Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 6340
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18526
    Týden:
    28
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 10:00 Karlovy Vary - Dukla Praha 3:2 (1:0)
    So 18.08. 10:00 Junior Děčín - Vyšehrad 8:1 (6:0)
    So 18.08. 10:00 Varnsdorf - SK Kladno 3:7 (1:4)
    So 18.08. 10:15 Mostecký FK - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    So 18.08. 10:15 Meteor - Motorlet Praha 2:3 (1:2)
    So 18.08. 11:00 Litvínov - Sokolov 2:2 (0:1)
    Ne 19.08. 10:15 Teplice - Admira Praha 10:0 (6:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:00 Admira Praha - Karlovy Vary 2:1 (0:1)
    So 25.08. 10:00 SK Kladno - Litvínov 7:0 (5:0)
    So 25.08. 10:00 Ústí n/L - Junior Děčín 7:2 (4:0)
    So 25.08. 10:15 Dukla Praha - Mostecký FK 3:4 (1:0)
    Ne 26.08. 10:00 Motorlet Praha - Teplice 1:6 (1:1)
    Ne 26.08. 10:00 Sokolov - Meteor 5:0 (2:0)
    Ne 26.08. 10:00 Vyšehrad - Varnsdorf 0:5 (0:1)

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Karlovy Vary - Mostecký FK 3:3 (1:2)
    So 01.09. 10:00 Junior Děčín - Dukla Praha 1:3 (1:0)
    So 01.09. 10:00 Varnsdorf - Ústí n/L 2:13 (1:7)
    So 01.09. 10:15 Meteor - SK Kladno 1:5
    So 01.09. 11:00 Litvínov - Vyšehrad 2:1
    Ne 02.09. 10:15 Teplice - Sokolov 1:2 (1:1)
    Ne 02.09. 15:00 Admira Praha - Motorlet Praha 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 SK Kladno - Teplice 0:5 (0:3)
    So 08.09. 10:00 Ústí n/L - Litvínov 7:1 (4:1)
    So 08.09. 10:15 Dukla Praha - Varnsdorf 6:0 (3:0)
    So 08.09. 10:15 Mostecký FK - Junior Děčín 8:1. (2:0)
    Ne 09.09. 10:00 Motorlet Praha - Karlovy Vary 9:2 (5:1)
    Ne 09.09. 10:00 Sokolov - Admira Praha 4:0 (0:0)
    Ne 09.09. 10:00 Vyšehrad - Meteor 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Karlovy Vary - Junior Děčín 4:1 (1:1)
    So 15.09. 10:00 Varnsdorf - Mostecký FK 0:7 (0:1)
    So 15.09. 10:00 Admira Praha - SK Kladno 1:3 (0:1)
    Ne 16.09. 10:00 Meteor - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    Ne 16.09. 10:00 Motorlet Praha - Sokolov 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:15 Teplice - Vyšehrad 3:1 (2:1)
    Ne 16.09. 15:00 Litvínov - Dukla Praha 1:7 (1:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 SK Kladno - Motorlet Praha 2:5 (0:4)
    So 22.09. 10:00 Ústí n/L - Teplice 2:1 (2:0)
    So 22.09. 10:00 Junior Děčín - Varnsdorf 3:0 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Dukla Praha - Meteor 6:2 (2:1)
    So 22.09. 10:15 Mostecký FK - Litvínov 9:0 (4:0)
    Ne 23.09. 10:00 Sokolov - Karlovy Vary 6:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Vyšehrad - Admira Praha 1:0 (1:0)

