Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 15. června 2019
svátek má Vít.
Hlavní menu
  • ID: 64
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2947
    Týden:
    11
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - M. Budějovice 2:2 (1:1)
    So 14.08. 16:30 Kamenice n.L. - Dobronín 6:0 (2:0)
    So 14.08. 16:30 Okříšky - Stará Říše 2:1 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Opatov - Příbyslavice 3:3 (1:2)
    Ne 15.08. 16:30 Kouty - Jemnice-Vratěnín 2:1 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Telč - Mohelno 3:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Slavoj Polná - Bedřichov 3:3 (1:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 M. Budějovice - Telč 2:2 (1:2)
    Ne 22.08. 16:30 Příbyslavice - Bedřichov 3:2 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Stará Říše - Slavoj Polná 2:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Dobronín - Okříšky 0:5 (0:3)
    Ne 22.08. 16:30 Mohelno - Kamenice n.L. 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Jemnice-Vratěnín - Jaroměřice n.R. 1:2 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Opatov - Kouty 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Kamenice n.L. - M. Budějovice 2:1 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Okříšky - Mohelno 7:0 (3:0)
    So 28.08. 16:30 Bedřichov - Stará Říše 0:2 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Kouty - Příbyslavice 1:7 (1:5)
    Ne 29.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Opatov 3:3 (2:2)
    Ne 29.08. 16:30 Telč - Jemnice-Vratěnín 0:2 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Slavoj Polná - Dobronín 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 M. Budějovice - Okříšky 0:2 (0:1)
    So 04.09. 16:00 Opatov - Telč 7:1 (2:1)
    Ne 05.09. 16:00 Příbyslavice - Stará Říše 1:4 (1:1)
    Ne 05.09. 16:00 Dobronín - Bedřichov 3:0 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Mohelno - Slavoj Polná 2:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:00 Jemnice-Vratěnín - Kamenice n.L. 0:2 (0:0)
    Ne 05.09. 16:00 Kouty - Jaroměřice n.R. 4:1 (3:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Kamenice n.L. - Opatov 0:4 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Okříšky - Jemnice-Vratěnín 1:1 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Slavoj Polná - M. Budějovice 4:1 (2:1)
    So 11.09. 16:00 Bedřichov - Mohelno 2:3 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Příbyslavice 2:1 (2:0)
    Ne 12.09. 16:00 Telč - Kouty 1:2 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Stará Říše - Dobronín 1:2 (1:1)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 M. Budějovice - Bedřichov 2:3 (2:1)
    So 18.09. 15:30 Opatov - Okříšky 1:2 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Příbyslavice - Dobronín 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Mohelno - Stará Říše 1:3 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Jemnice-Vratěnín - Slavoj Polná 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Kouty - Kamenice n.L. 1:4 (0:2)
    Ne 19.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Telč 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Kamenice n.L. - Jaroměřice n.R. 4:1 (1:1)
    So 25.09. 15:30 Okříšky - Kouty 4:0 (2:0)
    So 25.09. 15:30 Bedřichov - Jemnice-Vratěnín 1:1 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Telč - Příbyslavice 4:1 (1:1)
    Ne 26.09. 15:30 Slavoj Polná - Opatov 1:1 (1:1)
    Ne 26.09. 15:30 Stará Říše - M. Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Dobronín - Mohelno 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 M. Budějovice - Dobronín 2:2 (1:1)
    Ne 03.10. 15:00 Příbyslavice - Mohelno 5:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:00 Jemnice-Vratěnín - Stará Říše 2:2 (0:2)
    Ne 03.10. 15:00 Opatov - Bedřichov 4:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:00 Kouty - Slavoj Polná 1:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Jaroměřice n.R. - Okříšky 2:4 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Telč - Kamenice n.L. 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 09.10. 13:30 Bedřichov - Kouty 2:6 (2:2)
    So 09.10. 15:00 Kamenice n.L. - Příbyslavice 3:1 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Okříšky - Telč 4:0 (3:0)
    Ne 10.10. 15:00 Slavoj Polná - Jaroměřice n.R. 2:4 (0:3)
    Ne 10.10. 15:00 Stará Říše - Opatov 1:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Dobronín - Jemnice-Vratěnín 2:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Mohelno - M. Budějovice 1:5 (0:2)

