov - SK Zlín 7:2
    So 06.10. 00:00 Luhačovice - Horní Bečva 3:3
    So 06.10. 00:00 Hulín - Juřinka 2:0

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Štítná n.Vláří - Juřinka 3:2
    So 13.10. 00:00 Horní Bečva - Hulín 3:3
    So 13.10. 00:00 SK Zlín - Luhačovice 1:9
    So 13.10. 00:00 Bystřice p.H. - Holešov 1:5
    So 13.10. 00:00 Velké Karlovice - Val. Klobouky 1:0
    So 13.10. 00:00 Slavičín - Vlachovice 1:2

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Vlachovice - Štítná n.Vláří 4:0
    So 20.10. 00:00 Val. Klobouky - Slavičín 1:0
    So 20.10. 00:00 Holešov - Velké Karlovice 3:0
    So 20.10. 00:00 Luhačovice - Bystřice p.H. 7:2
    So 20.10. 00:00 Hulín - SK Zlín 13:0
    So 20.10. 00:00 Juřinka - Horní Bečva 1:5

    1.kolo

    So 27.10. 00:00 Horní Bečva - Štítná n.Vláří 2:2
    So 27.10. 00:00 SK Zlín - Juřinka 0:1
    So 27.10. 00:00 Bystřice p.H. - Hulín 0:8
    So 27.10. 00:00 Velké Karlovice - Luhačovice odloženo
    So 27.10. 00:00 Slavičín - Holešov 3:0
    So 27.10. 00:00 Vlachovice - Val. Klobouky 4:0

    2.kolo

    So 03.11. 00:00 Štítná n.Vláří - Val. Klobouky 3:4
    So 03.11. 00:00 Holešov - Vlachovice 5:2
    So 03.11. 00:00 Luhačovice - Slavičín 5:5
    So 03.11. 00:00 Hulín - Velké Karlovice 2:0
    So 03.11. 00:00 Juřinka - Bystřice p.H. 5:0
    So 03.11. 00:00 Horní Bečva - SK Zlín 18:1

    16.kolo

    So 06.04. 00:00 Štítná n.Vláří - Bystřice p.H. 2:2
    So 06.04. 00:00 SK Zlín - Velké Karlovice 2:1
    So 06.04. 00:00 Horní Bečva - Slavičín 2:2
    So 06.04. 00:00 Juřinka - Vlachovice 0:4
    So 06.04. 00:00 Hulín - Val. Klobouky 0:2
    So 06.04. 00:00 Luhačovice - Holešov 4:2

    17.kolo

    So 13.04. 00:00 Luhačovice - Štítná n.Vláří 3:0
    So 13.04. 00:00 Holešov - Hulín 1:3
    So 13.04. 00:00 Val. Klobouky - Juřinka 2:1
    So 13.04. 00:00 Vlachovice - Horní Bečva 0:2
    So 13.04. 00:00 Slavičín - SK Zlín 17:0
    So 13.04. 00:00 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 2:1

    18.kolo

    So 20.04. 00:00 Štítná n.Vláří - Velké Karlovice 3:2
    So 20.04. 00:00 Bystřice p.H. - Slavičín 0:1
    So 20.04. 00:00 SK Zlín - Vlachovice 0:4
    So 20.04. 00:00 Horní Bečva - Val. Klobouky 4:2
    So 20.04. 00:00 Juřinka - Holešov 6:0
    So 20.04. 00:00 Hulín - Luhačovice 2:5

    19.kolo

    So 27.04. 00:00 Hulín - Štítná n.Vláří 19:0 (8:0)
    So 27.04. 00:00 Luhačovice - Juřinka 6:4 (2:2)
    So 27.04. 00:00 Holešov - Horní Bečva 4:1 (2:0)
    So 27.04. 00:00 Val. Klobouky - SK Zlín 7:0
    So 27.04. 00:00 Vlachovice - Bystřice p.H. 1:0 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Slavičín - Velké Karlovice 5:0