    8.kolo

    28.09. 10:00 Admira Praha - Ústí n/L 3:2 (3:2)
    28.09. 15:00 Sokolov - SK Kladno 5:0 (3:0)
    So 29.09. 10:00 Meteor - Mostecký FK 0:10 (0:2)
    So 29.09. 11:00 Karlovy Vary - Varnsdorf 2:1 (1:1)
    So 29.09. 11:00 Litvínov - Junior Děčín 3:3 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 3:2 (2:0)
    Ne 30.09. 10:15 Teplice - Dukla Praha 6:0 (3:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 SK Kladno - Karlovy Vary 5:1
    So 06.10. 10:00 Ústí n/L - Motorlet Praha 5:3 (3:1)
    So 06.10. 10:00 Junior Děčín - Meteor 3:2 (2:2)
    So 06.10. 10:00 Varnsdorf - Litvínov 1:3 (1:1)
    So 06.10. 10:15 Dukla Praha - Admira Praha 5:0 (3:0)
    So 06.10. 10:15 Mostecký FK - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 Karlovy Vary - Litvínov 4:0
    So 13.10. 10:00 Meteor - Varnsdorf 4:1 (3:0)
    So 13.10. 10:00 Admira Praha - Mostecký FK 0:5 (0:2)
    So 13.10. 10:00 SK Kladno - Vyšehrad 6:2 (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Sokolov - Ústí n/L 3:3 (3:2)
    Ne 14.10. 10:15 Teplice - Junior Děčín 5:1 (2:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Ústí n/L - SK Kladno 4:4 (2:2)
    So 20.10. 10:00 Junior Děčín - Admira Praha 3:0 (1:0)
    So 20.10. 10:00 Varnsdorf - Teplice 0:5
    So 20.10. 10:15 Dukla Praha - Sokolov 1:3 (0:1)
    So 20.10. 10:15 Mostecký FK - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    So 20.10. 11:00 Litvínov - Meteor 3:3 (3:1)
    Ne 21.10. 10:00 Vyšehrad - Karlovy Vary 2:4 (0:2)

    12.kolo

    Čt 25.10. 10:15 Teplice - Litvínov 9:0 (4:0)
    Ne 28.10. 10:00 Karlovy Vary - Meteor 5:0 (2:0)
    Ne 28.10. 10:00 Sokolov - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    Út 06.11. 12:30 Motorlet Praha - Junior Děčín 7:0 (3:0)
    Út 06.11. 16:30 SK Kladno - Dukla Praha 1:3 (1:1)
    St 07.11. 11:00 Vyšehrad - Ústí n/L 1:6 (1:3)
    Ne 18.11. 11:45 Admira Praha - Varnsdorf 2:4 (1:2)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 3:1
    So 03.11. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 0:6 (0:2)
    So 03.11. 10:15 Dukla Praha - Vyšehrad 1:1 (0:1)
    So 03.11. 10:15 Mostecký FK - SK Kladno 2:0 (1:0)
    So 03.11. 11:00 Junior Děčín - Sokolov 0:9 (0:7)
    So 03.11. 11:00 Litvínov - Admira Praha 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Meteor - Teplice 0:12 (0:4)

    1.kolo

    Čt 25.10. 13:00 Ústí n/L - Dukla Praha 3:0 (1:0)
    So 10.11. 10:00 Admira Praha - Meteor 0:0 (0:0)
    So 10.11. 10:00 SK Kladno - Junior Děčín 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 Motorlet Praha - Litvínov 10:0 (6:0)
    Ne 11.11. 10:00 Sokolov - Varnsdorf 5:0 (3:0)
    Ne 11.11. 10:00 Vyšehrad - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 10:15 Teplice - Karlovy Vary 4:2 (1:1)

    15.kolo

    So 16.03. 10:00 Admira Praha - Teplice 0:7 (0:4)
    So 16.03. 13:30 SK Kladno - Varnsdorf 4:1 (2:1)
    Ne 17.03. 10:00 Vyšehrad - Junior Děčín 5:1 (4:0)
    Ne 17.03. 10:00 Sokolov - Litvínov 4:1 (1:1)
    Ne 17.03. 10:00 Motorlet Praha - Meteor 7:0 (1:0)
    Ne 17.03. 10:15 Dukla Praha - Karlovy Vary 3:0 (3:0)
    Út 16.04. 15:00 Ústí n/L - Mostecký FK 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 23.03. 10:00 Junior Děčín - Ústí n/L 1:3 (1:0)
    So 23.03. 10:15 Mostecký FK - Dukla Praha 3:1 (2:1)
    So 23.03. 11:00 Litvínov - SK Kladno 0:3 (0:0)
    So 23.03. 13:00 Meteor - Sokolov 0:10 (0:7)
    Ne 24.03. 09:45 Varnsdorf - Vyšehrad 0:4 (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Karlovy Vary - Admira Praha 6:1 (3:0)
    Ne 24.03. 10:15 Teplice - Motorlet Praha 2:3 (1:2)