    10.kolo

    So 16.10. 14:30 Opatov - Dobronín 3:0 (1:0)
    So 16.10. 14:30 Kamenice n.L. - Okříšky 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Příbyslavice - M. Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Jemnice-Vratěnín - Mohelno 6:1 (1:0)
    Ne 17.10. 14:30 Kouty - Stará Říše 2:0 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Bedřichov 2:0 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Telč - Slavoj Polná 1:1 (1:0)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Okříšky - Příbyslavice 1:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Bedřichov - Telč 0:1 (0:1)
    So 23.10. 14:30 M. Budějovice - Jemnice-Vratěnín 0:0 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Slavoj Polná - Kamenice n.L. 1:0 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Stará Říše - Jaroměřice n.R. 3:2 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Dobronín - Kouty 2:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Mohelno - Opatov 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 30.10. 14:30 Kamenice n.L. - Bedřichov 1:4 (1:3)
    So 30.10. 14:30 Okříšky - Slavoj Polná 1:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Příbyslavice - Jemnice-Vratěnín 4:1 (3:1)
    Ne 31.10. 14:30 Opatov - M. Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Kouty - Mohelno 3:1 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Dobronín 5:2 (3:2)
    Ne 31.10. 14:30 Telč - Stará Říše 2:2 (2:0)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Bedřichov - Okříšky 0:3 (0:3)
    So 06.11. 14:00 M. Budějovice - Kouty 3:3 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Slavoj Polná - Příbyslavice 3:4 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Stará Říše - Kamenice n.L. 2:1 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Dobronín - Telč 1:2 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Mohelno - Jaroměřice n.R. 2:1 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Jemnice-Vratěnín - Opatov 2:2 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Bedřichov - Příbyslavice 4:2 (2:1)
    So 02.04. 15:30 Slavoj Polná - Stará Říše 1:2 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Okříšky - Dobronín 6:0 (3:0)
    So 02.04. 15:30 Kamenice n.L. - Mohelno 3:0 (2:0)
    So 02.04. 15:30 Telč - M. Budějovice 2:2 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Jaroměřice n.R. - Jemnice-Vratěnín 2:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Kouty - Opatov 0:3 (0:2)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Příbyslavice - Jaroměřice n.R. 2:2 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Kouty - Telč 3:3 (1:2)
    So 23.04. 16:00 Opatov - Kamenice n.L. 7:0 (4:0)
    So 23.04. 16:00 Jemnice-Vratěnín - Okříšky 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 M. Budějovice - Slavoj Polná 2:1 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Mohelno - Bedřichov 3:1 (2:1)
    So 23.04. 16:00 Dobronín - Stará Říše 0:5 (0:4)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Příbyslavice - Telč 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Kamenice n.L. 4:1 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Kouty - Okříšky 0:3 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Opatov - Slavoj Polná 1:2 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Jemnice-Vratěnín - Bedřichov 2:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 M. Budějovice - Stará Říše 4:3 (2:1)
    So 07.05. 16:30 Mohelno - Dobronín 3:2 (2:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Příbyslavice - Kamenice n.L. 3:2 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Telč - Okříšky 2:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Slavoj Polná 4:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Kouty - Bedřichov 2:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Opatov - Stará Říše 6:1 (3:1)
    So 21.05. 16:30 Jemnice-Vratěnín - Dobronín 4:1 (2:0)
    So 21.05. 16:30 M. Budějovice - Mohelno 4:0 (2:0)

    14.kolo

    St 20.04. 17:00 Příbyslavice - Opatov 1:5 (0:2)
    St 20.04. 17:00 Jemnice-Vratěnín - Kouty 1:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 M. Budějovice - Jaroměřice n.R. 3:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Mohelno - Telč 2:2 (1:1)
    St 20.04. 17:00 Dobronín - Kamenice n.L. 3:0 (2:0)
    St 20.04. 17:00 Stará Říše - Okříšky 0:2 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Bedřichov - Slavoj Polná 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Příbyslavice - Kouty 4:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Opatov - Jaroměřice n.R. 3:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Jemnice-Vratěnín - Telč 2:2 (2:0)