    20.kolo

    So 04.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Slavičín 3:1
    So 04.05. 00:00 Velké Karlovice - Vlachovice 1:2
    So 04.05. 00:00 Bystřice p.H. - Val. Klobouky 1:1
    So 04.05. 00:00 SK Zlín - Holešov 0:12
    So 04.05. 00:00 Horní Bečva - Luhačovice 4:2
    So 04.05. 00:00 Juřinka - Hulín 2:1

    21.kolo

    So 11.05. 00:00 Juřinka - Štítná n.Vláří 1:1
    So 11.05. 00:00 Hulín - Horní Bečva 1:1
    So 11.05. 00:00 Luhačovice - SK Zlín 9:2
    So 11.05. 00:00 Holešov - Bystřice p.H. 13:0
    So 11.05. 00:00 Val. Klobouky - Velké Karlovice 2:0
    So 11.05. 00:00 Vlachovice - Slavičín 2:6

    22.kolo

    So 18.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Vlachovice 0:3
    So 18.05. 00:00 Slavičín - Val. Klobouky 2:0 (1:0)
    So 18.05. 00:00 Velké Karlovice - Holešov 1:2
    So 18.05. 00:00 Bystřice p.H. - Luhačovice 2:8
    So 18.05. 00:00 SK Zlín - Hulín 0:5
    So 18.05. 00:00 Horní Bečva - Juřinka 5:2

    12.kolo

    So 25.05. 00:00 Štítná n.Vláří - Horní Bečva 0:3
    So 25.05. 00:00 Juřinka - SK Zlín 1:2
    So 25.05. 00:00 Hulín - Bystřice p.H. 5:0
    So 25.05. 00:00 Luhačovice - Velké Karlovice 3:2
    So 25.05. 00:00 Holešov - Slavičín 2:3
    So 25.05. 00:00 Val. Klobouky - Vlachovice 3:1

    13.kolo

    So 01.06. 00:00 Val. Klobouky - Štítná n.Vláří 1:0
    So 01.06. 00:00 Vlachovice - Holešov 5:0
    So 01.06. 00:00 Slavičín - Luhačovice 5:3
    So 01.06. 00:00 Velké Karlovice - Hulín 1:5
    So 01.06. 00:00 Bystřice p.H. - Juřinka 1:4
    So 01.06. 00:00 SK Zlín - Horní Bečva 3:5

    14.kolo

    So 08.06. 00:00 Štítná n.Vláří - SK Zlín 4:1
    So 08.06. 00:00 Horní Bečva - Bystřice p.H. 6:0
    So 08.06. 00:00 Juřinka - Velké Karlovice 1:0
    So 08.06. 00:00 Hulín - Slavičín 2:0
    So 08.06. 00:00 Luhačovice - Vlachovice 5:2
    So 08.06. 00:00 Holešov - Val. Klobouky 2:3

    15.kolo

    So 15.06. 00:00 Holešov - Štítná n.Vláří 3:0
    So 15.06. 00:00 Val. Klobouky - Luhačovice 2:6
    So 15.06. 00:00 Vlachovice - Hulín 2:3
    So 15.06. 00:00 Slavičín - Juřinka 6:0
    So 15.06. 00:00 Velké Karlovice - Horní Bečva 20:0 (0:0)
    So 15.06. 00:00 Bystřice p.H. - SK Zlín 0:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 15 3 4 98:26 48
    2. 22 15 3 4 103:56 48
    3. 22 14 6 2 92:55 48
    4. 22 14 2 6 77:32 44
    5. 22 12 0 10 52:41 36
    6. 22 11 0 11 74:60 33
    7. 22 10 2 10 37:45 32
    8. 22 10 2 10 41:50 32
    9. 22 5 4 13 30:71 19
    10. 22 6 0 16 45:46 18
    11. 22 4 1 17 21:129 13
    12. 22 3 3 16 23:82 12