    17.kolo

    Čt 28.03. 10:00 SK Kladno - Meteor 2:1 (0:0)
    Čt 28.03. 10:00 Motorlet Praha - Admira Praha 2:1 (2:0)
    So 30.03. 10:15 Mostecký FK - Karlovy Vary 5:1 (3:1)
    So 30.03. 10:15 Dukla Praha - Junior Děčín 4:0 (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Sokolov - Teplice 2:4 (1:1)
    Po 01.04. 10:00 Vyšehrad - Litvínov 4:0 (1:0)
    St 24.04. 15:30 Ústí n/L - Varnsdorf 5:0 (3:0)

    18.kolo

    So 06.04. 10:00 Karlovy Vary - Motorlet Praha 0:6 (0:2)
    So 06.04. 10:00 Admira Praha - Sokolov 0:2 (0:1)
    So 06.04. 10:00 Junior Děčín - Mostecký FK 2:5
    So 06.04. 10:15 Teplice - SK Kladno 8:0 (2:0)
    Ne 07.04. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 0:5 (0:2)
    Ne 07.04. 11:00 Litvínov - Ústí n/L 0:3
    Ne 07.04. 12:30 Meteor - Vyšehrad 1:0 (1:0)

    19.kolo

    Út 09.04. 12:00 Sokolov - Motorlet Praha 4:1 (1:0)
    So 13.04. 10:00 Junior Děčín - Karlovy Vary 2:2 (0:2)
    So 13.04. 10:00 Ústí n/L - Meteor 8:0 (5:0)
    So 13.04. 10:15 Mostecký FK - Varnsdorf 6:0 (3:0)
    So 13.04. 10:15 Dukla Praha - Litvínov 5:1 (3:1)
    So 13.04. 13:30 SK Kladno - Admira Praha 4:3 (3:0)
    St 17.04. 15:00 Vyšehrad - Teplice 0:2 (0:2)

    20.kolo

    So 20.04. 11:00 Litvínov - Mostecký FK 0:3 (0:2)
    Ne 21.04. 10:00 Motorlet Praha - SK Kladno 2:1 (2:1)
    Ne 21.04. 10:00 Varnsdorf - Junior Děčín 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 10:15 Teplice - Ústí n/L 4:0 (1:0)
    Ne 21.04. 13:00 Admira Praha - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 14:00 Karlovy Vary - Sokolov 0:8 (0:6)
    Ne 21.04. 14:00 Meteor - Dukla Praha 1:6 (1:4)

    21.kolo

    So 27.04. 10:00 Junior Děčín - Litvínov 7:2 (3:1)
    So 27.04. 10:00 Ústí n/L - Admira Praha 2:0 (0:0)
    So 27.04. 10:15 Mostecký FK - Meteor 4:2 (1:0)
    So 27.04. 10:15 Dukla Praha - Teplice 0:2 (0:0)
    So 27.04. 11:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    So 27.04. 13:30 SK Kladno - Sokolov 1:4 (1:2)
    Ne 28.04. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 2:4 (1:0)

    22.kolo

    St 01.05. 10:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    So 04.05. 10:00 Karlovy Vary - SK Kladno 5:1 (1:0)
    So 04.05. 13:15 Litvínov - Varnsdorf 2:1 (1:0)
    So 04.05. 14:00 Meteor - Junior Děčín 4:2 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 Sokolov - Vyšehrad 2:0 (2:0)
    Ne 05.05. 10:00 Motorlet Praha - Ústí n/L 4:0 (3:0)
    Ne 05.05. 10:15 Teplice - Mostecký FK 9:1 (4:1)