    So 09.04. 15:30 M. Budějovice - Kamenice n.L. 2:2 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Mohelno - Okříšky 1:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Dobronín - Slavoj Polná 2:1 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Stará Říše - Bedřichov 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Stará Říše - Příbyslavice 2:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Bedřichov - Dobronín 2:4 (1:2)
    So 16.04. 16:00 Slavoj Polná - Mohelno 2:0 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Okříšky - M. Budějovice 2:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Kamenice n.L. - Jemnice-Vratěnín 2:2 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Telč - Opatov 0:3 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Jaroměřice n.R. - Kouty 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Dobronín - Příbyslavice 1:2 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Stará Říše - Mohelno 2:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Bedřichov - M. Budějovice 2:3 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Slavoj Polná - Jemnice-Vratěnín 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Okříšky - Opatov 1:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Kamenice n.L. - Kouty 2:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Telč - Jaroměřice n.R. 1:4 (0:3)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Mohelno - Příbyslavice 0:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Dobronín - M. Budějovice 1:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Stará Říše - Jemnice-Vratěnín 1:4 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Bedřichov - Opatov 0:2 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Slavoj Polná - Kouty 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Okříšky - Jaroměřice n.R. 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Kamenice n.L. - Telč 5:1 (1:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 M. Budějovice - Příbyslavice 2:2 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Mohelno - Jemnice-Vratěnín 3:1 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Dobronín - Opatov 1:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Stará Říše - Kouty 1:2 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Bedřichov - Jaroměřice n.R. 1:2 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Slavoj Polná - Telč 2:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Okříšky - Kamenice n.L. 7:0 (3:0)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Příbyslavice - Okříšky 0:2 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Kamenice n.L. - Slavoj Polná 0:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Telč - Bedřichov 5:2 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Stará Říše 3:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Kouty - Dobronín 1:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Opatov - Mohelno 3:0 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Jemnice-Vratěnín - M. Budějovice 1:1 (1:1)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Jemnice-Vratěnín - Příbyslavice 3:0 (2:0)
    So 11.06. 16:30 M. Budějovice - Opatov 2:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Mohelno - Kouty 0:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Dobronín - Jaroměřice n.R. 1:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Stará Říše - Telč 3:2 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Bedřichov - Kamenice n.L. 1:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Slavoj Polná - Okříšky 2:3 (1:2)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Příbyslavice - Slavoj Polná 1:3 (0:2)
    So 18.06. 16:30 Okříšky - Bedřichov 3:1 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Kamenice n.L. - Stará Říše 1:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Telč - Dobronín 6:3 (4:1)
    So 18.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Mohelno 3:1 (1:1)
    So 18.06. 16:30 Kouty - M. Budějovice 0:6 (0:3)
    So 18.06. 16:30 Opatov - Jemnice-Vratěnín 5:2 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 6 1 69:14 63
    2. 26 14 8 4 72:25 50
    3. 26 14 4 8 57:44 46
    4. 26 12 4 10 47:43 40
    5. 26 11 6 9 43:36 39
    6. 26 9 9 8 52:45 36
    7. 26 10 4 12 52:52 34
    8. 26 9 6 11 42:50 33
    9. 26 8 8 10 46:58 32
    10. 26 10 2 14 38:65 32
    11. 26 7 10 9 41:39 31
    12. 26 9 4 13 36:56 31
    13. 26 8 2 16 28:66 26
    14. 26 4 3 19 35:65 15