    23.kolo

    So 11.05. 10:00 Junior Děčín - Teplice 0:4 (0:0)
    So 11.05. 10:00 Ústí n/L - Sokolov 0:3 (0:2)
    So 11.05. 10:15 Mostecký FK - Admira Praha 7:1 (5:1)
    So 11.05. 10:15 Dukla Praha - Motorlet Praha 1:2 (0:1)
    So 11.05. 11:00 Litvínov - Karlovy Vary 1:4 (0:3)
    So 11.05. 12:45 Vyšehrad - SK Kladno 3:1 (1:0)
    Ne 12.05. 10:00 Varnsdorf - Meteor 0:5 (0:1)

    24.kolo

    St 08.05. 11:00 Karlovy Vary - Vyšehrad 2:0 (0:0)
    St 08.05. 15:00 Motorlet Praha - Mostecký FK 3:1 (1:1)
    So 18.05. 10:15 Meteor - Litvínov 5:0 (3:0)
    So 18.05. 13:30 SK Kladno - Ústí n/L 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 10:00 Sokolov - Dukla Praha 2:1 (1:1)
    Ne 19.05. 10:15 Teplice - Varnsdorf 7:0 (5:0)
    Ne 19.05. 13:00 Admira Praha - Junior Děčín 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 25.05. 10:00 Junior Děčín - Motorlet Praha 0:6 (0:0)
    So 25.05. 10:00 Ústí n/L - Vyšehrad 3:1 (0:1)
    So 25.05. 10:15 Mostecký FK - Sokolov 3:1 (1:1)
    So 25.05. 10:15 Dukla Praha - SK Kladno 2:0 (1:0)
    So 25.05. 11:00 Litvínov - Teplice 0:6 (0:2)
    So 25.05. 14:00 Varnsdorf - Admira Praha 0:4 (0:1)
    Ne 26.05. 10:15 Meteor - Karlovy Vary 4:2 (3:0)

    26.kolo

    So 01.06. 13:30 SK Kladno - Mostecký FK 3:4 (1:3)
    So 01.06. 14:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 1:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Vyšehrad - Dukla Praha 1:3 (1:2)
    Ne 02.06. 10:00 Sokolov - Junior Děčín 5:1 (2:0)
    Ne 02.06. 10:00 Motorlet Praha - Varnsdorf 5:0 (3:0)
    Ne 02.06. 10:15 Teplice - Meteor 8:0 (7:0)
    Čt 06.06. 16:00 Admira Praha - Litvínov 3:0 (2:0)

    14.kolo

    So 08.06. 10:00 Karlovy Vary - Teplice 3:8 (3:4)
    So 08.06. 10:00 Junior Děčín - SK Kladno 0:2 (0:0)
    So 08.06. 10:15 Mostecký FK - Vyšehrad 3:1 (1:0)
    So 08.06. 10:15 Dukla Praha - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    So 08.06. 11:00 Litvínov - Motorlet Praha 0:4 (0:2)
    So 08.06. 13:30 Meteor - Admira Praha 3:1 (2:0)
    Ne 09.06. 14:00 Varnsdorf - Sokolov 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 97:20 68
    2. 26 22 1 3 138:18 67
    3. 26 22 0 4 106:32 66
    4. 26 17 4 5 85:38 55
    5. 26 17 3 6 94:37 54
    6. 26 14 1 11 71:41 43
    7. 26 12 2 12 64:66 38
    8. 26 11 3 12 59:77 36
    9. 26 7 2 17 35:63 23
    10. 26 7 2 17 41:106 23
    11. 26 5 3 18 43:94 18
    12. 26 5 3 18 24:80 18
    13. 26 3 3 20 22:116 12
    14. 26 3 1 22 20:111 10